• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@vendas1 Díky, jsi hodná, když já už bych to tak potřebovala... Všichni se sice ptají, ale jde mi hlavně o svůj klid...
2. led 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendas1 mě šili vstřebatelnýma nitěma, takže pak už žádná práce. Taky jsem se nejdřív bála hlavně hojení, ale když je to naplánovaný a v klidu tak by to neměl být problém. Měla sem skvělý doktory a epidural mi krásně sednul takže sem se na sále dokonce pěkně pobavila :slight_smile:. Za pár dní sem byla úplně v pořádku. A opravdu jediná věc co mě bolelo bylo vyndavání drenu z bříška, ale zase to trvá pár vteřin, takže to není žádná hrůza.
2. led 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi prave ze byla - predevčírem - a zkrácen na 1,5cm.... Mam to v průkazce... :frowning2:
2. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahoj tak cm mi neřekla jen že ho mám na 50% a CS mám pouze 2. Mno možná už je něco jinak jdu na kontrolu až za týden po 4 týdnech tak uvidím. Snad do té doby ještě budem 3v1. Dr mě strašila a přes vánoce sem si moc klidu neužila :unamused:
Spodek už mě bolí jak po ´´pořádným brut sexu´´ tak nevím. :frowning2:
3. led 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blankadvojcatka Páni jen kilo? to je mazec. to já měla nahoře kilo jen co jsem zjistilka že čekám dvě :slight_smile: ...
3. led 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana no snad to bude ok.... Pri pohmatu dr říkal ze super v poradku a pak ze se zkrátil... Tak musím věřit...jinak me boli spodek jakoby stydká kost... Pri vstávání ráno a jakmile to rozchodím tak zase dobry... Beru si magnezium tím nic nepokazím.... Ale bojim se no, musí tam prťata ještě vydržet....
3. led 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka V tomhle já jsem děsná posera :angry: i odběr krve někdy nedávám nooo . Tak tohodle se fakt bojím!!!
3. led 2014 v 15:40  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dnes screening ve 30tt jsme v poradku, obe miminka hlavičkama dolů, holčička je úplně v pánvi, uz ani nesla poradně vidět hlavička váhy oba cca 1550g
Jinak čípek kdyz je uzavřeny, tak 1,5cm je pry v normě a nemám se stresovat....ale neprohlíželi mi ho...
3. led 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj maminky dlouho jsem hledala nějakou diskuzi o dvojčátkách a dnes jsem narazila na diskuzi DVOJČÁTKA 2014 ráda bych se k vám přidala.Jsem ve 28tt a TP mám 1 dubna,čekáme páreček.
3. led 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek ty jo tak už sou pěkně velké,na to že pupík velice nijaký,tak je dobře krmíš :slight_smile:

Holky tahle se dnes u nás usínalo,tři na jednom :grinning:
3. led 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pidisek Tak to je fajn, že jsou ok :slight_smile:. Ještě pracuješ? Já jsem dneska byla taky na kontrole, zmínila jsem bušení srdce, mám prý brát železo a k. listovou (tu beru) a mám víc odpočívat... Tak to s tou prací vidím už bledě, ale zatím tam chodím ráda. Jinak moje holčičky už mají 209 a 214 gramů, všechno je tam kde má být, vrtěly se jak šídla. Jen ten blbej čípek furt nikdo nechce vidět, už mi to nedalo a ptala jsem se. Prý je čas... No tak teda asi je...
3. led 2014 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick ty jo mě kontrolovali čípek už v 16tt,taky se divím,že ho nikdo nechce vidět.Docela sem ráda,že si zmínila to srdce,aspoň nemusím stresovat,taky mě mlátí,železo mám dobrané a jít na kontrolní odběr,jestli je to už ok,tak sem zvědavá.K listovou taky beru,teda ona byla přidaná k tomu železu,napsali mě aktiferin.
3. led 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 taky se mi zdají velký... Zvláštní vid....
@blanick ja pracuju na volný noze takze pohoda.. :slight_smile:
3. led 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinaa Ahoj vítej, koukám,že jsi na tom podobně, také už mám doma dva raubíře... tedy prozměnu 2 kluky 5,8 let a teď nečekaně čekáme dvojčátka (páreček). Tak nám přibude první holčina a vám zas první klučík :slight_smile: .
3. led 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adusak Ano to teda dosti podobně :slight_smile: !Taky jsme chtěli ještě jedno mimčo,ale příroda chtěla jinak :wink: .Dlouho jsem se s tím nedovedla srovnat,ale nakonec se těším :dizzy_face: .Jen už aby to bylo zamnou a děti v náručí,už nemůžu.Máme trochu více plodovky a bříško jak balón už.
3. led 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,sem na diskuzy na fcb a teda tam to vrčí,to sou debaty,že by se člověk podělal,hlavně tam aminy hodně poradí co se týká kočárů,doplńků atd,jsou to vlastně maminy co už dvojky nebo trojky mají.
https://www.facebook.com/groups/201841183204897/,přidám i odkaz kde mají levné pláštěnky na kočárky,teda pokud nechcete dávat šílenou sumu za origoš jako já,nánožník na TFK tam mají taky,nevím jak je to s příslušenstvím na EW cenově.http://www.ivemababy.eu/
Holky jakou velikost plenek budete kupovat,nevím jestli nakoupit ty nejmenší,nebo až od dvojky,začneme asi už tento měsíc,bude to nářey,plenky jenom poletí
3. led 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ale buď ráda,kdyby se áhodou narodili dřív,aspoň budou napřed a pofrčíte brzo dom,já doufám,že moje budou taky váhově ok,když si čtu ty příspěvky,tak většině se narodili prckové po tt,tak je máme šanci vykrmit,jen by mě zajímalo čím je krmíš ty,nejspíš ti nic nenechají a všechno ti seberou,ty budeš taková ta mamina co bude mít bryo svoji váhu a s kočárkem vypadat dobře,každý bude čumět,že po dvojkách a ........ čupr baba :slight_smile:
3. led 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zas po delší době...ctu co vas všechno bolí a přijdu si jak hysterka:slight_smile: stydká kost je bolest, ze se bojím vstát z postele...břicho boli taky...zvýšili mi dávky magnezka,tak snad zaberou...jinak nevím jak to do cca 34 TT vydrzim...nakupujete nejdřív velký věci jako postylky, prebalovaky atd? A oblečeni čeho kolik a jaké velikosti? Se ptám asi jak Tatar :grinning: ale jsou to první :slight_smile: joooo a o víkendu chceme jet okouknout někam do krámu v Praze a okolí kočárky...poradite?
3. led 2014 ve 23:35  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek Já jsem se byla podívat v Holešovicích a Kunraticích. Tam mají kočárky pro dvojčátka, ale jen pár. Tady máš odkazy: http://www.detskydum.cz/ http://www.krtecek.com/ a další obchod, kam jsem chtěla jet je na Praze 5, tak jsem ale už nebyla http://www.spuntik.cz/.
Jo a jinak v Kolíně je prý obrovská prodejna, kde mají spoustu kočárků pro dvojčátka.
4. led 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cekatelkadvojcatek
Určitě zkus Malvík , je to obr prodejnana v Hostivicích hned u Prahy - malvik.cz mají tam všechno, i vlastní bazar a kdyz cokoli koupíš a do 30 měsíců jim vratis, daji ti 40 % ceny zpět... Ja mam od nich skoro všechno,,,
Jinak kocarek mam objednaný iCandy Bloosom. a pak šikovný stoličky na vse :slight_smile: od narozeni do cca 13 let...
4. led 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, nad tím Kolínem jsem už taky přemýšlela...možná pojedeme i na výstavu do Brna...už jsme byli i v Německu, okouknout ceny atd...poslední výběr co už máme je Bugaboo, Teutonia nebo TFK...teď jen vidět ty 2 z nich naživo a zkusit si to:slight_smile: joooo a barvy, to je u mě taky zásadní:slight_smile:)

@mmonika87: a ty jsi se zatím rozhodovala mezi jakým?
4. led 2014 v 11:48  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek Náš velký favorit byl Patron Fénix Duplex. Ve skutečnosti jsem ho ale nikde v obchodě neviděla. Když jsem byli v prodejně v Kunraticích, tak nám paní prodavačka poskytla pár užitečných informací a jejich základě jsme nakonec vybrali Easy Walker duo. No a už ho máme i doma, protože jsme našli na internetu jednu výhodnou nabídku použitého kočárku.
Já jsem rozhodně nechtěla tandemový kočárky, vůbec se mi nelíbí i když je to úspora místa. Většina kočárků pro dvojčata, co jsou vedle sebe, ale v pohodě projedou dveřma i v prodejnách.
Je pravda, že je lepší se na ten kočárek podívat, jak vypadá ve skutečnosti, jak se ovládá a jak je těžký...
4. led 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87: mě se taky tandemy nelíbí...takový kosmický:slight_smile:)) a nejsou stabilní, to nám všichni i v Německu v prodejnách připomínali...ale každý ať si vybere podle svého.) jj už máme všechno změřený a vejdeme se s těmi co chceme všude v domě...v autě taky pohoda...tak jsem zvědavá, jak ten náš výběr dopadne, já svého tajného favorita mám, teď jen nahlodat i manžela:slight_smile:)) a oblečení už kupuješ a kolik čeho?
4. led 2014 ve 12:01  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek poslouchej a co bumbleride,holky na bazárku pro dvojčata tam prodávají jsou pěkné,jedna ho má rok ježděný,chce kupovat na jaro golfky,má k tomu uplně všechno,původně za něj chtěla 25 tisíc a to sem ji poslala s prominutím někam,ťeď jej nabízí za 18500,-,mě to přijde pořád dost,ale je fakt že to má opravdu všechno i sedačky do auta.Jestli pojedeš do toho Brna,,tak dej vědět,jestli budu schopná a v celku,můžeme se tma potkat,je to sice hoooooodně veliké,ale co kdyby :slight_smile: JInak mě bylo řečeno,že se všechny kočáry a nevím co ještě pro děti budou zdražovat,proto sem pořídila v loňském roce a dorazí až v únoru,už ho mám na prodejně,ale nemám potřebu,aby mě zavazel už doma,akorát bych okolo něj pořád slintala :slight_smile:
4. led 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek Tak na taťku trošku zatlač, pro mimča udělá všechno :slight_smile: Jinak jsem koupila zatím 2 bodíčka a od paní, co jsme si brali kočárek, jsme si koupili 2 velký krabice oblečků velikosti 56 a 62. A k Vánocům mimča dostali dudlíky a lahvičky. Jinak nic nemám. Zatím nechci moc přehánět... I když ono to tak strašně letí... Já pořád koukám na netu na nějaký nabídky a porovnávám. Třeba postýlky ty vůbec nemám vybraný.
4. led 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek já zkoušela to TFK i s děckama,u nás mě ho jedna pujčila,ať se s ním projedu,ukázala mě všechno,má uční brzdu a dokonce pro další dítě na rukojeti jakoby popruch kterého se může držet,což určitě taky yvyužiju,hlavně tu brzdu vychvalovala,jet z kopce z naloženým kočárem je prý zážitek :slight_smile:

HOlky nevíte co je za výplň ve vložkách do kočáru,chci si je ušit a ještě sem je neměla možnost ošahat,v popisech je psán polyester,ale to je dost široký pojem :slight_smile: Jkao kupovat je za 600 jednu....ať si je strčí do špic,materiál doma mám,tak si udělám,už mám rozešitý jeden kabátek,ještě druhý a polodupajdy.
Akorát by mě zajímala louhodobá předpověď počasí,ať vím co prckům nakupovat,teď se mě podařilo nakoupit asi od tří mamin cca za 500,- mooooc oblečků pro chlapečka,holku naštěstí řešit nemusím,beru od velikosti 50 nahoru,cca do 4-6 měsíců,pak budu postupně kupovat další,nevím jak budou vecí,tak to nemá cenu.
Potřebuju sehnat postýlku,nejlíp stejnou jakou mám k dceři,klidně i jetou,ale hezkou,matraci,prostěradla,povlečení,komodu na oblečení,přebalovák na ni mě snad stluče švagr,je toho strašně moc,už se v tom ztrácím.Jak sem si bláhově myslela,že další mimčo odjezdí v kočáře po dceři a nebudu muset skoro nic kupovat....... hodně vsázím i na ten veletrh,snad se ho dočkám
4. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81: skvělý, tak na to budu myslet...doufám, že ta výstava není jen té paní z Kolína a bude tam na výběr víc prodejců...za 25tis budu mít z Němec nový a se zárukou, to je blázen paní:slight_smile:) ty vlastně nic jinýho nakupovat nemusíš, všechno máš...jsi vybavená:slight_smile: já kočár doma nechci, jsem pověrčivá :wink: a kupovat ho chtějí prarodiče, tak si nějak musí poradit s uskladněním:slight_smile:)
4. led 2014 ve 12:23  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmonika87: neboooj, teď na něj psychologicky tlačím s jinou věcí, to musím postupně:slight_smile:) takže kupuješ velikosti 56-62? Postýlky chceme z Ikey, na začátek 1, pak 2
4. led 2014 ve 12:25  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81: to je právě to, že bych nějaká dítka potřebovala na ty prodejny s sebou:slight_smile: a ne si to zkoušet na koberci:slight_smile: v Dráždanech jsme směli i ven na obrubník.
Není ta výplň dutý vlákno?

holky a máte někdo ty kojící polštáře na spaní? a jaký? já se budu muset podpírat už:slight_smile:)
4. led 2014 ve 12:31  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek Ja taky kocarek nemam,mame ho schovany u babicky.Ja mela to stesti,ze jsem koupila pouzity,s korbama,plastenkama a nanoznikem za 10900,-.Nam ho taky pritelovi rodice kupovali.
Postylky chceme rovnou koupit 2,taky kvuli povercivosti.
Jelikoz si nechceme rict pohlavi miminek,tak toho ani moc dalsiho zatim kupovat nechci,protoze az se narodi,tak muzeme nakupovat v barvach.
Kojici polstar jsem si objednala tenhle tyden,v pondeli by mel dorazit,tak jsem zvedava :slight_smile:
4. led 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek