• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@pidisek To je teda opravdu jen "maličký" rozdíl :slight_smile:
25. led 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek fakt... tak tam sem se ještě nedostala furt mi to lítá 15-17 kg... je fakt, že jsem čekala, že budu mít tak 25...
25. led 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo a ted :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Hm, tak bych řekla, že velikost pupíku je stejná, akorát Ty jsi o 15 týdnů dál :grinning:
25. led 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek jé ty máš krásně malé bříško.... ve 33tt jsem ho měla tak o půl větší a už mi šlo do špičky.... :slight_smile: až do včerejška jsem ho měla špičaté. ted už ho mám kulaté a spadlé :slight_smile:
25. led 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana ja zatím cekám kam se ještě pohne :slight_smile: ty uz mas krasný tyden - ted uz se můzou krasne narodit vid :slight_smile: budeš mít císaře?
25. led 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo ted už můžou, podle mě nebudou ani dlouho v inkubátoru. na začátku 34tt měli už přes 2 kg takže ted už budou mít tak 2,5 kg což je už dobré... Jo jo budu muset jít císařem a doufám že budou chtít mimi ven dřív sami, než je vytáhnou doktoři za 14 dní :unamused:. Hrozně mě štve že člověk nepozná ani den předem že už to přichází :angry:. Jak máš ty otočená mimča? hlavičkami nebo tě taky čeká císař?
25. led 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - ty máš fakt úžasný bříško :slight_smile:. Taky nemám obrovský, ale stejně je už pomalu dva měsíce větší než sem měla prvně před porodem.
25. led 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koksi no k male kdyz se ji ukazal atop,tak se stavalo prakticky nepřetržitě,na jednu stranu sem rada za to ze k ni musim 1 az 2x stavat.Nekdy ji ignoruju a pokud nechce curat,tak se otocim a spím,no snad budou dvojky hodné,jinak si porvou,pokud budou hucet jen tak pro zábavu,tak to se mnou nehne,no necham se prekvapit,malá hulakala co vylezla a do dnes tu papulu nezavrela
25. led 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana já je mam hlavičkama dolů, ale u Apolináře doporučují císaře, a ja mam navic hodne dioptrií a to se pry musí sekci, ze by pro tlacění mohlo v očích neco prasknout.....
25. led 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucavka dekuju :slight_smile: na to jaky tam mají mejdany je fakt malý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek zase provokujes s pupkem:grinning: Zitra vyfotim ten muj bancek
25. led 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Tak to jo... a je fakt že bříško máš fakt úžasné. :slight_smile:
25. led 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek No fakt, ty máš malinký bříško :slight_smile: Ale jak jsi psala, na začátku jsi byla hodně hubená. Velikost oblečení 36 jsem nosila možná tak před 5 lety.
@ruljana To už jsou dobrý váhy. Taky bych si přála vydržet nejmíň do 36.týdne. I když s tím obrovským pupíkem nevím nevím
25. led 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81
@ruljana
@mmonika87

Jako kdyz bude takové plus neco navíc, do konce budu rada - ale at je jakékoli, hlavne at jsou mrňousci v poradku :grinning:

Tesím se na vaše pupíčky :slight_smile:
25. led 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak po delší době také zdravím! PUPÍKY máte všechny užásné :slight_smile:. Svůj jsem raději přidávat nebudu, bo bych zklamala holky co si myslí, že je mají veliké a že jsou celkově objemné :wink: .Holky fakt jste všechny moc hezké štíhlounké mamči, já patřím mezi XXL těhule :slight_smile: . Jinak jsme po kočárku dnes pořídili to nejdůležitější rodinný vůz :sweat_smile: .Povedlo se nám celkem brzo prodat našeho milovaného Dodge a dnes jsme si přivezli krasavce Chrysler Grand Voyager. Je fakt super, 7 míst a dost míst v kufru na dvoj kočár i jiné věci. Jinak doma totální blázinec, děláme šatnu ať je kam dávat hadry - pořád se množí! Na mimča už mám dokoupeno, tedy zejména na holčičku, na chlapečka jsem koupila jen pár kousků - měla jsem dost po klukách. Měli tu slevu v sekáči a zrovna pár pěkných overálků ve vel.50, tak jsem jim to vykoupila :grinning: .Pa pa a maminám co to mají za pár přeji pohodový závěr těhu!
25. led 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy to se tam určo stav. Měly tam kočárů hodně,ale já nijak nezkoumala. Šla jsem tam kvůli tomu freestylu a pak spěchala do poradny.. :slight_smile:

Pupíky máte holky super. Zítra se budete divit co sem s @vrtulka81 vložíme za fotky my :grinning:

@ruljana držím pěsti a dost závidím tt :slight_smile:

@adusak super štěstí na nákup :slight_smile:

Malá šla spát k babi a mě čeká klidný večer :grinning:
Jen toho klidovýho režimu mám už fakt dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mimča se teď vrtí,že mě píchavá bolest lítá do celýho spodku i zadku :sweat_smile: Taky to máte holky? Doost nepříjemné.. :unamused:
25. led 2014 ve 20:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno tak se tady dohadujem s přítelem, chce mě odvest do nemocnice a já nechci... Když jsem vylezla z vany a sedla jsem si na postel tak ze mě vytekla nějaká voda cca 150ml a dál nic.... on se bojí že je to plodovka, mno abych pravdu řekla co jiného to může. ale dál ze mě nic neteče tak chci počkat jestli ještě něco poteče nebo ne ... mno máme tu ted dohady a uvahy... co myslíte?
25. led 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Neboj to zvládneš já na začatku měla taky velké bříško :slight_smile:
25. led 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedte neblázněte, hodně štěstí :wink:
25. led 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana holka jed treba to ještě nic neni a treba jo a uz budou prckové brzy s vámi drzím moc palecky!!!!!!!
25. led 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana taky bych jela..nebo tam aspoň zavolej a zeptej se,ale stejně ti řeknou ať dojedeš. Držím pěsti ze všech sil!!!
25. led 2014 ve 21:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana taky bych určitě jela. Jistota je jistota. Prckové už budou dost velký tak třeba vážně chtějí ven. Taky moc držím palečky.
@pidisek - no naši malý včera večer v břiše asi zkoušeli kotrmelce nebo co :slight_smile: . Vyloženě se otáčeli, tak sem zvědavá pak na ultrazvuk jak se tam uprdelili.
25. led 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucavka je to sranda vid :slight_smile: ja ted kdyz položím ruku na brisko tak zareagujou na tom míste :slight_smile: miláčci :slight_smile:
25. led 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek - no sranda to je :slight_smile: . I když teda na hraní byl lepší první synátor. Ten taky krásně reagoval na každý dotyk a tak. Já říkám že tyhle jsou dva tak na mamku prdí a hrajou si spolu :grinning:
26. led 2014 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky můj pupíček :grinning: Dle PM začátek 28tt,dle posledního utz a velikosti miminek začátek 29tt - to si vyberte :grinning:
26. led 2014 v 11:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jeee já dneska taky už trochu tuším pupík, nemít tam špek je to poznat líp. A je mi dobře, nevzala jsem si ráno utroš tak možná tím. ale večer si ho vezmu
26. led 2014 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi haha,co to je,tomu říkáš pupek? No počkej až vyvěsím ten můj,to budeš čučet :grinning: JInak mě taky řežou buď do prdele nebo spodku,řekla bych,že změnili polohu,byli na příč a ted mě přijde že se kousek otočili,možná míří k východu,ale radši bych byla kdyby ještě zůstali napříč a otočili se pozděj,aby se jim nahodou nechtělo dřív ven než je třeba.Kdo víjak se mě ta chuděra ještě dokáže vytáhnout .

@ruljana tak se dívám,že si tady dneska ještě nebyla,že by tě už kuchli? Já bych taky jela,protože to může být plodovka od jednoho miminka a dál vytěkat nemusí,ale může mít nedostatek vody.No uvidíme co napíšeš.Pokud už ste narození,tak budeme netrpělivě čekat až napíšeš

Já si dávám na pupek vždycky nějakou blbinu,třeba prázdnou krabičku od Tik taku a díváme se ,jak doní mimča jedou,zatím se jim ji nepodařilo zhodit,vlní se tam jako hadi,ale z toho umí pěkně nechutné podpudpovky a spodní mimčo podpipkovky :slight_smile:
26. led 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky chci se vás zeptat,přemýšleli ste nad očkováním prcků až se narodí?
@savci jedeš podle očkováku u malé,nebo se snažíš odkládat.Já už z toho mám celkem depku,protože co sem tak na růuných diskuzích a co se bavíma s kamoškama,je to až hnus kolik dětí na ty super moderní vakcíny reagují špatně,teď zase umřela holčička po naočkování MMR,hlavně budu svádět boj s dr,aby dvojky hexou naočkovala co nejpozději,ikdyž vypadají,že sou v pořádku a dohnali vývoj,tak většinou že nemají dodělanou nervovou soustavu a na očkování reagují velice špatně,dokonce je dost případů,kdy je naočkovali a do rána měli z dítěte hadrovou panenku.Nevím jestli to řešíte,ale pokud ste nezačali,tak bych vás chtěla poprosit,ne děsit,abyste halavně ty,co nemáte ještě žádné děti,neposlouchali doktory,ale prva si o tom načetli co se dá.Protože je to bohužel o prachoch,ani tak o zdraví dětí.
26. led 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 já o tom nic nečetla, ale jsem dost opatrná na takový ty švihlý alternativní matky co v okolí mám. a jsem dost líná si o tom číst, ale asi budu muset. jde přece o moje děti
26. led 2014 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek