• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Holky pálí vás žáha,nemate nejaky typ jak na ni,vzdycky me zabralo loknout mleka,ale teď ani houby,otravuje to cely den,hnus :$ Gaviscon nebo jak se to pise,nepoziju,jedna dotyckna me popsala dost dopodrobna jak ji to chutnalo -pripadalo,takze to fakt nedám :grinning:
18. pro 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zunem :grinning: ja čekala taky do 16 tt dva kluky a pak najednou tam byla holčička :slight_smile: a ty dva pindiky jsem tam viděla i ja předtím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. pro 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 jen Rennie :slight_smile: muzes ho po kilech a me teda i chutná :wink:
18. pro 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no to vyzkouším ,nebo se to uz nedá vydržet
18. pro 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My 19tt ,uz to fakt zavazi
18. pro 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, můžu se k vám přidat?
Čekáme dvojvaječné dvojčátka a jsem v 18. týdnu. Zatím pohlaví nevíme a snad se nám 6. ledna ukážou v plné zbroji. :wink:
Jinak všem pohodový den!!!
18. pro 2013 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana je to budeme mit hodně podobný termin,nam dali 13.5. ,taky si pujdeme pro potvrzení fo je v bříšku ukryté,holčičku uz řekli dva a jeste tam ma byt klucik,tak uvidime,počítáme s nim :slight_smile:
@savci kdyz vidim ten tvůj posledni UT,tak ta mimca sou hodně podobna,ja typuju holky :grinning: tak semzvedava co vykoukne
18. pro 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 juuu hezky brisko :slight_smile:
18. pro 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 nám dali zatím 28.5...ale brali to do konce 40. týdne. Jo i ty bříška máme podobné, co se velikosti týče :grinning: Budu se muset dokopat k focení.
18. pro 2013 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jasně asi je to individuální, tak to chápu, že dáváš přednost holčičkám. Naši kluci jsou oba úžasní tak doufám,že jim to vydrží. Když někam jdem tak je každej chválí,že jsou bezva, tak si to zatím užívám. Uměj tedy i zlobit ...klasické sourozenecké pošťuchování, občasné pranice no u kluků normálka, jen ať si trénujou do života :slight_smile: .Jinak starší je blýženec 12.6 a ten druhý ráček se narodil 27.6 oba jsou přenášení,také se jim nechtělo ven :wink: .Vzhledem k termínu narození dvojčátek si znás okolí dělá srandu, že děti plánujem jen na červen :slight_smile:
18. pro 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem viděla Pidískovo bříško v 28 TT, tak jsem se lekla, že čekám slůńátka, když to moje je tak velký. :slight_smile:
18. pro 2013 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak no já právě k vuli tomu řekla,že teď musí mimčo být dřív :grinning: Další červencové by už bylo trapné,jakoby sme je jindy neuměli udělat.\my těda zkoušeli už v červenci,ale to nevyšlo,chytlo se to hned na podruhé,poprvé sme byli na dovči,takže se tam hlavně blbnulo s děckama a večer pilo,tak se tomu ani nedivím,že se to pustilo (sem tam sem krvácela,tak si myslím že se to neuchytilo),další měsíc sme to asi moc počítali a dělali na dětech víc něž je zdrávo,když sou dvě :grinning:
18. pro 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana já sem ráda že má někdo podobný pupiš jako já,se skoro stejně velkým sem byla rodit maloutak je to pro mě šok,hlavně to oblečení,zimu nepřečkám v mojí bundě,jinak kalhoty mě tak nevadí
18. pro 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Fákt jo :D No já bych se ani nezlobila, byl by to takový bonus navíc.. třetí neplanánujeme. Jsem ráda, že jsou hlavně v pořádku.
18. pro 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lanitana ja dlouho nemela nic a ted vyrostlo :slight_smile: mam tam pidísky pry hezky naskládaný :slight_smile: proto je menší :grinning:
18. pro 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Na týhle fotce mi bříško moc velký nepřijde, ale když jsem si fotku otočila, tak už je pěkný :slight_smile:
Koukám i na příspěvky miminek v červenci a je srandovní, jak tam holky, co čekají jedno mimčo, píšou, že ve 14 týdnu ještě nemají vůbec břicho vidět :slight_smile:
18. pro 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, musím dočíst :slight_smile:
Zítra jedu k babi, pak poradna, nákup a dom.
Přikládám sebe v 22tt :sweat_smile: :grinning:
18. pro 2013 ve 21:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2013 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi hezký brisko :slight_smile: je i vidět ze tam jsou dvě :slight_smile:
18. pro 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Pěkný bříško teda!!! :slight_smile: Já jdu na kontrolu zítra. Holky, prosím Vás, když je ta větší kontrola, kdy se měří tlak, hmotnost a mám přinést i moč, nevíte, jestli mi budu brát krev? Mám být nalačno?
19. pro 2013 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick Jestli je to na ty Tripple testy, tak mě doktor říkal, že normálně můžu jíst. Ale ještě si raději počkej na názory dalších. Nejsem si úplně jistá, jestli to takhle přesně říkal. Já mám jít totiž na odběry v 16.týdnu a zároveň mi má dělat nějaký ultrazvuk kvůli tomu nějakému syndromu a pak ještě půjdu ve 20. týdnu na druhý screening, tak si nejsem jistá, jestli jsem tu krev nepopletla...
19. pro 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Já sem byla v 16tt na odběrech,měla sem přijít na deset,o toho není potřeba být na lačno,klidně se nabašti :slight_smile: Ale já teda mám d každé poradny moč,měří mě tlak a koukne dovnitř a pak UT.Velký UT mě čeká v lednu,dnes du taky do poradny,tak sem zvědavá jak vyšli kripplouši :slight_smile: Popravdě si myslím,že jestli blbě,tak mě to stejně vyhuká,ale budu víc brát ohled na výsledky z prvotrimestrálního odběru a UT,ale stejně budu zase depkovat.
@savci hezký pupoš,neboj já tě doháním :grinning:
Holky ,ale ty kozy,to je něco,musím vletět do obchodu a pořídit ještě jednu podprdu,rostou jak houby po dešti,no šílené,jako za mlada :grinning:
19. pro 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jejda jedjda nestraš mě :grinning: syn je taky 13.7. :grinning: :grinning: ale fakt je to pravý opak tvého syna...a nebo že by ta změna teprve přišla? ale on je fakt takovej rodinej, hodně mi pomáhá, kolikrát mu říkám že si s něma hrát nemusí nebo pomáhat mi, že to zvládnu ať si jde hrát např.sám nebo s bráchama ale on ne. Hned jak přijde ze školy tak se ptám jak se holky mají, kde jsou a už z předsíně za něma letí.... a manžel je teda taky takovej. taky je rak a i on u nás chtěl toik dětí..dokonce mě by stačily 3-4 a on chtěl vždy 5 :grinning: když přijde z práce tak si s něma hraje, nebo je to on kdo s nima chodí do kroužků aby byl co nejvíc s něma. Není to takový ten co přijde z práce a hurá na gauč...ale je jasný že jenom o znamení to není...kdyby to tak bylo tak bychom všichni byli stejní resp.by po světě chodilo 12 stejných charakterů a to by asi nebylo to pravé :grinning:D tak se drž, aŤ se dá syn brzy do pohody ,-)
19. pro 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak a ty máš dva kluky a teď čekáš páreček?? No ta holčička bude taková třešinka na dortu že? :grinning: uvidíš jak si ji budeš užívat, je to něco jiného než ti kluci ,-) My taky doufali .... a povedlo se ,) ikdyž jasné že zdraví je nejdůležitější..ale tím že nám říkali že jsou jednovaječná jsme si říkali že buĎ to budou dva kluci nebo dvě holky...přišli jsme jakoby o tu variantu kluk-holka takže tím spíš jsem ani nedoufala že by to mohly být dvě holky a přece jenom :grinning: a jsme rádi, že se takto rodina trošku vyvážila. Neboj... určitě nemusí být holka jak kluk..ikdyž bude mít tolik bráchů doma ,-)
19. pro 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koksi syn je po tatovi,on je děsný magor,nevím jak sem s ním mohla být,nemyslím si že se změní,on je takový od mala,prostě povaha.Dcera je uplně jiná,ale je už po normálním tatínkovi :slight_smile: Nynější manžel je taky takový,přijde domů a hned bere malou,pokud může,je s ní a hrají si.S ním člověk může mít i deset dětí,on je ten ten rodinný typ,uf ještě že tak :grinning: Chodí se mnou na každou kontrolu a zajímá ho všechno okolo prcků,někdy klade dr víc otázek než já.TY si je měla císařem nebo si rodila normálně?
19. pro 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky ale te´d sem vlezla do fotek,když sem čekala dceru,to srovnání je děsné,normálně sem se lekla,je to z 19tt v obou případech :confounded:
19. pro 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak sem zpět z kontroly :unamused: Moc mě teda nepotěšil. Čípek se nějak zkrátil a není tuhej jak má být :frowning2:
19. pro 2013 v 16:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi a co s tim,je to problem nebo zatim dobre?
Ja du taky z kontroly a u nas zatim vsechno v pořádku,cipek dobry,kripply taky ok,oba prckove stejni a velikostne je jich taky dost.Zbytek nam reknou v prenatalu v lednu.
19. pro 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Ahojky tak to já tak silnou vůli nemám bych si pro něj asi vylezla :slight_smile:) fakt děs semnou. A ty chutě to ti závidím. Bramburky tak ty jsem neřízeně pojídala v prvním trimestru v tom druhým mám chutě jen na sladké :slight_smile:) a jsi dobrá že jsi pekla to já chvíli stojím a není mi úplně nejlíp i u toho žehlení musím po chvilkách. V kterém jsi týdnu??
19. pro 2013 v 17:39  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Jj nebylo to až tak strašný nejhorší byli ty dvě hodky tam sedět, ale přítel šel semnou tak to bylo v pohodě. Někdy mi odběr krve dělá špatně, tak jsem byla ráda že mohl tam být semnou :slight_smile:) a zítra se dovím výsledky B-)
19. pro 2013 v 17:42  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek