• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@bejbyy jak vy se máte,už je to dobré?
19. led 2014 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
TEda dneska ti malí řádí,dostávám kopance do všech možných i nemožných míst,holčička mě kope do prdele a chlapeček do všeho okolo žeber,Na pupku vlnobití... no jak tohle bude pokračovat.... :grinning: Velmi nepříjmné je,když du konečně na velkou a oni se zbudí,fakt bomba,člověk se nemůže v klidu ani vys.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky budete si pořizovat i vložky do kočáru?Objednala sem si látku,tak siříkám,že je spichnu,ať ho nesviní,jestli budou takové prasata jako malá,tak ho nejspíš zničí .
@savci korby sou v suchu,paní měla nemocné všechny děti,tak byla mimo,uf,ani nevíš jak se mě ulevilo,už sem se viděla,jak kupuju nové,nikde totiž nejsou a když jo,tak chcou za jenu pomalu trojku,což si můžu fakt koupit nové.
@ruljana ty monitory sou na houby,pokud chceš mít obě mimča v jedné postýlkce,tak se nechytáš,ten monitor bude snímat dýchání druhého miminka,ikdyby to jedno nedýchalo,takže jedině buď na ty plínečky,nebo každý do jedné postýlky,já mám taky Nany,druhý mě pujčí kamarádka,takže je musím taky dát každého do jedné postýlky.Sice u syna sem nic takového nepoužila,ono to snad ani nebylo,ale u dcery sem si ho pořídila.Ona trpí i na laringitýdy a jiné svině,tak sem byla ráda že ji něco hlídá,musím předpokládat,že ti dva budou taky alergici,tak u nás není co řešit.
Holky kdyby někdo měl zájem o kočár,tandem Jané se vším všudy za 9000,- ,jedna paní u nás prodává,dám fotku,vypadá hezky a je tam opravdu všechno i autosedačky.
19. led 2014 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
a tak sem se na ten kočár dívala a má místo korbiček jakoby autosedačky.No uvidíte
19. led 2014 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím Vás po delší době. Už nemám tolik času a hlavně sílu vysedávat u PC :slight_smile:. Dnes jsme jeli poprvé s korbičkami na tfk a jsem naštvaná, protože nejde pěkně sundat nánožník. Jak jsou korby na podvozku vedle sebe, tak konstrukce naléhá na bok korby a nejdou pěkně sundat, když člověk potřebuje dát dítě do kočárku. Taky je nánožník u boudy dost krátký a kdyby sněžilo, tak to bude padat dovnitř. Ještě že je teď zima nezima :slight_smile:.
19. led 2014 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pehu ahoojjjj a jak to zvládáš? :wink:
19. led 2014 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 ahoj, dneska zas krev, tak žádné domů. tak čekáme co bude. ale už mě tu ta laxnost štve
20. led 2014 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejbyy no nezbyva nez drzet palce,to verim ze te to tam štve,snad to bude dobre a pujdete brzo domu
20. led 2014 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pehu teda to si me moc nepotesila,ale je fakt ze sme ty nanozniky resili,ze sou kratke.Ja teda davam vzdycky kdyz snezi plastenku,tak snad to bude ok
20. led 2014 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

@bejbyy to mě mrzí. Ať je vše co nejdřív ok!!

@vrtulka81 s korbama super,že jsou pro tebe schované :slight_smile:

Já dnes byla u manželové kolegyně a mám kabelu oblečení a hlavně ohrádku. Zkoušeli jsem doma poskládat a fakt super. Udělala jsem vám foto :slight_smile: Chtěla za ní jen 1000-paráda.

Zase su nějaká nachlazená :confounded: Od soboty bolí v krku..ach jo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@pidisek závidím ti ty tt :slight_smile: Už bych chtěla být aspoň za 30. Co ty máš za značku těch monitorů na plenu??
20. led 2014 v 18:21  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
20. led 2014 v 18:22  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi jé ale ta vypadá hezky,my teda musíme čtverec,nejlíp teda,máme na ni akorát tak místo a pěkně se zasune a nebude čouhat,ale ta cena bomba.Oblečení ti závidím,mě teda slíbila kamarádka,tak sem zvědavá.Tak bych už chtěla ít 30ku za sebou,ale dneska mě jedna mamina totálně vyděsila,její sestra nosila dvojky až do 42tt,boože zase až tak to být nemusí,měla prý šílený bancek,au.

Holky dneska sem vzala metr do ruky a měřila - před těhu sem měla přes kozy 85,kdž zafoukal správně vítr,tak 87cm,přes břicho tak nějak se to dalo,prdel 91cm,po dnešním měření sem se i chlámala,prdel budiš,ta se ještě drží,jen o 2cm narostla,kozy se rozšouply na 97 cm a to v klidném stavu a pupek rovných 100cm,jako když sem rodila malou,kam to poroste.......no a 10kg nahoru.Záda mě dnes bolí jak kráva,chodím jako naprcaná andula,když sem si dávala boty,tak se to malému nalíbilo a říznul mě jednu do žeber,čekám kdy mě malinká začne rychtovat východ,ta je celkem hodná,kope mě prozatím do prdele,ďoura o fous vedle ji nechává klidnou,není tak divoká jako malinký,možná má míň místa když je dole
20. led 2014 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vrtulka81 úplně slzím, jak čtu tvůj příspěvek :grinning:
Co ten podpůrnej pás? Je to sice pálka,ale pro záda úžasný.
20. led 2014 v 19:09  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sacvi ja koupila Respisense - podle recenzi asi nej :slight_smile:
20. led 2014 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 Tak jsem dneska taky prováděla kontrolní měření. Před: váha 60 kg, prsa 85, pupík 82, zadek 98, dnes: váha 64,8 kg, prsa 93, pupík 93, zadek 100.
@sacvi Super ohrádka, moc pěkná.

Nosila do 42.týdne? To si asi vymýšlela. Všude slyším, že u dvojčátek vyvolají porod v 38.týdnu, protože placenta je pak nestíhá vyživovat... Jinak jsem si dneska byla u jedný paní pro lehátka a ta má jednovaječný kluky, dneska jim je 14 měsíců. Narodili se ale v 25.týdnu s porodní váhou pod 1 kg. To jsem teda čuměla, ale oba klucí to zvládli.
Já jsem dneska pořídila pár kousků oblečků 50, a pár o něco vyšší. V tom nejmenším provedení mám zatím jenom pár dupaček a bodíček.
20. led 2014 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky mam spoustu oblecku po holkach od 0-4 mesice prubezne doplnuji na bazarek. Budu prodavat i zavinovacky do autosedacek , kojici polstar a msm i podpurny pas zkusim to vse stihnout nafotit. Kdyby jste se potrebovaly i na neco zeptat muzete. Mam 4 mesicni holky po ketu;)
Mejte se hezky a drzte se
20. led 2014 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi zatím sem nad ním přemýšlela,záda dosud v pohodě,až těď to stojí za to,čím víc ležím,tím víc trpí záda,asi blbý gauč či co
20. led 2014 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@anitta mě by zajímal ten podpůrný pás,škoda že máte holky,já potřebuju pro kluka :wink:
20. led 2014 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 nafotim a pridam na bazarek ;) mne to ke konci uz fakt pomohlo . Sotva jsem se vlekla a ten podpurny pas odlehcil a i ulevil zadum opravdu dobra vec;)
20. led 2014 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmonika87 nevím,40tt mě taky přišel divný,to se už vyvolává běžné těhu,natož dvojky,kdyby 40 nebo 38tt,budiž,kamarádce tak vyvolávali dvojky.No asi blbě slyšela.
Ty míry máš zatím dobré,nijak velice nerosteš,já už z toho začínám byt na nerva,tahnou mě i těhu gatě přes pupek,nevím co budu nosit a to zima teprve začíná .Ještě že mám většího chlapa,asi budu nosit jeho gatě,hodím šráky,na bundě ohrnu natřikrát rukávy..... pak ještě vozík a sem jak houmlesák,dojem možná zlepší dcera,tu musím nějak hezky oblékat,aby lidi nečuměli na mě ale na ni
20. led 2014 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 Normální kalhoty už nenosím. Koupila jsem si dvoje šusťáky, takže to je v pohodě a mám jedny těhotenský džíny, ty jsou v pohodě a nějaký čas mi doufám ještě budou. Jinak jak roste pupík, tak už mám co dělat, abych zapnula bundu. Přítel má všeho všudy 2 lehký bundy, ten žádnou teplou nemá, takže od něj si nic nepůjčím. Naštěstí mamka je silnější, tak se asi budu přehrabovat v jejím šatníku :slight_smile:
20. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmonika87 vidíš,šustky mě nenapadli,ty mám troje,otázka jestli je obleču.No pokud udeří mrazy,vrazím sestře do šatníku,ta je taky pevnější,už te´d mám její bundu,tak by mohla pustit i kalhoty,akorát je blbé,že mě budou max přes pupek,zbytek na mě bude děsně vlát,no ale ěja se to msí přežít :slight_smile: Rifle teda ještě jedny nosím,sou mě v pase o dost větší,ale taky už dží jen na jednom knoflíku a dávám jim dva týdny a šmitec,aspoň budu mít jedny kalhoty po porodu
20. led 2014 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@anitta díky,popř pošli odkaz na bazárek,přece jen než to tam najdu.....
20. led 2014 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 S pláštěnkou počítám, musím ji co nejdříve koupit, ale ta cena za originál je masakr. Chci se jít zeptat do obchodu, jestli tam bude pasovat emitexová.
@pidisek Musím říc, že holky jsou v pohodě. Kolem krmení se vrtí, takže přebalím, nakrmím, odstříkám a pak znovu. Bohužel už mají k mateřskému i nutrilon, protože mi mléko pro dvě už nestačí. Spíš mi dává zabrat ten 3,5 letý. Dělá, že neslyší a vyžaduje naši pozornost. Takže když obstarám holky, tak se věnuji malochovi nebo domácnosti. To mě dost unavuje. Kdyby holky řvaly, jako to dítko o patro výše, tak nevím, jak bych to zvládala :slight_smile:. Už aby se dalo jít ven, to je pro malocha nejlepší :slight_smile:.
20. led 2014 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pehu pošlu ti odkaz kde najdeš pláštěnku za 250 na tento kočár,mám ji vyhlídlou,sou tam i další věci za normální cenu,psai mě to holky z jiné diskuze
20. led 2014 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@pehu je lepsí jí napsat meilíka,teď se dívám a nemá ji tam,ale jadna mimča co sháněla taky na tento kočár,tak jí psala a docela rychle jí odepsala. http://www.ivemababy.eu/katalog.php?typ=18364&kategorie=124139
20. led 2014 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda dneska to tu žije :slight_smile: Já že si počtu něco nového.....
Holky tak sem si dneska zase mákla,takový bordel co u byl....mě asi mrdne,chlapi fakt neudělají nic.Včera umyl mladý nádobí a tím to skončilo,ježiš já to nechci vidět až fakt budu neschopná,asi tu zhnijeme ve špíně.Ve čtyři sem si konečně sedla a teď si du spravit náladu na třídní shcůzku,to zase bude,přijdu nasratá a vytočená,naštěstí Půjdu jen za třídní,na ostatní fakt nemám žaludek.
Alespoň pozitivní věc se přihodila,paní mě držela autosedačku a protože sem se jí zapoměla dva dny ozvat,tak ji prodala,najela sem na bazárek a pořídila za lepší cenu hned dvě i s adaptérama na kočár,tak ty co sem měla objednané nové,sem hned ořekla.Za ušetřené korunky koupím další doplňky na kočár.
Jinak mám objednaný kočár z tohoto webu www.detske-kocarky.cz a mají tam některé věci od emitexu o něco levnější než přímo na stránkách emitexu,tak to budou zase korunky na víc pro prďolky.
Jak ste na tom se spaním,já nemůžu spát,večer du až před půlnocí a nemůžu usnout,až zaberu,tak mě zbudí dcera,nejvíc mě to bere asi nad ránem po čtvrté hodině,jinak nemůžu spát ani prd,pořád se budím nebo převaluju,už mě to štve,tak bych si mohla naspat do zásoby a místo toho čučím jako sůva
21. led 2014 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ja teda spala dobre az do 30 tt pak uz tlačí zaludek, pálí žáha a me teda pro jakémkoli pohybu vleze bolí stydká kost a kyčle...
21. led 2014 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 Já jsem dneska měla taky pracovní den. Uvařit, zatopit, se psem a pak mě čekalo vystěhování kuchyně. Teda jen těch serepetiček, co máme všude po skříních a vše co by se mohlo zaprášit. Konečně po 2 měsících máme přidělanou digestoř. Nebylo to teda naší vinou. Chyběla nám jedna součástka a ty hovada z Datartu nebyly schopný nám jí poslat. Tak jsem pořídili novou součást a konečně se mohla přidělat. Musela se sekat díra do stopu, abychom mohli vyvést komín a ještě díra na zásuvku. No bordel, děs. Naštěstí já otírala jen linku, mrazák, lednici a poličky. Přítel dělal "výškový" práce a vytřel.
Odpoledne, jsem si po obědě, než se zmasakrovala kuchyň pěkně 2 hodinky zdřímla. Byla jsem nějaká unavená a pobolívalo mě břicho.
Zítra mě čeká vše do kuchyně nastěhovat, ale to už bude pohoda.
Já usínám večer kolem 8. hodiny, ale pravidelně se budím v noci a tak 1-2 hodinky nemůžu usnout, jen se převaluju a přemýšlím, co si dát tak k jídlu :slight_smile: Ráno přítel odjíždí do práce v 6 hodin a to už neusnu.
21. led 2014 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a dneska v noci jsem se lekla. Nějak jsem se v noci převalovala, už jsem usínala a přítel najedou vykřikl: "Mončí, dětičky se hýbou?" Já jsem se lekla, jako co se děje, jak jsem byla rozepsalá. A on, jak měl položenou ruku na mým bříšku, tak že najednou cítil, že ho jedno mimčo koplo do ruky.
Tak už se asi začínají hýbat. Těším se, až je také ucítím. Zatím nic. Občas teda něco cítím, ale to jsou jen větry :grinning:
21. led 2014 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@mmonika87 :slight_smile: jeee to je hezky :slight_smile:
21. led 2014 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek