• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Holky po tech nasich chlapoch j vsude takovy bordel,vydrhlq sem koupelku a uz nemuuuuuuuuzu,sem úplně vyřízená.Mam pocit ze me tlak vyleti krkem,no seru na to.Budu honit mladeho at dela za mě
21. pro 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už jsem z nemocnice doma. Holky jsou úžasné. Anetka je už na postýlce a u Nikolky čekáme na váhu, aby mohla z inkubátoru. Už jsou trochu unavené, tak je občas sondují. Nikolku mi zkoušeli dávat k prsu a chytla se, tak zítra je na řadě Anetka, snad bude stejný savec :slight_smile:.
Jizva bolí, když lehám a vstávám, ale dá se to vydržet.

@vrtulka81 Včera manžel dovezl tfk v tmavě hnědé a sporťák je super. Je lehounký a pěkně se s ním jede. U korbiček je dobré, že se dají složit, ale nánožník na korbičkách mohli vyřešit lépe. Připadne mi, že potáhne v zime do kočárku. U peg pérega jsem byla zvyklá, že se nánožník dal zvednout a připnout na boudičku, aby do vnitř nefučelo.
Akorát musíme reklamovat jendu korbu. Ve výrobě tam nenarazili cvoky na uchycení nánožníku. Manžel vzal jen krabice od známého a skládal až doma.
21. pro 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu a přes koho ste kupovali kočár,nebo na netu?
Holky,vy co chcete kočár EW,tak na aukru prodává jedna maminka autosedačky + adaptéry k tomuto kočáru,má tam cenu za sedačky 1300,- i s dopravou,co chce za adaptéry nevím,to sem se nedívala,sou teda spíš holčičí,ale já bych tam za ty prachy dali i kluka
http://aukro.cz/autosedacky-maxi-cosi-i3810658444.html

Já už mám jednu sehnanou,te´d ještě druhou,s tím kočárem sem zvědavá jak to dopadne,teď je slevněný o 3tisíce,ale prý už není ani nebude skladem,hlavně mě nikdo není schopný říct,jestli na něj budou pasovat ty korby z roku 2009 ikdyž je k nim adaptér :frowning2: Mám strach,že po novém roce je zdraží
21. pro 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu to máš tenhle? Víš co by mě zajímalo,nevím jestli si ho už teda vyděla a pořádně odzkoušela,jak se polohují záda u sporťáku,tak některý typ se polohuje pomoví zipů,to nějak nechápu jak funguje a hlavně jestli ty zipy vydrží.Ten nánožík na korbu je nic moc,sice mě to ani trápit nebude,protože si myslím,že jestli se narodí od března do května,tak už tak zima nebude a pak se asi přes zimu už do korbiček nedají.Mě se teda líbil i Bumbleride,je hodně podobný jak TFK a taky projede všadema,akorát ta cena je už horší,TFK je levnější.
21. pro 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu to máš tenhle? Víš co by mě zajímalo,nevím jestli si ho už teda vyděla a pořádně odzkoušela,jak se polohují záda u sporťáku,tak některý typ se polohuje pomoví zipů,to nějak nechápu jak funguje a hlavně jestli ty zipy vydrží.Ten nánožík na korbu je nic moc,sice mě to ani trápit nebude,protože si myslím,že jestli se narodí od března do května,tak už tak zima nebude a pak se asi přes zimu už do korbiček nedají.Mě se teda líbil i Bumbleride,je hodně podobný jak TFK a taky projede všadema,akorát ta cena je už horší,TFK je levnější.
21. pro 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ano, mám tento :slight_smile:. Sporťák je polohování na zip. Jsem na to zvyklá ze sporťáku nuna. Nezkoušela jsem to, ale myslím, že tam budou 2 polohy, takže 2 zipy. Zítra na to juknu a pošlu ti foto. Jinak bumble jsme chtěli taky. Byli jsme se dívat na bazarový, ale látky dost šisují. Manželův známý nám doporučoval tfk nebo ew.S dovozcem bumble nespolupracuje.Kupovali jsme ho u kočárky Zlín.
21. pro 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu a máte všechno k tomu nové,nánožníky,pláštěnky ...... kolik vyšel jestli to není tajné?Já hych právě chtěla nový sporťák (mají,měli ho za 149999,- ) a korby mám zamluvené z druhé ruky,No psané je,že záda se polohují čtyř poloh,tak nevím.Já měla při Karolince CAM family combi,měl všechno a parádní,polohování stejné jako u golfek,takže ty zipy jsou pro mě něco nového a naprosto neošahaného.
21. pro 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak se vam mrvi prckove,me postupně,jestli jim to zustane,to bude v noci narez az se narodí.Ted se mrvi pravice,ve vane zase levice.Mela bych chodit nejak normalne spát,zvykaji si na rezim co mám.Mala i mlady to taky meli,no uvidime co tito.
Asi sem to zakrikla,melou se obe,nevim jestli je to tim,ze to tak nevnímám,sleduju hlavně ze se melou
21. pro 2013 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Mám jen korby, součástí je nánožník a síťka proti hmyzu +sporťák. Na korby se musí koupit adaptéry. Vyšlo nás to na 19 300,-. Pláštěnky, tašku koupím emitex. Nánožník na sporťák se ještě rozhodnu, ale adi taky emitex. Originál mi zas připadne nízký. A hlavně originál příslušenství je předražené.
21. pro 2013 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu tak to je jeste dobrá cena,jen sportak vsude stoji 18 a kde sou korby.Kabelu taky premyslim vzit jinou,ta silene draha,nanoznik bych radsi děleny,at ma kazdy zvlášť a prijde mi taky krátký,navic je jen v černé barvě.Nemaji i nějaké webovky,ze bych mrkla?
22. pro 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, planujete někdo 4D ultrazvuk??Má to u dvojčátek vůbec cenu?? :fearful:
22. pro 2013 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 EW ruční brzdu nemá. Já tento kočárek mám a bohužel.. jinak polohování jak jsi tu řešila má EW taky na zipy... což teda dost nadávám!! Holky se mi do hlub.korbiček vlezly do konce 10měs.takže teď jen chvilku jezdíme ve sporťáku. Většinou vyjíždím ven v dobu kdy mají spát ale jak se probudí a chtějí vidět to je mazec..zvlášť odpoledne kdy už se stmívá... ty zipy jsou o nervy. Z té venkovní strany ještě jakž takž ale z té vnitřní... takže zapnout 8 zipů docela zábava :frowning2: navíc vždy jak spěchám abych někomu na chodníku nezavazela přece jenom si k tomu člověk musí přičupnout takže roztažený je přes celý chodník...tak v tom spěchu se mi vždy nějaký zip sekne...uf uf... ale jinak kdo uvažujete o EW tak super ,-)) jezdí se s ním lehce, i jednou rukou, je lehoučky.. ... ,-)
22. pro 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Omlouvám se, ale nějak nestíhám nafotit :slight_smile: tfk :slight_smile:. Stránky mají, jsou tyto www kocarky-zlin cz
23. pro 2013 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Holky i zde chci popřát krásné Vánoce a šťastný Nový rok! Ať vám těhotenství probíhá co nejdéle a pohodově a na konci se dočkáte krásných zdravých miminek!
23. pro 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@koksi jeeeeee to je krásný :slight_smile: to mas plno radosti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: přeju krásný Vánoce s pěti Ježíšky :slight_smile:
23. pro 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsme meli doma paradni dopoledne.Jsem v kuchyni,pritel v obyvaku u pocitace a najednou zacal strasne nadavat.Tak jsem vylezla,co se deje a malem to se mnou svihlo,kdyz jsem videla tu spoust.Moje krasna orchidej z okna na zemi,substrat samozrejme vysypany a voda vylita.No hruza.Jsem myslela,ze pritel chtel otevrit okno,ale prd.Ono se nam okno otevrelo samo,asi bylo zrejme blbe dovreny a jak foukl vitr,tak se otevrelo.Nezbylo mi nic jinyho nez si vzit vysavac a ten strasnej flek vytepovat.To jeste u okna mame stromecek a pod nim nejaky ten darek,nastesti to nenateklo do nich. A to mi babicka rikala,ze v televizi rikali,ze se o Vanocich nema uklizet...To by to u nas teda vypadalo :slight_smile:
23. pro 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu tak ty sem našla,ale je za 25 100,- korby + sporťák,ste měli nějakou slevu? Mě nabízí paní tfk 2013 za 14 999,-ale musím jej objednat nejlíp dnes,po novém roce je přeceňovat a všechny kočáry půjdou nahoru,že už to mají potvrzené.Tak přemýšlím jeslti ho vzít nebo ne,už z toho mám hlavu jako meloun,hlavně nechápu,z jakého důvodu budou zdražovat i letošní kolekci,když už je 2014 v prodeji.KOrby 2009 na 2013tku samo nebudou pasovat,ahjo. Napsala sem jim a čekám na odpověď.Jinak admin smazal číst tvého kometáře,asi si nspala něco co si neměla,nejký přímý kontakt či co.
23. pro 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky 20. února v Brně Modřicívh je veletrh dvojčecích kočárků,tak kašlu na to a pořídím asi až tam
23. pro 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu no nééééé, gratulujeme moc..to je nádherný předvánoční dárek....užívej každičkého okamžiku:slight_smile: :wink:
23. pro 2013 v 17:19  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, užijte si pohodové vánoce...odpočívejte, kukejte na pohádky, protože příští rok už nás všechny čeká pořádnej fičák:slight_smile:) :grinning: :grinning:
23. pro 2013 v 17:22  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pehu To jsi v porodnici byla chvili,co? Holky sly cisarem nebo prirozene?To budete mit doma krasne Vanoce s prtouskama u stromecku.
23. pro 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek ty jo ,já jít dneska o poradny,tak mě zrovna pošlou do nemocnice.Od rána sme lítali,ráno sme měli být v devět v nemocnici a místo toho,jak sem vyjížděla od baráku,blbě sem vycouvala a najela na patník,řáchla nám pneumatika,takže manžel měl fakt co dělat.Vyměnit kolo za rezervu,kterou snad nikdy nikdo nevydělával,takže fakt zážitek,přehodil kola,valili sme do nemocnice,z tama sme vypadli po půl jedenácté,město totálně zasekané,takže moje nervy.Hodili sme malou k babičce a valili nakoupit,doma nebylo vůbec nic,nemohla sem s malou ven a během pobytu v nemocnici,sem taky nic nemohla nakoupit.V půl šesté sme se teprve domů,je mě uplně zle,bolí mě břicho,nechci se ani pohnout,prcky naštěstí sem tam cítím,ale asi to bylo i pro ně hodně.No snad už to bude zitra v pohodě.chtěli sme ještě na tajňáka,až děcka naženeme spat,nastrojit stromeček,vidím se spíš ve vaně a pak v posteli.
Holky tak to nepřehánějte,ať nemáte tvrdé pupíky :rolling_eyes:
23. pro 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@koksi krásné děti :dizzy_face: :dizzy_face: Ale představit si to nedovedu :grinning:
@misulinka90 já neměla ten 3/4 D utz ani u malé nic moc. Teď nepůjdu..
@pehu Moc a moc vám gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@vrtulka81 taky si užíváte :unamused: My taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Místo ležení malá nemocná. Už to včera vypadalo dobře a večer a v noci zase zvracela. 2dny před tím celkem 14x-celej večer a noc. Byl s ní naštěstí manžel a nosil ju na wc. Chuděra. jenže jí se udělá líp a hned by se vším cpala a večer měla už namazanej rohlík a asi brzo no..Dělala sem salát,pekla vánočku, s mužem chystala stromek ze zahrady a začala zdobit-do toho malá zvracet tak zase převlíkat a ještě v 23.15 sem pouštěla pračku a mám taky dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď ještě ležíme a vylezu až chystat oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. pro 2013 v 10:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dnes večer se konečně tchýně, tchán i švagr doví, že čekáme dvojky. To sem zvědavá na reakci :grinning: :wink:
24. pro 2013 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. pro 2013 v 10:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky jestli stravim vanoce doma,tak to bude zazrak.Srdce me hrozne mlátí,blbe ee me dýchá.Chtela aem vysat obyvak a skoncila sem na zemi,sedim tu nevim jak dlouho,mota se me palice,asi me trefí.Sem slabá jak čaj,ani kluvit nemůžu.Opet budu honit chlapi aby dělali za mě.Ted citim jak me tvrdne břicho,úžasné :cry: Teda ze me ty dvojky budou az tak nicit,by me nenapadlo
24. pro 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 prosím tě tak se šetři a co nutně nemusíš nedělej. To není sranda. Ale kdyby ti nebylo líp raději si někam zajdi ať na tebe kouknou
24. pro 2013 v 15:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky přeju krásný Vánoce :slight_smile: buďte opatrné na bříška, na ty naše miminka a přeju vsem moc a moc štěstí !!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
24. pro 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky preju krasne vanoce,hodne zdravicka,darecku a hlavne miminka co nejdyl v bříšku:slight_smile:
U nas se prožívají konečně pohodové vánoce,takze radost veliká
24. pro 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
taky Vám přejeme krásné svátky vánoční, hodně štěstí, zdraví, pohody v roce 2014 a miminka co nejdýl v bříšku.

Ještě jednou děkuji za gratulace :slight_smile:. Já teď nějak nestíhám :slight_smile:. Jezdíme za holkama denně. Dnes je mohli vidět prarodiče, když jsou ty Vánoce, tak měli radost. Jinak na neonatologii mohou jen rodiče. Po příjezdu od holek padnu a musím se vzpamatovat :slight_smile:.

@vrtulka81 Šetři se :slight_smile: , ať jsou u tebe co nejdýl :slight_smile:.
@mmonika87 Holky šly císařem. 19,27 Anetka a 19,28 Nikolka. Na druhý den ráno v 6,00 hod. jsem musela jít do sprch. Pustili by mě 4 den bez dne operace, ale měla jsem jednu stranu jizvu červenější, tak jsem čekala na výsledky krve. Takže v pondělí večer porod a v sobotu šupky dupky domů. Holky jsou na intermediálu v postýlkách :slight_smile:.
24. pro 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek