• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

31. led 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice achjo....:frowning2:
31. led 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@@pidisekme to fakt sebralo a I mam strach...
31. led 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice no to po takový zpravě je jasny... Ja po jejím přečtení dekovala bohu ze je cítím v brisku...hlavne se nestresuj, janca by to určitě nechtěla....
31. led 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holka dnes opet slusny maraton,uklidit uvarit,vyprat,jeste mam zehlit,pomoc opet žádná,pak s malou na karneval,mela zase zážitek,neni nad to videt ty prdelky s usmevem.Sice teď jeste nespi a lita tu,ale ja uz rezignuju a necham to na tatinkovi,sem vyrizena.Dnes mi kamaradka rekla ze sou pozitivní,takse dalsi duvod k radosti.Ve stredu rano na cokrovku,odpoledne dalsi poradna,tak se těším jak sou prckove poskladani.Na jednu stranu si preju aby zustali napric,nebo aspon holcicka tu cestu dole zaterasila,zacinam se totiz bat abych mela sili na klasicky porod,dost me to vsechno zmaha.Tak si říkám,ze jeste aspon 9 tydnu a budemw snad za vodou a prckove muzou ven.Fakt to strasne let.i,pred nejakou doubou sme si tady vytycili fil,do kdy mimca udržet a ani se nenadame a bedou tu.Ted uz jen cekat na kočár,mam zamluvenou zavinovacku do sedacky pro holčičku a od brezna zacneme shromazdovat plinecky.Obsiju prckom nove korby,usiju vložky aby je nezaprasili a je to.
1. únor 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Začínáme 35tt :slight_smile: stále 3v1 :slight_smile: váhy dle utz 2300 a 2350 :slight_smile:
2. únor 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Holky, já se tak strašně těším na úterý. Konečně uvidím zase drobky, mudra měla měsíc dovolenou, takže snad bude vše v pořádku a budou obě krásně vyrostlý. Stále je ještě necitím, jen šimrání u toho jednoho u druhýho vůbec nic. Taky budou výsledky triple testů. A snad nám potvrdí i pohlaví toho druhého. No bude to informací :o)) aspoň zase budu v klidu :slight_smile:
2. únor 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek taky se ti scvrklo triko :grinning:
2. únor 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky mám po plodovce a museli mě pichat dvakrát, jelikož mám obě placenty v předu a nešel jim na jeden vpich napíchnout ten druhý vak, jak píchali do té placenty tak jsem to teda cítila fest. Vypadá to na páreček i když tím klučikem si nebyli jisti,uvidíme až přijdou výsledky tam to bude na 100%.
Jestli bude všechno ok tak začnem pořizovat výbavičku, po Stellinve jsem skoro všechno prodala, tak musím začit od začátku.
Ještě se musím pochlubit už jsem na své původní váze a bříško už se taky nějaky klube +2cm:grinning:
2. únor 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek krásný bříško a krásný váhy miminek, takový jsem měla já holky a byly normálně donošený:grinning:
2. únor 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rritulka teda hlavne ze se to povedlo - me píchali jednou nastěstí..jsi statečná :slight_smile: teď bud na sebe hlavne opatrná....
Jinak ja doufám ze uz by byli v pohode kdyby se neco dělo drív :wink: ale snad ještě vydrží :slight_smile:
2. únor 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jeste jeden kabatek pro holčičku,snad se me podari sehnat v modre barve flees,at muze mit i klucik
2. únor 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek :slight_smile: moc pěkné těhu bříško! Už si toho super bytečku mrňousci asi dloho neužijou viď :wink:
2. únor 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím o radu.Jakou jste vybraly tašku na kočár? Nevím zda musím koukat na nějaké speciální, aby to pasovalo na ten dvojčecí kočár? Ráda bych nějakou pěknou, ale 2tis. se mě za ní dát nechce :frowning2: .Díky moc za případné tipy.
2. únor 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adusak tak ja doufám ze ještě aspon 14 dni...aspon :slight_smile:
2. únor 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak ja mam od emitexu,ted nevim jak se presne jmenuje,stoji okolo 600,- a je u ni napsano ze je i na dvojceci kocary,ma dlouhý popruh,je v nekolika barvach
2. únor 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak tak se jmenuje Taška Hany,na strankach emitexu stoji okolo 723,-
2. únor 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Pěkné bříško, ale stejně ho máš malé jako bys čekala jen jedno mimčo :slight_smile: Holt máš asi šikovný dětičky, že se Ti tam krásně složí a nedělají moc velký pupík :slight_smile: Váhy už jsou parádní.
@vrtulka81 Jsi fakt šikovná. Já si taky občas šiju, ale to spíš, že si založím kalhoty :slight_smile: tohle bych fakt nezvládla.
@rritulka Jsi statečná. Hlavně teď odpočívat. Ty máš jen 2 cm navíc? To budeš mít pupík jako @pidísek ze začátku :slight_smile: Já mám už alespoň o 10 cm víc.
@adusak Taky rozhodně nechci kupovat tašku za nějaký strašný ceny. Chci se podívat na DM, tam prý mají taky tašky na kočárek, tak jsem zvědavá.
3. únor 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ty se z nás máš stejně nejlíp :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Krásnej pupík, úžasný váhy a týdny miminek-super :wink: Ani bych se nedivila kdyby měli kolem tří kil (až se narodí) :dizzy_face:

@vrtulka81 seš šikovná-to už víme :grinning: Máš tu tašku už doma? Já musím taky nějakou tašku koupit. Co je k tomu kočáru- to je jen takovej malej batoh a to je k ničemu-max.na dudlíky :grinning:

Já se jedu dnes ke kámošce stříhat. Snad to tam nějak usedím :sweat_smile:
3. únor 2014 v 08:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi
@mmonika87
Juuuuu holky kdyby to zvládli do tri kil to by byla paráda to bychom mohli jít brzy domů.... Kdyz si vezmu, ze mají dohromady cca 5 kg + placenty a voda atd.,, tak to uz je hezký baťůžek :slight_smile: jak říkal dr; normálni ženský uz mají po porodu, kdyz by mely mít v břiše to co vy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednu historku pro pobavení. Kamarád říkal, že jedný známý se před měsícem narodilo mimčo. No mimčem se asi nazvat nedá, protože porodní váhá necelých 6 kg a měřilo 60 cm. Tak si z ní dělali srandu, že může dítko může jít rovnou do školky s takovýma mírama :slight_smile: A to přitom jsou prý oba rodiče malý.
Teda je to hrozná představa. By mě zajímalo, jak se bříška to mimčo zkroutilo :slight_smile:
3. únor 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 no vždyť to je jak my!!!! A to je jen jedno tělíčko - my mame dve po 2,500 kg většinou :slight_smile: :grinning: :slight_smile: a dohromady 100 cm !!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 díky za tip juknu na ní.
3. únor 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to je hrozná představa když to takhle pěkně sečteš :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Zejména ta délka :grinning: .
3. únor 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adusak :slight_smile: no a dve placenty dvakrát voda a vic krve nez pri jednom... :slight_smile: ;-D
3. únor 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 no mám tam takový mini špek, prostě se vlezu ještě do všeho oblečení, jen prsa ty mám obr, jestli ty děti nejsou tam :grinning:
Holky kamošku nechali dvojky přenášet, rodila 41+4, a to je prosila na kolenách, už fakt trpěla...... a děti měli: Karolínka 3800gr a Daniel 4200gr, mazec, voda pryč, placenty a tak a odcházela z porodnice mínus 20kg.
3. únor 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka Tak to je dost dobrý :slight_smile: 41+4 musí být ukrutný a -20 kg je dobrý výsledek, to bychom asi chtěli všechy.
3. únor 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no právě, že je to jen jedno tělíčko a vydá za dvojčata. Teda i to je víc než dvojčata :slight_smile:

@rritulka známý sestra si nechala vyvolat porod dvojčátek o 14 dní dřív. KDyž seděla, tak měla pupík ještě dál než kolena. A váhy taky měla nějak u obou dětiček přes 3 kila. Sice je to paráda, že se děcka nemusí "dopékat", ale musí to být pořádná zátěž.
Já si pořád říkám, aby u mě dětičky vydržely alespoň do 36. týdne.
3. únor 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rritulka to je divný - oni pry musí ven nejpozději 38tt pry se pak kazí rychle voda....
3. únor 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 to jo ale lip se tam složí, kdyz je jen jedno :slight_smile: :grinning:
3. únor 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek