• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Já byla od začátku na rizikovce,jsme po IVF a vcelku fizicky a i psychycky náročnou práci :confounded:
Musím mládež se mi hlásí o mlíko :unamused:
24. zář 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@plumbago me říkal dr ze muzu jít na riziko protože jsou to 2čata po ivf... Ale jako OSVČ je to na prd.... Ale nic mi neni a pry neni jiny důvod nez chodit na riziko... I kdyz by to samozřejmě bylo lepší...tak snad vydrží, prckové....
25. zář 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak budu držet pěsti.Tak opatrně a šetři se :slight_smile:
25. zář 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@plumbago :blush: porad si říkám ze to bude dobry, ze vydrží.... Muzu se te zeptat, kolik si přibrala v těhu? Ja mám v 15+2 tri a pul kila nahoře, neni to moc?
25. zář 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, tak se k vám taky přidám. Čekám dvojčátka s TP 9.3,ale počítám s únorem. Jsem ráda,že jsem narazila na tuto skupinu :slight_smile: Díky
25. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No já nepřibrala skoro nic,jen 11 kg :grinning: .Mylím,že za to může dieta,c jsem měla kvůli těhu cukrovce.Vše zůstao v porodnici.
Ale jak jsem přestala kojit a nebyl čas na jídlo(jsem na prcky většinou sama),tak jsem pěkně nabrala,a ted se toho postupně začínam zbavovat.
.
25. zář 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne ze bych ji chtěla držet, ale jaky jsou zásady diety X cukrovce? V rodině u nás byla dost......dekuju....
25. zář 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@biolage Ahojky :slight_smile: ja mam půlku března, ale taky počítám s únorem, jen doufám, ze ne drív.... Jak jsi na tom s bříškem? A s kilama? :grinning: :grinning:
25. zář 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adonai2
@katulinka78

Holky tak co jak je? :slight_smile: mate nové fotečky?
25. zář 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Souhlasim, halvně, aby se prckum nechtěl moc brzo ven :slight_smile: Bříško je už velký břicho :grinning: docela překáží,ale bude hůř :slight_smile: zato tatínek si to pochvaluje,že si ten pupík aspoň užívá. A dnes jsem přesně 16+2 a už mám 3,8kg nahoře. Doufám,že těch kil tolik nenaberu,ale to každa :slight_smile: Necháte si říct pohlaví miminek? Mě v 13tt dr. na screeningu řekl,že ví co je miminko A ( a to jsem se ho ani neptala,tak si musel bejt hodně jistej ). Teď v pátek jsme chtěli vědět i o B a jinej dr. zas tvrdil,že se to ještě nedá poznat,ale spíš se nechtěl zdržovat.
25. zář 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@biolage Mas fotku briska??? To je moje dnes: 15+2
25. zář 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek mám,ale nějak mě neláká ten pupek ukazovat :grinning: buď v klidu oproti mě a vůbec celkově máš malý bříško. Mě tchýně řikala,že vypadám jak v 7měsíci :grinning:
25. zář 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@biolage já jdu za 14 dni na plodovku tak to budu vědet pohlaví na 100pro :slight_smile:
25. zář 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahojky, vzdyt mas krasne brisko a bud rada, ze jsi pribrala jenom pul kila :slight_smile: Ja mam ted velky pupik, zitra stahnu nove fotecky z telefonu.
Prosim te, na internetu se objevila reklama, ze Prenascan jde taky u dvojcatek, ale nevim, jestli je to pravda a jaka je jistota v %. Jinak mam za sebou trypl testy a jsou v poradku :slight_smile: I kdyz se rika mezi doktory, ze trypl test je velice zastarala metoda a je to takzvane hrube sito. Ale v prvnim trimestru jsem absolvovala ten skreening krev + UTZ, tak vysledky mam take perfektni a doufam, ze je vse v poradku :slight_smile:
Mas krasne srdicka na fotce, to jsi vymyslela hezky :slight_smile:
Jinak se moc tesim na mimiskove na tom velkem UTZ, dokonce se mi po nich stejska :slight_smile: A necham si rict pohlavi, to se vi :slight_smile:
Ty jsi byla na tom prvnim screeningu, myslim Papp aHTC + UTZ? Mej se moc hezky :slight_smile:
25. zář 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biolage Ahojky, vitej :slight_smile: To jsem take rada, ze pidisek zalozila tuto diskusi. Odkud jsi? A samosebou moc gratuluji k dvojcatkam :slight_smile: Ja mam termin porodu 15.02 a jak to vypada podle doktora a podle toho, ze cekam dvojcata, tak porodim nejspis driv :slight_smile:
Cekas jednovajecne nebo dvojvajecne? Teda, podle diskusi predpokladam, ze dvou :slight_smile: A kolik jsi pribrala ty? Promin, ze jsem tak zvedava, ale chci to porovnat. Protoze jsem dnes 19+4 a mam 7 kil nahore a prijde mne to moc, ale doktor rika, ze je to v poradku, prej je to voda :slight_smile: Ja si ale myslim, ze to jsou speky :grinning: :grinning: :grinning: A jak jinak se citis zdravotne? Mej se moc hezky :slight_smile:
25. zář 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Promin, ty mas 3 a pul nahore, mne to nejak uniklo. Myslim si, ze to mas uplne v poradku, bez legrace a i na fotce jsi hubena. Jinak asi stejne musime pocitat s tim, ze s dvojcatkami pribereme o trochu vic, nez obvykle :slight_smile:
Budu tobe drzet palecky na plodovku, vse dopadne dobre, uvidis :slight_smile:
25. zář 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katulinka78 plodovka je spolehlivější a ten Prenascan uz jsem zamítla a aspoň ušetřila... Jinak na screeningu jsem býka a vse ok...:slight_smile:
25. zář 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..tak já jsem 13tt, byla jsem na screeningu a vše ok. Bříško mám ale určitě větší než pidisek..a to jsem o 3 týdny míň..no myslím že je to i tím, že už mám jednoho prcka doma a břicho se jakoby automaticky nafouklo:slight_smile: musím na nákupy a to nutně, protože mě všechno už tlačí:slight_smile:
25. zář 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adonai2 ahoj - ja si dnes koupila těhu pás a prckům ty zázračný zavinovacky ;-D uz blbnu ;-D
25. zář 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jakto ze rano mini bricho a ted uz je vidět... A to se neprejídám... Přece ještě nemuzou tlačit žaludek a střeva nahoru ne?
25. zář 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Jak jsi to dokázala psychicky zvládnout 6 pokusů?:slight_smile: Klobouk dolů. Kolik z toho byly ET a kolik KET? A co nakonec vyšlo? Moc gratuluji:slight_smile:))
6. říj 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karolina82 ahojky byly to dva cykly a z toho 2x ET a 4x KET a vyšlo to druhé ET :slight_smile: jinak zvladnout se to da ale je to záhul... pro telo i pro duši......ale už je to naštěstí pryč... :slight_smile:
6. říj 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katulinka78
@adonai2
@biolage

holky jak to šlape??? :slight_smile:
6. říj 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek A v jakém časovém horizontu jsi to všechno podstoupila? Já mám za sebou 1 ET a 2x KET (červenec, srpen a před týdnem). Už propadám beznaději, ale když vidím, jak to u Tebe dopadlo, tak si říkám, že to nesmím vzdát:slight_smile: Ležela jsi po každém pokusu, nebo jsi chodila do práce?
6. říj 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karolina82 první ivf v roce 2009 tam byly v podstate po dvou mesících ty všechny marné pokusy..... to druhé ivf letos v lete a hned se podařilo...

jinak jsme nikdy neležela, fungovala jsem normálně, jen jsem byla opatrnější....

a kam chodíš? máš všechny vyšetření?

takže ted čekáš na // ?
6. říj 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, čekám..ale je to na zbláznění:( Chodím do Iscaru. Kromě genetiky, máme vše. Pokud to ale nevyjde, tak si jí necháme udělat. Kam jsi chodila ty?
6. říj 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karolina82 a máš i vyšetření na srážlivost krve? udelají ti to na jakékoli hematologii, pošle te tam bud gyndař nebo obvodák - jde o trombofilní mutace... ja to mela a nevedela o tom a ted už jo a brala jsem leky na ředení před stimulací a pak až do 3. mesíce..../ty mutace má každý 10.človek a neví o tom, ale muže to bránit uhnízdění embryjka.../
6. říj 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karolina82 jinak já chodila do Gestu a test byl pozitivní už 10.den - tak vydrž!!!!
6. říj 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc děkuji za tip. Kdyžtak si je nechám udělat:slight_smile: A co, že sis nechala tak dlouho pauzu před posledním pokusem? Dvojčátka..to je krása:slight_smile:)
6. říj 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karolina82 ... Opustil me kvůli tomu přítel ....takže pak ta pauza ....
6. říj 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek