• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@pehu krásnéééé!!!!
8. led 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ty máš tak malý bříško?? je to jen klam té fotky nebo opravdu je tak malé? neřekla bych že jsi ve 31tt a čekáš dvojčata ,-)
8. led 2014 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koksi no mám ho takové...focene pred týdnem..
8. led 2014 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak toho máš fakt malinké. to buď ráda!! tady přidávám já svoji dokumentaci...."jak jsme my holky rostly..." :sunglasses: a pak jednu den před porodem...to ještě nic nenasvědčovalo že nás bude další den více ,-)
8. led 2014 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@koksi je to je krasný :wink: jsi krasná maminka :slight_smile: krasný brisko :slight_smile:
9. led 2014 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@koksi ja dlouho nemela žádné :slight_smile: hele:
9. led 2014 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A 21tt :slight_smile:
9. led 2014 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Jé taky máš mexickou bolu viď?
9. led 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsem dnes byla na prohlídce, mimískové pěkně rostou a jejich velikost odpovídá 19t.Paní doktorka mi potvrdila páreček. Též v něj doufám,již jsem začala dávat dohromady oblečky. Večer mi někdy mírně tvrdne břicho:frowning2:, tak jsem dostala preventivně magnezium. Jediné co mě mírně znepokojilo,že mám CS 1, to jsem měla s klukama až v 29týdnu, tak snad to nic neznamená, když paní doktorka nic neříkala.
9. led 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@adusak gratuluju super :slight_smile: ja ani CS nevím...:slight_smile:
9. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 s klášterníma hábitama jsi mě pobavila. I muž se ptal čemu se směju :grinning:
A ta kulička je mexická bola :slight_smile: Jo a jsi šikovnááá :wink: Moc pěkné-já su na takové práce levá :sweat_smile:

Dneska jsem ještě objednala nějaké oblečky, zavinky a fusaky do autosedačky..už se těším na balíček :slight_smile:

@adusak ano,ano :slight_smile: Pěkně jim cinkám a oni pěkně kopou :dizzy_face:
Já mám CS 2-3 od 22tt :unamused:
9. led 2014 ve 14:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Nemáš ho napsané v průkazce? Je tam vždy datum, kg,tlak, nějaké další poznámky a to CS vše najednom řádku..nevím tedy zda to píše každej doktor??
9. led 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi mám jí od vánoc taky :slight_smile: a též jim cinkám.Až se naroděj budu je tim hypnotizovat :wink: .
9. led 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak já koupila ještě než sem byla těhu :grinning: Hrozně se mi líbila :slight_smile: A doufám, že pomůže i k otočení miminek hlavičkama dolů.Jedno miminko ji teda už dole má,ale ještě by se mohlo přidat druhé a zrovna tak zůstat až do porodu :slight_smile:
9. led 2014 ve 14:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adusak

mam tam: čipek zkrácen na 1,5 cm, uzavřen sakr. deloha normoton, UZ cervikometrie 30mm, bez funnelingu... umíte to nekdo přeložit? :-/
9. led 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, zdravím vás všechny... můžu se přidat? Jsem už 28tt a čekáme páreček. :slight_smile:
9. led 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je holky já se tak nemám ráda!!! si říkám že jsem a budu špatná mámá. Včera bylo krásně tak jsem chtěla jít na 20 min na procházku s mamky psem a došla jsem jen před barák. vyhýbala jsem se ledu na cestě a spadla jsem na bahně. Což že jsem spadla to bych přežila, kdyby to bylo na zadek ale spadla jsem na moje nej lásky, přímo na bříško. Dostala jsem hysterák jako blázen. Mno naštěstí byla mámka doma tak mě hned odvezla. Mno v nemocnici jsem si pak přišla jako socka. Půjčila jsem si od mamky nějaké věci jen abych nebyla v tom od bahna a abych se jela domu převleknou na to jsem fakt neměla ani pomyšlení jak jsem se bála o Miminka. Vyčítam si to ještě ted i když jsme všichni v poho. Byla jsem 4x na monitoru a ozvěny krásné jen jsem tam měla malinké kontrakce. A Miminka mají, kluk 1989g a holcicka 2199g. Sestřičky na porodním mi říkali že mám ještě malinké bříško na to že jsme už v 34tt. Jé já jsem tak štástná že jsou v pořádku zlata moje. :slight_smile:
9. led 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@creance Ahoj zdravím tě... Já mám taky páreček... Máš je přirozeně? koukám že jsi z prachatic já jsem z lipna, kde budeš rodit v ČB, ČK nebo jinde?
9. led 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Juj ty máš malinkaté bříško.... Závidím ti :wink:
9. led 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koksi Ty jo ty jsi měla docela velké bříško takové ještě nemám ale zdárně se k tomu blížím....

Mno jo ale ty jsi tedy měla ten šátek já ho mít nebudu, ale jo to už mi taky někdo říkal, že když je jedno nemocné tak je na 90% jisté i to druhé to chytí... Mno uvidíme... Ale myslím si že to necháme až po porodu podle toho jak bude vypadat...
9. led 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruljana Máme je z IVF. Rodit budu ve Freyungu, protože dělám v Německu, tak to bude jednodušší. Chodím tam i ke gynekologovi :slight_smile:
9. led 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana hlavne ze jsou prckové v poradku - me dr říkal ze je chrání plodovka, tak si ti nevycitej to se muže stat.... Neboj ...

No ja mam to brisko fakt malé, ale prckove mají přes 1,5 kila a pry v pohodě :slight_smile:

@creance

Ahoj vítej :slight_smile: teda :slight_smile: další parecek :slight_smile: moc gratulujuuu
9. led 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@creance Jo aha mno přítel taky děla v zahraničí a chtěl abych taky rodila někde tady u hranic ale to se mi nechce. sice jsem pracovala v rakousku než jsem otěhotněla ale zas tak dobře neumím německy abych si troufla tam rodit... A IVF jsi si taky nechala v DE nebo v čechách?
9. led 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana já jsem se takhle skutálela v 17.tt ze schodů. Naštěstí se prckové drželi i drží pevně. Neboj, oni ví, že je jim u nás dobře :slight_smile:

@pidisek děkuji :slight_smile:
9. led 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@creance Ty jo ale furt to mám před očima.... hrozný to pocit... Ale zkutálet se ze schodů mno též hrozná představa. Hlavně že jste taky v pohodě všichni... :wink:
9. led 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@creance Jej a jinak taky dodatečně gratuluji k dvojčatkům... :slight_smile:
9. led 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana já německy umím, ale stejně jsem si našla porodníka Čecha, který zrovna tam pracuje :slight_smile: měla jsem štěstí :slight_smile:
IVF jsem byla 2x v ARTu a naposledy v IVF Zentrum Dr. Zecha v Plzni.
9. led 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@creance Ty jo koukám že jsi to taky neměla lehké dočkat se miminka. Já mám miminka z IUI a naštěstí hned první pokus z ARTu. Dr byl prima.

Mno to mě ani nenapadlo zkusit si najít čecha, ale vesměs jsem byla rozhudnuta pro ČK mám to tady blízko. :wink:
9. led 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,vcera jsem se dozvedela,ze cekame jednovajecna dvojcata.Dost sok...Doktori napric klinikami mi trvdili,ze nemuzu mit deti.Pred 18m jsem porodila zdravou holcicku v terminu a ted samodomo dvojcata....Nejak si to vubec neumim predstavit a vlastne mi to ani nedoslo. Chodim do Benesova,chtela jsem tam zas rodit, ale s jednovajecnymi pry musim k Apolinari nebo do Podoli, to samotne me desi..A uz ted vedi,ze pujdu cisarem. Bojim se o dcerku,aby to zvladla,aby Ti malicci byli v pohode a ja netravila dny v nemocnici a mala doma s babickama...Nevim co delat,kde zacit...Diky,ze me vyslechnete.
9. led 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana u koho jsi byla? Já to mám do FRG taky blízko právě.
9. led 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek