• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

24. pro 2013 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
@pehu jeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je krása:slight_smile: nejkrásnější dárečky na světě :slight_smile: jsou fakt naaadhernyyyyyyy!!!!!!! A kdy vas pustí domů ??
25. pro 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nas nemuze byt klid,svagrova ma spalu a dolezla ke tchanum,samo sme radsi zustali doma,chytit zase nejake svinstvo opravdu nechceme,nevim sice jak to u spali je s nakazenim,kdy je nakazeny infekcni atd....ale zkouset to rozhodne nebudu,mala je oslabena z nemocnice a predstava ze bych mela lezet s teplotama me fakt nezrusuje.Nechapu jak muze mezi lidi :confounded:
25. pro 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tak to je fakt velká nezodpovědnost :angry: :angry:
26. pro 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 to je teda fakt nezodpovědnost :frowning2: hlavne na sebe dávej pozor!!!!!!
26. pro 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu holky sou krásné,uplně se mě zatajil dech a zatlačila sem slzu.Přeju ať hezky naberou a ste spolu domu.
@pidisek k tomu není co dodat,denně nám volají,že seou všichni v pořádku,že nic nechytili,ať přijedeme,jako nehodlám to riskovat,že malá nebo já to chytneme.Je fakt šlahlá,bere léky a lozí po rodině,je to kravka nezodpovědná,hlavně že ví,že sme teprve chvíli z nemocnice doma.No co dodat,budeme čekat,až přejde inkubační doba a teprve se malá může jet podívat k babičce na stromeček a pro dárečky
26. pro 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 nektery lidi jsou fakt divný....a sobci.... Hlavne ty ted mysli hen ba sebe ty na to mas sakra velkej nárok :grinning: :grinning: :grinning:
Nevis v kolikatým tydnu pehu porodila?
26. pro 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 To jsou fakt dementi.No proste Vas musi videt at to stoji co to stoji,idioti.U nas dneska byli pritelovi rodice na obed.Mela s nima prijet i skorosvagrova,ale protoze ma nejaky chcip,prska a neni ji moc dobre,tak nastesti zustala doma.Oni tohlo nastesti chapou...Jinak jsou s nima taky problemy.
@pidisek Myslim,ze psala,ze v 33+5 sly holky cisarem.

Taky mi skoro ukapla slza,kdyz jsem maly videla.Na jednu stranu se tesim,a budou deticky venku,ale na druhou stranu si rikam,ze strasne rychle utece to obdobi klidku a pripravy na mrnousky.Pak uz nebudu nic stihat a zivot se otoci o 180°.
26. pro 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 tak to asi nebyl plánovaný porod... No začínám se bát..... Uffff
26. pro 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Počítám, že bych mohla za holkama nastoupit v půlce ledna. To by byly 38tt. Ono záleží na tom, jestli si budou pít svou dávku z flašky a na váze. Anetka zatím ještě nemá svou porodní váhu. Nikolka má sice už přes, ale zatím váží 1870g. Už se na berušky těším. Dostaly pod stromeček tolik krásných věcí :slight_smile:.

@vrtulka81 Dívala jsem se na to polohování a jsou tam 2 zipy jako na nuna. Akorát se to horší rozepíná a zapína, protože tam vadí konstrukce a druhé místo. To jsme u nuny neměli :slight_smile:. Snad se brzy dostanu k tomu nafocení :frowning2:.
26. pro 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Holky jsou 33+5 tt. Z ničeho nic odtekla voda. Ležela jsem na posteli a naši byli zrovna s malým za mnou ve špitále. Naštěstí jsem dostala na plíce holek 2x kortikoidy. Takže si dýchaly hned po porodu samy :slight_smile:. Nechci Vás zbatečně strašit, určitě děti donosíte všechny déle :slight_smile:. Byly císařem. Už lícu a konečně si můžu doma uklízet, i když teď nestíhám. To je do nemocnice za holkama, vyzvednout malocha + návštěva. Ještě mě to teda dost zmáhá, ale jizva bolí čím dál míň :slight_smile:.
26. pro 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek nevím,ptala sem se jí,ale ještě neodpověděla,že jezdí denně za holkama a večer je už tuhá,tak asi nemá moc času sem jít a odepisovat,nechci kecat,ale asi něco okolo 34 tt
26. pro 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu to je dobré,fotit nemusíš,nakonec sem našla na you tubku nějaká videa,tak sem to zkoukla.Nechápu proč tam ty zipy dávají,ta manipulace nebude nic moc.Brtránek měl taky dvojky okolo 34tt,teď sou to pěkná čísla,Tuším už mají čtyři roky,sou šikulky a pěkná čísla
@pidisek pozdě sem si včimla,že pehu odepisovala,ale skoro sem to trefila :slight_smile:
26. pro 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pehu jsi statečná, držte se všechny tri :slight_smile: holcicky jsou krásný ... Takze jsou na UM? Ja jsem se totiž lekla, ze to bylo nějak drív, ale 34tt to uz je dobry vid? Drzím vám moc palecky at jste brzy doma spolu....
26. pro 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ne ne, mají mé :slight_smile:. Denně odstříkám 1,5l a vezeme do nemocnice. Připadám si jak dojná :slight_smile:. Dávají jim to do flašky nebo sondy. Ten týden je ok, holky jsou šikovné :slight_smile:.
26. pro 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pehu fakt jsi dobrá...
26. pro 2013 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu podávej nám co nejvíce info,ať víme co nás čeká :slight_smile: Holkám držím palce ať sou co nejdřív doma a hezky nabírají.
Preventivně si musím zařídit bydlení v Brně,pokud by se prckové narodili taky nějak brzo,nemůžu si dovolit jezdit denně 100km :frowning2: I tak to bude určitě náročné.
Dneska sem konečně odsouhlasila kočár,musím jej koupit do konce roku,nejlíp objednat dnes,abych jej měla za starou cenu,dokonce mě nabídli kolekci 2013 za těch 15litrů,což se dá,i ty korby budou pasovat.Dala sem si i požadavek,že nechci polohování na zipy,ale ty pásky,je to jednodušší,takže i v tommě vyhový,akorát nevím barvu,jestli tu co máš ty,nebo tu světlejší hnědou,černou nebo šedou,ale asi černou,budeme mět ty korby tmavě modré až do černa.

Já nevím který :grinning:
27. pro 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 černej a pak hned šedej, mě se hnědá moc nelíbí...
27. pro 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Ahoj, taky jsem řešila barvu :slight_smile:, jestli světle nebo tmavě hnědou. Známý měl obě barvy, ale manžel mi to zatajil, abych zas moc nepřemýšlela, ale mamka to na něj práskla :slight_smile:.
Černou barvu nemám ráda na kočárku, šedou jsem pro holky nechtěla. Líbila se mi i ta světlá (bílá) , ale ta barva není pro nás praktická :slight_smile:. Takže vybrat barvu pro holky byl problém. Kdyby to aspoň kombinovali ještě s nějakou. My měli na peg péregu hnědou, oranžovou a bílou barvu, tak to bylo aspoň veselejší :slight_smile:.
27. pro 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ty vypadáš vedle syna spíš jak jeho sestra :wink: a bříško žádné nevidím :grinning: sluší vám to a syn taky nevypadá že by byl takový "čert" jak jsi popisovala..... ale to bylo možná tou vánoční pohodou že? :grinning:
28. pro 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu a v které porodnici jsi rodila? jestli to není tajné ,-) a jak často za holkama jezdíš?? Já jezdila ob den a bylo to snad to nejhorší období. Chtěla jsem tam s něma být ale bylo tolik porodů že ležely žensky i na přistýlkách tak proto mě poslali domů, i tedy proto že zase klukům se po mě stýskalo... ale bylo to fakt šílený.. a vždy jsem ty "návštěvy" u holek hrozně obrečela.. jen jsem je vlastně nakrmila, přebalila, poňuchlala a zase domů... šílený.... Navíc jsem s připadala tak divně..že jsem doma, bez břicha, bez miminek... vždycky když jsem doma odsávala tak mi tekly slzy jak hrachy jak mi po nich bylo smutno...no uf uf... nerada na to vzpomínám a hrozně se mi ulevilo až mi jednou ráno zavolali že holky jsou bez sondiček ať odpoledne přijedu si opět lehnout že mi je dají na pokoj. to bylo super ,-) tak se držte ,-)
28. pro 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu ano ano týden mají holky dobrý. Naše jsou ve 34 a hrozně všechno dohnaly. Je sice fakt že od narození do cca 7měs jsem s nima 4x denne s každou cvičila vojtovu metodu ale strašně jim to pomohlo. Od 9měs lozí po 4, na zač.10měs si samy sedly a začaly stát takže se pomocí stolu v obýváku, křesla, v ohrádce atd..postavily samy do stoje... no fakt to všechno krásně dohnaly. Teď mají obě 11měs, takže korig.9,5 a obě říkají máma, umí jak jsou velké, paci paci, umí udělat "pápá"... takže opravdu to holčičky doženou ,-)
28. pro 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ty čekáš tuším páreček?? tak bych volila asi černou. Krásně ti v ní děti vyniknou ,-) jeden modrej, druhá růžová ,-) v té černé si to umím krásně představit -) Ale je to dilema to jo... jinak té hnědé bych se asi bála...já když jsem vybírala barvu tak jsem se právě hodně dočetla že ta hnědá se vyšisuje...ale těžko říct....jen jsem to četla ,-)
28. pro 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 Asi bude pravda, co psala koksi. Já jsem pořídila sice černý sporťák, ale světle hnědý korby a ty jsou malinko vyšisovaný...
Každopádně předchozí kočárek, který jsem chtěla, byl Patron Fenix Duplex, a ten bych si určitě brala v hnědé barvě, líbil se mi.
Ale další věc je, jaká ta hnědá je. Na internetu se Ti může líbit, ale ve skutečnosti ne.
Mě se takhle vůbec na internetu nelíbil EasyWalker. Ale pak když jsem ho viděla v prodejně, tak si mě získal :slight_smile:
28. pro 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 @koksi prave ten cerny maji u nas jedni s dvojcaty,moc se me nelibil,ale prave si myslim ze v nem ta rozlisna barva obleceni vynikne.Kocar uz ma nejakou upravu aby odolal slunicku,tak uvidime.Starsi typ co sem videla na netu v hnede barve byl sisly.Korby budu mit starsi tmave modre,tak ty obskacou leto a nebude me mrzet kdyz vybledno
Brisko je schovane,ale je to poradne pandero :slight_smile:Musim zase vyfotit .Jo syn byl jak milius,dostal tablet,tak spolupracoval,u vecere nam rikal ze je nestastny,ma divne pocoty...... no mel bobky ze nic nedostane :grinning:
28. pro 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koksi Rodila jsem v Olomouci. Už nám tam vypiplali prvního syna a nemůžeme si stěžovat :slight_smile:. Jsme jim vděčni za syna. Teď se za holkama jezdí jinak než za synem (25tt). Zkušenosti s vojtovkou máme taky, i když jsem to nesnášela :slight_smile:. Ne kvůli tomu, že malý brečí, ale že jsem na to totálně levá :slight_smile:.
Jinak v Olomouci se leží až před propuštěním,protože tam nejsou prostory. Celá porodnice by si zasloužila nové prostory a vybavení :slight_smile:. Pobyt holek tam beru jako nutné zlo. Hodně jsem se nabrečela u syna, když jsme nevěděli jestli to zvládne. Teď už to vše známe, takže víme, jak to chodí s předčasňátky :slight_smile:. Jezdíme tam denně. Manžel má teď prázdniny, takže to ještě dobře vyšlo.
Vidím, že tvoje holky jsou šikulky :slight_smile:. Malej to měl všechno se zpožděním a do 2 let jsme korigovali. Teď už taky vše dohnal, jen je drobnější :slight_smile:.
28. pro 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu @koksi holky jaké ste měli,máte odsávačku na mléko,já měla takovou fenu obyč,moc sem ji nepoužila,ale pokud budou mimča dřív,bude potřeba nějaká dobrá abych si nezničila prsa a vvytahla mléko ta jak se má a pořád se tvořilo,z tou obyčejnou mě mléko odešlo u syna a dcery sem ji radši ani nepoužila
28. pro 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Já mám od prvního porodu medelu swing. Je super, ale dost drahá. Půjčovali nám ji i v porodnici než jsme šla domů.
Asi ji budu i teď dost používat, protože Anetka prso nechce. Jak jí dá člověk flašku, tak saje o sto šest :slight_smile:.
28. pro 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koncime 20tt
29. pro 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. pro 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek