Dvojčátka 2014

Ahoj pravě jsem v 7.tydnu zjistila, ze to budou dvojčatka. Termín porodu pri dobrém vývoji vychází na březen 2014. Bude nas tu s dvojčatky víc? Mám z toho uz ted dost strach....
karolina82
6. říj 2013
Promiň😞 ale vidíš, že vše se v dobré obrátilo:)
pidisekautor
6. říj 2013
@karolina82 v poho byl to idiot....
karolina82
6. říj 2013
No to teda jo:) jeho smula. Ted když to vyslo, tak citila jsi to uz předem nebo az na testu? Strasne bych si prala, abych se k vam mohla pridat do dvojcatkove skupinky..
pidisekautor
6. říj 2013
@karolina82 hodne si toho vsugerujes, ale pri hodne dlouhe tůře po horách to bolelo jak pri silné ms a budila jsem se několikrát v noci a brzy rano na cůrání... Jinak nic....
karolina82
6. říj 2013
Tak pochcánek jsem normálně, takže to znamení nebude🙂 Takže jsi mě uklidnila, že to, že necítím žádné změny, neznamená, že je to v háji🙂
pidisekautor
6. říj 2013
@karolina82 kdepak, ja o tom nevím doteď.... Nebýt utz tak ani nevím ze tam jsou.... 🙂
karolina82
6. říj 2013
Počkej, ty Ti ještě ukážou🙂 Nejdřív jsem si dvojčata nedokázala představit, ale teď si je vyloženě přeji. Jen si nechci vzít pokus od pojišťovny, tak při ET jdu do jednoho. Teď u druhého KET jsem na sále ukecala doktorku na 3. Jsem magor, ale bylo to tím, že jich bylo pěkných víc, než se čekalo a znovuzamražení moc smysl nemá.
pidisekautor
6. říj 2013
@karolina82 to jsi udělala dobre - tak to musí vyjít!!!!!!
karolina82
6. říj 2013
Kdyby bylo na mně, tak si jich nechám dát 5..jen aby to vyšlo. Kéž by..
Moje doktorka je fakt skvělá. Vždycky mi dodá sílu to nevzdat a teď se taky zachovala úžasně, když na to přistoupila.
pidisekautor
6. říj 2013
@karolina82 no nakonec budes mít trojky !!! 🙂 🙂 takže dnes jsi 7.den po ET?
karolina82
6. říj 2013
🙂 6. Byla jsem v pondělí. U KETU jsou ty šance nižší..
pidisekautor
6. říj 2013
@karolina82 nejsou!! Kdyz jsou embrya kvalitni tak je to stejné / nižší šance je v tom cyklu proto,ze se někdy nepovedou rozmrazit ..../ tak hlavu vzhůru!!!!!! Ale chápu te.. Je to hrozný...
karolina82
6. říj 2013
Moc děkuji. Je to na zmagoření..Poprvé do toho člověk jde s tím, že je problém v podstatě vyřešen..Pak už člověk ví, jak velké zklamání to může být. Kdo to nezažil, tak nepochopí. Opravdu jsi mi ale dodala odhodlání nic nevzdávat. Děkuji🙂
pidisekautor
6. říj 2013
@karolina82 to jsem moc rada 🙂 vydrž par dní s pak testni a hlavne dej vědet 🙂 😉
vrtulka81
11. říj 2013
Ahoj,tak sem vas našla.Taky čekáme dvojčata,dvojvajecna a jen tak nahodou,podle me je to spíš od prirody pěkný podraz😃Ja chtěla jedno,mam doma dvě děti a ty mě umi pit pěkně krev,neskutečně na sebe žárli,porad sou v sobě,teda maji i světlé chvilky.Dcera ma dva roky a je těžší atopik,syn 13 let ale xhova se jako by mel tři,no na palici.Kdyz me dr oznamil,ze sou tam opet dvojčata ( dcera mela byt,nastesti se to jedno pustilo,dnes toho lituju,dalsi deti bysme neplanovali),rekla sem mu jestli dela brdel a do toho jednoho stouchne😃 Rozdychavla sem to 14 dni,ted se prestavam desit a zacinam těšit.Nevim jaky vybrat kočár,jak nacpat do malinke loznice další postylku...... A hlavne nas cekaji vsechny testy,chci jit na screening ve 12 tt,dr me rekl,ze nemam cekat ze reknou pohlavi,ze nemusi byt otocene nebo vyzrale.Jak to bylo u vas,konxim 9 tt .
pidisekautor
11. říj 2013
@vrtulka81 me řekli na 99% pohlaví pri prvním screeningu, ale prckové se dobre ukázali 🙂 zatím se to nemění tak se asi nespletli.... 🙂 taky jsem byla v šoku z dvojčat, ale jsou po ivf, tak jsem s tím počítat musela a strašně se těším... Jdu ještě ted v 19.tt na plodovku, tak snad bude vse ok 🙂 jinak - kocarek doporucuju mono s možnosti rozšíření nota bene kdyz mas další deti 🙂 tenhle je z těch levnějších, ma hodne recenzi a ocenění - pak uz jsem nacházela jen tak kolem 25tis - ja rozmýšlím nad Oyster Max, ale ten vyjde se vším všudy 30.....nebo iCandy Peach ke 40...

Tady je: Baby Jogger CITY SELECT
vrtulka81
11. říj 2013
@pidisek ja nevim,me tady ty tandemove prijdou male,nevim proč,asi ze sem zvyklá na kocar peo jedno,přemýšlela sem o tusim duo walker,mame nastesri velke auto,tak naskladam čtyři deti i s kocarem,manzel ho poridil k vuli prevuzu hudebni aparatury,no ted ji muze dat na hřebík,budou se vozit děti.Musim ty kocarky prostudovat,nerada bych pqk jezdila s necim come nebude vyhovovat.Myslel sem si ze dalsi dite odvozim v kocarku po dceři,mam Cam family,supr kočár,ale v dojceci verzy nic moc.
Jinak k pupikum,mas hezky malinky,jakoby tam ani dve nebyly 😉 Ja mamteda vetsi a to zacnu 10 tt,ale bude to tim ze uz mam dvě,ty me vytahali 😢
vrtulka81
11. říj 2013
Jo a divala sem se na youtube nq kočárky,prave kdyz sem viděla,jak sedi deri za sebou ve sportovních sedackach a to zadni mele nohama do toho predniho,tak me to taky odradilo,ale u tohoto je dobry ze se daji na proti sebe 😃
vrtulka81
11. říj 2013
Navic.bych chtela.aby se dali pripnout autosedacky nq konstrukci a v korbickach byly polohovaci záda,predstavu mam,ted jen vybrat
vrtulka81
11. říj 2013
Holky fotky z UT sem nevesite? A od kdy ste asi citili pohyby,uz si to nevybavim :-o
pidisekautor
11. říj 2013
@vrtulka81 utz jsem zatím nedala 🙂 a pohyby zatím taky ne, ale e u prvního je to pry kolem 20 tt až 🙂

Ja budu hodne jezdit autem, takže pro me je super tenhle mono s tandemem zádný denní tury neplánuju 🙂

Ukaz brisko 🙂
zereta
11. říj 2013
Ahoj holky, ráda bych se přidala k Vám do diskuze. Jsem teď v 19tt a čekám jednovaječné holčičky. Já nejsem moc diskutující typ, tak jsem se chtěla jen tak představit, abyste věděly, že Vás tu někdo šmíruje 🙂 a třeba se také občas do diskuze zapojím 🙂
vrtulka81
11. říj 2013
@pidisek u me teda ve 20 tt pohyby sly citit krásně,tak cekam ze to ted bude taky driv,navic tam budou radit dva.Na ro se fakt těším s 😉
vrtulka81
11. říj 2013
Holky tak sem dneska sjeli do města a mrkli na kočárky,nic moc výběr pro dvojčata,chce to velkoměsta,ale byl mě doporučovaný ABC Design,ž eje velice dobrý,sou to němci a cena se taky dá,vyšlo by to do 20 tisíc i s korbama a autosedačkama,jet o tandemový,vypadla hezky 🙂 MAnžel se zhrozil když chytl do ruky Xlander,je krásný,ale ten nezvyk držet v ruce takové velké madlo 😃 NO bude to ještě sranda něco vybrat.Že se teď vyprodávají loňské kolekce
pidisekautor
11. říj 2013
@zereta ahoj a vítej 🙂
pidisekautor
11. říj 2013
Tak to je moje dvojčátkový brisko - začínáme 5.mesíc 🙂
zvaskova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pidisekautor
12. říj 2013
@karolina82 ahoj holka, tak co? Myslím na tebe...
vrtulka81
12. říj 2013
Holky taky byvate navečer tak unavené,ja sem skoro pokaždé uplne zborena a neschopná,uz me to štve 😢