• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@sacvi To jsem ráda, že i Ty si to nenecháváš říct. Připadala jsem si tak nějak divně, když si to každá nechala říct :slight_smile:
@janinafox Teda, tak brzo a kontrakce? Co Ti k tomu řekl doktor?
30. led 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania celou dobu peru v detskem prášku,myslim persil sensitive,zadna avivaz,pridavam ocet.Tam je ddůležit machani,urcite machat víckrát,aby veskery prasek sel pryč.Jinak se me osvedcilo i nastrouhat k prasku takove mydlo z DM,je to na mastnotu,stoji okolo 16 ti kc a pradlo je po nem hezky měkké.Ted to davam kazdeho praní,zabiju dve muchy,jak fleky tak mekost
30. led 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Děkuju moc :wink: . A ten ocet, to dáváš jako místo aviváže, normálně do přihrádky na aviváž, nebo dáváš nějak víc? Určitě zkusim. A to mýdlo? To je jako nějaké žlučové, nebo jak se to jmenuje?
30. led 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi je to cca 25km do centra, a po dálnici. A MNOU vybraný domeček co chci je na konci brněnské přehrady :sunglasses: drahý odlítá na 14dní se flákat, tak se tam zajedu sama podívat a pak bude kdyžtak cílený nátlak :grinning:
Dr mám od těhu v Kuřimi, protože tady se mi nelíbilo, ale rizikovka je stejně v Brně
30. led 2014 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania no to právě nevim jakse jmenuje,ale maji ho tam jako jedine na mastne,je to primo jejich DeeMkove,určitě zlucove.Jeste me napadlo,vybirej kosmetiku jakou budes mazat mimca,hlavne ne Johnson.Ja treba pouzivam biodermu atoderm crem,da se koupit treba v Dr Max lékárně,maji tam vetsinou dve baleni za cenu jednoho,takze do 500,- mas litr promazavani,vydrží i dlouho.Urcite budu používat,ale klidne sii vyptej vzorecky ruznych kremiku,vetsinou maji a vyzkoušíš co jim bude sedet.Nam kdyz nebude sedet,tak im mqzu malou,takze vim ze nevyhodim penize.
Ten ocet normalne do prihradky na avivaz
30. led 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jj, určitě po tom DM mýdlu kouknu...díky. O Johnsonovi jsem také slyšela, že to je pěknej sajrajt, jen to má mega reklamu. Biodermu znám, kdysi jsem použivala i pro sebe, ta byla fajn, nijak nevoní, ale ta kůže vydrží dlouho vláčná. A ještě prosim tě v čem si koupala malou? A jak často? U atopiků se prý nedoporučuje mýt často, že se kůže vysušuje, je to pravda? Díky, jsi zlatá
30. led 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania moc děkuju, snad to bude dobrý, ale bojím se.... Kontra byla sice jen jedna, ale teda takhle brzo jsem to nečekala... No, takže ted klidek a ležet, předtím jsem se taky šetřila ale ted budu jeste opatrnější. S maminou se domluvim aby mi vyzehlila zbytek věcí pro prtata a budu doufat ze to bylo na dlouhou dobu naposled co se to stalo.... Hlavně jeste vydržet vcelku par týdnů, myslím ze asi od 24tt je nějaká naděje ze by mimca zachránili kdyby náhodou došlo k porodu...
31. led 2014 ve 02:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 dr. říkal ať přijedu ze je vždycky lepší na to mrknout co se děje... Prý ze se to stává, ze je ta deloha víc drazdena růstem jak jsou tam miminka dvě...ze pokud se neotviram je to jeste dobrý, víš naštěstí zatím cipek ok. Napsal mi to magnezko, mám i pít magnezii, no a kdyby se to opakovalo tak buď k němu nebo na pohotovost, kdyby se začalo něco dít s cipkem musela bych do nemocnice... No a říkal ze kdyby ted došlo k porodu tak není sebemenší šance miminka zachránit :( ale to je snad hodně velký předbíháni... Naštěstí ten cipek je ok, tak snad to tak zůstane, říkám si jeste aspoň nějakých 10 týdnů kdybych vydržela vcelku...
31. led 2014 ve 02:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janinafox neboj to bude ok.... Musí !!!! :slight_smile:
31. led 2014 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox držím palce, musíš se šetřit a netrápit se černýma myšlenkama, taky mám metu nějaký 28 týden :sunglasses: aneb čím víc doktorů, tím víc straší, ale na nás si přece nepřijdou
31. led 2014 v 07:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nastávající i stávající maminky dvojčat. Chtěla bych se zeptat, měly jste nemoncenskou při těhotenství s dvojčaty?
Sedím celý den u počítače, docela stresová práce s finančí zodpovědností. Jsem po IVF, tak jsem už třetí týden doma. V pondělí jdu na krev, případné dvojčata se potvrdí později (na testu mám ducha). Tak já jen tak informativně :slight_smile: Díky!
31. led 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova myslím že s dvojkama nikdo nedělá s neschopenkou problém. Já jsem doma od cca 10tt ... takže to bude asi na tobě
31. led 2014 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mat_ova po ivf at uz jsou dve nebo jedno nebo tri :grinning: tak mas vzdy rizikové, takze neschopenka, pokud ji chces :slight_smile:
31. led 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek asi si ji chci ponechat a pokračovat v ní, jen mě děsí ty vycházky a doba, kterou budu muset strávit doma :frowning2: Teď je v práci hodně přesčasů a nebylo to tam v poslední době (pracovně) příjemné, takže mi to ani moc nechybí. Tak mě zajímalo, ejslti je neschopenka u dvojčat nomrální, nebo jen vpřípadě oprávněné rizikovky.
31. led 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mat_ova pokud vím dávají ji bez problému pokud ji chces, nutit te nemůže nikdo - vychazky jsou blby no... A kdyz delas u compu tak by to šlo i treba z domova ne? Ale pokud chces pracovat a nic ti neni asi neni důvod...ja sla az ve 20tt
31. led 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek bohužel, práci z domova jsem zjišťovala, nepovolili ji (protože při nemocneské nemůžu dělat stejnou práci, na kterou mám nemocneskou). Jediná varinata byla vypomáhat zadarmo :grinning: (šla jsem na nemocneskou v náročném období, ale jaksik o IVF jsme věděli dříve, než o tom, že bude náročné období v práci, tak jsem to odmítla posunovat).
Uvidím jak budu mít nemocneskou potvrzenou dlouhodobě, ejslti se bude dát se zaměstnavatelem domluvit, nebo budu hledat přivýdělak jinde.
31. led 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
@bejbyy
Moc děkuji za podporu, říkám si ze to snad dobre dopadne... Ted uz se to neopakovalo, jen v noci mi tvrdlo bříško když jsem ležela na zádech, jinak dobrý.... Uz chápu co jsem kdysi někde četla - ze s dvojčatkama se má všechno zařídit do 20tt, tak jsem se tím i řídila, jeste zbývá teda jedna objednávka - ale spíš takový maličkosti a jsme kompletne zařízení :slight_smile: snažím se nemít černé myšlenky a nepřipouštet si ze by to mohlo dopadnout jinak než dobre, tak zamestnavam myšlenky radši tím co těm maličkým jeste pořídit :slight_smile:
31. led 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox Tak hlavně, že je to v pořádku. Já taky preventivně magnézii piju. Občas se mi zdá, že mi tvrdne břicho. Jinak mimča jsou nějaký hodný. Předevčírem jsem o nich vůbec nevěděla a včera jen jednou malinký pohyb. Snad jsou v pořádku... Je to takový divný, když se nehýbou. Teda snad to předtím pohyby byly a ne jen že pracovaly střeva...
A ty už máš vše pro mimča zařízené? Mě toho teda ještě hooodně zbývá. Mám jen nějaký oblečky, kočár, lehačky, pár plínek, jinak nic. Postýlky nechávám až po screeningu ve 20.týdnu. Jinak vše hledám na netu a budu přes něj objednávat...
31. led 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinafox vidíš, já zs nehodlám nic zařizovat dřív než budu 26tt, aby to nebylo zbytečně. Jen si vše najdu a pak najednou objednám nebo budu posílat lidi se seznamem pro konkrétní věci ... pro začátek bude stačit maličko, a když by byly předčasně moooc, tak stejně bude čas ... prostě to nějak zvládnem. Jediný s čím nečekám, bude bydlení
31. led 2014 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 tak ja jsem včera u dr. necítila pohyby ani malinko a doktor povídal - nooo, tohle se tam pěkně protahuje... Takže ono to vážně nic neznamená, ze je zrovna necítíme, neboj.
@bejbyy Jojo holky, ja jsem asi blázen, ale krom pár dupacek ktery mi mají přijít tady z bazarku a pak jeste musím dokoupit pár latkovych plinek, prebalovaci podložky, dudliku, zavesnych hraček na kočárek jó a vlastně jeste dvě rychlozavinovacky mi chybí, jinak mám plnou skříň i šuplíky u komody co bude jako prebalovak, i nějakou první zásobu papírových plinek a ubrousku, kosmetiku taky mám krom teda kremu s faktorem na leto - ty měly hrozně krátkou dobu použitelnosti... Postýlky jsou v pokojíčku dokonce uz i sestavený...
@bejbyy tak bydlení to je taky příjemné zařizování, to mám uz za sebou... Řešite baracek?
31. led 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania S tím koupáním to pravda je,jí se atop ukázala až ve 4měsíci,potom sme koupali jednou za tři dny,uvidíš sama jak na tom budou,já taky počítám že budou aba atopici,protože manžel ho měl jako děcko a dcera teda v šílené formě,tak s tím počítám.Určitě pokud se něco ukáže,koupala bych mimča ob den,uvidíš,hlavně pak pořádně namazat.Malou koupu v čisté vodě,nebo jí dávám mořskou sůl od kawaru,ale to až teď co je větší,na mytí mám zase A-dermu,koupila sme ji s promašťovákem v jednom balení,jinak taky vychází draho,ale vydrží to dlouho,máme ji už rok.Te´d sem nechtěně koupila gel na mytí od Biodermi,je toho litr,tak to budeme mít asi až do důchodu :slight_smile:
31. led 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám asi pivní těhotenství, ale dělá mi hrooozně dobře a jedno mám na dva, tři dny, a většinou nealko. Ale pomáhá :sunglasses:
31. led 2014 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Jo, to já si po jídle taky od přítele cucnu piva. A mám tu i nealko,ale to si dám jen občas. Samotný mi pivo nechutná :slight_smile:
31. led 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 mě právě dřív taky nechutnalo :sweat_smile:
31. led 2014 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ahoj cetla jsi to a Jance?(jaka17):sob::frowning::cry::cry:
31. led 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice Ježíš co ??????????????? Ja tu ted nebyla ....... Co se stalo?????
31. led 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice uz to vím... Achjo tohle není spravedlivý...fakt neni sakra...
31. led 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ja bulela cely odpo...a to jsme byly jeste pred tydnem cvicit a domlouvaly si kafe a nakupy
31. led 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice je neco co rozhoduje za nas... Vubec někdy nechápu jak rozhoduje... Proste kdybych věděla kdo to je, tak bych fakt chtěla znat ty důvody.... Jak byla janca daleko?
31. led 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak my po dnešku nastěstí vse ok - podle utz váhy oba stejne - 2300g ... Tak ještě chvíli!!! Prosím...
31. led 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek