• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Promiň:( ale vidíš, že vše se v dobré obrátilo:slight_smile:
6. říj 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karolina82 v poho byl to idiot....
6. říj 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to teda jo:slight_smile: jeho smula. Ted když to vyslo, tak citila jsi to uz předem nebo az na testu? Strasne bych si prala, abych se k vam mohla pridat do dvojcatkove skupinky..
6. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karolina82 hodne si toho vsugerujes, ale pri hodne dlouhe tůře po horách to bolelo jak pri silné ms a budila jsem se několikrát v noci a brzy rano na cůrání... Jinak nic....
6. říj 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pochcánek jsem normálně, takže to znamení nebude:slight_smile: Takže jsi mě uklidnila, že to, že necítím žádné změny, neznamená, že je to v háji:slight_smile:
6. říj 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karolina82 kdepak, ja o tom nevím doteď.... Nebýt utz tak ani nevím ze tam jsou.... :slight_smile:
6. říj 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkej, ty Ti ještě ukážou:slight_smile: Nejdřív jsem si dvojčata nedokázala představit, ale teď si je vyloženě přeji. Jen si nechci vzít pokus od pojišťovny, tak při ET jdu do jednoho. Teď u druhého KET jsem na sále ukecala doktorku na 3. Jsem magor, ale bylo to tím, že jich bylo pěkných víc, než se čekalo a znovuzamražení moc smysl nemá.
6. říj 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karolina82 to jsi udělala dobre - tak to musí vyjít!!!!!!
6. říj 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby bylo na mně, tak si jich nechám dát 5..jen aby to vyšlo. Kéž by..
Moje doktorka je fakt skvělá. Vždycky mi dodá sílu to nevzdat a teď se taky zachovala úžasně, když na to přistoupila.
6. říj 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karolina82 no nakonec budes mít trojky !!! :slight_smile: :slight_smile: takže dnes jsi 7.den po ET?
6. říj 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: 6. Byla jsem v pondělí. U KETU jsou ty šance nižší..
6. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karolina82 nejsou!! Kdyz jsou embrya kvalitni tak je to stejné / nižší šance je v tom cyklu proto,ze se někdy nepovedou rozmrazit ..../ tak hlavu vzhůru!!!!!! Ale chápu te.. Je to hrozný...
6. říj 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji. Je to na zmagoření..Poprvé do toho člověk jde s tím, že je problém v podstatě vyřešen..Pak už člověk ví, jak velké zklamání to může být. Kdo to nezažil, tak nepochopí. Opravdu jsi mi ale dodala odhodlání nic nevzdávat. Děkuji:slight_smile:
6. říj 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@karolina82 to jsem moc rada :slight_smile: vydrž par dní s pak testni a hlavne dej vědet :slight_smile: :wink:
6. říj 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak sem vas našla.Taky čekáme dvojčata,dvojvajecna a jen tak nahodou,podle me je to spíš od prirody pěkný podraz:grinning:Ja chtěla jedno,mam doma dvě děti a ty mě umi pit pěkně krev,neskutečně na sebe žárli,porad sou v sobě,teda maji i světlé chvilky.Dcera ma dva roky a je těžší atopik,syn 13 let ale xhova se jako by mel tři,no na palici.Kdyz me dr oznamil,ze sou tam opet dvojčata ( dcera mela byt,nastesti se to jedno pustilo,dnes toho lituju,dalsi deti bysme neplanovali),rekla sem mu jestli dela brdel a do toho jednoho stouchne:grinning: Rozdychavla sem to 14 dni,ted se prestavam desit a zacinam těšit.Nevim jaky vybrat kočár,jak nacpat do malinke loznice další postylku...... A hlavne nas cekaji vsechny testy,chci jit na screening ve 12 tt,dr me rekl,ze nemam cekat ze reknou pohlavi,ze nemusi byt otocene nebo vyzrale.Jak to bylo u vas,konxim 9 tt .
11. říj 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 me řekli na 99% pohlaví pri prvním screeningu, ale prckové se dobre ukázali :slight_smile: zatím se to nemění tak se asi nespletli.... :slight_smile: taky jsem byla v šoku z dvojčat, ale jsou po ivf, tak jsem s tím počítat musela a strašně se těším... Jdu ještě ted v 19.tt na plodovku, tak snad bude vse ok :slight_smile: jinak - kocarek doporucuju mono s možnosti rozšíření nota bene kdyz mas další deti :slight_smile: tenhle je z těch levnějších, ma hodne recenzi a ocenění - pak uz jsem nacházela jen tak kolem 25tis - ja rozmýšlím nad Oyster Max, ale ten vyjde se vším všudy 30.....nebo iCandy Peach ke 40...

Tady je: Baby Jogger CITY SELECT
11. říj 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ja nevim,me tady ty tandemove prijdou male,nevim proč,asi ze sem zvyklá na kocar peo jedno,přemýšlela sem o tusim duo walker,mame nastesri velke auto,tak naskladam čtyři deti i s kocarem,manzel ho poridil k vuli prevuzu hudebni aparatury,no ted ji muze dat na hřebík,budou se vozit děti.Musim ty kocarky prostudovat,nerada bych pqk jezdila s necim come nebude vyhovovat.Myslel sem si ze dalsi dite odvozim v kocarku po dceři,mam Cam family,supr kočár,ale v dojceci verzy nic moc.
Jinak k pupikum,mas hezky malinky,jakoby tam ani dve nebyly :wink: Ja mamteda vetsi a to zacnu 10 tt,ale bude to tim ze uz mam dvě,ty me vytahali :'(
11. říj 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a divala sem se na youtube nq kočárky,prave kdyz sem viděla,jak sedi deri za sebou ve sportovních sedackach a to zadni mele nohama do toho predniho,tak me to taky odradilo,ale u tohoto je dobry ze se daji na proti sebe :grinning:
11. říj 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navic.bych chtela.aby se dali pripnout autosedacky nq konstrukci a v korbickach byly polohovaci záda,predstavu mam,ted jen vybrat
11. říj 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fotky z UT sem nevesite? A od kdy ste asi citili pohyby,uz si to nevybavim :astonished:
11. říj 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 utz jsem zatím nedala :slight_smile: a pohyby zatím taky ne, ale e u prvního je to pry kolem 20 tt až :slight_smile:

Ja budu hodne jezdit autem, takže pro me je super tenhle mono s tandemem zádný denní tury neplánuju :slight_smile:

Ukaz brisko :slight_smile:
11. říj 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se přidala k Vám do diskuze. Jsem teď v 19tt a čekám jednovaječné holčičky. Já nejsem moc diskutující typ, tak jsem se chtěla jen tak představit, abyste věděly, že Vás tu někdo šmíruje :slight_smile: a třeba se také občas do diskuze zapojím :slight_smile:
11. říj 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek u me teda ve 20 tt pohyby sly citit krásně,tak cekam ze to ted bude taky driv,navic tam budou radit dva.Na ro se fakt těším s :wink:
11. říj 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak sem dneska sjeli do města a mrkli na kočárky,nic moc výběr pro dvojčata,chce to velkoměsta,ale byl mě doporučovaný ABC Design,ž eje velice dobrý,sou to němci a cena se taky dá,vyšlo by to do 20 tisíc i s korbama a autosedačkama,jet o tandemový,vypadla hezky :slight_smile: MAnžel se zhrozil když chytl do ruky Xlander,je krásný,ale ten nezvyk držet v ruce takové velké madlo :grinning: NO bude to ještě sranda něco vybrat.Že se teď vyprodávají loňské kolekce
11. říj 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zereta ahoj a vítej :slight_smile:
11. říj 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je moje dvojčátkový brisko - začínáme 5.mesíc :slight_smile:
11. říj 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “propagace vl. bazaru, prodej”
12. říj 2013 ve 13:08 • zvaskova
autor
@karolina82 ahoj holka, tak co? Myslím na tebe...
12. říj 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky byvate navečer tak unavené,ja sem skoro pokaždé uplne zborena a neschopná,uz me to štve :'(
12. říj 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek