• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@adonai2 ne nechodim,sem na materske s dcerou,takze se divim ze se fazolky porad drží:slight_smile: Me uz z toho taky začíná hrabat a potrebovala bych obcas odpocivat,pak me boli bricho,nechci skoncit g nemocnici.Akorat sem se objednala do prenatalu na screening,tak teď budu zase nedockava,nejradsi bych to měla za sebou.Ještě ze ten čas tak letí :wink:
16. říj 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj dvojcatka, co nového? Co bříška?
17. říj 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek bříško se mě zvěčilo na sedmý měsíc,ale potom co sem snědla tři talířky čočkové polévky,trntky a dodělala kedlubničků :slight_smile: Asi bych ty chutě měla trochu zkrotit,večer mě bylo strašně a co teprve druhý den,když ono to bylo táááák dobréé :slight_smile:
17. říj 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja nám den po plodovce lezím ale v brisku je nejaky podezřelý klid tak se bojim trochu....
17. říj 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Pročpak jsi šla dobrovolně na plodovku?
17. říj 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jak se vlastně bere plodovka u dvojčat,to beru od každého zvlášť?U dcery sem se tomu vyhnula,teď mě to asi čeká,tak sem zvědavá
17. říj 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj budoucí maminky dvojčátek! Všem Vám moc gratuluji a držím palce, atˇ vám děti vydržív bříškách co nejdéle. Kdyby jste ještě některá neměla kočárek, prodávám červený sporták Easywalker, tak mrkněte na můj bazar :wink:
17. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzaczech i přes dobre vysledky jsem uz starší a v rodině byla genetická porucha.... A taky jsem chtěla mít jistotu, ze jsou - doufám- zdraví.....
17. říj 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 podle toho jak jsou v brisku, bud dva vpichy nebo jedním najednou.....
17. říj 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Tak záleží na tom, jaký věk považuješ za starší :slight_smile: Mě právě zaskočil doktor, který mi odběr plodovky nabízel jak rohlíky v obchodě, to mě trošku zarazilo, ale na druhé straně v těch prenatálních centrech je to o penězích...
17. říj 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzaczech ja za plodovku neplatila nic, a pokud mi ti dr doporučil nemám důvod ho neposlechnout přece...co je podle tebe vyšší vek?
17. říj 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzaczech ja za plodovku neplatila nic, a pokud mi ti dr doporučil nemám důvod ho neposlechnout přece...co je podle tebe vyšší vek?
17. říj 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Tak mně je 30, takže záleží na tom, jak se na to díváš :slight_smile: To jsem nevěděla, samozřejmě Dr. bych poslechla taky. Mně to řekl v souvislosti se zjištěním jedno nebo dvojvaječných dvojčat a to pro mě není důležité, jak by šlo o zdraví, neváhala bych.
17. říj 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzaczech me bude 37 víš a to uz je taky indikace...ja jsem si řekla, ze tohle je porad menší riziko, bez mít postižené miminko - obdivuju ženský, co to zvládnou, ja jsem asi srab... Nezvládla bych to... I kvůli jiným životním okolnostem... Kdybych mela jedno, stačil by Prenascan - ale u dvou to oni neumí ještě....
17. říj 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek To chápu, reagovala bych úplně stejně. Taky bych to nezvládla, ale pevně věřím, že to bude v pořádku, u nás obou :wink:
17. říj 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zuzaczech a ty čekáš dvoj nebo jednovajecny? :slight_smile:
17. říj 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek No to mně právě doktor nedokázal říct. Myslela jsem si, že máme dvojvaječný, protože mají každej svoji placentu, ale prý to není jednoznačný... Pokud se po oplodnění embryo rozdělí brzo, můžou mít i jednovaječný dvě placenty... No a na ten popud mi řekl, že to zjistíme jedině odběrem plodové vody.
17. říj 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ráda bych se k vám přidala. Zatím jsem dost v šoku :sweat_smile: Dnes na kontrole v 14tt mi doktor, jen tak náhodou, našel ještě jedno miminko :astonished: :grinning: Nemůžu tomu uvěřit :grinning: ,ale je to tak :astonished: :grinning: Čekám dvojčata. A ještě říkal,že jedno je menší a že jsem musela otěhotnět 1-4dny poté co jsem už těhotná byla :astonished:
17. říj 2013 v 16:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zuzaczech teda - tak to nevím ...asi na pravdu....u me je vidět na utz na přepážka mezi nima a to je prý dukaz - na 1.screeningu mi ten odborník na utz řekl, ze to je naposledy kdy to lze vidět jasné a tak potvrdit ze jsou dvouvaječný...TSK jsem myslela ze to půjde takto poznat i u jedno...
17. říj 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi ahoj vítej tady - ty jo tak to je mazec!!! Prirozeně, dve, a ještě různě starý!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzaczech tak jsem prolezla net a fakt ze nikdy nevis.....leda ze by bylo vidět pohlaví - kdyz by to byl parecek tak je to jasny :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek děkuju moc. No mazec to je :slight_smile: Kór když 3měsíce žiju s tím,že je tam jedno.. :slight_smile: Budu to ještě asi dlouho rozdýchávat.. :sweat_smile:
17. říj 2013 v 17:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi :slight_smile: no ja to zjistila v 8tt :slight_smile: i tak to byl šok :slight_smile:
17. říj 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek a cítíš už pohyby miminek? :dizzy_face: Já jen doufám,že miminka dlouho v bříšku vydrží a budou mít aspoň 2,5 kila
17. říj 2013 v 18:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi uz trosku jo - zatím jako divočejší pohyb střev .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja si říkám ze vydržet musí a hotovo :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek tak to si budu říkat taky :grinning:

Doma mám 4letou berušku. Pořád jsem si říkala, že rozdíl už budou mít větší, že si asi moc hrát nebudou. No, teď to řešit nemusím :grinning: Teď jsem vážně za takový rozdíl ráda.. :slight_smile:
17. říj 2013 v 18:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi :slight_smile: ja mam prvni a hned dve najednou :slight_smile:
17. říj 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek uz se zase hybou po tom co jim ubylo vody v domeckach?co si vybavuju,tak kamararadka byla hodne unavena po odběru,kdy ti reknou vysledky?Určitě bude vsechno v pořádku a v risku se jim bude libit ze se jim nnebude chtit ven.Jinak v tvem věku mela mamka segru,tehdy sem skákala nadšením,dnes bych ji majzla po hlavě :wink:
17. říj 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi to bud rada ze budou ctyri roky,bude to chuva k pohledani,ja mam deti od sebe 11 let,navic prgni syn,tak to bylo pronej spis za trest pomahat s dcerou,za to twd se tesim jak se bude starat ona,jesrli jak o svou panenku......tak se mam naběhát
17. říj 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech kdy mas presne termin,se divam ze si taky 10tt,to te čeká první screening,kdy mas jit?
17. říj 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek