• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@vrtulka81 mám nosit ten pás, pít magnézko a ležet a odpočívat. A doufat, že to bude ok.
19. pro 2013 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi jak se ten pas presne jmenuje? No ja cekam co se bude dit u nas,i kdyz sem v klidu,tak citim jak me leta tlak,dne sme zmerili 128/81,coz je u me dost,vestinou mam hodne nizky,takze sem unavena a cekam o z toho vyleze.No snad budete v pohodě,odpocivej pokud to jde.Musime je tam jes dlouho udržet
19. pro 2013 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@koksi Jo jo máme dva kluky 5 a 8 let a při pokusu o třetího prcka se zadařily dvojčátka.Nejdřív jsem s toho byla hodně v šoku, nikde v rodině dvojčata nemáme a hodně pochybovala o tom zda to zvládnu. Teď už je to lepší a začínám se na ty malé mršky těšit :slight_smile:. Manžel byl nadšený hned, on chtěl také vždycky více dětí. Za holčičku jsem ráda aspoň si to vyzkouším a uvidím :wink: .
19. pro 2013 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,asi Vam budu pripadat jako blazen,ale uz mame kocarek.Nasla jsem na netu inzerat na prodej EW+korbicky+nanoznik+4 plastenky za 10900,-Kc a hlavne asi 10 km od nas.Takze jsme hnedka volali a domluvili si,ze se prijedeme podivat.No a samozrejme jsme koupili,protoze vypada fakt dobre,je pouzivany 2 roky. Kupovala nektera z Vas taky tak brzo kocarek?
20. pro 2013 v 06:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmonika87 ja narazit na tak dobrou koupi tak asi taky beru.Ale popravde,my kupovali k dceri kočár z druhe ruky taky,ale jeste sem nebyla ani tehotna :grinning: Bylo to nekdy v cervnu nebo tak a malou sme udelali v rijnu na prvni pokus :grinning: No neber to,kdyz stal jen 4500,- a novy byl za 15 nact.Byl jako novy,po nejake pani co vozila prcka převážně v autě,takze super kup :grinning:
20. pro 2013 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, proč mě gyndařka posílá na triply, když mám screening a NT negativní?
20. pro 2013 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 mám tento: http://www.vseprotehotne.cz/tehotenska-moda/eshop/28-1-Tehotenske-PASY/0/5/236-Tehotensky-podpurny-pas-ANITA-BABYBELT
Jen sem kupovala v obchodě za stejnou cenu. Mudr říkal,že tento je nejlepší a že fakt pomáhá.Později drží hlavičky miminek víc nahoře.
Já mám zase tlak nižší. Včera 95/67

@mmonika87 já kočár řeším teď a taky si říkám jestli to není brzo :slight_smile: Ale po včerejšku si myslím, že není. Mám zamluvenej taky EW-sporťák +korby+pláštěnka a nánožník po jedněch dvojkách za 10 000. Paní mi ho i doveze do Brna což je super :slight_smile:

@zunem to je normální postup :wink: Já to měla taky tak.

Holky a další kontrolu mám 6.1. Tak snad to bude dobrý. Já sem z toho na prášky :unamused:
20. pro 2013 v 09:57  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@zunem Ahoj, na ty testy mě poslali taky i když máme embryjka vyšetřené PGS a ve 12.týdnu bylo všechno negativní. Ptala jsem se doktora, který mi dělal velký UTZ. A řekl, že pro jistotu, že mi je 35 a i při odběru buněk pro PGS se může někdy vybrat špatná a pak vyjdou jiné výsledky, než je skutečnost. Chvíli jsem z toho byla hodně smutná, ale i tak budu věřit velkému UTZ ve 20. týdnu. Je to jejich práce a co by pak dělali genetici, kdyby tam nikoho neposílali. Ale to je jenom můj názor. Nenech se rozladit. :wink:
20. pro 2013 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 Děkuji za pozvání do skupiny.

Dnes jsem 22+6 a čekáme holčičku a chlapečka po 3. IVF. Jsme moc šťastní! Všechny testy jako NT screening, triple testy a utz ve 20. týdnu jsou v pořádku. Teď mám před sebou vyšetření na těhotenskou cukrovku a nabírají mi častěji krev, protože mám 0 Rh negativní a tatínek má Rh pozitivní.

V 16. týdnu jsem ležela v nemocnici pro zkrácený čípek na kapačkách a od té chvíle musím jen ležet, ležet a ležet. Na neschopence, vzhledem k předchozím nezdarům, jsem už od začátku, měla jsem klidový režim, ale teď ho mám úplně. Takže 80% času trávím v ložnici v posteli. Na posledních kontrolách zvýšený tlak, dr chtěl, abych si šla lehnout do nemocnice, ale pak jsme se dohodli, tak mě nechal doma a měřím si tlak doma, celkem ok, ale teď zase poslední 3 dny zvýšený.

Jinak babičky začaly nakupovat od první chvíle, takže máme skoro všechno :grinning: v týdnu jsme přivezli přebalovací pult, co jsem jsem objevila přes bazar, taky jsme koupili postýlky a matrace přes Ikeu (bráchovi končily poukázky a potřeboval je hned vyčerpat) a když byly slevy přes Malvíka, tak jsme pořídili ještě 2 autosedačky Maxi Cosi Cabriofix. Poslední, co zbývá je kompletní kočárek, zatím jsme rozhodnuti pro Easywalker, ikdyž do výtahu neprojdu a budu vždy muset vše složit a vyjet nahoru.

Jinak je mi 29let a bydlíme v Praze, TP je 19. 4. 2014 a doma máme 2 kočky a želvu.
20. pro 2013 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi Ahoj, tak to máme společný termín kontroly. Neboj, všechno bude v pořádku.

Jo s těmi kočárky si myslím, že je jedno kdy, hlavně když se objeví dobrá nabídka. Nevím, ale za nový dát tolik peněz :fearful: Včera jsem byla v obchoďáku a natrefila na jednoho tatínka s kočárkem za sebou a dvěma malýma. To bylo tak kouzelný. I když ten kočárek mi připadal jak dětský vláček. :slight_smile:
20. pro 2013 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 Díky, to jsem ráda, že nejsem takový "blázen" sama :slight_smile:

@sacvi Teda, taky parádní koupě! Fakt se s ním dobře jezdí a hlavně prý projede i ve všech prodejnách u pokladen.
20. pro 2013 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@zunem
protože je to tradice,,ale oni z toho odběru zjišťují víc,ne jenom tripply,tak i je nech udělat.Třeba krevní skupinu matky,RH faktor,který je důležitý a ještě něco a te´d si nevzpomenu co to je :slight_smile: Já mám ve výsledku naspáno 1: 630 nebo tak nějak,na downa,ale díky věku a že sou dvě,je to vlastně ok,tak jim tu krev dej a´t mají radost :grinning:
20. pro 2013 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi Já du na kontrolu 16.1.,což si mě připoměla zavolat do Prenatalu a objednat se tam na začátek ledna,takže zase prcky brzo uvidím,ale řeknu ti dneksa mám fakt divné stavy,chvilkama mám pocit,že sebou lištím na zem,když sem škrábala brambory,uplně mě boleli prsty,nadd ránem chytám křeče do lítek,nebo zbudím astrašně mě bolí nohy,jako bych běhala celou noc maraton,no děs,mám strach že zase skončím v nemocnici,hlavně musím vydržet až do kontroly v Brně
20. pro 2013 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lanitana já sem taky čunměla na jednoho tatínka s tandemem,hned sem ho zavrhla :slight_smile: J8 budu kupovat nový sporťák a jeté korby s adaptérama,autosedačky taky z druhé ruky,už mám jednu předběžně zamluvenou,včera fusak a začínám kukat po nějakém oblečené pro klučíka,to nemám skoro žádné.Akorát mám bobky,aby ten kočár byl i po novém roce,pomlau denně sleduju jestli ho pořád mají,je to totiž kolekce 2012 a je slevněný.
20. pro 2013 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi ty vole,to je cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: málem mě šlak trefil,no ale budu ho taky nejspíš kupovat,tahnou mě k zemi a bude hůř
20. pro 2013 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
já chci tento,je dost podobný EW,mě se teda líbí víc i korby,má ruční brzdu,nevím jestli ho EW má,my sme z kopce a parkovat budu v garáži a to je fest strmí nájezd,tak a´t mě prckové neujedou :slight_smile:Má polohování nožiček,projede taky všude,rozměry sou stejně s EW.
20. pro 2013 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 tak ten je super. Taky náš favorit. Manža s mým tátou řekli, že seženou, že se nemám starat. :grinning: Tak jsem zvědavá na jejich dílo. Jinak začínáme všechno pořizovat až po té kontrole v lednu. Zatím nemáme nic :astonished:
20. pro 2013 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 jo ohledně těch bolestí nohou...hodně holek doporučovalo brát víc magnézka. Tak nevím, zda to pomůže. Mně zatím netrápí nic, jenom rostoucí břich a nespavost. :confounded: Stačí dvě hodiny a pak se jen převaluji jak horký brambor a hlava vymýšlí blbosti . Ale zas musím říct, že jsem první tři měsíce prozvracela a nebylo mi všechno jedno.
20. pro 2013 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo holky, co jste dál...kdy začali první pohyby??
20. pro 2013 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 A co je to za značku?
20. pro 2013 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@zunem TFK duo
20. pro 2013 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lanitana No to já chci taky až po kontrole,akorát sem psala dotaz na ten kočár a paní mě řekla,že už asi nebudou,model 2012 po novém roce rozhodně ne a řže se budou upravovat ceny,tak mě bude ještě volat,mám totiž zamluvené korby,ale rok 2009,tak jestli vůbec budou pasova na tento nový,že by mě popř prodali 2013 za stejnou cenu jako 2012,ale rozhodnou ty korby,ikdyž sem se dívala že je mají te´d taky slevněné.POpř si jej mám objednat letos,aby byl za tuto cenu a dodání až po novém roce.Kdyby člověk věděl,jaks e ta cena zvedne nebo co bude
20. pro 2013 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lanitana mě začali brzo,já je cítila už okolo 14tt,te´d už dou cítit i přes ruku,ale většinou jdou okolo toho 18 a výš
20. pro 2013 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky musim se pochlubit jak ta nase pusinka vypadá :grinning:
20. pro 2013 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@motley ahoj a vítej :slight_smile: gratuluju k párečku :slight_smile: je jich tu docela hodne :slight_smile: ja mým dva prcky v brisku po 6. transferu takze taky veliká radost :slight_smile:
20. pro 2013 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 paráda. Veliký rozdíl oproti předchozí fotce. Tak držím palce, ať to takhle jde dál !
20. pro 2013 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Sekec mazec blázinec, doma bude babinec! :slight_smile: Aneb jsou to dvě holčičky :slight_smile:
20. pro 2013 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@vrtulka81 uf, konečně vypadá lépe... ať to jde takhle dál :slight_smile:
20. pro 2013 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanick joj to aby tatka nachystal kulovnici na napadniky :grinning:
20. pro 2013 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lanitana me cca v 16tt malinko, v 18tt uz hodne a ted tam mají mejdany :slight_smile:
20. pro 2013 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek