• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@ruljana no to me nestras :grinning: :grinning: :grinning: ...uz ted to tady vypada jak po vybuchu..
10. led 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no teda tak malý bříško u dvojčat...to fakt můžeš být ráda... to nebudeš mít ani ty děsný strie co mám já...který se mi bohužel udělaly ať teď při 4.těhu... no fakt jsem to břicho měla velké a holt daň si to vybralo...ale ty jak porodíš tak budeš zase čupr, štíhlá, bez břiška..... :wink:
10. led 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@creance můžu se zeptat jak jste přišli na Timeu a jak jí budete říkat?? Tohle jméno se totiž děsně ale děsně líbilo manželovi!! :sunglasses:
10. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba79 gratuluji k dvojčátkum ,-) uvidíš bude to fajn ,-) a taky jsme měli s manželem šok :grinning: plánované bylo jen čtvrté dítě a přišlo i páté :grinning:D ale je to super... naše mají za týden rok ,-) Jinak mě bylo špatně až do 18tt. Fakt ..šílený... u dětí předtím to bylo cca do 10-12tt ale tady fakt skoro půlku...mě dr.teda říkal že proto že jsou to dvojčata..že tam bývá špatně dýl...ale asi je to i individuální ,-)
10. led 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koksi ja jim těm pidískům za to bříško dekuju každý den :slight_smile: je to úžasný.. :slight_smile:
10. led 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@koksi no me dr.rikal,ze to bude horsi,ale ze delsi to nerikal :grinning: :grinning: :grinning: hodne mi lita tlak a jak se vcas nenajim,je mi jeste hur,ale nemam na nic chut... pet deti,to je uzasny... ja se moc tesim,nejak jsem premyslela,jak manzela nasmerovat ke trem detem a priroda pomohla :grinning: ted abych je v poradku donosila a zbytek se poda.Hold budu muset doma obcas prezit babicky...
11. led 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@vrtulka81 teda Prenatal sis moc neužila. Škoda,žes jím neřekla,že čekáš dvě. Já jo tak mě objednala sestra i na dřívější dobu a k Vlašínovi. Škoda,že ses k němu nedostala :unamused: . Je nejlepší a super i když toho moc nenamluví :grinning: Tak ani nemáš nahraný záznam vyš.?
Taky jsem tam asi hodinu čekala,ale kde se dnes nečeká :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na gyndě čekám i dýl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ještě chci poděkovat za rady s kočárem. Novej i se sedačkama za 12 599. No úúžasný :wink: Teď vybrat barvu,ale asi tady neoblíbejnej-hnědej :grinning: Příjde mi nejpraktičtější. Na ostatních musí být ty světlé části pořád děsně špinavý a na té hnědé to nepůjde tak vidět :grinning: A černej zase nechcu..

Ještě jsem se chtěla zeptat @koksi. Jsi tady někde psala,že nejsi zastáncem ani monitoru dechu. Takže jsi neměla,ale když byly holčičky tak malé? A nemělas bez něj strach? Já to teď řeším. U malé jsem měla,ale pořád mi řval!!! Malá přitom krásně spinkala a já pokaždé běžela/budila se se strachem,že nedýchá a co budu dělat. Hrozný..kdo nezažil nepochopí..Raděj bych je teď ani neměla. Jenže mám strach je mít-strach je nemít.. :pensive: Sem pak byla na práška z toho jak to řvalo..měla sem strach usnout..děs.
11. led 2014 v 10:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mně teda u malé bylo hrozně špatně a zvracela jsem až někdy do 17tt. A teď jsem neměla nevolnosti ani poloviční jak u ní. Naštěstí.. :slight_smile:
11. led 2014 v 10:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi ja jim to hlasila ze cekam dvojcata a ta pani co objednava,me k Vlasinovi chtela napsat,jenze nebylo volno,dokonce se radila a nejakou dr a ptali se me jestlii me delali tripply a jak dopadli,proto me objednali az na konec 22 tt,proste me nemeli kam nacpat,vychazelo me to mesi svatky nebo po novem roce,hrozne blbe,meli diky svatkum naval.Dvd mam i fotky,ale fakt to byl děs,pekne me to chvilkama bolelo,trnuli nohy a jeden moment,kdyz hledala kluka az pod kozama,sem mela napinky na bliti,zazitek fakt.Hlavne se sou v pořádku.Ten kočár super,mrknu se na tu hnědou :grinning: Nahodou je teď v kurzu,spis na nekterych kocarech vypada divně.
11. led 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 aha..sem to špatně pochopila asi :sweat_smile: Každopádně škoda,že to nevyšlo..ale jak píšeš-hlavně,že jsou v pořádku :dizzy_face:

Na hnědou koukni a nepiš,že na tomto kočáru taky vypadá divně :grinning: Jakou bys vybrala ty? Oni mají všude ty madla v té světlé/barevné barvě a já už vidím obtisky těch ušmudlaných ručiček :grinning: -myslím na sporťáku..
11. led 2014 v 11:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Já s hnědou souhlasím. Když se mi líbil Patron Fenix duplex, tak bych ho brala jedině v hnědý. Teď mám EW, černý sporťák a hnědý korby. Mě se hnědá barva na kočárkách fakt líbí.
11. led 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sacvi ja teda monitory koupím, nemít je je pro ne nepředstavitelné... Kupuju ty Respisense na plinku, múzou je mít kdekoli, v kočáru v postýlce na dece.....
11. led 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi ja chtěla vzdy černej kvůli údržbě i kvůli tomu ze pak pri prodeji vypada furt dobre - černá se dá dobre oživit ... A ten můj mají bud v cerny nebo různý kombinace a ty se mi nelíbí... Budou mít barevný fusaky a oblečky tak myslim ze to bude hezký :slight_smile:
11. led 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
@sacvi ja beru taky černý,svetly kocar uz nechci,vidim co udelala mala s tim jejim.Korby budou tmavě modré,teda jestli se pani ozve,zacinam mit strach ze budu znovu schanet,prestala komunikovat :$ Na ten hnedy mrknu,sem zvědavá,me se libila i ta tmava kombinace s tema koleckama a neo ten tmavě jakoby sedomodry.
11. led 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi
@pidisek holky,s momitorem naprosto souhlasim,je to klid maminky,neni to vymozenost.Ja mela u prvni dcery a houkal 2x a vzdycky spravne,nikdy plany poplach.Jen pokud mohu doporucit,ty prenosny hodne alarmuji naprazdno.Doporucuju Nany od Jablotronu,zadne alarmy.Ja to do kocarku davala, kdyz mi spala na zahrade. Na prochazce jsem na ni videla a stacilo kdyztak pohladit po tvaricce a ona se nadechla.
11. led 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@savci
jaký to je kočárek prosím?
11. led 2014 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Jo máš pravdu, tam jsou na porody dvojčat specializovaný. Já si zase říkám, že pokud by byly nějaký problémy s mimčama teďka, třeba do toho 30.týdne, tak mě pošlou právě do Podolí nebo k Apolináři. No a to předpokládám, že by mě tam nechali už i rodit...
Je fakt, že jsem chtěla rodit v Benešově, ale už mě to trošku nahlodalo. Kvůli mimčům bych do tý Prahy klidně šla, hlavně aby byly zdravý.
11. led 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mmonika87 ja myslím ze nejhorší veci se můzou stat prave pri porodu....
11. led 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi ahoj asi se budu blbě ptát - pokud se to tu už psalo, ale jakej si nakonec vybrala kočár za tak dobrou cenu a novej ???Díky za info.
11. led 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koksi manžel je Maďar, jeho sestřenice se tak jmenuje. Mně se to jméno taky strašně líbí. Budeme jí říkat Timi,Timčo, Timejko a třeba taky Timule (když bude zlobit :grinning: )
11. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi pardon, že vám sem lezu, ale já osobně si to bez monitoru neuměla představit. Měli jsme babysense II - se dvěma podložkama krásně pokryl celou plochu postýlky, takže se nestalo, že by se někam překulili a ono to spustilo.. :sunglasses: Ale je fakt, že jsem pro ně manžela vyslala až po porodu, když jsme věděli, že děti jsou malinký.
11. led 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamba79
@pidisek
@sacvi holky ja mam taky doma Nany monitor,druhy me pujci kamarádka,parkrat me teda pistel,ale asi to byly baterky,kupovala sem ho na aukru uz po dětech,ted ho mela kamaradka a ta s nim problem nemměla zadny.Pro muj klid je chci mit,kdyz budu vystavena,budu rada ze je to hlídá,ikdyby zajecel jen tak,porad lepsi nezaby byl problém.Pidisku nad tema " plineckovyma" sem prva taky přemýšlela,nakonec vyhral Nany.Z nemocnice se me pujcovat nechce,davat pomalu litr na pul roku.....ja je budu pouzivat min do roku a misto pujceni za ty prachy sem ho radsi poridila.
11. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi uz vim proc sem ten kocar nechtěla,reknu ti uplna blbost ale>:slight_smile: Tim ze se nedostanu poradne na kompl a vsechno resim pres mobil,tak na to aukru se me neukazuji vsechny fotky,jen ty hlavni,oni maji vystavene dvě barvy a ja ty dalsi neviděla,ani nevis jak me to ted sere,jak sem to projela na notasu,videla sem vsechny a sou pěkne,urco bych si vybrala a hlavne kolik usetrila,mel vsechno sladene v jedne barve a nemusela uz nic schanet .Manzelovi to ani rikat neburu,asi by ho taky trefilo,tak bud rada ze ti kočár vyfoukli :wink: Dneska sem cely den zase na mobilu,tak se ja tu hnědou ani nepodivam.

Holky nezacina vas srat ty keci jinych? Ty máš ale břicho,pěkně ti to narostlo,co budeš dělat,jak to zvladnes,to budes mit hrozne velky pupek......... Uplne me kazi pozitek z toho jak ten pupek praska ve švech,jak kdybych to nevěděla,taky nevim jak to zvládnu a nevim co.Uz me fakt serou,jakoby to nosili za mě
11. led 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 me zase všichni říkají ze se z toho po.... Ze to bude hrůza ten prvni rok a ze to nezvládnu... Taky me to sere, misto aby podpořili tak jenom takový řeči..
11. led 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek na tu plínku vypadá dobře. Jenže já chci časem (až budou mít kolem 4kg) látkovat. A nikde nemůžu vyčíst zda drží a dobře snímá i na tlusté látkové plínce. Plus sem četla,že kolikrát vypadává-jak pořádně na bříšku nedrží :unamused:

Mně příjde, že v tom černým kočáru musí být v létě na padnutí-jak do toho pere slunko :unamused: Kočáry tak vypadají dobře to jo,ale nevím no..

@mamba79
@jarkalada já mám doma taky od jablotronu nanny,ale jak jsem psala. Klidně 5x za noc houkal..a to se z ní ani nehla a fakt dýchala a spala. Zato já z toho bláznila..nebyl den a noc kdy by to neřvalo-nakonec jsem ho přestala používat páč mě tak vynervoval,že to bylo děsný. A to Janička měla skoro 4kila-takže byla velká. Snímat to muselo snad dobře..nebo to byl blbej kus ..nevím..baterky jsem zkoušela pořád měnit a nic..si nedovedu zase představit,že mi to bude doma hučet a ještě dvojnásobně :pensive:

@bejbyy
@adusak posílám odkaz do IP :wink:
11. led 2014 ve 21:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi mam pocit ze jsem nekde četla ze drží spis na látce nez na papirovkách.... Tak těžko ˇrict, ale ja jdu do respisense určitě hlavne proto ze budu prcky hodne předávat - doma budou dve postýlky, kocarek,kocarek na spinkání na terase a tak...
11. led 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jsem ráda :grinning: Dnes jsem byla v tom obchodě. Ten dorjan fakt snad na panenky,ale tkf vypadal dobře-až na tu cenu :grinning: A ohrádka super za tu cenu-jen sem myslela,že se dělají vyšší..

Naštěstí takový kecy nikdo kolem mě nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo je to tím,že su furt doma a nemá mi to kdo říkat :grinning: A co potkám mamkyve školce tak ty to neví..ještě :slight_smile:
11. led 2014 ve 21:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak ty porodíš, vyzkoušíš a dáš vědět,ju? :grinning: Taky chci,aby přes den spali/y v ohrádce nebo budou v kočáru..nejspíš i u mě v posteli :slight_smile:
11. led 2014 ve 21:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi díky, viděla jsi ho naživo? takto vypadá hezky, i barvičky se mi líbí
11. led 2014 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi ok domluveno :wink:

Stejně se bojim, ze se budu furt bát jestli jsou živí...
11. led 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek