• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

A fak me dostava tim jak rikala ''chtela jsem ti pro ne koupit napr. zavinovacky, ale....'' a to jsem slysely od babky furt :grinning:
12. led 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adusak
@vrtulka81

My mame v rodině 4 prcky 1-6 let, dostala jsem krabice oblečení, vse jak nové, nejaky parádičky jsem koupila nové :slight_smile: tak jsem to ted zkusila spočítat - tak dupacek mam v těch velikostech do 12 měsíců pro každého asi 30 -40, bodyček kolem 50... Pak hodně bavlnenych tepláčku pres bodýčka, spací košilky, kabátky...No trochu moc, ale počítám ze převlékat se bude často...takový ty samítkový parádní jsem koupila novy a to ma každy asi 5..:grinning: jsem asi blázen, ale ty vecičky jsou fakt sladký.. V nejmenší velikosti mam toho málo, tak uvidíme, kdyztak se prikoupí.... :slight_smile:
13. led 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ruljana my máme taky ABC Desing ZOOM, ale v černé barvě... vypadá skvěle a už setěším na trandění... i když mi ho spoustu lidí rozmlouvalo, že prcci sedí za sebou, ale nedala jsem se... byla to láska na první pohled :slight_smile:
13. led 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky holky řeším oblečení. Tento týden mi má ještě nějaké malé dojít+2zavinovačky+emitex do autosedačky. Pak musím mrknout co mám po malé. Mám to v těch vyfukovacích pytlech ve sklepě a to mu musí donést muž. Děsně težký :slight_smile: A pak uvidím.

@pidisek a už pereš, chystáš věci do porodnice apod.?
13. led 2014 v 10:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi no prave ze jo :slight_smile: uz tretí den - pračka za pračkou.... Jsem jen bezradná co všechno s sebou prckům,...
13. led 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@creance mam taky objednaný za sebou iCandy Peach - tesím se na nej :slight_smile:
13. led 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek a na stránkách porodky nemají napsané co je k nim potřeba?
Já pro malou měla jen plínky, vlhčené ubrousky (nikdy už používat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: -malá byla strašně opruzená), bepanthen na prcku a moje prsa,ale nepomáhal ani na jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Oblečení, plíny látkový a zavinovačky tam měli a dávali dle potřeby. Líh na pupík a štětičky,taky měli.
Oblečení na cestu dom mi pak muž dovezl..
13. led 2014 v 10:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sacvi neco tam je - spis uvazuju jestli stači mít pro každého dvoje dupacky nebo vic...na čeští mam samítkový overalky a deky, ale kdoví jak bude...
13. led 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek myslíš do porodky?
Kdyby člověk věděl kdy bude rodit,esi a jak bude kojit a miminka esi budou ublinkávat.. Janička vůbec neublinkávala, v porodce bych ani převlíkat nemusela. Kdybych měla jedno oblečení stačilo by nám. jenže někdo tak ublinkává,že převlíká furt..

Asi bych si to někam nachystala a pak návštěvu případně poprosila ať donese :slight_smile:
13. led 2014 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi
@pidisek u nas v porodce chteli jen plenky,jinak vsechno obleceni davali.Vim ze v Bohunicich chteli vsechno,kamaradka tam jela s kufrem.Musela mit vsechno,od plenek az po obleceni,proste jako doma.Právě kdyby se clovek mohl spolehnout ja pocasi a vedet kdy porodi....ale tohle je opravdu loterie.Ja zatim shromažďuju oblecky,jak to budu mit zacnu prat a chystat.Taky to tak udělám,nachystam doma a popr přivezouddo porodnice.
13. led 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@creance na ABC sem se taky dívala,je hezký,akorát mě vadilo,že je to takový vagon :slight_smile: Ty sedačky se dají dát na proti sebe,což je ješě dobré,u některých to nejde.
13. led 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky já začínám mít strach,že z těch korbiček na kočár nebude nic,paní se mě už pře 14 dní neozvala,neodpovídá :frowning2: Jestli budu kupovat i tyhle nové,tak mě asi hrábne.Přitom inzerát má pořád daný.
Dnes mě ačíná tvrdnout břicho,tak sem si říkala,že je naštěstí klid,nasadila sem magnesko a už nezabírá.Ve středu du k dr,tak sem zvědavá,občas ze mě i něco "ukápne" ,ale už si nepamatuju jestli to dělalo i u děcek nebo ne.Popř mě uklidněte,že vám to taky dělá :slight_smile:
13. led 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi jaké si používala ubrousky,že byla opruzená,já malé jedině pempers sensitiv a jak sem objevila babylovky,tak jen ty bílé a dobré,na to že je silný atop,tak ty snáší dobře.
13. led 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska byla na krvi kvůli tripple testům, pro výsledky si jdu příští pátek. No a taky jsem byla dneska na UTZ. Vždycky si říkám, na co všechno se zeptám, ale jakmile ty prťousky vidím, tak na všechno zapomenu.
No výsledek z UTZ? Opravdu dlouhá zpráva: 15+4 dle PM, 16+0 plod 1, 16+2 plod B, biamniti monochoriati, oba AS+. To jsem se fakt smála, když jsem si to četla. To v Gennetu z takovýhle zprávy budou mít radost. Takže ani nevím, jak jsou mimča dlouhý a kolik váží. I když váhu mi zatím neříkal nikdy...
13. led 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek: vůbec nejsi blázen:slight_smile:
13. led 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 si zapamatuju a vyzkouším-jen do porodky. Pak jsem malou vždy omyla vodou-to je stejně nejlepší. Zkoušela jsem víc značek,ale byl to děs..
Teda s těma korbama to je blbý :confounded: Snad se ještě ozve!!
Jinak já bez intimky ani krok. I mám takový-pardon- nažloutlý hustý výtok a prej vše ok. Dělal mi i stěry a nikde nic..

@mmonika87 mně taky nikdy neřekl nikdo jak jsou velcí či kolik váží. Ptala jsem se naposled v Prenatalu-myslela jsem si,že tam to chlap líp pozná a řekl mi,že přesně to nepozná,ale že odpovídají a tak mi řekl přibližné míry a váhu co by měli/y mít..
13. led 2014 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gapm ja myslím ze trochu jo - mam pro každého jednu skříň :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Fakt, já myslela, že to většinou říkají... Tak to jsem ráda, že v tom takhle nejsem sama. Je pravda, že mi doktor řekl velikost jen v 8. týdnu a pak mi to říkali na prvotrimestrálním screeningu.

@pidisek Téda, to máš slušnou výbavičku. Ale je to výhoda, že jsi to dostala. Hodně ušetříš a pak budeš moct mimčům za ušetřené penízky koupit něco jiného...

Já jsem četla, že v naší porodnici stačí oblečení jen na cestu domů, jinak jsou potřeba jen plenky a krém na zadeček. Tak nevím...
13. led 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek však co. Aspoň máš z čeho vybírat a nebudeš muset řešit,že máš všechno špinavé a nemáš do čeho převlíct :slight_smile: Kór když ti to půjčili/dali-to je super.

@mmonika87 stejně bych chtěla vědět přesně kolik mají.
13. led 2014 ve 13:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi @mmonika taky mě to neřekli,v prenatalu,podle dvd to taky poznat nešlo,jen vím,že mají hlavička cca 5cm a stehení kost mají asi 4cm,toť vše,vím že v tom 20tt mají přibližně mít nějakých 20cm,kolik ale dvojky,netuším,kéž by stejně,když zatíma každý řekl že odpovídají týdnu.
No hnus hlen mám taky,intimky pořád,akorát mě krapet šoklo,když sem měla pocit že sem si fest cvrkla,ale dělá mě to aspoň jednou týdně,tak asi dobré.
13. led 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Hm, to máš pravdu, vždycky řeknou, jestli velikost odpovídá týdnu. Tak alespoň tak.
Dneska se mnou na tom UTZ byla shodou okolností mamka, tak se chtěla podívat na mimča. Tak se rozplývala nad tím, jak mimča otevíraly pusinky a mlely ručička a nožičkama.

Jo, ten výtok mám taky, slabý. No a ráno, když se vzbudím, tak mi přijde, jako bych si trochu učůrla...
13. led 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé dámy,

ráda bych se zeptala, jaký kočárek pro dvojčátka máte vybraný/koupený? Byla jsem nejdřív rozhodnutá pro Easywalker, cenově vychází tak nějak na stejno s Bumbleride Indie Twin a teď si nevím rady, který...našla jsem několik diskuzí, kde jsou tyhle dva kočárky srovnávané, ale většinou staršího data.

Easywalker mínusy:
polohování nohou nelze
polohování zad pouze na zipy
nelze přehazovat rukojeť ve směru/v protisměru
nákupní košík je dvojený

Tak nevím. Máte někdo srovnání? Některé maminky mi EW vymlouvají a doporučují Bumbleride, stejně jako EW chválí…budeme kupovat nový, jezdit převážně po sídlišti, ale také občas les a pole, EW ani Bumbl neprojede naším výtahem, takže budu skládat tak jako tak…

Děkuji moc :wink:
13. led 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 bez intimky ani ránu a břicho mi začalo tvrdnout od 24. týdne dost a to beru 8tbl magneska denně
13. led 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@motley me se prave EW v tomto nelibi,hlavne to polohovani nohou,navic nema ani jeden rucni brzdu,tu ja potrebuju,u bumb se me nelibi ze ty korby se vkladaji,vypada to blbe,a co TFK? Ma polohovani nozek,i brzdu,cenove srovnatelny s tema dvema,rukojet si myslim ze pujde max u nejakeho dorjanu atd... na tech modernich uz se to moc nedela.no a co freestyle twin ? Mam objednany novy sportak TFK,korby sou ve hvezdach :angry: ty sem chtela pouzite ,stejne je pouziju tak pul roku a dost.Pak se tam nevlezou
13. led 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@creance mno kamoska ktera mi ho prodala mela sportaky na proti sobe. Myslim si ze je skveli ani tezky neni a hlavne se mi libi ze ty korby jsou velke. :wink:
13. led 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi ja uz to mam vyprane a pripravene od 6 mesice. Nedokazu si predstavit ze bych to delala pozdeji. Je ;toho fakt strasna spousta. Jen mi chyby vyvarit lahvicky a dudliky. :wink:
13. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak eska jsem byla u dr a cipek 1cm a otevrena na jeden prst a deloha meka. Dr koukala na mimi utz a jsou tam krasne propletene :slight_smile:.... Kontrolu mam az za tri tydny coz mi prijde docela dlouho :unamused: ... se bojim. Mno cisarsky rez potvrdila :frowning2: a ten me ceka tyden po kontrole a 14 dni driv nez mam termin... co myslite vydrzim do toho terminu cisare nebo to pujde driv? Ta nejistota je hrozna :unamused:
13. led 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana ja jsem myslela jak jsem četla tu prvni vetu ze je to blby- čípek a otevření - ale vypada to tím padem dobre ne? Na kdy mas ten císař?
13. led 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana kontrola za 3 týdny mi tedy přijde taky dlouho... to je těžký to odhadnout, můžeš vydržet i ne.. teď jedině prcky přemlouvat :slight_smile:
13. led 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jo jo je to dobre v mem tydnu ale zacinam se hrozne bat. mno primo datum mi jeste nedala to mi da za ty tri tydny jen mi rekla v kerem tydnu.

Tak me napadlo, s dvojcatkama taky spadne brisko pred porodem nebo ne?
13. led 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek