• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

ještě tam chybý knoflíčky,koupila sem si takové kačenky,tak na každou věc mrsknu jeden na ozdobu
17. led 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sacvi my se mame moc dobre - dneska byl trochu divoký den, pracovně rozlítaný, dokonce jsem musela asi 20 m popobehnout, ale pidísci jsou tak uzasní, fakt je miluju.... Tisíckrát jim vrátím tohle krasný těhotenství... Oni snad vedi co se děje venku miláčkové moji.... :-* :-*
17. led 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cekatelkadvojcatek :slight_smile: ja uz mam všechno - jen smontovat postýlky :slight_smile: a kocarek ještě nedorazil ale je objednány :slight_smile: vypráno je, ted jsem kupovala monitory a lahvičky a ohrivac a sterilizator, podložku do vany a zítra se chystám na praní plyšáčků na postýlku a kocarek - mam jich asi 30 takových na pověšení na hrazdičky :slight_smile:
No jediné co mi ještě chybí je odsavačka ..
17. led 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek a pereš to v aviváži? já právě jo...a nevím jestli smím, ale tak do léta to snad vyprchá:slight_smile: jaké jsi kupovala ty věci? myslím značky, dáš mi sem zas fotky ju? :wink: odsávačku jsem si vybrala Medelu, ale všichni mě odrazují, ať to ještě teď nekupuju, že uvidím, jak to vůbec půjde, takže mám zas jen vybráno:slight_smile: a kdy jdeš na kontrolu?
17. led 2014 v 19:50  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87: já mám spíš nakoupeno ve velikosti 50 a 56...a pak po pár kouskách ve větších velikostech. Počítám, že se mrňousové narodí menší, tak jim možná i ta 56 vydrží celé léto...a když ne, stačí pár kliků na webu a do druhého dne máme zásilku doma, tak žádný stres:slight_smile: Taky toho mám ještě dost před sebou, ale jsem šťastná, že mám kojící polštář, bez toho už neudělám ani ránu:slight_smile: všechno ohledně postýlek koupíme v Ikee a blbůstky na zavěšení už mám v merku:slight_smile: monitory a chůvičky už víš jaký?
17. led 2014 v 19:58  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky která ste to chtěla odkaz na tom FCB o těch dvojčatech - https://www.facebook.com/groups
/201841183204897/ tohle je diykuze,vůbec není špatná,akorát se tma dostat,pokud nepomůže žádost,tak napište správkyni,nějak nestíhá,ale jinak si tam zjišťuju věci které nevím a co mě čekají
https://www.facebook.com/groups/245553665466728/
tohle je bazárek pro dvojčata a tohle pro párečková https://www.facebook.com/groups/245553665466728/
správkyně u diskuze i bazárku pro dvojčata je stejná,u párečkového bazárku je jiná,maminy tam melou dost o kočárech a fakt poradí,odkazy na různé stránky kde dobře nakoupíte třeba neoriginální doplňky na kočáry...... a nevím co
17. led 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cekatelkadvojcatek nene peru jen v gelu :slight_smile: posílám ty fotky :slight_smile:
17. led 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
17. led 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ta podlozka vypada fakt dobře,v ni by se mimco mohlo citit i eobre a nevriskat pri koupání.Na to se musim mrknout.prosim tě ,na te prvni fotce,to je nejaky stojan na lahve nebo co ?

Holky stejne je to v kelu,teprve tuto diskuzi pidisek zalozila a za chvili muze mit mimca doma,ja sotva strebala ze mam v brise dva dalsi stravniky a uz si na tu chudinu pres ten pupek nevidim.Hrozne to leti.
Uz mam vyzehlenou dalsi hromadku pro chlapecka,jeste me ma prijit jeden balicek a zacnu prepirat holcici
17. led 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 no leti to hrozne - ja uz se dole holím s kosmetickým zrcatkem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Na ty fotce to je vnitřek sterilizatoru kdyz se sunda viko - tak to na tom usychá :slight_smile: proste odkapávač :slight_smile:

Ta podložka je Easybath - jsem na ni zvědavá, jak bude fungovat :slight_smile:
17. led 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Jdu se přidat mezi Vás :slight_smile:
@pidisek tak jsem tu, ale ze soukromého profilu, je to lepčejší :slight_smile:
18. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi :slight_smile: ahooooooj :slight_smile: tak dalši dvojcatka :slight_smile:
18. led 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek je super, že už jste tady hodně popředu, alespoň stihnu načerpat nějaké informace než porodíte, pak už na koníka asi moc času mít nebudete , alespoň ze začátku :grinning:
Jak řešíte holky postýlky??? Ani si nepamatuju, že jsem někde nějaké pro dvojčátka viděla
18. led 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi ja mam koupené dve - jednu dam do obýváku a druhou do pokojičku - zatím budou spinkat spolu v jedné a pak i ta z obýváku půjde do pokojičku a každy bude mít svou :slight_smile:
18. led 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek tak do je dobře vymyšlené :slight_smile: A kočárek máš jaký? :slight_smile:
18. led 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lussi mam tenhle: iCandy Peach Bloosom :slight_smile:
18. led 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hodně chválí i tento, ma i nejaka oceněni / me přišel ale moc dlouhej....Baby Jogger Coty Select :
18. led 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
18. led 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, jsou krásné! Oba :slight_smile: To budete na jaře pěkně frajeřit :grinning:
18. led 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi jsou - ten city je o dost levnější - iCandy me vyšel na 30t....ale fakt je lehouckej a krasne se skládá, takze to rozhodlo :slight_smile:
18. led 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek já budu muset vybrat něco s velkýma kolama, bydlíme za Prahou na vesnici a u lesa :sunglasses:
18. led 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ahpj taky te tu vitam.S postylkama a kocarkem si zatim nelam hlavu,budes blaznit tak jako my vsechny,vybirwt prebirat a nakonec se rozhodnes ani nebude svedet jak :grinning: Jake cekas,jedno nebo dvojvajky?
18. led 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi kde za Prahou?
18. led 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ahojky, díky :slight_smile: Jednovaječný :slight_smile:
@pidisek Babice u Říčan :slight_smile:
18. led 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi tak to jsi na druhé straně :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ahoj prosim te mam dotaz jak to mas vymyslene s monitori dechu? Ja furt premyslim jak na to, vzdyt ten monitor nepozna jestli dejcha jedno ci dve miminka, nebo se da nejak nastavit? V nemocnici mi sestricky rikali ze miminka se do sebe pri spanku strasne radi proplitaji jak jsou zvykle z briska byt furt u sebe, tak fakt nevim :unamused:
18. led 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana ahoj ja koupila dva monitory na plinku - takze bude mít každý svůj..
18. led 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Ahoj, jééé z Babic? Do babického lesa jezdim občas venčit svoji slečnu psíčkovou.... btw nahlídla jsme k tobě do fotogalerie a řikám si, toho pána (tvého manžela) odněkud znám, pak vidim bernardýna a v tom mi to docvaklo....já byla ve čvrtek u vás doma :grinning:, vyzvednout si zboží pro svoje holky :slight_smile: .Ten svět je tak malej.... :sunglasses: Já jsem z Květnice. Jinak gratuluju k dvojčátkům :wink:.
18. led 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania no tak já padám :grinning: :grinning: :grinning: Tak až příště přijedeš pro další hadříky, tak vezmi rovnou hafíka a můžem chlupáče společně vyvenčit :grinning:
19. led 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi vítej, tak už nejsme nejmladší :slight_smile:
19. led 2014 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek