• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@vrtulka81
@ruljana
@pidisek
Ještě že tohle nebudu muset řešit :grinning: ale oni někde umí to případně druhé vzpříčené uvnitř otočit ne? :zipper_mouth:
6. únor 2014 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem měla dnes kontrolu. Miminka odpovídají 30tt (cca. 1300g a 1250g a 40cm). Jak jsem si minule libovala,že mají hlavičky dole tak teď je mají obě na levé straně,leží příčně a nad sebou. Prej se chystají na patrovou postel :grinning: Zajimavý je,že tam kde mají mít nohy necítím téměř žádné pohyby a v místě kde mají hlavičky cítím pohyby skoro pořád :confused: :grinning:
Jinak CS 3-4 a čípek neříkal přesně,ale četla jsem z karty a cca.29mm (to jsem měla i minule).Pořád mám ležet a ještě aspoň 4týdny vydržet. Ale to určo dáme :slight_smile: ..doufám
6. únor 2014 ve 21:01  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sacvi to dáte!!!!! Hele tak to oni asi hýbají ušima :slight_smile: :grinning:
6. únor 2014 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek prosím tě byla jsi na velkým utz v 30tt? Poslal tě mudr? Mně zase nic neříkal, tak nevím esi si tam mám zavolat sama??

@vrtulka81 hlavně si pořádně odpočiň. Jak tam asi budeš dlouho?
6. únor 2014 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bejbyy myslím ze to nedělají ...
6. únor 2014 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek to mají teda v uších pěknou sílu :grinning: Větší než v nohách :grinning:
6. únor 2014 ve 21:05  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@sacvi ja chodila od amnio každy mesic na velkej... Ale poslat by te mel - radsi si řekni !
6. únor 2014 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 horkou vau si od 36tt dávám každý den :grinning: a ni.... i na ten sex jsem přistoupila (fak nic moc s tím bříškem) a taky nic :wink: ... a co ty jak jsi na tom už je ti lepe?
6. únor 2014 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek jdu na ko zase za 14 dní (chtěl za týden,ale nakonec ať necestuju a raději dodržuju klidový režim) a to už bude asi pozdě :unamused: Já zítra zavolám do prenatalu a zeptám se tam. Dík za radu :slight_smile:
6. únor 2014 ve 21:20  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruljana já se snažila malou taky vyhánět,sexem,vanou a nevím čím ještě,se jim od tebe nechce.
Jinak je to lepší,mám třetí ytlík magnézka,dnes dělali ut,potože se jim nedařilo najít druhé srdíčko přes ozvi,ut naštěstí dobrý a prckům se daří
@savci u mě malí taky mění polohy,už nejsou napříč,tak čekám jak nakonec skončí.Na patrovku si už asi zvykli a přestala je ta poloha bavit :slight_smile: v tom 30tt byvh taky ráda na velk ut,tak dej vědět co ti v prenatalu řekli a jestli potřebuješ doporučení.Ty 4týdny ti závidím,ikdyž ocením přelezený 30tt a pak už to snad vydržíme,v nejhorším si zase hajnu do nemocnice abych vydržela
7. únor 2014 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 símtě včera mi chtěla sestra taky udělat monitor a nenašla nic!! Ještě,že mě kopali/y jinak bych se tam asi složila. :confounded: Naštěstí utz taky ok.
Volala jsem tam ráno. Doporučení je potřeba a mám se domluvit s dr.
7. únor 2014 v 09:49  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruljana @pidisek Holky já Vám závidím, že jste obě překonaly 35. týden a mimča se stále drží.
Já dneska byla na kontrole. Jsem 19+1. Obě mimča v pořádku, srdíčka buší, jsou čilí, akorát 1 má 300 g a odpovídá 19+4 a B má 270g a odpovídá 18+5. A to na prvotrimestrálním screeningu bylo A menší než B. Tak mám strach, aby moc teďka mimčo B nezaostávalo. A za posledních 14 dní jsem přibrala zase 3 kg. No hrůza :slight_smile: Teď ta váha teda jede fofrem vzhůru.
7. únor 2014 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmonika87 a říkali ti něco k tomu rozdílu?
BTW jak poznaj co bylo minule A a co B? :confused:
7. únor 2014 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejbyy Ne ne, nic doktor neříkal. Já se ho ptala na váhy, tak to mi řekl, že B je o trochu menší a odpovídající týdny jsem si všimla až doma v průkazce.
Jo, to by mě taky zajímalo, jak můžou zjistit, který bylo předtím A a který B. Asi se řídí tím, který je níže položený. Takže vlastně to, kterýmu teď říkal A mohlo být minule B a naopak... Oni jsou mimča teď úplně jinak položený než minule. Minule byli nad sebou a teď jsou spíše vedle sebe
7. únor 2014 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmonika87 mně taky pokaždé najdou rozdíl a různě velký. Jednu dobu rozdíl týden (když byla mimča menší) a teď jsou na tom téměř stejně. Uvidíš,že to bude ok :wink:

@bejbyy co ty holka? Ležíš? :grinning:
7. únor 2014 ve 12:29  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmonika87 mě totiž doktorka říkala že týden už je na hranici, ale zas to je u těch mých jednoplacentárních, jinak je asi nechávají ať se s tím poperou :stuck_out_tongue_closed_eyes: A myslím že A bylo právě že předtím B :slight_smile:

@sacvi ležím, dneska jsem byla na výletě kouknout na domeček, a to byl děs, tak dál ležím v realitách
7. únor 2014 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejbyy děs výlet nebo domeček? :sweat_smile: Já su ještě v pyžamu :grinning:
7. únor 2014 ve 12:42  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi Dík. Já myslela, že mimča Vám vesměs rostou stejně.
@bejbyy Já mám taky jednoplacentární a teď to vypadá, že mají i jeden plodový obal. Není mezi dětičkama vidět žádná přepážka.
Myslím, že kdyby to byl nějaký velký problém, tak by alespoň něco doktor řekl.
7. únor 2014 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmonika87 ahaaa to my konečně přepážku máme ... tak bacha na to, nechci strašit, ale ten TTTS je svině ... kdy jdeš na kontrolu?
7. únor 2014 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi děs barák, výlet pohoda, je mi v tomto směru už trošku líp .. musí když budem jezdit po prohlídkách
7. únor 2014 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejbyy snad brzo najdete něco super :wink:
7. únor 2014 ve 13:00  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi no byla bych klidnější ... takhle se bojím jak to vůbec bude probíhat ta domluva co kde ... uf uf
7. únor 2014 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejbyy My jsme původně měli dvojvaječný, na prvotrimestrálním screeningu už z nich byli jednovaječný s 2 plodovýma obalama a před 14 dny můj gynekolog neviděl tu přepážku. Dneska taky není vidět. Takže jsou zřejmě mono-mono.
Příští pondělí 17.2. jedu do Gennetu na screening. Tak doufám, že bude vše v pořádku :(
7. únor 2014 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmonika87 tak to jdeš brzo na kontrolu, to je moc dobře :sunglasses: Ty jo jako pěkný změny, já prvně momo, pak v nemocnici možná bibi a jsou teda mobi, tak uvidíme. Já jdu na screening kontrolu 18.2. tak si tu pak povíme
7. únor 2014 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bejbyy Já normálně chodím na kontroly každých 14 dní. A teď ještě mezi tím budu mít ten screening. V Gennetu jsou odborníci, tak mi kdyžtak řeknou co a jak.
Jo, taky to máš hezky zamotaný. Pokaždý jsou to jiný dvojčátka, co? :grinning: To jdeš na screening nějak brzo, ne?
7. únor 2014 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmonika87 Dívala jsem se na tvoje UTZ snímky a už na začátku bylo jasně vidět, že jsou jednovaječný :slight_smile: Je dobře, že tě hlídají každých dní. A teď už ty jednotlivý vaky ani nemusí být ani vidět, třeba mají každý svůj :wink:
7. únor 2014 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmonika87 já byla na tom prvotrimestrálním, podle ně byly 12+4 a 12+6 (hlava-kostrč) a děsil se jak jsou rozdílný, a pak o týden později u mojí dr podle hlaviček 15+4 obě :grinning:
No a tak si mě objednal za tři týdny na kontrolu
7. únor 2014 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Teda tak to mate divoký s těmi jednovajecnými :slight_smile: u me bylo A vzdy stejne - melo by to byt zo miminko blíže děložnimu vchodu...
7. únor 2014 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jsem nová....termín mám koncem července (38 tt) ...dnes 13+0 ...čekáme dvojvaječná dvojčátka. začala jsem malinko špinit a samodřejmě hned bláznim...nemáte s tím někdo zkušenost...v tomto termínu???
7. únor 2014 ve 14:44  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@dvojstesti pokud jde jen o malilinko špinění a jen tmavéééé tak bych asi byla v klidu, pokud je to jasná krev tak volat ev. jet k dr.
Já dva týdny zpátky krvácela a nakonec ležela v nemocnici a dobrý, pak ještě několikrát ale už tmavá krev, se to čistilo, to už jsem neřešila
7. únor 2014 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek