• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

a k porodu, 34tt plánovaný císař, mi zatím říkala gynekoložka moje, protože jsou to ty momo dvojky s jednou placentou a bez přepážky
30. pro 2013 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy kde bude veletrh ? Hodne nas tu frci TFK duo nebo Easy walker,alw na kocar je opravdu cas,prva projit nezbytne prohlidky a pak budes mit jasno.Navic ti reknou v 12 tt pohlaví,tak se rozhodnes i podle toho.No tatinka si proklepni :grinning: To je nářez,akonec z vas bude citankovy pár,ale nasere to,me by teda jeblo
30. pro 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak malá dny před Štědrým dnem prozvracela a pak to on ní chytla já. Super :unamused: Břicho mě bolelo až do včera. Zvracela jsem naštěstí jen jeden den..

Dost mě zase bolí to tříslo a záda, chvlílema břicho-hrůza :confounded: Mám strach,aby se čípek nezkracoval ještě víc..ach jo..

Dneska máme zajíbačku. Vždy jen kouknu co dělají nebo něco málo pomůžu a du zase dom. Malá spokojená-poorcuje prase sadistka jedna :grinning:

@blanick to tvoje bříško je úúplně pidi.

Kdo mě potěšil je @vrtulka81 :grinning: Tobě pěkně roste a aspoň nejsu jediná s pořádným panděrem :grinning:

@bejbyy vítej u nás a držím pěsti ať je vše ok :slight_smile:

Holky sem četla, že esi má břcho popraskat popraská. Záleží na elasticitě kůže apod. Já u malé mazala jen občas a popraskala mi nakonec stehna a trochu spodek pupku a okolo pupku až před porodem.
30. pro 2013 v 16:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi já vím že tě potěším svým pupkem :slight_smile: ti to říkám celou dobu,že ti díchám na záda.Jak vlastně dopadli vánoce,ani ses nepochlubila co rodiče na dvojčata,nebo ste to odložili až se narodí :grinning:
Jo s tím mazáním to asi bude pravda,mě se taky nadělali jizvy všude možně,i tam kde se kůže ani nemohla vytahovat.Akorát nevím co s tím vytahaným pupkem po porodu,jestli ho vždycky naroluju ze zemi do gatí nebo zajdu za tvojí dcerou ať mě toho kousek uflákne,když ji to porcování tak baví :grinning:
30. pro 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vrtulka81 všichni samo v šoku,ale mají radost :slight_smile: :wink:
Vidíš dobrej nápad. Nemáš to k nám zas tak daleko tak nám tu kůžu může Jaňula odřezat oběma :grinning: Viz.foto :grinning:
30. pro 2013 v 19:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata. Jsem na začátku 24tt a mám +3kg
30. pro 2013 v 19:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sacvi no hotový profík :slight_smile: jak to dělá něžně,asi se dám pak do pořadníku :slight_smile:
30. pro 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek myslím, že tvůj pupík sme už taky dloouho neviděly :wink: :slight_smile:
30. pro 2013 v 19:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Parádní :slight_smile: +3,5 kg mám já, ale z toho se o 2 kg postaraly určitě svátky :astonished: :grinning:
30. pro 2013 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi já tě fakt doháním a dost rychle
@pidisku ukaž pupik,doufám že si nás předehnala :slight_smile:
30. pro 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick @savci sucharky,já před vánocema +7 kg,po vánocích na váhu radši nevlezu,navíc hodn ležím,jinak umírám a samo žeru :angry:
30. pro 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžu se přidat? Zatím jsme doma všichni v šoku a pomalu se s dvojkama smiřujem ale asi to bude záhul....z mojich 6 těhotenství jsem 3 krát čekala dvojky a vždy to dopadlo špatně, teď se vše zatím vyvíjí jak má.
30. pro 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka ty blaho,tak to drzim palce at se to povede a je vsechno v pořádku.Divam se,ze uz mas čtyři děti,tak to klobouk dolu :slight_smile:
30. pro 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak si se mnou dopisuje holčina,jeji kamaradka ma 15 a taky ceka dvojky,no samo ze je nechce.Normalne sem přemýšlela co bych udelala ja,kdyby me tak prisla dcera :-# navic ze je polka,tak tam interupce nedovoluji
30. pro 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick já přes svátky nepřibrala nic, ale jen díky tomu, že jsem blila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak bych měla +10 kg :grinning:

@vrtulka81 taky často ležím..Fakt mě štve ,jak mě pořád něco bolí :angry:

@rritulka Ahoj, určo můžeš :wink: Držím moc pěsti ať je tentokrát vše ok až do konce
Už jsi zasloužilá mamina koukám :slight_smile:
30. pro 2013 ve 21:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi u me to vypada,ze do dalsi poradny zrovna pojedu s kabelu,je me chvilkama hrozně,infarktove stavy hadra.Na jednu stranu si říkám,ze si v nemocnici odpocinu,navic me dnes manzel nasral,vidi ze je me na hovno,ale protoze si.rozdovadel malou a ta pak nechtela poslouchat a zacala ho štvát,tak vyjel i po mě.Tak si říkám,ze mu to taky prospěje.Normálně fungovat nemůžu,jen se zvednu z gauče,v momente me tvrdne břicho a jeblbe se me dýchá.Takze vydrzim do devateho,to jedeme do prenatalu a par dni na to do poradny.Zacala sem brat navic magnesko,tak uvidim,aktiferin na chudokrevnost mam zezobany a je me stejne na hovno.Aspon se spolu naučí spat a mala ho nebude mit jen na hrani
30. pro 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 v Březnu tuším je v Brně Veletrh Pro dítě a koncem února tu má být něco jako výstava dvojčecích a sourozeneckých kočárků někde v Modřicích ...
30. pro 2013 ve 22:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Já si ho začala mazat až v 7. měsíci. Na strie jsem netrpěla. Sestřenka čeká dítě poprvé a břicho má větší, než jsem ho měla s dvojčaty. Asi je to tím, že jsem vyšší a holky se tam vlezly. Po 14 dnech po porodu se vlezu do svých riflí jupííí. Sice v úplém triku mám ještě špek, ale co bych chtěla :slight_smile:)). Já už se těším taky na sport. Před otěhotněním jsem dost makala. 3x týdně jsem chodila trénink dračích lodí a dřela jsem jako za mlada, když jsem veslovala. Snad to nějak vše skloubím a 1x týdně se dostanu na vodu :slight_smile:.
30. pro 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na lyže jsem se taky těšila, že i naučíme malocha. Budem to muset nechat na příští rok.
Jinak holky chválí a možná za pár dní půjdu za nima a pak šupky dupky domů :slight_smile:. Už se tak těším :slight_smile:)).
30. pro 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy jo o tech dvojcecich vim,Brno veletrh me unikl.Diky
30. pro 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu tak to pujde dolu rychle,veslovani je makacka,to si fakt borka.Ja bych se chtela vratit o volejbalu,ale nevim jestlli me nechaji zada,pri fotbale sem si odvarila plotynky,takze k nemu se vratit qni nemuzu a tu fyzicku bych uz steine nikdy nenahnala.Budu zase cvicit s Jill,zacala sem dva mesice pred tehu a nejak se to bricho uplne zdrbalo.Tak sem zvědavá jak dopadnu :grinning: Hlavne se tesim na lyze a brusle,popr zase kolo
30. pro 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu Ty jo, dračí lodě! To je jeden ze sportů, který bych ráda zkusila :slight_smile:))). Jinak můj koníček.... ten asi na pár let usne. Doufám, že ne navždy. I když jak teď sleduju stoupající pud sebezáchovy, kdy se bojím chodit i na podpatcích, aby se mi něco nestalo :grinning: ... tak fakt nevím, jak se mi bude sedat na motorku :slight_smile:
30. pro 2013 ve 23:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
K těm koníčkům, tak se taky pochlubím :slight_smile: Můj od letoška nový koníček
Jinak bych se ráda vrátila k lezení, skialpům a běhání
31. pro 2013 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bejbyy Wow!!! :slight_smile: tak tady má někdo rád adrenalin :slight_smile: . S lezením jsem letos taky koketovala, manželovi jsem dala k narozeninám poukaz na stěnu a chodili jsme spolu. Než jsme se dostali ale na skálu, byla jsem v tom :slight_smile:. Takže pokračování až teda pak... V té partě, co chodí lézt je dětí habaděj, kdo neleze, ten hlídá, tak si myslím, že to s nima snad půjde :slight_smile: . No a běhala jsem taky, což mi šlo cca do 3. měsíce, pak tělo nějak samo řeklo toto ne-e.. Chjo. Sem si nejdřív myslela, že teda budu běhat s kočárem, jenže s tím dvojčatovým.... to asi nepůjde. Teď docela řeším, co teda se sebou. Už začínám být nějaká neforemná, včera jsem po 5 km procházce se psem myslela, že padnu na hubu a skoro bych se příště bála jít sama. Tak snad plavání? Jóga?
31. pro 2013 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: tak tady jsou moji pidísci :slight_smile: 30tt :slight_smile:
31. pro 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jo a nahore 18 kg..... :frowning2:
31. pro 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, byl nekdo z Vás na odběru plodové vody? Genetika dopadla dobře a mám se rozhodnout, zda odběr chci nebo ne. U dvojvaječných se myslím dělají dva vpichy a je větší riziko potratu ale zase bychom měli jistotu,že jsou broučci zdraví.
31. pro 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rritulka ja byla i kdyz bylo vse ok - kvůli jistotě - u Apolináře to zvládli jedním vpichem a byli úžasný !!!! Moc fajn doktoři i sestričky!!!!!!! A nebolelo to :slight_smile:
31. pro 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme už taky rozhodli, že do plodovky půjdem. Jinak já přes vánoce mínus 2 kg a fakt furt jim a budí mě hlad i v noci a bříško rovná se nule :grinning: furt obleču stejné věci. No myslím, že za chvilku na to budu vzpomínat, jak se mi dobře spalo na břiše :grinning:
31. pro 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
18kg? tos musela být drobounká, vypadáš výborně i tak
31. pro 2013 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek