• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@mmonika87 to budou mít prckové hezký režim,když tak ukázkově chodíš spát,já budu mít zase noční ptáky
@pidisek jo ty kyčle někdy stojí za to,jak se to roztahuje,včera teda fest,taky mě začal bolet spodek,jako bych byla po divokém sexu a ono nic :slight_smile: stejně si myslím že tobě se narodí na termín nebo chvíli před,oni sou hodní a vydrží u tebe :slight_smile:
22. led 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek začínám o tom monitoru docela uvažovat. Uvidíme..Kdy máš zase poradnu?

@vrtulka81 já taky chodím pěkně spát :grinning: Ale dneska sem je cítila snad celou noc. Špatně se mně spalo. Ráno sem byla u mudry s tím krkem-ten už je lepší,ale bolí mě ta trubka celá-od krku až mezi prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dělala CRP a je na hranici pro atb. Dala mi recept a mám počkat 3dny a kdyby to nebylo lepší, tak je mám vyzvednout a brát.
Zrovna mě celou vyšetřila a udělala mi i ekg-vše ok.
Zítra mám poradnu..
22. led 2014 ve 12:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 NO včera se mi moc nevedlo usnout. Sice jsem si lehla do postele v 8, ale ještě v 11 jsem čuměla, nemohla jsem zabrat. Pak jsem se vzbudila opět v noci a mezi půl 3 a půl 5 jsem nespala. No a od 6 jsem zase vzhůru.

A teď jsem na nervy ze sousedovic idiotskýho psa. Vydrží štěkat celý den, aniž by někdo šel okolo. Okřiknu jí, asi tak na 5 vteřin ticho a pak znovu. Furt chodím k oknu, řvu na něj, pískám a je to furt prd platný. Sice mám psy ráda, ale tohle je fakt mega idiot. A to jsou majitelé doma, jenže ty ho vůbec neokřiknou.
22. led 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 ty jo tak to bych vletěl na ně,a´t mu zavřou hubu,co budeš dělat až ti budou prckové spat a on tam bude vyřvávatnebo mu tam hoď petardu,to určitě doběhnou i sousedi :grinning:
No třeba si tě prckové učí kdy k nim budeš stávat :slight_smile:
22. led 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi kloktej a nsaž se dostat ven aby si nemusela brát atb,třeba slanou vodu,pokud se nepobliješ :slight_smile: Vyplivat to ven,mě to vždycky zabere a pak stačí třeba jen stodal a sem ok
No do mě teď taky šijou snad celou noc,lehnu na bok a hned mě některý glve a musím se přeočit,na druhé straně zase zavazím,tak se kulím po posteli než přestanou.Teď mě šije do podbřišku,mám takový pocit že chlapeček se otočil,ty pohyby sou zase jiné a když se lehám do vany,tak se mě udělá pěkný útvar n abřiše,jestli je to tělíčko....
Dnes sem tak počítala a ještě musím vydržet aspoň 10 -11 týdnů a budu v klidu.Jen nevím jak vydržím,už teď sem neohrabaná a do obchodu který mám pár minut od baráku,tak lezu půl hodiny
22. led 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

@mmonika87 tak to bohužel znám, teď jak je starší, tak se docela zklidnil, ale stejně je oproti našim psům nesrovnatelně hlasitý. A hlavně to nepochopim, mě když psi štěkají, tak stačí když vylezu ven a jednou je napomenu a je klid. Štěkají jen když je opravdu někdo u vrátek , hlídají. Možná pomůže chrstnout na něj kbelík s vodou, tady to zabíralo, když jsem se trefila :grinning:
22. led 2014 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 @lussi Ten pes je fakt na zabití. Dřív stačilo, abychom jenom zvedli za plotem ruku, jako že ho chceme praštit a ztichl, to už přestalo fungovat. Teď zkouším na něj hlasitě pískat, zabere to jen na chvíli a za chvíli znovu. Pochopila bych, kdyby někdo šel kolem, ale on fakt řve neustále.
Přesně tak, našeho psa, když okřiknu, tak ztichne.
Hele budu ráda, když nebudou dětičky spát jenom když bude klid, ale musí si zvyknout i na štěkání psa. Protože to by jinak nespali vůbec s tím sousedovic debilem.
22. led 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak je se vám vede? My už máme kočárek. Nakonec vyhrál Dorjan Dany sport prestige. Zjistila sem, že tandem prostě neuvezu a do nešeho pitomýho sklepa se jen tak nic nevejde. Už nevím jak ležet, páč mě hned začne pálit žáha. Můžu ležet jen na levoboku a to už mě hrozně bolí kyčel. Už sotva funím a bolí mě žebra jak je tam malá narvaná. Jinak ti manželé od kterých máme kočárek byli hrozný milí. Představte si, že jejich dvojčata se narodili 24+4 tt. Půl a třičtvrtě kilový broučci. Mě zamrazilo když nám to vyprávěli. Už bych měla mimísky týden v inkubátoru kdyby sme to měli taky tak. Doufám že vydržíme co nejdéle. Ale těm jejich už je přez dva roky a jsou v pořádku.
22. led 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Tak to je mazec,co ta věda a vybavení dnes dokáže,to sem slyšela že se zachraňují až od 25tt,takže asi blbost.No to bych je měla za pár dní venku,kdybych na tom byla stejně,hrozná představa.Radši si chci užívat ty jejich kopance jako třeba teď,buší do mě oba na jednou a nestíhám se dívat kde se dělají boule :slight_smile: já mám zase klučíka u žeber,takže obouvání bot je tragédie,vždycky na něj narazím a málem bych si cvrkla.

Holky tak sem prolezla věci pro chlapečka a děsná bída,pár bodyn a z toho na ven se dají použít snad dvě,overalky na doma by ušly,dupačky taky pár kousků a žádný na parádu,takže pokud nepodědíme,mám co nakupovat,ještě že té hlčičce koupím jen nějaký teplý overálek a víc řešit nemusím.Jediné co mám,tak sou fusaky,takže nezmrznou,no a čepičky vlastně taky musím vyřešit,asi našiju nějaké,mám jen tenkéna léto
22. led 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Já jsem v pondělí mluvila s paní, které se taky narodili chlapečci ve 25. týdnu. Měli pod třičtvrtě kila oba. Jeden byl v inkubátoru 3 měsíce, druhý 4. A dnes, v 15 měsících jsou zdraví a krásní.

@vrtulka81 Já si říkám, že pro mimča toho mám v tý nejmenší velikosti taky málo. Mám snad jen bodíčka a jedny tepláčky. Budu ještě muset něco pořídit, ale času mám zatím dost.
Teď spíš řeším postýlky. Vybírám na netu a pořád se nemůžu rozhodnout jaký. Jistý je, že chci stahovací bok a 3 polohy matrace. Některý ceny postýlek jsou fakt strašný :(
22. led 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 já mám k dceři tuto a budu kopavat stejnou,akorát obrázek je jiný,nemá teda stahovací bok a ani mě to nějak nechybělo,když je ta poloha nahoře,tak stejně bych ji nesundávala a jak už šla dolů,tak sem byla ráda že s tím nerabluje,když měla nutkání dělat v postýlce psí kusy.Mám teda se šuplíkem,druhou chci bez,jedna stojí 1510,- ,což se dá,klasická postýlka se dá sehnat i za 700,- nová na aukru,já si vymýšlela a hold teďmusím kupovat dražší.Chci aby byly stejné,hlavně máme malinkou ložnici a to by vypadalo fakt blbě.
Z oblečení zatím dokupuju jen když vidím něco fakt za dobrý peníz a musí to být v hezkém stavu,jinak budu taky ještě čekat,dnes sem si zamluvila zavinovačku emitex do autosedačky,paní mě ji dá za 120,-,tak to ani nebudu řešit,ještě musím sehnat jednu
22. led 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi
@vrtulka81

Zítra mam poslední kontrolu u dr a dalši uz v porodnici...a příští tyden zase velký UTZ jsem zvědavá kolik váží :slight_smile:
Jinak dneska zase cely den práce a pidískové cely den spinkali, jsou fakt neuvěřitelný....
22. led 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 já mam postýlky z ikea a jsou pry super :wink:
22. led 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 chtěla jsem taky stahovací. Nakonec jsem ráda za obyčejný, u kterých jdou vyndat prostřední špršlíky. Když ještě nebyly velký postele a už chodili na nočník nebo prostě jsem jim dala natolik důvěry :grinning: že si už mohli vlét a vylízt z postýlky, hodilo se to víc, jak stahovací boky :slight_smile:
22. led 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 @jarkalada Byla jsem přesvědčená, že se ta stahovací bočnice hodí, že jí využiju. Ale po přečtení diskuse na internetu jsem na vážkách. Prý se ty bočnice dají stáhnout jen max.15 cm, což moc není.
No a 300,- Kč rozdíl v ceně jedný postýlky je dost.
23. led 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 já jsem nakonec ráda za ty vyndavací šprušle. Ale pak jsou i postýlky, kterým jde sundat celý bok - že jdou kdyžtak i přirazit pak k vaší velký posteli nebo až budou větší, tak to budou mít jako zatím malou postel. Ta by se mi asi líbila nejvíc. Ale jsou asi i nejdražší. My máme jednu asi za 800,- a spokojenost :sunglasses:
23. led 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, myslím, že jsem dneska cítila mimča. Ráno jsem ležela na boku a najednou jako by mi kolem pupíku propluly rybičky nebo nějaký bublinky. Za chvíli to pak bylo znovu. Tak snad už :slight_smile:
23. led 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Jak říkám,druhé dítě mám v postýlce bez sundavání a vůbec ho tam nepotřebuju,večer malou zavřu těma šprušlema a ráno ji vypustím ven,navíc když ji tam zapumenu tu šprušle dát,tak se stane,že se v noci porbudím a zjistím že je mála do půl těla venku.Fakt sou ty boky k ničemu,měli sme to u ségry a byl to akorát rablot.POřiď si obyč postýlky za pár kaček a budeš mít klid,pokud nekoupíš z bočniceme,stejně je tam nebudeš postrádat,protože na to nejsi zvyklá.
23. led 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ty máš opravdu neuvěřitelné děti,ty moje dělají bordel celý den,ne že porodíš pěkně na termín,máš malé bříško,ale ještě ti budou děti jenom papkat a chrnět.Mě dneska bolí kyčel jako svině,sotva lezu.Fakt ti to tvoje těhu závidím,jak ho máš suprové (samo tě taky bolí kde co atd....)
Bratránek měli taky pro dvojky postýlky z Ikei,takže musí být dobré,oni by jim jen tak něco nekoupili :grinning:
23. led 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně jsou postýlky nahoře okousaný a různě obouchaný hračkama, skákali v nich, co mohli, takže takhle :slight_smile:)
23. led 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, včera mi pan doktor vtipně 2x gratuloval k těhotenství. Hlásím se mezi vaše řady :slight_smile:
23. led 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak jsem zpět z poradny. CS 3 :unamused: a ležet,ležet.ležet. Miminka mají obě hlavičku dolů a kupodivu mezi nima nevidí žádný rozdíl. Velký jsou stejně. Podle něj 27+4 což teda nevím..podle PM mám být 26+4. Co si o tom myslíte? Jinak se řadím k vrtulce-taky chudokrevná, tak mám železo a kys.listovou dohromady 2krát denně. Příští ko zase za 14 dní.

Byla jsem se dívat na ten kočár-freestyle twins a vypadá super,lehoučkej, pěkně se s ním jelo..asi je to jasný :slight_smile:

Akorát malá má zase nějakou střevní chřipku-ve školce to prej řádí :frowning2: Tak zvrací i když už nemá co, bolí ju pupík :unamused: Snad to od ní nechytnu, kór když su teď sama oslabená a nachlazená..ach jo..
23. led 2014 v 15:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lolotwins Gratuluji a vítej :slight_smile: Jak dlouho jsi tu novinku rozdýchávala? :slight_smile:
@jarkalada @vrtulka81 Přesvědčily jste mě. Byla by to akorát škoda vyhozených peněz.

Musím se pochlubit, výsledky triple testů mám na výbornou. Sice jsem měla asi 20 minut velikánský obavy, ale dobrý. Sestřička mi totiž volala, že tam mám výsledky a měla jsem si včera přijít. Jenže jsem si domlouvala s jinou sestřičkou, že přijdu až v pátek, protože tam jdu na gyndu. Asi si to zapomněly poznamenat. Tak když jsem jí měla na drátě, tak jsem se ptala na výsledky a ona, že mi předá doktoru. Ta si zrovna odběhla. Takže jsem tam volala za 20 minut. Byly to šíleně dlouhý minuty a pak mi spadl né kámen, ale přímo šutr ze srdce :slight_smile:
23. led 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ja to porad klepu, ze mám takový miláčky :slight_smile: dneska jsem byla poprvé na monitoru a oba se schovávali, takze fakt to byla fuška...vzdycky se srdíčko ozvalo a pak buch buch a prcek se otočil jinak a ticho....no ale pry v pohode :slight_smile:
Jinak jsem jim řekla, ze chci, aby byly ve znamení ryb, takze si ještě pěkně musí brisko užít :slight_smile: jinak čípek 2,9 a zavřený :slight_smile:
23. led 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lolotwins ahoj vítej a gratulujuuuuu :slight_smile: :slight_smile:
23. led 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak to máš dobré,to fakt vypadá že vyržíš douho :slight_smile:
23. led 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi ty jo,fakt si užíváš :frowning2: Z tohoto mám opravdu strach,jak malá začne chodit do školk,že bude pořád na hromadě.Já mám podle Brna taky prcky o týden víc,místo tt mě řekli 23tt,takže teď podle nich sem 25tt,taky nechápu,nechám se překvapit.Já du na kontrolu 5.2.,tak sem zvědavá co řekne mě.Už mě všechno bolí,tak si myslím že budu mít taky zákaz a jen ležet.
Aspoň super že souo hlavičkama dole ne?Ty chceš taky rodit přirozeně ne?Včera sem jendné mamince na fcb narodili holčičky přirozeně,psala tuším 35 něcott,mimča okolo 2kg,tak sem si říkala že má to někdo štěstí,snad se to podaří i nám,měla je po 4minutách.Za 6,5 hodiny byli venku.
Holky mě už to doma tak sere,s manželem se na sebe díváme jako dva cizí lidé,jakmile dojde z práce,pověsí na něj dcera a nenechá ho dokud neusne,dívá se na mě jako na dementa,protože jak přijde,tak se snažím odpočívat a samo mám u sebe noťas,nevím co bych měla dělat,jestli čučet na ně,nebo do stropu....... nejspíš mu vadí ten net a hlavně že nemá chvilku pro sebe.Já se mu taky nijak nevěnuju,sme jak manželé po 50ti letech,snad se to změní až se prckové narodí.Než sem lehla,bylo všechno ok.Tak nevím,asi neležet a čekat co bude,nebo už nevím.Malou si tak blbě naučil a teď ho to i otravuje
23. led 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 jo to věřím,taky sem čekala co z těch testů vyleze,akorát když sem šla na gyndu,tak se si na ně nevzpoměla,doktor mě oznámil že je to ok.... já sme teda brala ,že když byl první UT v prenatalu ok,tak by mělo být i tohle,ale člověk má vždycky malou dušičku.ZA chvilku půjdeš na ut ve 20tt ne? Kdy tě objednali,ty tuším deš taky do Prenatalu ?Ať máš lepší zážitek než já,mě hlavně štvalo,že neřekli ani jak sou velké,na to sem čekala.Jen že sou o týden dřív,než vycházelo.
Já teda mám postýlku po malé jako novou,ani okousanou,neobouchanou,jak se zbudila,šla za náma na postel nebo doobýváku,takže ji měla opravdu na spaní.Jak to bude u těchto dvou.... asi budeme mít taky kousance
23. led 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 JO, na jednu stranu jsem si říkala, že prvotrimestrální screening dopadl dobře, ale stejně když mi sestřička volala, tak by se ve mě krve nedořezal.
Já chodím do Prahy do Gennetu, nejsem z Moravy. Na screening jdu 17.2. Tak jsem zvědavá. A zítra mě čeká kontrola na gyndě. Na minulý kontrole jsem byla 15+4 a mimča dle UTZ byla 16+0 a 16+2, takže jen o malinko větší.
Po vašich názorech i po přečtených diskusích jednoznačně jdu do postýlky s vyndavacími příčkami.
O mě si přítel myslí, že asi taky nic nedělám. Protože když přijede z práce, tak většinou taky odpočívám.
23. led 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 tak to závidím nezničenou postýlku :slight_smile: já je neuspávala, dala jsem je do postýlek a nechala je, ať usnou - jenže předtím samozřejmě chvíli blbnou, jak si stoupali, tak jí okusovali, po celým tom vršku jsou obě prostě ožrané :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale viděla jsem, že jsou i nějaký krytky právě proti "okusu" :slight_smile:)
23. led 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek