• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@ruljana Já si to říkám taky, mám obavy, jak to vše s prckama zvládnu. Na tý fotce máš fakt úplně jiný tvar bříška. Jsem zvědavá, jaký budu mít pupík já :slight_smile:
@vrtulka81 Ty fakt máš jenom to bříško. V tom svetru nevypadá ani tak velké.

Dneska jsem stoupla na váhu a od pátku mám další 0,5 kg nahoře. Teď ta váha nějak rychle stoupá :(
28. led 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po screeningu - nemáme se radovat dokud nebudeme v 26 týdnu. Je to vysoce rizikové a nejisté ... jinak ty syndromy a tak ok
28. led 2014 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy to pujde neboj,budeme na tebe myslet a jen se valej,nic nedelej,radsi ani ocima moc nehyb.Držím palce ze vsech sil
28. led 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81
Tak jsem přepsala celou zprávu co mi dali do ruky své gynekoložce, a máme teda u obou mimin velamentosní úpon pupečníku – to znamená, že pupečník nevychází přímo z placenty, ale je jakoby „přirostlý k blanám“ – CO JSEM VYČETLA TAK TO ZNAMENÁ RODIT CÍRAŘEM. Dále levý mimčo má vcestné cévy (Fetální cévy probíhající určitou vzdáleností mimo pupečník volně plodovými obaly přes hrdlo a pod naléhající částí plodu) – V PODSTATĚ OPĚT CÍRAŘ.

Že rodím císařem vím dávno, takže vlastně MOŽNÁ žádné riziko pro těhu… nebo nevidím aspoň takové že bych měla mít tři týdny nebo třináct týdnů panickou hrůzu z toho co bude.
Navíc jedno mimčo 12+4 a druhé 12+6 je prý taky podle mé dr pohoda.

Takže bude dobře :sunglasses:
A zítra na genetiku s přítelem kvůli něčemu v jejich rodině, resp. u bratránka :confounded:
28. led 2014 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy no to bude dobré,prostě se šetři a to půjde.Doktoři mě někdy facinují co jim vyleze z puse.S dcerou mě poslali do nem a aniž by mě dr viděl,mezi dveřama na mě vyhrkl,že to je tak do Brna a předčasný posrod a nevím co,byla sem ve 24tt,no děs,debil,po vyšetřní zjistil že mě nic není,no zabit.V tvojím případě to bude taky dobré,musí,co jiného.A přítel už dostal rozum nebo pořád se drží stranou ? Budu držet palce na genetice
28. led 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 vůbec se nedrží stranou, on tam dneska šel s tím papírem o tom mimču v jeho rodině a máme se zítra stavit
28. led 2014 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy takže už je to přítel se vším všudy? To je paráda :slight_smile:
28. led 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jj tohle je bez problémů :slight_smile: hledáme bydlení
28. led 2014 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bejbyy tak to je hezký :slight_smile: a neboj.. Doktoři někdy fakt zbytečně straší....
28. led 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Držím palečky at je vše v pořádku a zvládnete to...

Jé holky dneska začátek 9.měsíce v to jsem ani nedoufala :slight_smile: Doufám že to také všechny vydržíte tak dlouho jako mi :wink:
28. led 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana - tak to ste krásně vydrželi. Já dnes začínám sedmý měsíc :slight_smile:
29. led 2014 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zatím v šestém, pořád ty týdny počítám a hlavně doufám, že vydržím do jara... :slight_smile: Jsem poněkud úzkostlivá, takže to hodně prožívám. Ale je to už lepší, když cítím, jak se ve mě děti vrtí, jsem šťastná. Ze začátku těhotenství mě taky doktoři stále strašili, teď už jsou kontroly optimističtější... Čekám holčičku a kloučka, po 6ti letech neplodnosti bych si nic lepšího ani nemohla přát... :slight_smile:
Jen nevím, jak moc mám být v těhotenství s dvojčátky aktivní. Ze začátku jsem si na žádné cvičení raději netroufala, teď už cítím, že by to zádům a nohám asi pomohlo, ale nevím, jestli už není pozdě začít, tak jen chodím na vycházky. Ale asi to trošičku ještě zkusím...
29. led 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, co na pálení žáhy, Rennie? Teda ona nepálí, ale takovej ten pocit kyselosti vzadu v puse je na bléééé :rolling_eyes:
29. led 2014 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@vrtulka81 ty máš pupíííík :dizzy_face: Taky ti řádně roste :grinning:

Holky je nás tu tolik a já jediná musím ležet? :unamused: Samo jsem ráda,že se máte dobře a nejste na tom jak já. Navíc je malá pořád nemocná a doma. Nemůžu ležet ,jak bych měla a chtěla.
Už bych chtěla být po 30tt aspoň-počítám každý den, z ležení mě vše bolí,opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2014 v 10:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Neštvi, ležím od asi 10tt a asi nafurt :sweat_smile:
29. led 2014 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy jeee,huráá :grinning: Je to ode mě hnusný,ale už jsem myslela,že su jediná :sweat_smile: Teď jsem dočetla dlooouhou diskuzi o holkách co taky dloouho ležely a čekaly jedno mimčo a všechny vydržely krásně dlouho. Tak mě to povzbudilo :slight_smile: Ale už nemám co číst :grinning:
29. led 2014 v 11:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi nj osud, ale tak už nejsem tolik unavená, včera jsem Brno zvládla, dneska taky ... a do úterý mám padla, pak jedu zas na svou gyndu. A o víkendu si asi zajedu k babičce za psiskama co tam mám
29. led 2014 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co se pálení žáhy týče já už si kvůli tomu ani pořádně nelehnu. V noci pomalu každou hodinu musím do sedu a chvíli se rozdýchat jinak bych se poblinkala. Navíc už druhý týden kašlu a nic mi nezabírá :frowning2: . Příšerně mě bolí žebra...
29. led 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi mylím na tebe,taky když ležím mě bolí všechno,je to snad horší jak když něco dělám.Mě pro změnu chytla nějaká svině,nevím jestli kvasinka či co to je.Mám pořád divný výtok,jenže blbka sem si na to u dr nezpoměla,takže te´d deme 5tého a to už nahlásím,jinak mě teda strašně bolí kyčle,večer lezu pomalu po zemi,v noci se nemůžu ani otočič,dotoho dcerunka si vymyslala se 4x za noc budit a čůrat,na palici,lezu k ní jako žebrák.No co už,musíme vydržet,nic jiného nám nezbyde,snad nás za to miminka odmění a budou hodné,když s nima člověk trpí jako zvíře :slight_smile: O pupku ani nemluv,sem ti říkala že tě doženu.JAk u nás napadl sníh,tak sem si bláhově vytáhla ze skříně lyžřské kalhoty,myslela sem,že když je v pase posunu,tka je musím ébléct,blbost,chybý mě víc než deset čísel.Se mě ta řiť zase rozjela,pak se mám divit že mě bolí kosti,se tam potvůrky malé roztahují
Ty pěkně hajej ,ať nepředběhneš ještě pidiska,musíme pěkně po pořadě,držím palceť se to spraví.
Holky dneska budou koblihy podle Hrušky,zase nabereme kilča :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy já mám někdy pocit že se i pobliju,jak mě pálí,renie zabírá,naštěstí mě stačí třeba jedna za čas nebo i půlka.Gaviscon mě popsala dost hustě kamarádka a ten bych po tom výkladu fakt nepožila :grinning:
29. led 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla bych se zeptat zkušenějších, pokud mohu :slight_smile: čekáme dvojcatka, ted jsem 18tt. Začala jsem nedávno vnímat pohyby, ale ted uz skoro 24 hodin nic. Kdy jste začali cítit pohyby pravidelně? Děkuji, Jana
29. led 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak přišly korby,no trošku mě vyvedly z míry,budu na nich muset udělat kosmetické úpravy,ale jinak by to šlo.Moje doporučení... radši si je nechte několikrát nafotit,ať nesjte překvapené jako já :slight_smile: budu muset vnitřek trochu předělat,sou tokové fuj,zašlé a potah na martaci je fakt děsný,naštěstí sem si objednala látku a měla sem je v plánu vyšperkovat,dalo se s tím počítat že nebudou zrovna v dokonalém stavu,když sou možná z druhé ruky.
@pehu teda ten nánožník je fakt síla,je opravdu malinkatý,na to jaká je to firma a jak sou ty kočáry drahé,mohli jim pár cenťáků přidat,aby mimča byla líp krytá,na sporťák koupím opravdu ten emitex nebo jiný,ale teda originál ne
29. led 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox ahoj, tak za mě: jsem potřetí těhu a teď s dvojčátky jsem začala cítit první pohyby až nedávno (21tt) a jsou nepravidelné většinou trochu večer, když si lehnu na gauč.Přes den vůbec. Včera se například neozvali, ale jsem v pohodě. Určitě záleží na tom, jak jsou tam naskládaní a asi jsou ti moji víc vzadu. Buď v klidu v tomto týdnu těhu to určitě není směrodatné. Kdyby jsi měla nějaké bolesti či něco podobného, to bych pak plašila, jinak si užívej,že jsou hodní. To kopání bylo pak ke konci těhu až nepříjemné :frowning2: .
29. led 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Tak koukám, že i Ty jsi se nechala Hruškou inspirovat. Já včera dělala chleba a dneska se chystám na pivní rohlíky. Na koblihy určitě taky časem dojde.
Mě už taky v noci začaly bolet kyčle. Pořád sebou v noci mrskám ze strany na stranu a pravidelně se kolem 2. vzbudím a do 4 nespím.
@janinafox Já taky od minulýho týdne cítím malinko pohyby, spíš takový bublinky a někdy se stane, že to cítím až večer, přes den ne.
@ruljana Závidím ten 9.měsíc. Taky bych si přála to tak dlouho vydržet. Ale jak všude čtu, tak u jednovaječných se to asi nezadaří :( Já dneska vstoupila do 5.měsíce

Dneska jsem tepovala koberce u nás doma. Ty dva, co máme, jsou v pohodě, protože mají krátký chlup, ale jeden je na prd, protože ten má dlouhý a na tom ten vysavač moc nejede. Jsem z toho nějaká hotová, tak jsem zalezla do postele a mám nožky nahoře. To zase přítel bude čučet, až přijede z práce, že se "zase" válím.
29. led 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak moc děkuji za odpověď. Bolesti nemám žádné, teda jen trochu dneska v noci, ale to bylo tak nějak mimo mimca, spíš jako vazy v podbřišku, taky asi od toho jak jsem se pořád pretacela na druhý bok.
@mmonika87 tak to je dobre ze v tom nejsem sama - ja jsem měla představu ze každá jiná uz dávno cítí pohyby naprosto pravidelně :slight_smile: koukam ze jsi taky 18tt, mne řekli podle ms termín 4.7.
29. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox Já jsem o den napřed, termín 3.7. :slight_smile: Já jsem si taky myslela, že když jsem jednou pohyby cítila, tak je ucítím už pořád a celý den... Zatím je to dobrý, alespoň nás nechají v noci vyspat, v rámci možností
29. led 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 tak snad vydržíme co nejdéle a co nejblíže termínu :slight_smile: to máš pravdu, jeste si toho užijeme až až :slight_smile:
29. led 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox jo jo, souhlas. A jaký čekáš, jedno nebo dvojvaječný? Nevím, jestli jsi to tu někde nepsala...
29. led 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 dvouvajecny... A ty?
29. led 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox já jednovaječný. V týhle skupince převažují mamky s dvojvaječnýma prckama.
29. led 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek