• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@bejbyy právě,že ne :unamused: . Ale psala sem holce co ho má a psala,že s ním byla moc spokojená. Dobře jezdil i po horším terénu a mimča v hluboké měla do 8měsíců-9kg. Pak dala sporťák,že už pěkně seděli. Řešili jen jednou píchlé kolo-jinak vše ok :slight_smile:
Já do něj jdu..

@pidisek a to ještě nemáš narozené děti :slight_smile: Ten strach je děsnej..já měla strašný celý 3měsíce u malé. Hrozná úzkost a strach o malou..esi dýchá-k tomu mi to pořád řvalo. Mlíka jsem měla málo. nevěděla kolik dokrmit nebo nedokrmit, strašně trpěla na prdíky a zase řešíš co s tím..nakonec pomáhá jen rektální rourka a zase se řeší jak často a esi raděj nechat řvat nebo dávat pokaždé-hrozný :frowning2: Na toto se vůbec netěším..ach jo..A to se Janička narodila den a kousek po termínu a měla 3880g. Natož teď s prdelkama malýma-jestli ten začátek přežiju tak pak už všechno-mám z toho strach. jsem nemohla skoro ani jíst,spát..prostě hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2014 ve 21:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sacvi u mě asi bude horkým kandidátem, díky
11. led 2014 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy není za co :slight_smile:
11. led 2014 ve 22:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes naši koupili na zahradu starší dorjan cross. Musím řic, že je dost těžký a horši se ovladá, jak nemá otočná kola. Ale je jen na zahradu a na jízdu po trávě dobré. Jinak já mám monitory baby sens. Na plínu mám taky po synovi, ale jak byl chudý, tak to sjíždělo, takže jsem ho nepoužívala.
Jinak na korbičku na tfk pořád čekám. Snad dojde příští týden. Takže jsem s holkama vyrazila na sporťáku, když je pěkně :slight_smile:. Takže velikost korby s fusakem ještě nevím. Holky jsou zatím hodný. Už vypijí 100ml, takže spotřeba plín je šílená. Dost jich totiž prokadí. Ve čtvrtek odpoledne hlídal jen tatínek, protože jsme byli se synem v dětském centru. No a včera jsem si mohla jít posedět s holkama po 7měsících a táta opět hlídal.
11. led 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@creance jméno je fakt pěkné, já neměla odvahu..nicméně my máme zase Noemi..a ta je taky maď.původu :grinning: a spousta lidí po porodu se ptala jak jí budeme říkat... a mě přitom krásné přijde i "jenom" Noemi :grinning:D jenže my Češi máme tu zvyklost dětem jména zdrobňovat tak proto jsem se ptala ,-)) přitom i samotná Timea zní krásně, vznešeně ,-) určitě jste dobře vybrali ,-)
11. led 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba79 jj příroda je mocná čarodějka ,-)) a u nás to bylo obráceně.... manžel chtěl hned 5 dětí co jsme se poznali...:grinning: Já byla vždy pro 3 a se 4tým že uvidíme...no a vidíš.... nakonec jsme se rozhoupali pro čtvrté a u nás zase příroda pomohla manželovi ,-))) tak hodně štěstí a ať těhu jde dle plánu ,-)
11. led 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 @pidisek Holky u nás je to něco podobnýho. Taky říkají, jak to s pupkem budu zvládat, že se za chvíli ani neohnu. A hlavně hned 2 děti, že to bude strašný....
A víte, co si říkám já? Že je to jen čirá závist! A nejvíc se směju na tím, když něco takovýho říká mamina, která má jen jedináčka :slight_smile:
12. led 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 my sme ze tri sourozencu,tak ji trumfnu :slight_smile: Porad ma nejake keci ze uz ted nestiham se dvema deckama,ze mam doma bordel a kde co,nejlip kdyz me pomlouva v praci,ale me to do oci neřekne,vi ze bych ji zmrdala,pomoct od nich nijaka a je sama s chlapem,tak muze lestit i kliky u dveří.Jo nekomu se to kecá,mela zdrave děcka a za dynosauru bylo vsechno jinak nez ted.Aspon ze jednou tydne vezme malou ven,uz se polepsili

Holky kolik nas tu je co budeme okolo prcku letet prevazne sami,docela by me to zajimalo,nemam strach z tech dvojčat ze je nebudu stihat,ale spis dceru a jeste se rozkrajet pro syna,aby nemeli pocit ze je nemam rada.Staci ze sou ted v pokoji a rvou se o cédéčko,to je rev jako by se vrazdili.Do toho sme meli super noc,hlidala sem malou aby se nahodou nezacala dusit,zase ji chytla nejaka svine a hrudnik ji letal o sto šest,tak zitra i dr a nejspis ji napise atb,podle me by potrebovala neco jakoby na astma,mam strach ze se to u ji pomqlu projevuje
12. led 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Já vás všechny holky stejně obdivuju, že prostě zvládnete manžela, děti a další děcka na cestě. Nepíšete nějaký hrozný zprávy, co budu jen dělat atd. Fakt před Vámi klobouk dolů !!!

Po pravdě řečeno, já sama si chvílema říkám, jak to s 2 děckama zvládnu, protože čekám první děti, ale věřím, že se to prostě naučím a zvládnu to.
12. led 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já o sobě dost často pochybuju a říkám si, jestli jsem neměla dát na chlapa, když hned zezačátku říkal, že nechce dítě...
ale nějak to jít musí
12. led 2014 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu krásně to zvládáte :dizzy_face:

@mmonika87
@bejbyy já myslím,že každá z nás má občas trošku pochyby,ale zvládneme to všechny :wink:
Ono je nejhorší,že se na to nedá připravit nebo něco naplánovat-pak to tak stejně nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já mám o 17let mladšího bráchu. Dělala jsem kolem něj úplně vše..od přebalování, dávání rourky, krmení, utěšování, procházek..Byl hrozně uřvaný mimino :sweat_smile: Myslela jsem co mám za školu..na příchod malé se připravovala a po porodu sem byla úplně mimo.Jak kdybych dítě nikdy ani neviděla :grinning: Přišlo mi,že sem chtěla dítě a najednou šup-tady máš a zdar :grinning: Nevím..někdo to zvládá po porodu fakt dobře,ale já teda ten typ nejsem..mám strach,aby to po porodu nebylo ještě "horší"než u malé.

Taky mám obavy co malá. 4,5roku zvyklá,že se pozornost věnuje jen jí. Kór u tatínka.
Ale zvládneme to. Už se na děti moc těším :dizzy_face:
12. led 2014 v 11:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy
@mmonika87 holky ja mam pocit ze je lepsi kdyz se nevi do ceho se de :grinning: Taky sem mela skolu,segra o 14 let mladší a mela sem ji na krku pořád.Podle me si s tim poradite v pohodě,zaklady jako okoupat prebalit nakrnit vas nauci v porodnici,no a ten zbytek se vychyta.Budete mit cas jen na ty sve drobečky,jasné,budete castej v noci stavat nez k jednomu,ale to netrva věcně,nejhorsi jsou tak tri mesice a strasně rychle to uteče,najdete si rezim ktery vam bude vyhovovat a za par mesicu polezou po zemi a budou všude.V tomto vam i zavidim ze se budete starat jen o ty dva.Uvidite ze to bude v pohodě,nejhorsi asi je,kdyz nevite proc to malé řve,vetsinou k vuli blbosti,ale splasene hormony vytvoří úplně jinou situaci :grinning: Chce to klid,pokud je v klidu mamina,sou i děcka.Na plac si rychle zvyknete jedine co vas bude deptat,tak to okoli,cumet do kocaru,vyptavat se jestli kojite,jak g nofi spí,jak to zvladate a milion dalsich debilnich otázek,nejvetsi drzky bude zajimat na kolik vyšla výbava,jestli je mate uměle,ejedno nebo dvojvajecne a jine koko..ny.
12. led 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81
@sacvi
@bejbyy
@mmonika87 holky,tak me teda nastesti nikdo nerekl,ze to gude desny,to bych ho poslala kamsi...nikdo netrvrdi,ze to bude pohoda,ale hold se prehlidne nejaka spina doma,hlavne ze mimina budou v pohode.Ja ma trochu naskok,protoze uz mam dcerku a ma nejakou predstavu. A kdo ma dvojcatka jako prvni,tak se to rychle nauci.Nejdulezitejsi je naucit deti chodit spat nejdyl v sedm vecer :wink: Pak mate cas na vsechno...Kdyz by nase holka chodila v deset jako nekteri jeji vrstevnici,tak jdu taky rovnou spat a nic jineho nedelam nez ze spim a staram se o deti...Jedna porodni asistentka rika,ze deti jsou prazdna nadoba a my do ni postupne prilevame.Ja se tim ridim a dcera spinka celou noc od tretiho mesice a miluje rezim.Nebojte,zvladnem to,je musime byt pevni dvojnasob:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi tak to je asi nejaky spatny kus,to je divny.Tak to meli fakt stesti a slapal jako hodinky,urcite ho budu pouzivat i ted u dvojcat.
12. led 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pani dr rekla nic nedělat,rekla to pred manzelem,no myslim ze nekolikrat,a? V noci sem nespala,hlidala sem malou a to nemluvim jak me bolel pupek,zase se roztahuje a prckove me tlaci na vsechny kosti.Rano sem namazala dceru,prevlekla dala snidani.... Povysavala,uklidila,navarila,vytahlapradlo,povesila,dala druhe,upekla buchtu a ted cekam az se nazhavi zehlicka a vyzehlim to co uz uschnulo,chlapi rekli ze udelelaji nádobí,ze ho tam je......sedi v obyvaku a hazou si z balonem,rekla sem ze du teda udelat nadobi a pry jestli si moze vypit g klidu kafe....takze za chvili maji prijit nasi a misto zehleni udelam nadobi a douklizim kuchyn.Pak sednu.V tydnu mam jit do poradny,asi reknu dr at me posle do nemocnice,ze je me hrozne spatne a ten muj drahy at se tu z toho klidne posere.To mu teda jeste zavedu dceru k dr,aby nemohl cely tyden nikam.
12. led 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to slyším od babičky... že to nezvládnu.
no je fakt že do teď jsem žila s mamkou a najednou bude vlastní domov, chlap a dvě minima... ale pujde to nějak. lepší než se roky snažit a trápit
12. led 2014 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba79 nevím no :unamused:

@vrtulka81 ty tvoje chlapy nakopat a pořádně :angry: :angry:

@bejbyy změna to bude a velká,ale to zvládneš :wink:
12. led 2014 v 16:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Hm, to jsou fakt na zabití. Ale je pravda, že kolikrát je to u nás to samý. Řeknu, aby něco udělal, ale když vidím, že sedí u počítače a hraje si, tak mě to tak naštve, že řeknu, že to udělám sama. To pak teda alespoň milostivě jde a udělá to...
12. led 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska jsem 15+3, myslíte, že je možný, že bych už cítila, jak mimčo kope? Zatím teda jen jedno, druhý ne. Nebo to spíš bude nějaký kručení v břiše?
12. led 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Moc díky za tip. Nakonec jsme dnes přivezli domů Easy Walkera, je z druhé ruky,ale v bezva stavu je komplet vybavenej v takové pěkné zelené barvě - jsem nadšená.
12. led 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak Vítej do klubu, my máme taky Easy Walkera :slight_smile: V černé barvě sporťák a v hnědé korbičky. Jaké máte korbičky vy?
12. led 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak super :wink:
12. led 2014 ve 20:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 jasne ze muzes citit,ja je taky citila brzod
12. led 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Vše je v zelené včetně těch korbiček :slight_smile: .Akorát autosedačky mám černo-červený :slight_smile: .
12. led 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz, dávám dohromady oblečky na prcky a bojím se abych toho neměla málo. Co myslíte stačí každému ve vel. 56-62: 6 pyžámek, 6 bodýček kr.r. a 6bodýček dl.rukáv, 4 dupačky a 4 polodupačky? V té 50 mám jen 2 bodýčka a 2 pyžamka. Pak mám plno dalších blbostí (mikynky, kalhoty, šatičky, letní overálky atd.),ale ty hlavní věci co nejvíc unosí mám v tomto počtu. Nějak už nevím kolik toho měli kluci,ale asi víc, protože jsem měla plnej přebalovák na jednoho prcka a teď ho dělím mezi dva :slight_smile: .
12. led 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy bud v klidu ja mam tez hrozny srach kor ted kdyz uz se mi to blizi a babku vubec neposlouchej me v 10 tt rekla '' nedej boze aby se ti neco stalo ale kdyby tomu jednomu prestalo bit srdce bylo by to lepsi''... myslela jsem ze od ni budu mit spis podporu, kdyz vidim jak se chova k detem a nic. Mno od te doby s ni nemluvim, pacpodle me tohle muze rict jen necitlivy bezpaterni debil. A navic me dostala tim jak nejaky jeji vzdalena pribuzna mela pri porodu problemy a museli ji vzit celou delohu mno a ji strasne litivala jak uz nebude moc mit deti :cry: fakt parodie na babu.... takze bud v poho zvladlo to plno jinych maminek zvladnem to tez... kecy druhych nejsou vubec dulezite :wink:
12. led 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak ja taky nevim ale mam toho daleko vic. Bodicka kr.r. cca 15 pro kazdeho dl.r. 10 , dupacek mam v 50 tak 5 v 56 cca 10. A vetsich uz jen trochu pac kamoska je oblikala hrozne dlouho do 56 jak byli malinky... mno pri nejhorsim se dokoupi. Ja spis vaham nad lahvickama mam zatim jen dve a dve chci jeste koupit ale nevim ci budou stacit... :unamused:
12. led 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana tomu se rika podpora rodiny,fakt :-/ Moje mamka se zacala konecne zajimat o prcky ale zacatek o nicem.
@adusak ja myslim ze na zacatek vyuzijeme nejvic bodynka kosilky kabatky dupacky,doma je dam do zavinovacek a pak se uvidi.Ten pocet si myslim bude stačit,stejne se pracka nezastavi
12. led 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam kocarek ABC DESING v barve dark brown je to moc pekna ta hneda. :slight_smile:
12. led 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 njn uz jsem se s tim smirila. Pritel ten se jen smal, pac vi ze jsem neoblibena vnucka a uklidnuje me tim ze ji stejne nebudeme potrebovat, ze je pro nas dulezita moje mamka a ne ona. Mno a mamka je prima. A stejne bych ji nedala deti hlidat. Ty jeji nazory jako ze mleko by jim cpala hned, vyvar tak od mesice a svickovou s knedlikem od 4mes a k tomu jeste v leze aby se pry naucili polikat.... :zipper_mouth: mno ja fakt tak drastickou vychuvu nechci. Prece jenom je jina doba....
12. led 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek