• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, tak jsem všechno dočetla, @pehu fakt obdivuju, jak to všechno krásně zvládá :slight_smile:
@vrtulka81 má krásnej pupek a konečně zdravou holčičku, to je fajn.
U mě novinka taky - máme doma kočárek, hurá. Je oranžovej, v životě by mě nenapadlo, že se mi může oranžovej líbit, ale je fakt boží: superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=744100
Máme ho se vším všudy, z druhé ruky, ale ve stavu jako nový. Manžel s tátou ho navíc celý rozebrali, vyčistili kolečka, promazali, mamka mi vypere vnitřky korbiček a zatím je u rodičů (no jo no... jsem pověrčivá :grinning: ). Dostali jsme k němu zadara i dvě autosedačky, obě krásné, ale nemají rychloupínání do auta - jsou na pásy a na kočár taky nejdou, tak budu shánět jiné.

@pidisek, Ty jsi psala, že budete mimča vozit dost v autě, co jste vybrali za autosedačky?
29. pro 2013 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj pupík, oranžovej kočár s korbičkama a černej sporťák :slight_smile:
29. pro 2013 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick di do háje,takovy maly pupik,to neni fer,ja sem jak pred dcerinym porodem .Kolik meris,ty si nejaka vetsi ne? @savci vidis ten jeji pupik,no rekni,to by nam nemeli delat a fotky sem vubec dávat.My to za chvilku budeme vozit na kare a ona pupik jak z časáku
Ja budu met tmave modré korby a sportak taky černý.Sportak mas uz taky z delenyma striskama,na tech strankach sem videla jen společnou,ta oranžová je hezká
29. pro 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick adaptery máš na kočár k autosedackam? Ja shanim maxi cosi cabrio,daji se sehnat za rozumnou cenu,uz mam jednu sehnanou pro holcicku, i s fusackem za 800,- jeste ji vyzvednout.Adaptery me vyšly na 1800,- cca,no bude to ranec.Ta oranzova se me taky libi
29. pro 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 No jo, omyl, máme sporťák se společnou stříškou. Zvlášť jsou teda asi lepší, ale ta společná má zase nahoře plastové okno, kterým se tam můžeš na děti koukat. :slight_smile: Jinak já měřím 172 cm, ale mám krátký nohy a dlouhý trup. Těhotenství se dvojčaty je první situace v životě, kdy si tohohle debilního poměru vážím :slight_smile:. Trochu normálně vypadám jen s podpatkama, jenže s manželem o půl hlavy menším si jich taky moc neužiju... :sweat_smile:
29. pro 2013 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Adaptéry právě nemám, ale asi do nich půjdu. Protože tahat pak děti k doktorovi v rukách by bylo asi šílený. Koukala jsem na ceny a vypadá to, že se pod těch cca 1800 nedostanu. Jinak ty Maxi cosi zatím u mě vyhrávají taky. Ty starší, co jsme dostali ke kočáru nechám domů na papání atd. nebo je střelím za pár kaček.
29. pro 2013 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanick mam Maxi cosi cabrio fix a family fix základny - ty jsou i potom na větší sedačky - kdyz koupíš levnější isofix tak potom musis po roce kupovat nové základny...
29. pro 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Jo aha, to je k tomu potřeba ještě základna do auta? To není součástí té autosedačky?
29. pro 2013 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanick bud se připevňuje pásem nebo na základny které se napojí přímo do sedaček../ tuším ze auta od roku 2000 to mají automaticky...ty základny jsou i bezpečnější..a je to rychlejší manipulace :slight_smile:
29. pro 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick mam prave taky hodne starší,ty sou široké.Zakladny kupovat nebudu,ve vetsi sedacce ted jezdi dcera,pak sesenu uz jen jednu,navic mame jeste jednu zabudovanou v sedadle v autě.Nas bud právě jezdit v aute šest,tak nechci cely kocar s korbama tam nedám,sportak uz bude v poho,slozi se celý.
Jo tak to máš fakt vyhodu ze si vysoká,decka se ti rozloží,ja budu jak velryba,sotva dopnu bundu.
29. pro 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick teda na tom superbaby to mají pěkně drahé,doplňky na TFK sou šíleně předražené,to nemůžou myslet vážně,mají sice kočár o litr levnější než jinde,ale adaptér sou šílené,za jeden set chcou přes1400,- ,za 1800,- pořídím dva.
29. pro 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, můžu mezi vás? :wink:
29. pro 2013 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 je to drahý pekelně. Chtěla bych upínání na isofix, ten asi budeme muset koupit nový, nikdo to neprodává. Vajíčko koupíme z druhé ruky, tam už to už docela ujde ty ceny. Vyrážíme se na to podívat do obchodu, chci vidět Maxi Cosi a Cybex.
29. pro 2013 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick podívala bych se i na rozdíl cen adaptérů,ale mám pocit,že sou tam jiné akorát na Romer,cybex a maxi cosi budou stejné.U nás prodává paní autosedačky cybex i s adaptérama na TFk.\nevím teda za kolik,kupovali je nové,proto sem se o ně ani nezajímala.

@bejbyy určitě poď :slight_smile: V kterém si týdnu a víš co to bude? Hodně se nám tu rozmohli párečky,tak sme zvědavé :grinning:
29. pro 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Ahoj a díky, dneska bych měla podle posledního utz být 8+6 a jsou to jednovajky, momo dvojky. Takže páreček nebude. A jsou přirozeně, neplánovaně :sunglasses:
29. pro 2013 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy tak to my je máme dvojvaječné přirozeně,plánované,ale ne dva kusy na ráz,chtěli sme třetí dítko a budou čtyři :slight_smile:
NeplánovNÉ? Tak to musel být šok co :grinning:
29. pro 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ani mi nemluv ... ale snad to bude mít dobrého konce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2013 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy rčitě,mě když řekl dr,že čekám dvojčata,tak mě mále ranila mrtvice,jako představa čtyř dětí byla děsná,14 dní sem to rozdýchávala,teď sedím pořád na netu a hledám hadříky,kočár,autosedačky a těším se.Pupek roste strašně rychle,nemám co pořádně na sebe ...... teď už převládá strach,aby prckové byli v pořádku,to taky dojde,halvně jak prvně kopnou,jak je uvidíš ve 12tt na prvotrimestrálním ultrazvuku,to už sou krásná miminka,pak začne mateřské blbnutí :grinning: Holky by mohli vykládat,většina z nás z toho byla stejně vyšokovaná :grinning:
29. pro 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 na screening se těším, a snad by šel i taťka, i když to není ani přítel, prostě kamarád, no ale stalo se, a postavil se k tomu jako chlap, a jsem za to moc ráda, a myslím, že k sobě nakonec budeme patřit. Já se na JEDNO těšila, on byl proti, že nechce, pak to zkousl, a mě řekli že jsou dvě :grinning: no vzal to líp jak já
29. pro 2013 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bejbyy teda, to je jak z červené knihovny :slight_smile:
29. pro 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy tak to má za trest,nechtěl jedno,tak má dvě :slight_smile:
29. pro 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 He he to je spíš pro mě trest, se z toho asi zblázním, už teď jen ležím, a to jsem zvyklá sportovat, ale nemám sílu na nic.
Ale jak jsi psala, nastupuje už strach o mimča aby byly v pořádku
29. pro 2013 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Juj!!! Tak to je mazec! Teda držím pěsti, ať je Ti tatínek dětí oporou. Jinak já čekám taky jednovaječný. A už víme, že to jsou holčičky :slight_smile:. A zatím vše ok.
29. pro 2013 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick Jééé, tak to nás bude více s tfk :slight_smile:. Já už se těším až s ním vyjedu. Já mám autosedačky peg pérego a ty tam nedám. Jsem si říkala, že to nějak budu muset vydržet, i když s malým jsem jezdila neustále v sedačce na podvozku po doktorech a v obchodech.
29. pro 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu Ja jsem vubec zvedava,jestli s mimcama v kocarku pojedu nekdy nekam jinam nez na prochazku po nasi vesnici a pak k doktorovi.Uprimne receno,si nedovedu predstavit,ze bych s timhle kocarkem, ja mam EW, jezdila po Kauflandu. Ale ja mam vyhodu,ze mam mamku a babicku u nas ve vesnici,tak kdyztak chvili pohlidaji...
30. pro 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy zacatek je nejhorší,ja sem byla uplne mrtvá,pak se to spravilo a ted mam infarktove stavy,takze si nevyberes :grinning: Ber to tak ze budes mit odrodene jednim vrzem,prvni rok se budes honit a pak je to dobré,dvojky si spolu zahraji a nebudou ti tak stat za prdeli jako kdyz si doma s jednim,navic sou lip vychovane,neni cas na nejake rozkazlovani,vidim to u dcery,syn dokud byl sam,delala sem mu co ja ocich viděla,kdezto dceru cepuju aby z ni nebyl nejaky nezvladatelny fracek.Na chcocholouska to bude,ja rikam ze skoncim bud v cvokhausu nebo kriminále :grinning:
30. pro 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak by me zajimalo jestli se da s tim kočárem TFK jezdit na bruslich :grinning: Uz se otepluje..... U nas rozkvetaji stromy,zima je v prdeli,na lyze to nevypadá....
Dala sem se na fcb do diskuze o dvojcatech a ptala sem se jich kdy se jim narodili,drtiva vetsina teda okolo toho 34tt a dopekali je,ale byli tam i vyjimky ze je vyvolavali.Pak sem mrkla na fotky jedne mamci,mela tam fotku pupku,udelalo se me zle,co ji zustalo po porodu.
@pehu @koksi jak to mate s pupkem a cim ai mazete,prej je to jedno,ze velice nic nepomáhá,tak nevim
@bejbyy,ja taky sportovala hodne,ted se tesim az dalsi rok budu ucit dceru na lyzich,syn totiz lyzovat nechce,dostal novou vybavu a rekl ze on na teto neumi a hotovo,na zabiti,tak si to vynahradim u dcery a dvojčat.V létě ji budu ucit i na kole a bruslích,tak ze spotru si nezoufej,vsechno doženeš :wink:
30. pro 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 já měla v porodnici půjčenou elektrickou Medelu ta byla dobrá ale daleko víc mlíka jsem odsála s manuální od Aventu. na tu nedám dopustit ta byla fakt super. Sice je fakt že odsávání zabralo 2x tolik času ale měla jsem od kamarádek půjčené všelijaké polské odsávačky elektrické a ty byly naprd.. s tou manuální to bylo super. A nebo ta Medela. Ale já měla přímu tu pro dvojčata takže v jeden čas odsávala z obou prsou a ta je teda pekelně drahá..tuším kol.7000 kč což je mazec...
30. pro 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 syna, dceru a dvojky? no klobouk dolů
pro mě to budou první děti a asi poslední :grinning:
dneska jsem zas v práci, 12h ale už předposlední den, pak jdu na neschopenku.
chvíli jsem se kvůli tomu cítila blbě, ale tak co, den po práci vždycky ležím s teplotou, to nemá cenu.
a navíc, musíme se poznávat s tatínkem, tak ať mám sílu :grinning:
30. pro 2013 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíte, jsem si chtěla do lékárny pro ten bepanten na pupík.
a ad kočárek, vůbec zatím moc nemám přehled, je taky brzo, ale chci 4 stejně velký neotočný kola a korbičky vedle sebe. naštěstí bude únor, březen veletrh.
30. pro 2013 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek