• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@zunem Já jsem na neschopence od 16. týdne. Doktorka mě přesvědčovala, já jsem taky žádné problémy neměla, chtěla jsem postupně v práci dokončit, co bylo rozdělané. Ale přestala jsem to zvládlat během jednoho týdne - cestování z práce, stres, nepříjemné situace s lidma - a tak jsem šla. Ze začátku to bylo těžký, ale už jsem si doma zvykla a užívám si to, dokud to jde. Dodělávám si věci, na které už pak nebude čas...Taky mám soběstačného manžela a domácnosti moc nedám... :-P
5. únor 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Na to, jaký máš krásný pupík, jsi moc nepřibrala.
5. únor 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes 18+6 a +6 kg
5. únor 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mmonika87 cukrovku mam dobrou,nemam sanci ji mit,mimca vsechno seberou :slight_smile: No a ted budu cekat co v poradne
5. únor 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla na neschopence co jsem začala brát léky na IVF. Jezdila jsem autem a po utroši sem měla co dělat zůstat vzhůru takže by to moje řízení asi dobře nedopadlo. Navíc i když sem dělala v kanclu tak ty podmínky byli šílený. Po skončení prvního rodičáku mě zvládli vyhodit ale hned další den jsem šla marodit protože už sem se zase ládovala práškama.
5. únor 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád jsem v práci... Už mě to trochu štve, ale teď od února mám 3 dny v týdnu home office, takže třeba dnes pracuji v županu s nohama nahoře :D. Paráda. Za to ty zbývající 2 dny jsou opruz, už aby byl konec února, v březnu už jen zaučím krátce svého nástupce a od 9. března na neschopenku. Já blbá jsem si totiž neplatila nepovinné nemocenské pojištění (nevěděla jsem ani, že něco takového mám jako OSVČ platit....), takže jsem začala s placením pozdě a dřív nemám na neschopenku nárok. Miminka jsou zlatý, hodný, vzorný, všechno je ok, jen bych už radši myslela na peřinky a dupačky, než na práci... tož sem blbá tak to mám takhle.
5. únor 2014 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Signal je tu opravdu bidny,cekam na prijem v čekárně,bricho tvrdne jako krava a zkracuje se i cipek,podleut hroxi ze se zacnu otvirat,takze klid v nemocnici
5. únor 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zunem ja jsem na PN kvůli tomu ze jsem mela rizikovou praci, ale na vychazky jezdím autem a nakupuju nebo po návštěvách, a v poho.. Kdyz je ti dobre tak nechod je to na tobe, hlavne psychická pohoda :slight_smile: jít na PN muzes vzdycky :slight_smile:
5. únor 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 cooooo??? Jejda.. No aspon si te pohlídají!! Drz se a dej vědet !!!!
5. únor 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanick teda to slyším poprvé ze bez placeni nemocenské muzes jít i tak na nějakou dobu na PN... Jakto?
5. únor 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Držím pěsti, palce, ať je všechno ok.
5. únor 2014 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Můžeš, ale nedostaneš ani korunu :slight_smile:. Možná nějaký příspěvek v hmotné nouzi nebo něco takového. Abych měla nárok na nemocenskou při PN, musím si minimálně 3 měsíce (v roce 2014 už 4 měsíce) platit nepovinné nemocenské pojištění. Zaměstnancům ho povinně platí zaměstnavatel, u OSVČ je to dobrovolné. Což málokdo ví.. já jsem se nezajímala a moje blbá účetní už vůbec ne.
5. únor 2014 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 drzim pesti at klidek pomuze a brzy je vse zas ok!
5. únor 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanick no prave tohle jsem si myslela...no podnikat v tomhle státě neni moc radost :frowning2:
5. únor 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Drž se at jsi zase v pohodě
5. únor 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Držím palce at jste v pohodě a klidu :wink:
5. únor 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky,urcite to bude dobré.Dr me řekl ze jeste aspon tech 10 tydnu vydržet,ze ikdyz toho hudu mit soma plne kecky,mam říct a poslou me zase ležet,jen abych se nezacala otvirat,naznak uz tam je.Jednu kapacku mam vykapanou a ted budu cekat na vysledky odberu a kde me vsude pohoni.
6. únor 2014 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ráda se k vám přidám, čekám také dvojčátka, momentálně začínám 17. týden. Budeme mít dva chlapečky :slight_smile: do práce zatím chodím, počítám, že pokud bude vše v pořádku, tak budu chodit do konce března, ale uvidíme :slight_smile: Doktorka by mě samozřejmě doma viděla už od 20. týdne, což prý doporučují, pokud je bezproblémové těhotenství, ale když se člověk cítí dobře nedělá nic těžkého, tak proč být doma, že? Nedejte se přesvědčit doktory, pokud neděláte nic těžkého. Všem pohodové těhotenství.
6. únor 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, mě ten pupík roste jen maličko, a jen nalevo :confused:
6. únor 2014 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dnes prvni ko v porodnici :
držíme se dneska stále zavřeno na tri západy, termín budou plánovat na další kontrole za tyden - jinak se tvářil ze pohoda a ze nevidí důvod proc by meli chtít ma svět drív bez plánovaně ten 38tt.... A taky říkal ze pokud by se prckům chtělo přirozeným způsobem, klidne mužem - ale císař naplánovány bude, kdyby cokoli... Tak ja ted moc nevím.., pry i 80% přirozených s dvojcatky skončí akutní sekcí...tak mam o čem přemýšlet ....
6. únor 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 - moc držím palce.
@pidisek - tak to sou dobré zprávy. Opravdu máš o čem přemýšet. Jsem zvědavá co řeknou mě. Bylo by fajn rodit přirozeně, ale já s tím moc nepočítám když mám jednoho císaře zasebou.
Tak dneska kontrola na gyndě :slight_smile: . Já už sem sice hotová ale prckové jsou v pořádku, všechno drží jak má a neotvírám se. Takže na kontrolu zase až za měsíc. Taky nevypadáme že budou chtít už ven. Už sem musela při utz ležet na boku, na zádech sem nevydržela. Příště bude velkej utz tak se na prcky podíváme podrobněj :grinning:
6. únor 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy budes mít malé levičáky :grinning: On se srovna neboj
@pidisek ti rikam ze ty z nas vydrzis nejdyl, o tom porodu taky uvažuju porad.Ted sou prckove svisle,otazka kde maji hlavičky
6. únor 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pholikov ahoj vítej mezi námi :slight_smile:
6. únor 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ja mám obe ted hlavickama dolů :slight_smile:
6. únor 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pholikov vitej :slight_smile:
6. únor 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 já doufám ( ve srovnání, ne v levičáky:grinning: ), úplně mě to vyděsilo, takovej nádor tam :grinning:
6. únor 2014 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Tak to gratuluji k dobrým správám... z vlatní zkušenosti ti přeji aby se mimiskům chtěla ven dříve než ten 38tt já už fakt nemůžu... Miminka jsou v bříšku hyperaktivní, takže dve noci už spím jen 3 hodky a to přerušovaně, asi je to tím že už se tam nevejdou.... a myslím si kdybych neměla PC tak mi tam vydrží až do konce ne-li přes termín :slight_smile: ...
6. únor 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana ja porad nevím ale asi bych to přirozeně pokud by prckové chtěli sami ven zkusila... Ale vubec so to neumím představit....,
6. únor 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jo to ja jsem chtěla taky kvůli mleku ale bohužel nemužu... co jsem četla tak to není tak hrozné to druhé mimco prý vůbec neni cítit když ho rodís, ale hrozí tam že první porodíš tím tam uděláš prostor druhému a to se může vzpříčit a stejně bude muset císaře. Z toho jsem měla obavy, že bych byla šitá jak ve spod tak na břiše..... fakt tě lituji že se musíš takhle rozhodovat je to opravdu dilema.... :unamused:
6. únor 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
@ruljana resim to same,pokud se otočí a me bude dobre,tak bych chtela rodit normalne,ale mam prave strach aby se to druhe neotocilo.Nevim,fakt asi rozhodne muj stav,jestli se na to budu cítit.@ruljana a co je popohnat,lehnout do vany..... :grinning:
6. únor 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek