• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

autor
@vrtulka81 ja tak nějak normálně :slight_smile:

hele ukaz brisko !!! :slight_smile:
12. říj 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jeste sem nefotila,zatim to hranici s vytahanym spekem nez rostouci inkubarot :grinning:
12. říj 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 tak to mas malinký ne? :slight_smile:
12. říj 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neni nic vidět, spíš vypadam jak dobre nejezena,ale jak se neco vypoukne,budu fotit,hlavne budu porovnavat s pupkem co sem měla pri dceři,ten rozdil me zajima :slight_smile: zatim dam UT nasich fazolek.Akorat nevim coma to deuhe mimi za kulixku dole,asi kopačk :slight_smile:
12. říj 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Krásný :slight_smile:
12. říj 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, musím se polepšit:slight_smile: takže jsem ted už 16tt, prcci mě už dvakrát pěkně kopli, ale bylo dost bolestivé..už teď..strašně brzo, to jsem zvědavá jak to bude dál:slight_smile: já mám stejný problém jako Vrtulka, taky nevím jak se do našeho bytečku vlezem všichni. Bude nás 5. Ted stěhování neřeším, určitě bych to přehnala jak se znám, tak počkáme až se narodí a pak to budeme řešit. Od příštího měsíce už chci být doma, at si stihnu všechno podělat, protože jak mi to bříško roste to je hrůza a myslím, že toho pak už moc nenadělám. Mám rozhodně větší břicho než Pidišek:slight_smile:
14. říj 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adonai2 Ahojky no ja mam dva volný pokojik tak naštěstí nic nemusíme řešit :slight_smile: jinak brisko uz taky roste - dnes jsme 18+0 a oficiální 5. měsíc :slight_smile:

Tak ukaz brisko :slight_smile:
14. říj 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak ti teda ukazu ten muj pupik..ale mam ho opravdu velky, to je tim, že ty jsi určitě štíhlounká, já jsem zase trochu větší:slight_smile: fotila mě teď kámoška v kanclu tak se nelekni:slight_smile:
14. říj 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@adonai2 hezkyyyy mooooccc
!!!! Na dvojcatka akorát - ja jsem rarita pry dle dr :slight_smile:
14. říj 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no nevim..je to šílené..netušila jsem, že to bude tak náročné už ted..možná máš ty mimi víc v břichu, tak to má moje kámoška, má ho víc ve vnitřnostech( když to tak blbě řeknu)
14. říj 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adonai2 treba se ti to zastaví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se přidat? Dvojčátka by se mi měli narodit začátkem května. Příští týden jdu na první screening, tak by to měli upřesnit. Jinak koukali jste už na kočárky? Já fakt nevím, jak s tím vjedu v paneláku do sklepa :confused: .
Jinak ať se všem daří.
14. říj 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucavka Ahojky vítej :slight_smile: to je krása:slight_smile: :slight_smile: gratuluju !!!!! Ja uz mam kocarek vybrany - iCandy Peach, ale mrkni i na tyhle: Baby Jogger City Select nebo Oyster Max... Posílám fotky toho Joggeru - ma hodne oceněni jako tandem...
14. říj 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adonai2 no ja bych rekla ze ten pupik mas větší i proto,že už dítě máš,mam to stejné,prostě se rychleji roztahne,pocitam taky ze me začnou kopat uz tak brzo,mam to ve vnitr citlivější,citim kazdy pohyb strev,natoz tak děti,ty už sem citila okolo toho 16tt u obou,sem zvědavá jak to bude teď.Taky si ikam ze bych mela zaridit a namyslet spoustu veci teď,než ze me bude velryba.Kočárek budu brat nejspíš aby deti byly vedle sebe,mame rodinny domek,tak hudu parkovat v garáži,dverma neprojedu,mame blby rozměr a navic chodíme hodne na procházky,tak bude pro nas lepší.Uvidim,chystam se do Brna nejaky vybrat :slight_smile:
14. říj 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka hlavně napis jak dopadl screening,me to ceka za dva tři tydny,mela bych se objednat,premyslim ze pujdu v tom 13 tt,to uz je větší šance ze by mohli byt vyzrate pohlavni orgány,to me zajima hodně,abych věděla co mám schanet.Strasne si preju ať je tam a jedna holčička,mam doma parecek a po dceři schované všechny věci.Další parecek by byl super,syn by byl spokojeny za brasku :wink: Doma sme ještě nic neřekli,nejradši bych to tajila az do porodu,naši me nekdy strasne serou,za to tchanecky mam úžasné :slight_smile:Beztak všichni cekaji kdy to řeknem,asi to tuší :-!
14. říj 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 - jééé kdybych to neměla tak daleko a nebylo mi tak špatně tak sem se tam na ty drajďáky taky chtěla podívat. Moc prosím o reference :wink: . Já prostě musím vybrat hlavně něco co dostanu do toho sklepa no... Jinak zrovna dneska mám klidněji a tady jsem se přidala do jedné diskuse o babičkách a dědečcích. Moc zajímavý. Jinak já to mám stejně. Moje rodina hrůza, obě rodiny tchánovců dobrý. Jen občas je jich moc no :dizzy_face: . Mám dvouletýho kluka, tak taky doufám aspoň v jednu holčičku. Manželův táta a nevlastní mamka mají navíc samý vnuky, tak by taky moc vnučku chtěli. Ty tedy budeš mít 4 děti? :grinning: . Já se totiž pořád nechci vzát toho, že až budu mít ty tři ve škole, tak si jednou pořídíme ještě jednoho drobečka na rozmazlování. :wink: .

@pidisek děkuju za uvítání, na ty kočárky se určitě podívám :wink:
14. říj 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka ja teda nevim jak si přišla k dvojcatum ale z vlastni zkusenosti bych si na rozmazlovani poridila veverku:wink:Moje dvouleta dcera mela byt původně taky z dvojčat,tentokrat sem s tim trosku počítala,ale i tak sem chtěla jedno,pokud uz teď mas dispozici pouštět dvě vajíčka,tak bych přemýšlela o větším bytě,cim je zena starší,tak tim je vvětší pravděpodobnost dvou děti. Jo s rodiči je to neky boj,strasne se na vnucku těšili a ted se ukážou jednou za tyden.Jina vvnoučata tanež ta ode me zatim nemají ale taky si toho moc neváží,no dvojčata je proberou :grinning:
14. říj 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 já to mám trošku jinak. Prvního kluka i dvojčata mám z IVF s darovanými vajíčky. Teď sme si nechali zavést dvojčata, protože nám je prostě v centru zamrazili spolu. A vzhledem k tomu, kdyby nám to nevyšlo, tak bychom zase museli našetřit hodně peněz a dlouho čekat, tak sme si je prostě nechali obě. Mám strach ale hrozně se těšim.
14. říj 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka tak ten strach budeme mit všechny,dokud se nevyklubou zdrava miminka,tak bude nejspis převládat.Je to jine,nez nosit jedno dítě,pripada me to jako větší zodpovědnost.Musime si rikat ze ro bude v pořádku,jak průběh tehu,tak i porod.Trochu si chystam krizovy plán,kdybych musela do nemocnice,co z dcerou,bez nas ještě nebyla ani jeden den,natoz noc,manzel musi byt v práci a synovi je to fuk,je uz velky nastesti.Snad k tomu nedojde,musim věřit :wink: Uz se tesim za 14 dnu na UT,az je zase uvidim,hlavne pro ten pocit ze je vsechno ok
14. říj 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 - náš syn je naštěstí u babiček zvyklej, manžel taky musí být v práci. Kdo by jinak tu nemocnici zaplatil :slight_smile: . Taky chci zkusit aby chodil do školičky. Máme tu jednu od mateřskýho centra. Zatím bych ho tam dala na dvě dopoledne v týdnu a kdyby bylo nejhůř mohl by tam být dýl. Babičky taky pracujou, tak aspoň takhle než by přišly. Já mám týden do prvního screeningu a taky se nemůžu dočkat. Snad dopadnem dobře.
15. říj 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně holky pak napište jak vám to dopadlo..mě dobře..na konci měsíce jdu na velkou genetiku, tak se trochu bojím..snad to bude ok.
15. říj 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka tak malá pres den dobrý,to ji nechybime,ale noc...... Do školky bych ji chtěla dat další rok,ale myali ze ji nevemou,je tu dost elky zájem a navic ona bar conesmi jist,proto ji ani babičky nechtěli nejak hlidavat,tak asi budu mit všechny doma:-/ No uvidíme
15. říj 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adonai2 byla si na tom screeningu,me dr rikal ze je zbytečně,zw nic nezjisti,ale pokid budu chtit,zadanku me da.No i tak se tam objednam,pro muj klid,cetla sem ze pak uz nechodili na plodovku nebo ten tripl test,radsi podstoupim všechno.Kdyby se neo pokazilo,nerada bych se rozhodovala az so me budou mimina kopat,to nevim jak vych zvladala
15. říj 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ja jdu na plodovku taky na vlastní přání..ale ta je až ve 20 týdnu, a to už o nich stejne víš, už se tam občas i hýbou a bylo by to hodně težký...ale já veřím, že jsme ok :slight_smile:
15. říj 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek budu držet palecky,určitě budou vsechna naše miminka v pořádku :slight_smile:
15. říj 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 opravdu říkal, že je to zbytečné? to jsem ještě neslyšela.
16. říj 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že mě to taky překvapilo,te´d se to dělá snad už běžněne ?,dřív jen ve 20tt a teď už rozpoznají vady i v tom 12tém,možná mě jen blbě pochopil,že se nepozná pohlaví na 100% bych pochopila,nemusí být otočená,nebo vyzrátá,prostě pokud se dá něco zjistit už tak brzy,tak to chci vědět a ne čekat až do mě budou bušit,Dcera měla být právě taky z dvojčat,takže to testama pěkně zamýchalo,hrozili dawnem a kde čím,v tom 20tt sem byla na mrtvici,nevěděla sem co bude,jestli se opravdu narodí v pořádku nebo ne.Vycházela vysoká hladina HCG,protože tam byly původně dva váčky,ale to mě objasnili až na screeningu,když sem jim to řekla,jestli to nemůže být tím.Prostě o takové šílenství nestojím,kor když sou tam dvě,to by mě asi odvezli
16. říj 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 taky si myslím, že tě špatně pochopil. Na tom screeningu se vlastně koukne na tu nosní kůstku a zátylek tam to poměří, a důležité je jestli mají močový měchýř. To všechno vyšlo v pohodě a pak ještě krev..no a podle toho to zhodnotí. Dr.mi řekla, že tento test vychází u dvojčat často špatně, protože jsou tam dvě, pak by mě poslala za genetikem a asi bych šla na plodovku..no každopádně ted půjdu na genetiku ve 20tt a uvidíme..a pak budu teprve řešit vše okolo kočárek atd..ted jsem ještě nic neřešila. Hlavně budu vědět co to bude:slight_smile: chci aspoň jednu holčičku a všichni okolo taky..ale jak se znám budou to zase kluci:slight_smile:
16. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adonai2 No právě,budu mít aspoň trochu klid a když bude věechno v pořádku,tak se nubudu tak bát genetika a ostatních testů.Taky chc až potom řešit kočárek a jiné věci a kéž by tam byla ta jedna holčička,já doufám hrozně že jo,mám už páreček a syn mě představu o klukoch krapet zkazil,takže aspoň ještě jedna baba ať je v doma a stav se vyrovná :slight_smile:
16. říj 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ty chodíš ještě do práce, že? Já teda tady ale poslední 2 týdny, at mám na všechno klid..už mi začíná hrabat z toho jak pořád přemýšlím jak to udělat a přestěhovat a vyklidit atd..:slight_smile: tak budu mít doma klid si to udělat, protože ted chodím z práce až po 4h a to nestíhám nic..
16. říj 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek