• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@jarkalada no já taky neuspívám,dám tam a du pryč,ale naštěstí tam nedělá blbiny,možná že je sama,až budou ty dvě spolu,asi se tomu neubráním :slight_smile:
23. led 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Ahah,tak to sem si tě spletla s jinou,některá právě jezdí do Prenatalu taky,krom savci,to vím,já myslela že to ty,no neva,já si vzpomenu :slight_smile: Jo ti chlapi sou šílení,ikdyž chodí do práce a ráno vstává,tak může spát celou noc,já stávám k malé,mám ji od rána na krku,tahám se s ní,lezu do obchodu,tahám nákupy,vařím,uklízím a pořád za prdelí malou,do toho mě všechno bolí,chodím jak zkurvená žebračka a ?Ještě dostanu držkovou když si lehnu,ani debata o tom,jestli bude lepším když skončím v nemocnici nezabrala,na pár dní,dneska už to teda vypadalo líp,moc nefrflal,až než šel spát tak pronesl krásnou poznámku, "du spát,stejně zase nic nebude "

Tak by mě holky zajímalo,jak je to u vás se sexem,je u vás něco,nebo prostě nic,já bych si dala říct,ale jak,sem ráda že sedím.Co si pamatuju naposled,tak mě po sexu akorát bolel spodek a břicho,fakt by mě zajímalo jak to máte doma a co ny to ti vaši chlapi,jestli to tolerují s kecama nebo bez nich.U předchozích těhu to bylo jiné,prostě je tma jen jedno a dá se řádit snad ješě těsně před porodem,ale s těma dvoma to nedávám.A taky si myslím,že tmaje hlavní příčina,bože já si neobuju pořádně ani boty,natož abych se pustila do šukanda.No a ja se naladit.....maličký mě fest řeže do žeber,to je erotika,malinká zase kope do východu nebo prdele,vždy´t já mám sex denně a ze všech stran :grinning:
23. led 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 třeba budou lépe vychovaní :slight_smile: Naši po sobě házeli peřiny, hračky, skákali po hlavě k sobě a ták. Ale oni, hlavně teda malej, okusovali všechno - kameny, dlaždičky, nábytek, kytky, doteď mi žere i výplń z polštářů, si je svlíkne a kouše, že prej "papám chleba" :angry: ho furt musím hlídat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 do Prenatalu jedu já v úterý, jsem zvědavá, jestli teda bez přepážky a jedna placenta, nebo neee.
Ad sex, teď je tabu, po tom krvácení. Ale my spolu ani nežijeme, takže ... a taky si říkám, co by mi asi řekl, že celý dny ležím, ale tak co ...

@sacvi super info ke kočárku, kde jsi ho viděla?
24. led 2014 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se vrátila od doktora. Když jsem viděla na váze to číslo, až jsem se lekla. Od minulý návštěvy před 14 dny jsem přibrala 1,5 kg. Teď najednou ta váha nějak letí nahoru. Kalhoty, který jsem minule ještě v pohodě zapnula, mě dneska dost tlačili, takže další věc, kterou můžu ze šatníku odložit. Za chvíli v tý skříni nic nebude :(
@vrtulka81 Sice žádný problémy nemám, kromě toho, že jak vstávám z postele, tak mě tlačí močák, ale na sex stejně nemám ani pomyšlení. Nevím, asi se nějak podvědomě bojím, aby to mimčům nijak neublížilo. Partner to naštěstí chápe. Takže tak 3x za měsíc mu to musí stačit :slight_smile:
24. led 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 já mylsím že mu by to 3x za měsíc taky stačilo,ale my se nedohrabeme ani k tomu :slight_smile: Včera mladý vylezl z vany až o pů11 večer,to už můj chrněl,já bohužel chodím až poslední do vany,takže většinou usne,až když ne,tak něco hledá na netu a pak vytuhne prozměnu u tv.NO vidím to tak,že až po šestinedělí,když nás děti nechají :slight_smile: @koksi mě by zajímalo jak je to u vás,z tolika děckama najít čas na sebe
24. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 jinak já to mám stejně z tou váhou,uplně se děsím na ni lozit,kolik tam bude,už mám 10kg navrch a to sem se teď nějak rozežrala,jenže co s tím udělat,když nebudeme přibírat,bude to špatně,za chvilku budu nosit opravdu jen ty tepláky :slight_smile:
24. led 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 :slight_smile: u nás sex neexistuje celé těhu... na začatku mi bylo furt zle. mno a když mi bylo už lépe tak kvůli dětem v bříšku jsem nechtěla a přítel to respektuje.

Mno povím vám holky ted poslední dva týdny fakt hrůza.... už se začali ozývat záda.... Mimískové teda spíš klučík sebou šije ve dne v noci a že mu to jde, holčička je strašně hodná. Mno ve striích se mi udělala nějaká vyrážka tak posledních 5 dní bojuji se strašným svěděním. Včera v podvečer jsem chodila jak po slepáku, strašně mě táhl spodek, že jsem se nemohla ani narovnat, až v noci mi to polevilo. Mno a ráno jsem měla bříško trochu dole :slight_smile:. Už změnilo i tvar není do špičky ale kulaté a což mě překvapilo, vyrážka už nesvědí v noci jsem nevěděla kde se dřív drbat a ráno pohoda... Tak jsem zvědavá jak dlouho ještě budem 3v1... :slight_smile:
24. led 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak na sex by sice chuť byla, ale fakt bych to nezlvádla. To pálení žáhy je úplně šílený. Včera jsem dokonce zase zvracela. Jak můžu ležet jen na levým boku tak už mě hrozně bolí kyčel. Ráno sem v ní měla třikrát kreč. No děs. Máme hroznou postel. Navíc sem začala kašlat hnusným suchým dráždivým kašlem. Nevíte co by mi na to mohlo jako těhuli nejlíp pomoc?
24. led 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka tak s těma kyčlema ti to nezávidím. já to měla též od toho 26tt jen na jedné straně a jak jsem spala hodně na té druhé tak se to přeneslo i tam. Takže v noci se přetáčím jak tatar a stejně je mám v obou každou noc několikrát... drží mě to že ještě max dva týdny a budu mít klid....
Abych ti poradila, hodně mi pomohlo si podkládat kolena velkým polštářem abych na té kyčli neležela celou vahou. a těd ke konci mám podestláno několik peřin pod sebou a je to lepší :wink:
24. led 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana - :slight_smile: jo tak podestýlání taky praktikuju. Nejlíp manželem :grinning: . Já doufám že ty prťata udržím co nejdéle.
24. led 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruljana prosím tě, kdy ti přestalo být blbě? Mě je dneska tak, že když chci dělat něco kromě ležení, tak za chvíli bojuju abych se nepo... a to jsem nezvracela ani jednou. Uáááá to je peklíčko
24. led 2014 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Mno nechci tě strašit. Měla jsem to samé co ty, nezvracela jsem ani jednou ale blbě mi bylo neustále furt v kuse. Jestli dlabeš kyselinu listovou tak už ji neber, dr mi říkal že je důležitá pro vývoj do 8tt, zbytečně si dráždíš ten žaludek. Jinak mi bylo blbě až do 6 měsíce. Jednou jsem si k večeři dala tatrku a skončila jsem v nemocnici na 3 dny od té doby mi bylo fajn... Nevím jak bych dopadla nesníst tu tatarku, mno asi by mi bylo blbě ještě ted :unamused: .... Ale hodně mi pomohl sirup Maloccs (maloks), nebo jak se to píše. Nech si ho určitě předepsat a měj u sebe neustále ledovou vodu a upíjej nebo cucej led. Držím ti pěsti at tě to přejde dřív než mě. :wink:
24. led 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Taky jsem nezvracela, ale bylo mi jako bych měla 3měs. kocovinu :( Žaludek na vodě, a furt jsem jen zhluboka dýchala a sotva lezla. Zabrala pravidelné strava, po 2hod jsem furt něco jedla, v noci pila sladké šťávy, jakmile jsem jednou vynechala tak to tu bylo zas. Vymizelo to kolem 15 tt, když začala fungovat placenta.
24. led 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem 14dní ještě vydržím :sunglasses: ... já ještě teď v nemocnici dostala utrogestan a možná je to tím ještě horší, ale to asi ne ... ale je to taky hnus
24. led 2014 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy ten utrogestan polykáš? jestli ano tak je to určitě horší... já si ho nechtěla zavádět páč mi vadil ten věčný výtok a dr mi říkala že je hodně dráždiví na žaludek a že v mém stavu je to hloupost....
24. led 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana ne ne zavádím, a je to otravný, o tom žádná, ale ještě ho mám na 14dní :unamused:
24. led 2014 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak si jdu počíst jak se máte, snad žádné trable a samá pohodička :slight_smile: My máme dnes po kontrole a vše ok , v pondělí budu volat do rizikové poradny v Podolí snad mě vezmou.
A utroš taky zavádím 2-0-2, je to opruz, ale co naděláme :slight_smile:
24. led 2014 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana jeee holka to uz mas krasný - 36tt to uz je v pohode :slight_smile: drzím palecky at uz je to kdykoli :slight_smile: ja ještě musím 4,5 tydnů vydržet!!!!
24. led 2014 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy ja ho mela taky,ale.me ho dali uz v tom 8 tt a zavadela do 12,pak uz ne.
24. led 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy to máš v poho já ho beru ještě ted.... :rolling_eyes: mno hruza

@pidisek :slight_smile: už se těším až se jim bude chtít ven už mě bolí každý pohyb. Neboj to zvládnete :slight_smile: 33tt to už je taky pěkný :wink: a co jak jsi na tom s kg už jsi přibrala nebo máš stále tak málo?
24. led 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana já mam nahore 20.... Nevim kde ale mám....:slight_smile:
24. led 2014 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 my si čas na sebe najdeme a dáme to tak 2x za týden. U nás děti přesně ve 20h zalehají do postele. Všichni. Holky většinou si chvíli brumlají ale do 15min jsou tuhé, chlapcům čtu pohádku a většinou pak kolem pul 9 usínají a my jsme celkem noční sovy takže nechodíme spát dřív jak o půlnoci takže večery máme pro sebe. Navíc máme výhodu že všechny děti, vč.holek spí celou noc takže máme opravdu zasloužený klid po celodenním shonu :grinning:
25. led 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak já peru druhou pračku mimi oblečení. Chci si něco nachystat dokud můžu. Páč podle mudra nemám skoro nic dělat už teď a asi se z toho zblázním :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co nejvíc polehávám,ale je to opruz. Teď šla malá aspoň k tch tak mám doma klid a všude bordel. Jak je doma a nechodí do školky stojí to za to. Muž obkládá v kuchyni..taky na sebe žádnej čas nemáme. Malá ho nenechá ani v klidu vypít kafe a jak si pohrají valí něco dělat do patra a´t se můžem stěhovat. Už máme skladem i podlahy a dveře-super :slight_smile:

A jak se ptala vrtulka, tak u nás taky intimnosti žádné. Nejdřív jsem dlouho špinila, pak se muž bál, pak párkrát jo a co víme,že čekáme dvojky,tak asi 2krát,ale to je tak dlouho,že si to už ani nepamatuju :grinning: Naštěstí to chápe a ani mu to nevadí :grinning: teď už bysme stejně asi nemohli.

@bejbyy jsem psala do jedné prodejny v Brně (Baby-line na Tomkově náměstí u Husovickýho tunelu) esi mají ten kočár i vystavenej a psala,že jo. Zajela jsem tam po cestě do poradny a zdá se mi fakt dobrej. Polohovatelný nožičky, stříšky i madlo. Nafukovací kola. Jel krásně,košík velkej. Jen je k němu malej baťužek,tak to bude chtít koupit nějakou větší tašku,ale to je detail. Ženská říkala,že tento si u nich dost berou..
Ale s nánožníkama na hlubokou korbu to půjde taky asi tíž. Tím jak jsou u sebe.Psala jsem i té ženské co bude pořádat tu výstavu v Modřicích v tom hotelu a ti ho ani nemají a ani nevystavují.
25. led 2014 v 09:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja snad muzu ˇrict ze mam vse.... Přišel i koš na plíny a během vikendu sestavíme postýlky... I kdyz ze zacatku budou v noci u me v posteli v hnizdečkách... Tak postýlky pres den :slight_smile: ještě par veci v lékárně / borovou vodu a líh na pupíčky/ a snad ok...
25. led 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi paráda zajedu se tam kouknout ... díky díky moc :wink:
25. led 2014 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koksi to ti fakt zavidim,kdy ti zacali holky spat celou noc,mala se jeste ted budi jednou dvakrat za noc a nektere dny kdyz de spat je na vraždu.Normálně chodi taky spavat do te devate,vezme si mleko nebo caj a usne,zbudi se treba ve dve na caj a curani,z toho vriska jak pavian a je na zabiti nez usne,hrozne se ji strida obdobi kdy spi a kdy s tim ma problém.Mlady uz je velky klacek,jeho nahnat v devet spát.....hlavne o víkendu,to uz ani nejde.Strasne bych chtela aby dvojky zacali brzy spat celou noc,u tech dvou se me to nedařilo.mas nejaky figl jak na ne ?
25. led 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 rady bohužel žádné nemám... my prostě asi máme štěstí a máme spavé děti ,-) Nejvíc s uspáváním bylo asi s nejstarším ale tam to přikládám tomu že holt byl první, při každém menším pláči jsem ho hned měla na rukách a kolíbala..přitom to bylo zbytečné..teď už to vím :grinning:D ale naučil se spát celou noc od půlroku... s ostatními jsem to neřešila vůbec ti spali hned od narození celou noc, holky cca od měsíců. Fakt nevím. Prostě položím do postele , dám pusu a odchází, ony usnou :grinning: klukům taky stačí pohádka, nejmladšímu synovi mlíko a taky usnou :grinning: a makový odvar jim fakt nedávám :grinning: na spaní fakt rady nemám :unamused: nicméně věřím že pokud se ti dcera ještě teď budí je to na budku... a když se k tomu přidají dvojčata tak nic moc... ale fakt nevím co ti poradit.
Na jiné diskuzi o dvojčátkách je taky maminka , má dvojčátka tuším cca pulroku a taky zrovna včera psala že je totálně vyždímaná že se jí dvojky budí co 30min a že spí v noci max.2h...takže to je taky děsný ale rady jsem taky bohužel neměla... nevím, neznám... mám holt asi štěstí a jsem za to ráda, fakt si neumím představit v noci vstávat, 1-2x ok ale co pulhoďky by mě asi zabilo... No fakt těžko říct, promiň ,-)
25. led 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, myslím, že po dnešním focení pupíku můžu směle říct, že jak jsme sem dávaly fotky s pupíkama ve 20. týdnu a stěžovaly jste si, jaký máte pupík, tak Vás doženu. Dneska jsem 17+2 a až jsem se lekla, jak to na tý fotce je dost vidět.
25. led 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mmonika87 teda ja vypadala v 17+2 takhle.......
25. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek