• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@vrtulka81 co ten tvůj pupík? Tvrdne míň? A kdy půjdeš na tu kontrolu?
4. únor 2014 v 11:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky budu prodávat stahovací poporodní pás, dostaly se ke me dva a to nevyužiju :slight_smile: pokud byste nektera chtěla - za 500 i s poštovným, je uplne nový zabaleny :slight_smile: posilam fotky :
4. únor 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska jsem byla na procházce s naším hafíkem a přistihla jsem se, že už chodím jako kachna :grinning: Strašně kroutím zadkem. Musí to být hrozný pohled zezadu :slight_smile:
4. únor 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 :D hehe dobrý, jsem zase zjistila, že strašně plácám nohama, když došlapuju :D taky dobrej pohled :D nechci to vidět o dalších ,,pár,, kilo navíc :slight_smile:
4. únor 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj dvojmaminy :slight_smile:
jdu mrknout jestli už někdo neporodil a koukám, že se zatím držíte,to je dobře :slight_smile:
Já dnes byla na dalším utz a dobrý, mrňata jsou obě 10+1 a jsou zhruba i stejně velká. Další kontrolu mám 14.2 v rizikovce v Podolí, tak se těším jak povyrostli :slight_smile:
4. únor 2014 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zarazil mě ten můj dědek obvodní gynekolog. Ani nemá pořádný utz a že prý nechápe proč mi v Gennetu doporučili rizikovou poradnu. Jsem ráda, že jsem se tam nakonec objednala, protože naposledy když jsme čekali dvojčata, tak to druhé se přestalo vyvíjet v 9 tt a dědek na to přišel až ve 14 tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2014 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi tak to je fajn ze jste v poradku :slight_smile: ona ta stará škola je někdy fakt vtipná... Ted někdy budes mít NT screening, ne?
4. únor 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jj, dneska jsem byla na krvi a 21.2 jdu na utz :slight_smile: A mám to zdarma, když jsem tam chodila na IVF :slight_smile:
4. únor 2014 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - taky genneťačka? :slight_smile: . Nám prvního prcka i teď dvojčata dělal doktor Daněk. Musela jsem si na něj zezačátku zvyknout ale myslím že je to fakt profík.
Jinak holky dnes mi je trošku líp než včera, tak jsem zvědavá jak zítra. Je to jak na houpačce...
Tak ať se tu všechny co nejdýl držíme.
4. únor 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka jj taky :grinning: Já chodila k dr. Langerové, byla bezvadná :slight_smile: A koukám, že máš v přátelích ivomal, nevíš co s ní je? Pořád bojují?
4. únor 2014 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi - taky nevím co s ní je. Při mým prvním IVF sme byli jak se říká "spolubojovnice" . Poslední zprávu má že jde zase na hysteroskopii a pak už nic. Asi toho na ně bylo už moc :cry: .
4. únor 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek pokud ho nikdo nechce,vzala bych ho,premyslela sem nad nim,urco budu mit pupek jak sic gumu.Kolik stoji novy,at mam predstavu?
4. únor 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi jdu zitra,ale teda nic moc,lepsi nez vcera,ale tvrdne me tak 5x za hodinu,coz nic moc.Popravdě se branit hospitalizaci nebudu,navic sem vcera navečer uz nevydrzela a vyletela ja mojeho.Vybral si fakt blby den,jak to normalne nedelam,hazala sem po něm veci,tak je u nas ticha domacnost,takze klidne zmizim a budu oddychovat v klidu.Zni to blbě,ale uz to potrebuju
4. únor 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek je prosim tě u toho nejaka velikost,co studuju tak sou rozlisene velikostne,pokud je na tvoji postavu,mohla bych si ztahovat tak ruce :grinning:
4. únor 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ruce :grinning: :grinning:
A v kolik jdeš? Budu čekat na zprávy co a jak.

Holky já dnes 29/30tt, +7kg :slight_smile:
4. únor 2014 v 19:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lucavka asi jo :frowning2: Já ji psala ještě přes fb, mám ji v přátelích a neozvala se. Často na ní myslím :unamused:
4. únor 2014 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek musím počkat do kontroly do 17.2., není to divný?
4. únor 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi ty kraso,to je mazec,jako na kila na me nemas,uz mam 11.Ale pockej,zitra me zjisti i cukrovku a nervy si budu balit do hajzl papiru,to asi zhubnu :grinning: Neboj dam vedet,du az ve čtyři,tak dam vedet az na večer.Pokud nenapisu,tak sem v nem a nemam wifi.Oni totiz pokud je prvni pokoj volny ,,tak tam jdou jen tehulky a od zenskych vim,ze tam neni signál.Pokud me prozenou kapacku,nejakou dobu se nedostanu z postele
4. únor 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak co se váhy týče jsem pořád tři kila v mínusu... Pupek mám, jen zbytek mizí, ale to nevadí páč bylo z čeho mizet :grinning:
4. únor 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ty si teda fandíš :grinning: Co kdybych Ti poslala do IP tel.číslo? Aspoň bysme věděly,jak na tom seš a mohly jsme ti držet pěsti :wink:
4. únor 2014 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 jsi tretí v poradí - ja to dala ještě na Březnovky :slight_smile: novy takový u nas nevím - tenhle je novy z USA :slight_smile:
4. únor 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi hezkej domeček :slight_smile:
4. únor 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 je na tom S :slight_smile:
4. únor 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi dobře,nebo ti tam zrovna napisu svoje,kdybych a sem nahodou nedostala.Ale spis bych brala tu nemocnici,sice strava nif moc.. :grinning: ale potrebuju odpočinek,doma si o nem muzu nechat zdát
4. únor 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lavita asi chce mít dr jistotu :slight_smile:
4. únor 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Tak držím palce, ať ti dobře dopadne alespoň ta cukrovka. A když chceš odpočinek, tak ať si Tě v tý nemocnici alespoň nějaký ten den nechají ! :wink:
5. únor 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo jste všechny už na neschopence, příp odkdy? Včera jsem byla v poradně, vše v pořádku. Nikde se nic neotvírá, nezkracuje, neotíkám, tlak, moč ok.. nicméně mudra mi stále předhazuje, že bych měla jít na neschopenku. Nebránila bych se jí, ale příjde mi to zbytečný. V práci už mám židli nastavenou na pololežmo, nohy podložené krabicí od papíru. Nic netáhám, nikam nelítám. Uznávám, že jediné mínus je cestování, ale zima zatím (ťuk ťuk) přeje a jezdí se v poho. Kdyby bylo fakt hnusně, tak zůstávám doma, to mám domluvené. Prý že 90% maminek, když zjistí, že má dvojčata tak zůstává doma hned od 6 tt. Nedělám žádný těžký domací práce, mimi budou první, manžel je naprosto soběstačný, takže když sebou plácnu a po práci fakt celý večer ležím tak se nic neděje. Věřím, že spousta Vás má už jedno dítko, takže to máte horší. Je to fakt nutný?
5. únor 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem já jsem doma už od embryotransferu. U prvního jsem byla taky doma hned o začátku, po IVF jsem měla automaticky nárok, tak jsem toho využila:slight_smile: Taky mám práci v kanclu :wink:
5. únor 2014 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem od ledna jsem doma, prvně jsem si říkala že se na mě musí dívat že se flákám (a to dělám v krámě 12h směny) ale když jsem pak skončila ve špitále, tak to asi není úplně mimo. A navíc jen ležím, fakt víc jak měsíc ležím, zezačátku jsem šla třeba na vycházku na hodinku, teď bych to nedala, tak tu nemám ani svoje hafíky :frowning2:
Prostě rizikový, ale pokud jsi v pohodě ... je to na tobě a asi i finanční situaci
5. únor 2014 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem Já jsem doma od tý doby, co zjistili, že čekám dvojčátka, takže od 8.týdnu. Já dojížděla do práce přes hodinu a léčím se s vysokým tlakem, takže mě rovnou nechal doma. Dělala jsem na finančáku, takže jen kancelářská práce. A jsem za to ráda. Nedovedu si představit, jak bych vydržela odpoledne cestu domů autobusem. Bych musela asi na 3.zastávce vystoupit a jít hledat záchod, protože močák by to asi nevydržel :slight_smile: A na další autobus bych čekala 2 hodiny, protože k nám z Prahy moc autobusů nejezdí...
5. únor 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek