• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@pidisek no oni si ji tam pozvali ve 38 týdnu a pak ji tam nechali ležet a dělali ktg a furt se miminkum dařilo dobře tak je nechali, pak porodila přirozenou cestou
3. únor 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rritulka teda tak to je moc hezký :slight_smile: to je dobra, ze prirozene :slight_smile:
3. únor 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka popravdě přenášet dvojky,ani za nic,to bych je radši vyháněla.Stačili mě moje dvě,obě sem je přenášela a měla toho plné kecky,natož přenášet dvojky.Ale teda klobouk dolů A myslím si že je ráda,že jsou venku.

@savci ještě ji nemám,přijde i s kočárem okolo 15tého,pak ti dám vědět co je to za zač :slight_smile: Po DMkové sem už tak yčučela,ale měli jen tmavě modrou,což ke korbám dobrý,ale se sporťákem budu jezdit dýl a ten je černý,takž sem ji nebrala,sojí taky přes 600,- ,takže už ta stoka navíc nehraje roli.

Holky po sobotním maratonu mě pěkně tvrdne břicho,vypadalo to teda nadějně,že to nebude nic moc,prva sem tam,ale teď několikrát za hodinu,tak přemýšlím,že začnu si chystat kabelu do nemocnice,ve středu du totiž do poradny a to mě určo pošle odpočívat.Tak musím nachystat i malé věci,manžel by jí sbalil prd.Stejně s tím zase vydrbe,o ni se bude starat jedna babička,ta je v důchodu a malou k nim odveze,akorát ji předem lituju,tchán je taky v nemocnici,tak toho bude mít s malou až nad hlavu,no a syna pichnu k mamce,musí do školy a aby dojížděl z jiné dědiny nepřichází v úvahu.Takže přes den bude mladý ve škole,odpoledne se o něj postarají naši,o dceru tchýně,pak manžel přijede za ní a bude mít navařené,ukliděné a zase s tím vydrbe.Ach jo,v příštím životě chci být chlapem.NA houby je,dokud budu doma,odpočívat nemám kdy,takže to i uvítám,budu o brát jako lázně.
Hej ale tohle se mě fakt nelíbí,jen co tohle píšu,tak mě ztvrdlo snad třikrát :frowning2: Sice prckové tam dělají lotroviny,cítím je oba,ale takhle mě ještě netvdlo.Snad to rozeženou magnezkem,hodím za škraň tabletu navíc.Pokud se to do zítřka nezlepší,navštívím dr o den dřív,akorát mám jít ještě ve středu rána na cukrovu,no ta bude muset počkat.
KAmarádka co čeká teda jedno,mě psala že jí ve 27tt opět spadlo břicho dolů,už jí to udělalo u předchozího chlpečka a šel ven ve 30tt,tak má strach že to dopadne stejně.Holky máme my to trápení @pidisek já ti tak závidím ten krásný 35tt a hlavně ta kilečka mimin,
3. únor 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych zase raděj přenášela než dřív rodila. Kdyby si člověk mohl vybrat :unamused:
taky to nemáš @vrtulka81 lehký :confounded: Mně břicho teda netvrdne-asi nejsem ten typ (u malé mi taky netvrdlo-ani u porodu). Mám strach esi mi už taky nekleslo asi se jdu vyfotit a porovnat..Mám ten pobřišek takovej jako těžší a to pás vůbec nesundávám. Včera mi ségra dojela pomoct s úklidem,ale stejně sem jí trochu pomáhala..no ve čt mám další poradnu-uvidíme. Ale miminka kopou pěkně.
Chystám se objednat ten kočár..Pak teda uvidím co ta taška..
3. únor 2014 v 16:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ty máš blbý, že si doma neodpočneš :confounded: To mně dost pomůže tchýně. Do 15h.je malá ve školce (už zase chodí-sem zvědavá,jak dlouho). Pak to do večera uteče nebo jde chvillu k tch-jak kdy..
3. únor 2014 v 16:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 me teda taky moc netvrdne jen kdyz uklizím peru vysávám a tak ... Dneska cely den v autě a po obchodech, jako oni jsou fakt neuvěřitelný :slight_smile: spali cely den a ted kdyz lezím tak mají mejdan.. Fakt jsou super ....
3. únor 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, mohu se zeptat, v kolikátém týdnu Vám doktor zjistil dvojčata? díky moc
3. únor 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lavita mě nějak v 7,8tt :slight_smile:
3. únor 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavita v 8tt už byly pěkně vidět dutinky s váčkem
3. únor 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavita - měla jsem na utz dva váčky už patnáct dní po IVF. Ale ono už z krve ta vysoká hodnota HCG řekla svoje :slight_smile: .
3. únor 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak jak válčíte holky? Já sem zvědavá ve čtvrtek na kontrolu. Už dva týdny se nemůžu zbavit kašle, žáha mě palí tak, že jsem se dnes v noci každou půl hodinu budila a musela si sednout. Nemůžu vůbec ležet :frowning2: . Navíc jsem zase začala blinkat a ublinkávat takže jídlo a pití dosebe dostávám jen po malých troškách. No síla. Taky některou z vás tak příšerně bolí žebra? Mě bolí pravá strana hrudníku už úplně ukrutně. Teď doufám že si jedna z tchýní (paní učitelka) vezme na co nejdýl malýho protože u nich mají prázdniny a já se fakt potřebuju dát trochu dokupy...
3. únor 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucavka nechci te strašit ale bude hůř... Ja byla na kosmetice a vubec to neslo nakonec jsem musela sedět na židli.... :slight_smile:
3. únor 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavita Ahoj, mně ve 14tt :grinning:

Holky, kdy budete objednávat (ste objednávaly) kočár? Já už skoro objednala,ale pak dostala jakejsi "strach" :unamused: a tak nevím no..
3. únor 2014 ve 21:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi objednanej ho mam uz dva mesice :slight_smile: ale ještě nepřišel .. :grinning:
3. únor 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to je dobrý teda :sweat_smile: Já jim psala a tvrdili mně,že do 3týdnů by byl určo doma..Ještě uvidím co ve čt kontrola a pak asi objednám..
3. únor 2014 ve 21:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi no ja si vybrala takovej ze ho musí dovézt z Itálie :slight_smile:
3. únor 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no jooo..tak to se nedivím :slight_smile: Snad už brzo dorazí :slight_smile:
4. únor 2014 v 09:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavita me v patem a cekalo se do osmeho jesrli bude činnost,da se i uz ve 4 tt,ale tam je jeste možné,ze evojkynnenajde,kamaradka to tak měla,si myslela ze ka jedno a v devatem uz byly dvě :wink:
4. únor 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no italové maji sve tempo,mozna budou i deti venku a jak prijedes s porodky,zazvoni u dveri kuryr s kočárek :grinning: My si s nima v práci užili.
@savci no me kdyby nenabidli v prosinci kocar vyhodneji,tak taky jeste čekám a hledam,ale g tvem týdnu byfh uz asi objednala.Ja si stanovila datum na pulku unora,pozdej uz jej ddržet nechtěli,po novem roce jej dopravili z nemecka a ceka na me v obchode ve skladu.
4. únor 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 já stejně drív nez po sestinedělí ven nepůjdu a na zahradu mam mono kočár a korbicku navic takze ji položím na stůl a hotovo :slight_smile:
4. únor 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ty jo tak to bych nevydržela,my vzdycky sli ctvrty den po propuštění,samo kdyz bylo venku slušně.S dcerou sme dokonce byli i na dovci,jeste sem nemela ani po sestinedeli,mela necelych pet týdnu
4. únor 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju za informace :slight_smile:
4. únor 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 myslím ze pri normálně donošených dětí to je v poho, ale dvojcatka radsi ne.. Staci ze s nima pojedu k doktorce v tom prvním tydnu...
4. únor 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lavita a tobe je potvrdil?
4. únor 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já doufám,že mimča dlouho vydrží a půjdeme taky brzo ven. Aspoň na krátké procházky. S malou sem šla po týdnu co jsme byly doma a už jsem za to byla fakt ráda. Připadala jsem si doma zavřená jak vězeň :sweat_smile:
4. únor 2014 v 11:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek No nad tou kosmetikou uvažuju... Minule jsem ležela a udělalo se mi strašně zle, ale to jsem si odůvodnila, tím, že použila levandulový olej, který byl fakt silný. Jdu tento týden zas, tak uvažuju jak to líp zvládnout? Dá se to i v sedě?
4. únor 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, včera jsem koukala na web na TFK.. na www.detskyraj.cz jsem dostala na mail slevu 12% na kočárek a 5% na příslušenství, pán mi psal, že mají několik posledních kusů. Vyčkávám až na výstavu kočáru, abych si ho ošahala - takže to asi nevyužiji. Pokud by jste chtěla nějaká mail přeposlat tak písněte, popř. napiště přímo na jejich mail a slevu Vám též poskytnou.
Prý kvůli ČNB budou další kočáry dražší o cca 8%.
4. únor 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zunem v polosede to šlo záleží na ty kosmetičce no...:slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Nabízela mi nějakou kratší verzi, ale nějak si to nedokážu představit o co to zkrátí :slight_smile:
4. únor 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavita v 8.týdnu
4. únor 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek