• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@zunem nest dve sedacky v ruce jen par metruje s prominutim na posrani,staci jedna a budes mrtvá.Opravdu zvaz to behani po dr,bude toho vic nez s jednim deckem a v terminu.
@savci mala ma opravdu 10 kg,je hrozne drobna,od minuleho roku d ni neco dostat je zazitek,po tom co sme vyli po druhe v nemocnici a vratili se dom,proste nechce jest.Navic ten jidelnicek byl tak strasne ubohy,ze ji nemuzu ani naucit na dalsi potraviny,ikdyz uz muze vse krom mlecnych výrobků.Nez nas hospitalizovali s tim herpes virem,tak uz mela 11 kg,coz bylo na oslavu,po dr vykonu ji vaha spadla na 9 kg,coz sem rada ze za mesic ma zpet aspon to jedno kilco,je jak vyhnana z koncetraku,navic chvilku neposedi
16. led 2014 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@savci no ja resim obleceni max do pul roku,jako kupuju a chystam si zatim to nejmenší,mam to nakrabicovane,tak budu postupne tahat podle velikostí.Dnes se me podaril v tescu supr kup,maji slevy na bodycka,tak sem poridila na chlapecka 5 bodynek za 74,- ,jsou sice s kratkym,ale ja leto mu budou,jsou 3-6 měs.Holku neresim,to mam vsechno po Kaji,akorat kdyz nekde vidim neco pekneho pro parecek,co oprqvdu unosi,tak to beru,chci je mit i sladene
16. led 2014 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 jojo, máš pravdu :slight_smile: Tak uděláme babičce radost, když se nabídka, že zaplatí kočárek a pořídíme TFK :slight_smile:)) akorát aby tu cenu přežila :slight_smile:

Včera jsem koukala na tohle, mají super hadříky pro mimina, jestli budeme mít dva kluky, tak jsem říkala, že tohle jim koupím, je to i se ségrou :slight_smile:

http://www.cool-baby.cz/dle-typu-obleceni/body-s-kratkym-rukavem?product_id=87
17. led 2014 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 je to jak píšeš. I teď když jedu s malou do Brna k nějakýmu dr. jede s náma tch. Většinou nás vyhodí u vchodu a pak čeká v autě nebo když zaparkuje dojde za náma. Takže určo sedačky na kočár. S tím parkováním je to děsný. To bych musela jet o min.hodinu dřív,abych vůbec někde zaparkovala a pak ještě kus jít. A všechny doktory máme na takových blbých místech kde si člověk může nechat o parkování jen zdát.
Ty bys s dětma taky jezdila do Brna? Nebo do Hodonína? Nebo kam? :slight_smile:
Prďolka malá má taky trápení. A ty s ní. S tím jídlem je to těžký to věřím. Janička by se teda cpala furt,ale je zase mlsná, jak koza :grinning:

Včera jsem dotřídila oblečení po malé. Do vel.80 mám zvlášť a zbytek ještě schovám. ale mně se teď i 68 zdá tak malá :grinning: Mám toho hodně-to bych ani nevěřila. Jen doufám,že budeme mít aspoň jednu holčičku jinak budou kluci růžový, nooo :grinning: Malé oblečení mám neutrální,ale pak prostě holčičí barvy.

Nějaké malé oblečení jsem koupila-to mám vždy 2x ať jsme pěkní až za náma někdo dojde nebo půjdeme k mudře :slight_smile: Něco ještě možná dostanu..takže toho bude myslím dost. Ještě jsem si nachystala zvlášť plíny a až děti budou mít 4kg začnu látkovat. Zatím budou čekat ve sklepě a nachystám až budou potřeba.
17. led 2014 v 08:13  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@zunem i tfk se da sehnat z druhe ruky,akorat se hur hledaji,vetsinou zustanou ty starsi kolekce a novejsi sou hned pryč,chce to hledat.Nam prijde Tfk za mesic,mam novy sportaka ojete korby ,ty sem nove nechtěla,prijde me to zbytečné,decka je za tech par mesicu nestihnou znicit.Ty si v kterem tydnu?
17. led 2014 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 17. týden. Vím, koukám po bazarech, právě i na tu variantu koupit spodek nový a zbytek po bazarech. Jen mám požadavek na tu ruční brzdu, protože bydlím v ďolíku a ať jdem kam jde tam je z kopce do kopce a jedna asfaltka :o))
17. led 2014 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@zunem to kazdopadne s rucni brzdou,dokonce i chlapi maji co delat udrzet kocar z kopce.My sme taky s kopce k hlavni silnici,bydlime v doline,takze kdyz chceme na prochajdu mimo dedinu,jedine vylezt do kopce.Navic tfk sem mela moznost vyzkoušet i naložený (sportak) a manipulace byla super.Pujdu zjistit kdy je ten veletrh Vše pro dítě,me se zda ze byl az po Mobitexu,to bych uz nestihla
17. led 2014 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevím jaké město máš nejblíže, ale:

vystavakocarku.cz 20.2.2014 - Brno
http://www.bvv.cz/prodite/ 6-9.3 Brno
17. led 2014 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
@sacvi no spis to vidim na to Brno nebo Hradiště,jestli budeme dojizdet i na neonatologii,takta asi v Hoéonine ani neni.Vcera sme byli v Hradisti s malou na alergu,dr nam rekla ze mame pocitat ze i ti dva budou alergici,takze tam bude asi prvni cesta aby nam napsala mleko,pokud nebudu plne kojit.Dal pocitak i s kozni,ale ru sem konecne objevila dobrou v Hodonine,jestli budou fvicit vojtovku,to je dalai doktor,ono se to nezda,ale bude toho moc
17. led 2014 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zunem ta vystava kocarku bude asi ta baba z toho Kladna nebo Kolina,nevim ted,pry je to o nicem,ale pro dite stiham :grinning: Sice pro me budou muset udelat specialni branu abych prosla s tim banckem..... Hlavne abych nemela klidovy režim, urcite budou met i slevy v ramci výstavy,ale spis si myslim ze uz budu mit vsechno poridene
17. led 2014 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak jsme v nemocnici kvůli krvácení.. ale už je to lepší ... nechají si nás tu do pondělí a uvidíme
17. led 2014 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bejbyy jeeejda... Tak drzím palce at je to ok.... Držte se! Řekli ti proc to je?
17. led 2014 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek pod jedním mimi je hematom ale že by z toho mohl být potrat tak si nás tu nechali.
ale za to máme možná přepážku mezi mimi a možná i dvě placenty najednou :slight_smile:
17. led 2014 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bejbyy to znamená ze jsou dvouvaječný??
17. led 2014 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek to asi ne, spíš se to vajíčko rozdělilo dřív tak si vytvořilo každé možná vše své. ale to prý s přesností až na screeningu
17. led 2014 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejbyy držím pěsti ať je vše dobré.
@vrtulka81 to bude asi hodně ježdění :unamused: Na veletr ani nepůjdu. Myslím,že taky už budu vše mít. Uvidím co za kočár má ta mužova kolegyně a jinak objednám ten freestyle. Navíc než bych někam došla už bych nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Co vůbec ty tvoje korby? Příští týden koupím tu ohrádku-dík za tip :wink:
@zunem ta výstava je ten Kolín. Prej samej EW co sem na diskuzích četla..Ale na TFK jsem teď koukala v obchodě a vypadal opravdu dobře :slight_smile:

@pidisek a jak se máš ty? Vše ok? :slight_smile:
17. led 2014 ve 12:59  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanick tak už jsi byla cvičit? já byla na józe poprvé tenhle týden a super:slight_smile: ještě přidám nějaké cvičení/plavání pro těhotné, jen hledám centrum, kde se nechodí do veřejného bazénu...a co jinak nového? něco sehnaného? nás teď čeká 2. screening, tak jsem na ně moc zvědavá:slight_smile: :grinning:
17. led 2014 ve 13:56  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek tak jak jsi daleko se zařizováním? naposledy jsi mi posílala kočárek a stoličky a že máš 2 skříně:slight_smile: já tě chápu náhodou, jsou to naše první tak je chceme mít vystajlovaný:slight_smile:)) i když asi realita bude jiná a snad vydrží hezký a čistý miminka aspoň na půl hodiny:slight_smile: já si teď udělala desítky záložek, co NUTNĚ musím nakoupit a až mě to chytne, vyplením Next:slight_smile:)) už jsi kupovala i monitory, chůvičky atd? doufám, že pak budeš hodná pražská teta a budeš dávat věci na bazárek...ať ty moji letňáčci mají hezký ohozy od tety pidíska:slight_smile:))) :grinning: a co ti řekl dr? předpokládá do kdy vydržíš? tak ležíš?
17. led 2014 ve 14:02  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@zunem a ty jsi odkud? taky jsem byla zamilovaná do Teutonie, kamarádky mají buď tyhle nebo Bugaboo a jezdilo se s oběma nádherně, všechny nadšený, plus design...byla to láska na první pohled:slight_smile: jenže pak jsme byli v prodejně a zkusila jsem si s ní všechno možný...a nepřesvědčila mě (teda design a ruční brzda furt vede) - složit ji a pak rozložit byl nadlidský výkon - i manžel s tím měl problém a to je sportovec a kus vysokýho chlapa - tak jsem utřela slzu a bylo vymalováno:slight_smile:))
výstava kočárků v Brně je vlastně obchod kočárky Daniela z Kolína...mají tam velký výběr kočárků i pro dvojčata - kromě Bumbleride (ČOI s ním měla problémy) - tak kdybys to měla blízko, určitě tam jeď, všechno si osaháš a na rozhodnutí máš ještě dost času... :wink:
17. led 2014 ve 14:13  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek Jojo, už jsem taky byla a taky docela fajn :slight_smile:. Rovnou jsem si koupila další lekce, předplatné vyjde levněji. Docela jsem teda koukala, co všechno můžu dělat i s břichem :grinning: . Na druhém screeningu jsem byla dnes s manželem a paráda. Holčičky mají 291 a 324 g, což je prý akorát, všechno je tam kde má :slight_smile:. Prý už se i zmenšuje riziko transfuzního syndromu, za to nastává období větší hrozby předčasného porodu... Do práce prý už jen 3 týdny a šmitec.
Na plavání bych taky ráda zašla, netěhotná jsem chodila do Podolí, ale viděla jsem někde srovnání čistoty vody v Pražských bazénech a Podolí je na tom bezkonkurenčně nejhůř. Ble. Nevíš, kde se takhle plave? Držím pěsti na screening :wink:
17. led 2014 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek Jo a včera jsem navšívila známou, co má dvouleté holčičky - dvojčátka a má hory věcí. Tak jsem si vybrala velikou krabici oblečení, mám radost!!! A taky nám dnes přišly postýlky a matrace a vanička. Teda spíš vana. Je ohromná :D. Co už máš?
17. led 2014 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek Kus od Brna, v Brně zatím pracuju. Oboje bych chtěla navštívit. No právě, taky si říkám, když cokoliv ukážu manželovi tak to odkýve, čili nejlepší věc, je ho k tomu postavit a už to ošahá co a jak, ale z obrázku je mu to šumák.
17. led 2014 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanick tak gratuluju:slight_smile: co je ten transfuzní syndrom? vím, že by mi poradil strejda google, ale ptám se radši laika:slight_smile: taky mám koupený další lekce:slight_smile:) doufám, že do půlky dubna vydržíme cvičit obě ne? :wink: a třeba na masáži jsi byla? já pravidelně chodila na thajský olejový, ale dr jsem se ještě neptala jestli smím...já do Podolí nee...mám pár kamarádů gayů a po jejich příhodách bych do tý vody nedala ani palec :grinning: takže chápu ty výsledky:slight_smile:) plave se, nebo spíš cvičí někde na Václaváku, ale je to 1x týdně a pouze po 20:00, co už je na mě pozdě...ale až něco zjistím, dám vědět :wink:
17. led 2014 ve 14:25  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@zunem: radši bych být tebou jela do toho Kolína někdy v týdnu, když tam není nátřesk...o víkendu se tam skoro nedá hýbat:slight_smile: oni jsou výhradními dovozci EW, takže chápu že je propagují...nechápu že si na to maminky v diskuzích stěžují:slight_smile:) nikdo ale nikomu nic nenutí, jen jsou holky asi přecitlivělý:slight_smile: do Brna na výstavu bych nejela, v Kolíně uvidíš víc a bez stresu že ti dýchá další na záda:slight_smile: Můj manžel všechno neodkýve:slight_smile:))) jsem za to ráda, protože jinak už jsme na mizině díky mým nákupům:slight_smile:)
17. led 2014 ve 14:30  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek y jo tak to me zarazilo,jak si psala ze se ta teutonia blbe skládá,ja sem ajizdela hodne kocaru na youtube a tam to ukazovala baba a slozila ho snad jednou rukou
17. led 2014 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanick: já říkám, že nemám nic, manžel říká že máme většinu:slight_smile:) mám "trochu" oblečení, vyhlídnutý postýlky, vyhlídnutý monitory, odsávačky, autosedačky, podložky, kolotoče...ale fyzicky vlastně nic:slight_smile: furt nevím jestli si to nechat říct nebo ne, usnadnilo by mi to barvy, jsem na tohle úchylná.) a co máš ty? poraď v jaké pořadí mám pokračovat :sunglasses:
17. led 2014 ve 14:34  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 joooo to jsem viděla taky:slight_smile:)) proto jsem jí chtěla:slight_smile: ale z podlahy jsem jí už kvůli váze nezvedla:( má přes 20kg bez dětí:( důležitý si je všechno omakat...i matroš...obrázky a videa jsou hezký, ALE ! :unamused:
17. led 2014 ve 14:36  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek Jo, tak to jsme na tom stejně. Kvůli nakupování si říkám, že si taky nechám říct pohlaví miminek, ale jinak chci překvapení.
Já mám zatím taky nějaký oblečení, hodně 56 a 62, kočárek teda už mám taky. Ale jak tak brouzdám na netu, tak si říkám, kolik je toho ještě potřeba nakoupit. Třeba polštářek a deka do kočárku to mě vůbec nenapadlo :slight_smile: Jinak teď na netu hledám postýlky a výbavu do nich.
17. led 2014 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek právě paní co má TFK tak mě říkala,že ho sama strčí v pohodě do auta,mají taky 7místné,tak ho mrskne jen do kufru a je,já ho budu skládat,protože zabíráme 6 míst,sedmé je na kočár,proto budu ráda i autosedačkám,tahat ještě navíc v autě korby,.... abysme pořídili přívěs,ale jinak se tam vleze v poho celý.Hlavně sem ošahala i ten matroš a byla sem ráda,že mě s sní nechala projet.Bohužel má děcka v květnu a chce je vozit co nejdýl,tak ho nechce prodat,škoda že nejsou starší,vzala bych ho od ní,má k němu už všechno.Akorát nebudu kupovat ten originální nánožník,mě se nelíbí a je jakýsi krátký,ty děcka nejsou velice cháněné,radši bych aby mělo každý svůj
17. led 2014 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak ještě sehnat nedostatkové zboží bílé cvoky a je to upa hotové
17. led 2014 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek