• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@bejbyy já sem sice u dcery na alternativu taky najela,ale s mírou,ne že bych byla ta jeblá mamina co zavrhuje lékařské metody nebo tak,je to spíš moje zkušenost s doktorama co nedokázalo dceři pomoct.Bohužel co se toho očkování týká,je toho hodně,až zarážející kolik případů.Jen s mojého blízkého okolí znám několik.Poslední co mě dostalo,tak včerejší odkaz co dali holky z fcb,je to někde tady na modrém koníkovi,to už byl vrchol.Jen sem si na to vzpoměla a zajímá mě jak je to tady,ja to řešíte nebo neřešíte,popř budete řešit
26. led 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mam teda strach neočkovat, za minuly rok umřelo pět deti na cerny kašel a ještě ma neco z toho... Koho poslouchat nez doktory? My jsme taky ockovaný a zvládli jsme to.. Ja upřímně ty matky co neockujou nechápu...
26. led 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky nestresujme se ted....
26. led 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 su na ten tvůj pupík zvědavá :wink:

O tom očkování ani nemluv. Máme s holkama z MK skupinu na fcb a taky to tam celý den probíráme :unamused: Janičce dlouho hnisalo ramínko. Tím pádem se nám očkování dost posunulo-naštěstí.Ale běžné očkování má.
Člověk by řekl,že co mudři doporučí je nejlepší řešení,ale zrovna u tohodle to moc neplatí :frowning2:
S mimčama to plánuju asi jak ty-co nejpozděj. Nebo holky psaly,že lepší a šetrnější je pedical-místo hexy..
26. led 2014 v 19:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi vyfotim se asi rano,tes lezim a boli me zada jako prase.Z ockovani ma mala zatim hexu a prevener,MMR se budu snazit co nejdyl oddalovat,sere me na tom,ty vedlesi ucinky a ze ta vakcina je ucina jen nejakou dobu,pozdeji uz neucinkuje coz by mela hlavne v dospelosti ucinkovat.Nevim,zardenky,priusnice sme jqko decka prodelali bezne a ted to ockoji.
@pidisek vis on ten cerny kasel je trosku zacarovany kruh,dostanou ho i zaockovani,protoze ta vakcina nefunguje,u nas loni jen tri z rodiny onemocněli a vsichni byli ockovani.Kdyby ockovali tim co nas,to by k něčemu.
26. led 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem ještě pohromadě :slight_smile:
Nakonec jsem nejela, čekala jsem ještě na nějaký signál aspon malinkato... dočetla jsem se že jen jednou to není že prostě odtýka postupně a bylo toho fakt trochu. Zítra si ale zajedu do poradny páč bříško padá stále a hlavne od odpoledne ho mám nějaké tvrdé když stojím, chodím či sedím....
mám dotaz je možné že jak má jedno z miminek placentu na zadní straně tak je hůř cítit? jen tak mě to napadlo....
26. led 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana mozne to je,ja taky citim jedno míň,ale bude lepsi kdyz na tebe mrknou.Drzim palce :grinning:
26. led 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj pupík v pátek
26. led 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A můj pupík dneska
26. led 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruljana aaaaaaaaaaa já to nechciiiiii :grinning:
26. led 2014 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@ruljana ty jo ten je teda fakt uplne jinej... A nic te nebolí?
26. led 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jukněte to je fakt úžasné já jsem z toho fakt hotová, už se těším na ty moje dva drobečky :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=lCZUCNwc8eM&feature=share
26. led 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana to teda fest kleslo i ten tvar je uplne jiny,de hodne do spice.Ani se nedivim ze te holi kazdy pohyb,me to boli za tebe kdyz vidim to bricho a to moje taky pri predstave kam az naroste.Ale asi fakt pujdes brzo,tlaci se hezky dolu.Dej vedet co ti rekli,pokud se neozves,budeme drzet palce a cekat na fotky miminek :grinning:
26. led 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek právě že od toho čtvrtka jak mi začal padat mě bolí každý pohyb a hlavně teda bříško za spoda. A původně jsem si myslela že chodím hodně na záchod ale s tím co je ted se to fakt nedá srovnat. jen si stoupnu ze záchodu a potřebuji zase. Předtím se mi to taky občas stalo, ale jen občas ted je to pokaždé. Ale co nebude to trvat věčně a jen uvidím drobečky moje tak na všechno trápení zapomenu :grinning:
26. led 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady je slíbený můj "BÁCHOREK" 25tt ,ty mimča musí mít po porodu aspoň 4kg každé,jinak to nevidím
27. led 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruljana když vidím ten tvůj pupek a ten můj,je mě zle,pak musíš napsat jestli splasknul a jak si to udělala,já to vidím jen na odřez.
Holky začínám mět depku :slight_smile: Už asi 4 den peru malé věcičky,pračku nejspíš zavařím,ta jede nonstop,už ty hadříčky nemám kam dávat a to se suší předposlední várka,to je šílené kolik toho je,po dceři toho mám fakt hodně,ae vdost věcí letních,tak nevím nevím.. na chlapečka mě má přijít poslední baíček a končím s nakupovaním,počkám až se narodí,ve finále,ikdyby se narodili před termínem,tak stejně je budou dopékat a ven se dostaneme až okolo května,tak to nechám až se narodí.Už jen zaplatím kočár,autosedačky,zitra nejspíš přijdou korby a ohrádku s postýlkou koupíme až další měsíc.Jedině budu sledovat,kdyby se někde objevila levná a hezká zavinovačka do autosedačky pro holčičku,pro kluka už mám,tak a´t má i Adélka Michalka Emilie..... nebo jak se nakonec bude jmenovat :grinning:
27. led 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
oblečený pupek vypadá líp :slight_smile:

HOlky sněžííííííííííííííí ,i tady u nás,hurá,konečně můžeme jít saňovat,pokud to vydrží a nepřestane padat
27. led 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ty seš hubeňour :slight_smile: mas jenom to briškob:slight_smile: :slight_smile:
27. led 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ty jo ty máš malé brisko neboj to už o moc vetsi nebude ja si myslela jak mi hrozne neporoste ten posledni trimestr a neni to takovy rozdil kdyz porovnám foto.

Jinak dneska u dr dopadlo vše v poho. Nikolka má vody dost, u Pati je to horší ale je to pry normálni takže v poho. Na tu ukrutne svedici vyrazku na brisku mi dala nejakou kortikoidovou mast, tak snad zabere. Mno a pri te prilezitosti mi hned dala termín, ty jo neuveritelne jak se to blíži. :slight_smile:
27. led 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to je klam,dela to ten pruhovany rolak :grinning:
@ruljana no to doufam,ze uz zase tak neporoste,ale pred tydnem me prisel menší,spíš me desi ta zada,asi se prckove otocili a ja neco tlačí,uz sem si fandila ze mam klid.
No uz se tesim az uvidim fotecky tvojich drobečku,na jednu stranu bych je taky rada mela venku,ale predstava vychovi 4 děti me umravni :grinning:
27. led 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Mno na jednu stranu se na ně taky strašně těším ale ty myšlenky jestli to zvladnu atd.... jsou tady taky :unamused: a stydím se. Což to bude bříško větší týden od týdne ale není to už tak hrozný.... JJ záda jsou hnus, ještě s tou tvojí malou dračící, mno budu na tebe myslet a držet ti palce.... :wink:
27. led 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky davam odkaz na svuj bazar mam tam kojo polstar pro dvojcatka a i kojici podprsenku a podpurny pas kdyby jste nektera potrebovala;)

http://www.modrykonik.cz/market/my_bazaar/
27. led 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana proc se stydiš? To je normalní, ja se taky bojím a dost...
27. led 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anitta ahoj me ten odkaz nefunguje :frowning2:
27. led 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ted by to snad melo jit doufam?
27. led 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anitta dnes sem na tebe myslela jestli si nezapomněla,urcite mrknu na ten pás
27. led 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
@ruljana ja si taky myslim ze se neni zac stydět,kolik mamin je v pr.... z jednoho dítěte,podle me je lespi kdyz sou obavy nez delat suverena a pak byt v pr... Urcite to prozivame vsechny.Kde se ti udelala ta vyrazka a co dělá,me se udělala na rukách,ze zacatku meto svedilo a ted uz to pali,natrela sem to framikoinem a myslela sem ze se poseru.Dala sem indulonu a celkem se to sklidnilo,asi nas ty deti pěkně cucaji,kdyz uz olezame
27. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 vyrážku mám na břichu přímo ve striich nikde jinde mimo ty strie ji nemám.... drbala jsem se jak praštěná ale moc to nešlo páč ty strie jak jsou čerstvé tak hrozně bolí. Přes den se to tak nějak dalo přežít ale v noci jsem sem opravdu šílela. Zkoušela jsem dětský olejíček a ten mi vůbec nepomohl. Tak jsem si vypůčila dětské mýdlo od dětí a trochu to pomohlo, ale nic moc do třetice vyzkoušela měsíčkovou vazelínu a ta mi pomohla hodně, ale jen na dva dny a to jsem to musela patlat furt s tím že jsem na břicho nesměla nic dát. Doufám že zabare ta mast :slight_smile:
Tak framikoin mě nenapadl a z toho co píšeš je to asi dobře :slight_smile:...
27. led 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek