• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Holky, tak řešíme s sháníme kočárky. Jaký ste vybrali vy?
5. led 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka záleží co chceš,jestli tandem nebo vedle sebe,holky si tady berou dost Easy walker a další skupinka + já volíme TFK duo,sou hodně podobné,TFk má polohování nožiček,ruční brzdu,má zaoblenější tvary,EW je spíš hranatý a bez brzdy a tuším se nedají u sporťáku polohovat nožky.Cenově sou nastejno.Každopádně třeba já chci kočár,aby mělo každé títko svůj chlívek,vlastní střechu,když jedno spí aby to druhé neotravovalo to druhé,jednomu můžu natahnout střechu,druhý může hledět ven,navíc,ty co nemají dělené sedačky,ty děcka na sebe přepadávají.Tandem sem zavrhla,když sem viděla ja to zadní pere nohama do předního.Doplňku budu kupovat neoriginál ke kočárku,sou strašně drahé a zbytečně sou to vyhozené peníze.
5. led 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já si musím poztěžovat,ikdyž je to uplně mimo téma dvojčat,prostě to musí ven.Syn se před chvílí vrátil od ex,byl tam od 25.12. do těď,na vánoce od taty nedostal nic,prý nemá peníze,ani blbý stromeček mu nenachystali,přitom sou oba doma,hulí jako fabriky,pokud je to možné,v hospodě.Řekl mu,že když si našetří nějaké prachy,tak mu něco koupí k vánocům,chápete to,to je normální kokot,nic jiného.Jak to šlo,poslali ho k babce.Nejvíc mě sere,že mladý má tatu tak zidealizovaného,že to ani není možné,my mu nedát k vánocům,tak nás tady asi vyvraždí,ale tata může :frowning2: Při štědrovečerní večeři,mě říkal jak je smutný,e tto vánoce nebiudou nic moc atd... nakonec našel pod stromkem co chtěl a stejně sme za dementy a tata je king. Je mě z toho uplně na blití,Pořád si říkám,že rozvod s tím kreténem byla ta nejlepší věc,co sme kdy udělala.Akorát chudák můj nynější manžel,ten to všechno musí všechno vytrpět,že mu mladý říká,jka ho nemusí,je na něj hnusný atd..... Kurva svět :frowning2:
5. led 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Tak si můžeš jen pogratulovat, že ses ho zbavila. Jo, takovýhle týpci, co kouří jednu za druhou, a pak si stěžují, že nemají peníze jsou nejlepší. S mamkou v práci dělala ženská, která si každou chvíli stěžovala, že nemá ani peníze pro dceru na obědy ve škole, ale kouřila taky o stošest.
No jo no, synek je už v pubertě, ne? Tak Vám držím palce, ať to s ním vydržíte a pevný nervy. Snad na to brzo přijde sám, jaký je tatíček blb!
5. led 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 už aby to bylo,přijde mě,že je stejně blbý jako on.Nemá snad z mojích genů snad nic
5. led 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se snažila a foto se necložilo :frowning2:. Nevím, kde je chyba.
5. led 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdem otvírat Rychlý špunty, právě jsem dostala pár kopanců do žaludku :grinning:
5. led 2014 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pehu taky se těším na fotku malých princezen..bože..já zas budu slzet :grinning:...těším se. :wink:
5. led 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 uf uf uf..co napsat... nemám tak staré děti abych radila či věděla jak na ně...ale asi to bude tou pubertou a chce to asi vydržet.....pokud se to synovi aspon trošku v hlavě po té pubertě srovná tak snad prozře jakého má tátu a že mu nestojí ani za to aby oželel pár krabiček cigaret a mohl mu koupit dárek......podle mě důležité že i přesto že třeba na vás je zlý, nebo škaredě mluví atd....mu být stále oporou... dřív či později to musí ocenit a všimnout si jak se chováte vy a jak se chová on... kdysi jsi tady psala že syn ti za tátou odejde...co to třeba zkusit? aby s ním chvilku žil? nabidnout mu to?? myslím že by se hodně rychle vrátil a pochopil kde má to "doma" a možná by se začal chovat jinak......
5. led 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka máme Easy Walker Duo.
5. led 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@motley těžko říct mám dvě holky takže vše ale opravdu mají stejné takže mám pro ně všechno dohromady v jedné komodě a jedné skříni kde mají pověšený šaty, sukně, halenky atd..ale jinak v té komodě mám prostě hromádku body, hromádku legin, hromádku overálků.... pro obě dvě... chápu že když čekáte páreček je to asi jiné ale podle mě si systém najdeš jakmile budou děti doma a při běžném provozu se ti nějaký systém i udělá :wink:
5. led 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bejbyy nevím co s partnerem máte za "trápení" ale třeba se probere jak budou malošci na světě ,-) užívej si těhu a zkus myslet na to pozitivní :slight_smile:
Jinak jj, krásně nám to vyšlo..ani jsme v to nedoufali a spíš počítali se 2 klukama :grinning: a manžel taky říká že holky aspon budou mít ochránce na diskotéky apod...no ale uvidíme jestli kluci budou stát o to, aby dělali "garde" svým malým ségrám :grinning: :grinning: :grinning: jsem na to sama zvědavá :grinning: Když holky budou mít tak 17 a začnou na první diskotéky tak nejstarší syn bude mít 25 a to už bude mít známost no nevím nevím jestli ho ségry nebudou spíš obtěžovat :grinning:
5. led 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koksi problém je,když k němu půjde,tak mu můžu zrovna napsat lístek do zvláštní školy,oni se s ním nebudou učit,má problbémy ve škole,s chováním,je uzavřený do sebe,prostě povaha jedna katastrofa.Snažíme se ho všude brát,věnovat se mu,ale dokud bude na základce,nemůžu ho poslat k tatovi,věř,že někdy mám chuť to udělat,jak nás sere.Já tomu věřím,že to časem pochopí.Podle mě to ví,ale to co dělá špatně ex,tak mladý dělá,jakože se k němu tak chová nynější manžel,to samé ta jeho krasomila,mladý chce aby to bylo jinak,al enení.No snad ten den brzy přijde,protože jak se narodí dvojky,čas na něj bude opravdu minimální,spíš očekávám od něj pomoc,ale bude to opak.HOld je to daň za blbost z mládí
5. led 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 cusky, úplně přesně vím o čem je řeč, momentálně jsem taky nejhorší matka na světě. Mám dvacetiletého syna a je to zmetek. To co mi řekl tento víkend mu nezapomenu a dceři, který je devatenáct taky ne. Někdy si myslím, že prostě žárlej. Musíš myslet na sebe a děti. Já to mám za pár takže se snažím být v klidu, ale je to těžký.......
6. led 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek Ahojky, tak mi právě dorazil polštář. Je obrovský a plněný polyuretanem, je pěkně měkkoučký. Zatím ho určitě budu využívat pro odpočinek u televize a na spaní.
Zavinovačky mám 2, ty jsou koupila tady na koníkovi za 40 Kč, jsou na suchý zip.
6. led 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych se Vás zeptat, kolik jste v těhotenství přibrali na váze. Já jsem 18tt a zatím jsem přibrala 5kg, je to málo nebo moc? Nevím, zda je to na dvojčata přiměřené nebo bych měla trochu omezit sladký :grinning:
6. led 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athena7 Co já bych za těch 5 kg v 18. týdnu dala :grinning: Jsem ve 22.tt a mám nahoře minimálně 11 kg.
6. led 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athena7
@zuzaczech

Ja ve 31tt 18 kg....
6. led 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Budu tě následovat, to je jasná věc :grinning:
6. led 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athena7 hm..tak to máš myslím málo..ale ono je to podle mě individuální..spíš se asi zeptej doktora ,-) Já rodila ve 34tt a to jsem měla o 19kg víc..vše je už dole...jen bohužel vytahaný břicho a rozestup břišního svalstva zůstal... :confounded: takže stále vypadám jako bch byla tak ve 3měs... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. led 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 je to vidím těžky..je fakt že s tou školou..to mě nenapadlo... tak snad sám se dá brzy dokupy a pochopí jak se snažíte... a třeba uvidí pak mimča a něco s ním hne že třeba bude potřeba i jeho aby dal ruku k dílu... no uplně se začínám bát co nás ještě čeká... o to víc si teď budu vychutnávat chvilky s klukama, kdy mě objímají a říkají jak nás s tátou mají rádi, jak si s něma před spaním povídáme o lecčems.. dokud mají zájem :grinning:
6. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koksi ten rozestup budes nějak řešit?
6. led 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek chtěla bych resp.pokud nechci vypadat až do smrti těhotně tak budu muset. Fakt to břicho mám šilený..furt takový jakoby nafouklý... no uplně jsem musela změnit šatník a všechny uplé halenky trička mám na dně skříně a všechny vršky teď nosím do "A"..šílený.... šaty jsem vyřadila uplně protože to je fakt děs asi největší a ani stahovací spodní prádlo moc nepomáhá :frowning2: takže řešit to chci jenže... volných 50tis na abdominoplastiku nemám (rekonstruujeme barák, v létě nás čeká fasáda, pak musíme zkultovovat zahradu atd atd...), a prý to jde uhrát i na pojišťovnu ale ta to zase nechce proplácet všem..... takže tam už musíš splňovat nějaký kritéria..jakože žena musí být po více porodech, což je např.u mě ok, ale jsou tam přesný čísla prý jak velký ten rozestup musí být aby to šlo ze zdrav.pojištění... no ptala jsem se na to gyndaře a ten mi řekl že musím za chirurgem ať se na mě podívá a ten mi pak řekne. Jen mi ale říkal že stejně dřív než tak za rok to zkoušet nemám... Po té operaci se musí pár dnů zůstat v nemocnici a pak doma asi ještě 3týdny být v klid.režimu, nic netahat aby se svaly nenamáhaly...takže nejdřív opravdu až tak za rok kdy holky budou mít 2roky, budou už samy chodit atd atd...takže ještě toto léto budu muset asi nějak přežít. Už to minulé jsem si musela koupit tankiny a ikdyž se koupeme jen doma na zahradě tak jsem se normálně styděla vlízt do norm.plavek...šílený... chjo.. no jo..je to daň.. manžel teda říká že mu to nevadí, ale mě to vadí hrozně...musím furt řešit to oblečení aby v tom člověk nevypadal blbě, aby si lidi neříkali že jsem zase těhotná.... no fakt děs běs... :frowning2:
6. led 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech
@athena7 jejda já na tu váhu radši ani nelezu,mám hrůzu kolik mě naváží u dr,vždycky mě váží i s botama,tak v duchu odečítám dvě kila,ve 20tt sem měla navrch 7kg,po vánocích ........ :confounded: Ale třeba savci přibrala zatím jen nějakých 3 možná 4 kilča a je ve 25tt tučím,takže bych si s tím hlavu nedělala,někomu to do kil někomu ne a může mít pupek jako balon
@mmonika87 kolik tě ten polštář vyšel a jaký máš,já přemýšlím taky nad nějakým,ale spíš na to spaní,když se chci ototočit na bok,musím si poodebřít řicho,jinak to dost tlačí a nevím co ještě
@koksi to si opravdu užívej,nadarmo se neříká,čím větší děti,tím věší starosti,nědo sou to opravdu pěkní hajzlíci,vím že ta pubertanic moc,že si tím projde každý,ale někdy je to už za hranicí slušnosti a ty děcka si fakt nevidí do huby,nebo co pro ně člověk obětuje,je to k pláči.Proto si užívám Karolínky a těch prcků budu taky,docela si dělám naděje,že když budou mít normálního táto,všechno bude i jinak.
Ty jo na ten rozestup mrkni i na net,pokusím se najít odkaz na cvičení,sem ve skupince na fcb cvičení s Jill Michel nebo jak se správně jmenuje a tam to tak holky řešili,že sou na to nějaké sviky,dali odkaz,sice to jde omalu,ale jde,je to nějaké spešn cvíčo,Já to pohledám,pač si myslím,že mě to taky nemine,už před tmto těhu,sem měla břicho "divné",ale podle toho jak to má vypadat,to nevypadalo,takže si myslím,že po těchto už bude,jinak sem si postavu dala vždycky do cajku,ale to břicho je děs
@pehu ahoja,už vás pustili,nebo ještě vás tam drží,myslím na vás,tak ať už se zabydlují holky doma a popř přeju poklidnou noc :slight_smile:

Jo baby,ve čtvrtek jedu do Brna a budu se stavovat na prodejně s kočárama,nechcete se na něco zeptat,třeba ohledně TFk nebo tandem ABC Design? TY tam mají,tak to občouhnu za vás :slight_smile: Malou neberu,tu už sem si v těchto kočárech otestovala,akorát by zavazela a manžel by měl z UT zase prd,posledně s ní musel odejít,aniž by viděl druhé mimčo.
@savci na UT ve 20tt sis nechávala udělat DVD prcků?Stojí to pořád 500,- nebo si mám nachystat víc,ve12t m ěto přišlo zbytečné,ale teď to chceme,i u malé ho máme,tak ať se na sebe v dospělosti mrknou :slight_smile:
6. led 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Polštář stál 200,- Kč a navíc samozřejmě poštovný, takže mě to dohromady vyšlo na 300,- Kč. Ale je fakt mega velký. Na fotce mi tak nepřišel. Je plněný polyuretanem (kostky), ale fakt měkký. Já si ho taky kupovala hlavně kvůli spánku. Když se otočím na bok, tak potřebuju trošku podepřít nohu, abych netlačila na břicho. Odpoledne jsem ho zkusila, když jsem se dívala na televizi. Fakt paráda.
6. led 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 to máš asi bazarový ne?nevím právě jaký hledat,z těch fotek to ěžko poznat
6. led 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Jo jo, je z bazaru tady na koníkovi. Posílám foto, jak ho měla inzerovaný předchozí majitelka. Jestli sis všimla, tak je do tvaru L. Takže to je strana pod hlavu a nohu si pohodlně položíš na tu dlouhou stranu. Jak jsem koukala, tak tady na bazaru je inzerovaný ještě jeden asi za 190 Kč, ale vypadá dost jetý...
No a na koncích jsou provázky, aby se dal svázat na kojení
6. led 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky,tak sme zjistila,že kočár co sem objednala se slevou,je v plné palbě,doufám,že jen překlep,jinak budu fáááákt hnusná :angry: šmejdi,zas je někde bordel
6. led 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 no právě některé sou opravdu jeté,ale nový pořizovat nechci,tak budu hledat,děkuju za foto,vím čeho se držet.Určitě se dají naplnit,někde sem viděla i výplň,otázka je,jeslti se to vyplatí
6. led 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athena7 5 kg jsem měla v 8tt nahoře. Ted ve 33tt 17kg...
6. led 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek