• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Holky, tak já mám s polštářema štěstí, že je od známé maminka šije, tak snad budu mít to co chci :slight_smile:
6. led 2014 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Jsou to kurvy, zkouší to, jestli se dáš. Taky bych jim pěkně vynadala. Teda spíš přítel by jim vynadal, že by koukali :slight_smile:
Ten, co mám já, zrovna není plnitelný, ale jinak hodně jsou. Já jsem právě chtěla, abych ho měla už na teď, tak proto jsem volila tenhle.
Jinak se zkus koukat po bazarech. Někde jsem ho viděla i pod názvem tulící polštář. Když bych na něco narazila, tak Ti dám vědět.
6. led 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 jo diky,du taky mrkat.Kočár je nastesti vyřešeny,no jak prijde a dobirka bude jina,maji se těšit. :grinning:
@bejbyy uz sem taky premyslela ze si ho usiju,ale mam jaksi lenoru,zatim mam nastrihane propousteci soupravicky z porodnice,nemam kdy je ušítdfera pořád za prdeli nebo manzel zkouší v dílně na kytaru
6. led 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jéé kde bereš střihy? Já na ty dětičkovský věci nemám odvahu, nevím co to má mít, nemá mít ... ale šít chci, když ježuch donesl stroj
6. led 2014 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 pokud jsi ho objednala v době slevy musí ti ho prodat za tu cenu..
6. led 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ten rozestup ma po dvojcatech každá??????
6. led 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy sem svadlena,tak nejak to neresim a stříhám,kdyz nevim,tak podle nejakeho obleceni a nastrihnu to.Popr ti pošlu do zprávy,melo by to vlezt na A4,tak to jen vyjedes na kopirce.Jak budu mit neco hotove,mrknes a uvidis jestli to budes chtít,tohle sem ocumela z togambo.cz tusim se to tak jmenuje,mam od nich flees,tak si usiju jejich komplet z fotky :grinning:
6. led 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek ne to nemá,nekomu se to udělá i po prvnim tehu,nemej strach :wink:
On právě slevněny nebyl,chtela sem starsi kolekci kterou meli psanou jako skladwm,ale o 3 tisice levnější,tak me po tel domluvě nabídli za tu cenu z nove kolekce.Ale uz je to snad vyřešené.Za ten cenovy rozdil poridim doplnky a autosedacky
6. led 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 já střihy nikdy moc neřešila, horká jehla, ustříhla, sešila a měla sukně ... no budu vděčná
6. led 2014 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky řešíte všechny ty adaptéry na dětský sedačky do kočárků? mě to přijde zbytečný, když budou malinký, budu radši když budou v korbičkách a nikdo na ně nebude prskat...např. v obchodech...ale nechám si od vás poradit...jste určitě víc praktický a plno z vás je z otřelých matek:slight_smile: :wink:

dnes jsme byli v Malvíku a jsem znechucená, kočárky strašný...fakt jsem zklamaná a skoro jsem se tam hystericky rozplakala:slight_smile:)...neberte to špatně, hlavně vy, co máte tyhle značky - každému se líbí a potřebuje něco jiného:slight_smile: ...ale největší hnus je EW - i materiálem, bez ruční brzdy, těžkej, špatně ovladatelný - ani do nízkopodlažní tram bych ho nezvedla:( co je lehký, je na šířku šílený a nemá ruční brzdu...co má ruční brzdu a má super design, je těžký jak prase....málo barev, málo kreativity...no nic, asi se musím uklidnit:slight_smile:
6. led 2014 ve 20:04  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cekatelkadvojcatek já si taky říkám, kolikrát asi pojedu do nějakýho obchoďáku, sama, asi snad nikdy ... ale já fakt nevím, nevím nic, nevím jakej chtít kočárek ... takže já rádce nebudu, ale zoufalství čekám podobné.
6. led 2014 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se,že lezu do diskuze :slight_smile: .Vnucuji za odvoz ikea jídelní stoličky a koukám,že řešíte adaptéry.My jsme je využily hodně.Při nákupech jsme vozili jen spodek kočáru a rovnou jsme kluky přepli i s autosedačkama.Na konci léta jsme s nima i takto vyráželi do Stromovky.Všem přeji pěkné těhotenství a tiše "závidím" :slight_smile: .
6. led 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@bejbyy: já chci chodit na procházky a třeba jen na malý nákupy, bydlíme úplně v centru takže to snad zvládnu...i autem dojedu někam do většího nákupáku....to se nebojím....bojím se, že je budu nakonec vozit v kárce...fakt jsem zoufalá...jako hnědá "hovnová" barva na kočárek??? to chtějí ukázat čeho budeme mít plný plíny?? :grinning: :grinning: mě už bylo divný, když se nás ujala prodavačka...a řekli jsme..."kočárky pro dvojčata" a ona protáhla obličej... :astonished: :astonished:
6. led 2014 ve 20:21  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cekatelkadvojcatek jéééé já měla hnědej vybranej ale s kytičkama pro jedno dítko ... ale pro dvě nevím. Já vlastně ani nevím kde budu bydlet a pochybuju že tím těžkotonážním někde projedu :grinning:
6. led 2014 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Tak to máš štígro. Náš známý je zase čalouník, takže nám vyřeže z molitanu kojící polštář pro dvojčátka a já si ho pak jen potáhnu látkou. Kdysi jsem se vyučila krejčovou, sem tam ještě ke stroji sednu, teď se těším, že na holčičky něco ušiju. Krásné střihy prodává Burda, dají se objednat přes internet nebo se koupí v některých obchodech s látkami (v praze třeba Látky Mráz). Takže tam koupíš i látku (a mají i dětské pleteniny, flís, úpletový samet, froté atd.) a rovnou i střih.
Tady: www.burda-strihy.cz/25-Kojenci
6. led 2014 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Ty jo z fotky! Tak to bych si netroufla. Teoreticky bych šít měla umět, ale moc dlouho jsem se tím neživila a je to teda hlavně dost dávno :D. Ale na mimča mě to bude bavit :slight_smile:. Můžu Tě poprosit, jestli bys mi kdyžtak nějaký střih neposlala teda taky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: . Jestli něco koupím z té Burdy, zkusím to poslat taky. Ale nevím jak to zmenším???
6. led 2014 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick Burda :grinning: dycky jsem mamce říkala že vypadá jak z Burdy - alá sto let za vopicema :grinning: si pamatuju ty starý časopisy co měla babička :grinning:
6. led 2014 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy No to jo, ale pro ta mimina to fakt není taková hrůza! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. led 2014 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cekatelkadvojcatek a proto ja koupila ten iCandy....nebo jde ten Oyster max... Nebo Jogger city... Ty vedle sebe proste nee... Me se nelíbí....
6. led 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak právě panikařím.... od včerejška mám křeče v břiše a ne zrovna malí, spíš mi to přijde jako střevní křeče. Přes noc se mi to uklidnilo takže přes den pohoda a v podvečer to začalo znova a ted nevím co mám dělat. Doma jsem sama přítel jezdí vždy na týden pryč, včera byl ještě doma tak jsem se nějak tak psychicky uklidnila ale dneska už odjel a jsem tu sama. Právě jsem se zhroutila a mám strach chybí mi tady ta jistota, že kdyby náhodou něco tak je tady. Mno nic pokusím se nějak sebrat a snad spát. :frowning2:
6. led 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mám vybráno :slight_smile:
6. led 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@ruljana pry ty kontrakce jsou jako silná ms....
6. led 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana nepanikař, já vím, mně se to povídá, ale jestli Tě to uklidní, tak kdyby bylo potřeba, lékařská péče je u Tebe za chviličku a stejně to nejspíš nebude potřeba. To jsou nervy, neboj! Hlavně nikam nejezdi, buď hezky doma v teple a někoho blízkého na telefonu. Držím pěsti!
6. led 2014 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek mno kontrakce mívám, vždy mi stvrdne bříško že ani necítím ty dva hadíky tam, ale tohle je fakt brutus. i sem si měřila jak dlouho jdou po sobě když to bylo opravdu silné a je to fakt nepravidelné. Jé jak já bych ještě chtěla vydržet pohromadě týden, abych mohla rodit tady v porodnici. jééé jak mě tady chybí ten chlap ta jistota :cry: ...
Ale už je mi líp jen se nesmím moc hýbat aby to zase nepřišlo.... uf uf
6. led 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick jééé děkuji to jsem potřebovala slyšet. I kdybych chtěla tak já se ted nikam nedostanu jakmile se pohnu tak auví auví. I miminka ví že mi není dobře tak jsou hrozně hodné. mno snad už se to zítra nebude opakovat. to se fakt nedá :cry:
6. led 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jejda to budeš ráda když mi o tom cvičení něco najdeš.. já teda když jsems holkama chodila cvičit Vojtovku tak jsem se ptala rehabilitační...ta si mě položila na zem a řekla až si zkusím sednout a udělala se mi "střecha...resp.takový špičatý vetřelec..." a řekla že ten rozestup je velkej že cvičením to dohromady nemám...ale tak ...zkusit to můžu..fakt budu moc ráda... protože když ležím a jen zatnu tak utvar co se mi z bricha udělá je šílenej...fakt takovej špičatej vetřelec no hrůza pohledět....
6. led 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek nemusí :grinning:D neboj.... já myslím že to je jen tím že my s Vrtulkou už doma děti mám a u těch dvojčat to břicho se holt víc natáhne, je větší atd atd..takže tím že už z předchozích těhu jsou ty svaly povolené tak teď těma dvojčatama se to holt dodělalo.. a podělalo :angry: ale neboj..opravdu to mít nemusíš..nechtěla jsem tě vystrašit ,-)
6. led 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek tak nám se adaptáry na sedačky třeba osvědčily... když jsme právě jeli na nákup atd..tak stačilo vzít jen podvozek, sedačky se pak naklaply na podvozek a jelo se..nemuseli jsme sebou brát ještě zbytečně korby...... Nejstarší syn, jako jediný, se např.narodil v létě a toho jsem v té autosedačce i běžně vozila po procházkách... v hluboké korbě mě děsně řval...byl totiž zvyklý že jsem ho často i nosila v šátku.. a pak mi kámoška poradila ať ho vozíme v sedačce pokud máme adaptéry a tam byl spokojenej..asi jak tam byl takovej fixovanej tak se mu tam líbilo..ale pokud to pořizovat nechcete tak se určitě bez toho obejdete ,-) Jinak kdo by měl zájem tak za cca 2-3měsíce budeme prodávat autosedačky-vajíčky vč.adaptéru na EW..tak kdyby měl už teď někdo zájem.. Jedna je červená , druhá tyrkysová...zn.Maxi Cosi.
6. led 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana třeba to jsou už poslíčci ,) no hlavně žádné teplé koupele to ještě porod může urychlit... ,-) no hlavně mít někoho na telefonu, rodiče, kamarádku...kdyby něco tak aby tě měl kdo odvézt...a nebo holt ta "rychlá" ,-) hlavně žádnou paniku, drž se :wink:
6. led 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koksi mno tak ta teplá koupel by mi fakt bodla ale nejsem blázen. Míma chci mít ještě chvilku u sebe i když je to každým dnem horší. Ale už je mi fajn. mimča už tam pořádají disco :slight_smile: to je dobré znamení. mohla bych s zeptat v kolikátém týdnu jsi rodila ty?
6. led 2014 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek