• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Tak my jsme 13+5, váha +1,5 kg od začátku těhotenství a přes pupík + 5 cm
31. pro 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 Já jsem se začala mazat od začátku těhotenství, tak uvidím. Ale předpokládám, že jizvy stejně budou... Mažu se tělovým olejem, který jsem koupila v Rossmanu, je od firmy Babydream a stál nějak kolem 50 Kč, myslím.
@blanick @bejbyy Teda holky, to máte teda pěkně adrenalinový sporty. Já teda moc nesportovala ani před těhotenstvím, jen občas brusle, tenis a zbožňuju plavání. Bydlím u řeky, takže paráda. I když to plavání na nějakou chvíli taky budu muset oželet, přeci jen ta řeka nebývá moc čístá. O mě nejde, ale o mimča...
31. pro 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Skvělej pupík. Jak se těch 18 kg nosí? To asi není jen tak, co?
31. pro 2013 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bejbyy
@blanick
No jsem hubená a pry je to vse v bříšku.. Trochu boky ale jinak ne :slight_smile:
Nosil se to ještě fajn, fakt v pohode jsou na me ti dva moc hodní.... Ted uz jen vydržet...
31. pro 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek no to ti závidím ze svych veci oblecu jen dvoje gatě,na vanoce sem si chtela dat nové,co sem poridila na jare a? Ani prd,chyby tak pet cm abych je zapla.Bunda me tahne a prckove budou asi akrobate ci co:grinning: Ale pupik uz mas taky pěkný,jeste je tam par tydnu drz,ja myslim ze ty je donosis nejdyl.
@mmonika87 taky hezky pupicek :grinning:
31. pro 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím spolučekatelky dvojčátek :slight_smile: Mám na vás prosbičku, nemohla byste mi napsat, kdy jste která ucítila pohyby miminek? Jsem ve 21.tt, prvorodička, a panikařím, protože zatím nic necítím :frowning2: K doktorce jdu až příští týden a ten měsíční interval je nekonečný... Předem vám děkuju a přeju příjemný poslední večer tohoto roku :slight_smile:
31. pro 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech Ahoj,u prvorodiček je to normální,tak se neděs,oni se určitě hýbou,můžeš je mít naskládané víc vzadu a tak to nevnímáš.Já sem teda ve stejném týdnu jako ty a mě tam dělají hotové přemety,ze začátku sem to cítila jako lehké šťouchnutí,pak se to zesilovalo a teď dostávám slušné kopanečky.Třeba @pidísek je taky cítila pozděj,ne teda jako ty,ale taky je má víc vzadu.Neděs se,třeba jen ten pohyb nedokážeš rozeznat nebo čekáš něco jiného.Já je cítila už před 14tt,ale se potřetí těhu :slight_smile:
31. pro 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81
@blanick
@bejbyy
Tak holky vidím, že tu nikdo z nás není pecivál :slight_smile:. Já už jsem ani nepočítala, že bych otěhotněla po tolika pokusech ivf. Dokonce jsem si odjela závody a pak tam byly 2 čárky na 100%. Moje hlava to dlouho zpracovávala, že neodjedu sezónu, i když jsem další mimi chtěla. No a pak když jsem se dozvěděla, že jsou tam 2, tak jsme to dlouho s manželem rozdýchávali. Teď jsme samozřejmě za ta zaltíčka rádi :slight_smile:. A v pátek nastupuji za holkama do nemocnice. Huráááá!!!. Nikdo mi přesně neřekne, jak tam dlouho s něma budu, ale snad jen týden :slight_smile:.
31. pro 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu to je super,treba uz vas opravdu pusti.Na zavody se určitě vratis ne :slight_smile:
31. pro 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Děkuju za odpověď, holt ještě týden budeme nesví a pak uvidíme, co nám paní doktorka řekne. Měj se pěkně :slight_smile:
1. led 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech jak mas velke bříško? Kdyz nad tim přemýšlím,tak nekdy se hybou a ani to nevnímám,muzes to mit stejne,uvidis co dr.Ale urcite se rozmrvi,uvidis.Me uz skáčou tak,ze to jde videt i pres triko,to prijde neboj.Prva se tam plazili jako hadi,to sem nijak velice necitila.Dej vědět co rekne dr :grinning:
1. led 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Jity, přemýšlela jsem, že by to mohlo být tím, jak silná je vrstva podkožního tuku, třeba to na to má vliv... Hubeňour nejsem, břicho posílám :slight_smile:
1. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásný pupky máte, to já akorát ten svůj běžnej už neumím zatáhnout :grinning:
1. led 2014 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech no se nediv,ti tam maji placu :grinning: pekny pupek,aspon si se @savci nebudeme pripadat divně,taky mame normalni pupiky,ne jak tady ty hubenourky :wink: Jeste te tak dokopou,ze budes chtit aby velezli :slight_smile:
1. led 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy tak ai uzij bezneho pupku,za par tydnu budes prosit aby ti nekdo obul boty :grinning:
1. led 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, dneska jsme vyrazili na procházku a nějak se nám to protáhlo. Ušli jsme 12 km a ještě jsme měli před sebou asi 4 km, už za tmy a lesní cestou. Ale naštěstí jel kolem známý, tak jsem se s ním svezla domů. Už to moc na velký túry není. Mám toho plný brejle a jsem ráda, že si teď můžu hodit nohy nahoru
1. led 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Tak jsem ten tvůj břuch dohledala a už jsem v klidu :grinning: Dneska cítím místy mravence a pokud mě nešálí střeva, tak Kuba Kubikula dneska dvakrát po sobě zaťukal... Uvidíme, co zítra :slight_smile:
@bejbyy S těma botama má @vrtulka81 pravdu, ohnout se je čím dál tím těžší a až manžel zítra odejde do práce, budu naprosto neschopná :grinning: Zatím si to fakt užívej!
1. led 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zatím ležím a spím celý dny, a obdivuju vás tu že chodíte na takový pochody, to znám, to jsem chodívala, ale teď ... no ale bude líp, jak nebudu v práci, a budem zas chodit s psicema
1. led 2014 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech no já zatím žádný pohyby taky necítím. Budu podobnej případ. A to nijak extra bříško nemám... Sem tam v břiše jako něco bublá, jenže mi to přijde stejný, jako v netěhotenství. Už se taky nemůžu dočkat. :wink:
1. led 2014 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick Blani, i my se dočkáme! :wink: Jinak gratuluju k holčičkám! Jména máte vybraný?
1. led 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Blázen no tak jsem si taky připadala, když jsme ho kupovali :grinning: nevím v kterém jsi měsíci, ale my ho kupovali když jsem byla tak ve 20tt. Taky přes net :wink: kupující se docela divil na co chcem kočárek a ještě k tomu pro dvojčata :slight_smile: tou dobou jsem skoro žádný bříško ještě neměla :slight_smile:)
2. led 2014 v 10:01  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jak je @vrtulka81 ?

Holky užívejte a choďte dokud to jde. Já ujdu kousek a už nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bolí mě tříslo a celá noha, pak se přidají záda a nakonec břicho a musím padnout do postele a ležet a ležet :stuck_out_tongue_closed_eyes: A když to trocha přeženu ani to do rána pořádně nepřejde a pak těžko i z postele lezu..to je stav. Jak jsem si na začátku těhu říkala, že je škoda, že jsem nespíš naposled těhu tak teď jsem rááda. Cítím se jak důchodce :confounded: :sweat_smile:
2. led 2014 v 10:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendas1 Jsem ještě větší blázen. My kupovali, když jsem byla ve 12. týdnu :slight_smile:
2. led 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzaczech Dočkáme :slight_smile:. Jména vybíráme, máme asi 6 favoritů, ale výsledek zatím žádný :slight_smile:. Jak jste na tom vy?
2. led 2014 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick Tak my jsme pro holčičky měli vybráno hned, na jménech Barča a Bětka jsme se s manžele shodli bez debat. No ale kluci, to byl oříšek :slight_smile: Jakub byl jasnej od začátku a tak manžel pořád tvrdil, jak to bude Kuba a Bára, no a nakonec to budou dva klučíči, Kuba a Matěj :slight_smile: Já jsem nadšená, manžel už se smířil s tím, že nebude holčička, kterou si přál a vyhrožuje dalším pokusem o děvčátko - no zatím se tomu směju, ono ho to přejde, až se ti dva raubíři narodí :slight_smile: A jací jsou favoriti? My jsme chtěli, aby to šlo hlavně k příjmení, máme typicky české.
2. led 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Přesně vím, o čem mluvíš. Půl hodinky vařím oběd a musím si sednout, strašně mě (asi) táhne pravý vaz u dělohy a ta bolest je šílená, štípe to jako čert. No a včera jsem už ani nedala dlouhou procházku, jsem fakt nemožná. Dávají nám zabrat, co... Ale co bychom pro ně nevytrpěly :wink:
2. led 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - ty jdes na plodovku kvli výsledkům tripple testu? Mě na něj gyndařka ani nenabrala krev, Prý by dopadl téměř určitě špatně a zbytečně bych se nervovala... Určitě budete v pořádku.

Jakpak se vede holky? Chtěla jsem se zeptat jestli máte taky některá problém s tím, že je jedno z dvojčátek hodně vysoko. Mě se cpe malá až do hrudníku. Jsem stva v 23 tt a nevím jak si pořádně lehnout, těžko se mi dýchá, bolí mě žebra a když chci ležet tak mě hrozně pálí žáha.
2. led 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, moje dvojčátka se narodí v březnu, termín císařského porodu máme předběžně na 9 březen. Bojím se protože jsem rodila spontálně a holky po císaři nevypadaly dobře. Máte některá zkušenost? Potřebovala bych uklidnit. Díky.
2. led 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87
@vendas1 Holky, tak já vás trumfnu :slight_smile: Kočárek jsme kupovali v 9.tt, nabídla nám ho paní a byl jako novej, tak jsme neodolali. Sice toho teď sice trošku lituju, protože musíme dokupovat korby a není adaptabilní na dvě autosedačky, ale věřím, že jako sporťák bude nepřekonatelnej.
2. led 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak co se jmen týče naši favoriti jsou Darek a Samanta. Ještě se uvidí. Už si chci taky všechno co nejdřív připravit protože když vidím jak natom jsem, mám strach abych později zvládla...
2. led 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek