• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Ahoj...děkuji za odpověď....no je to úplně neznatelně nahnědlé...max. narůžovělé....já už špinila na začátku, ale to bylo asi po vyšetření vnitřním UZ...hned jsem plašila a doktor v nemocnici kam jsem se přihnala na mě koukal jak z jara...proč jsem tam :grinning: tak už se mi nechce znova plašit....počkám a uvidím...břicho mě nebolí na UZ jsem byla naposledy v pndělí a miminka byly ok...tak budu věřit....
...jinak asi budeme tak nějak stejně viď...já teda udala termín porodu koncem července, protože jsem nevěděla jak to tu máte-jestli mám uvádět ten dvojčátkový(či-li 38tt) a nebo normální-ten mám 15.8.2014 ...už teď počítám každou minutu a závidím všem co překonali 35tt
7. únor 2014 v 15:13  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvojstesti já tam mám normální termín, ten mám 8.6. a moje půjdou nejpozději 36tt, mají jednu placentu.
první těhu? moje jo :slight_smile:
7. únor 2014 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy moje už vlastně třetí těhu.....první před sedmi lety....mám zdravého syna,(těhotenství i porod bez jediného problému)....druhé těhu v září 2013-konec zamlklý potrat.....a teď dvojčátka ( od začátku silné nevolnosti, citlivost hlavně na všechny pachy, špinění...no fakt si to zatím moc neužívám, ale doufám že to přijde)
7. únor 2014 v 15:29  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dvojstesti tak vitej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 neboj já je měla taky jinak větší... první byl větší klučík a držel se před segrou o týden napřed, mno a ve 30 tt už byla vetší holka a ta si to drží pořad :wink: takže bud uplně v klidu...

Jéééé holka ještě 5 dní :grinning:
7. únor 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. únor 2014 v 09:16  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana jeste aspon 8 týdnů :'( zavidim ti,dnes me dr rekl ze nejspis porodim driv,jak slezu z postele,stoji za houby
8. únor 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana ty jo seš dobrá,žes tak vydržela :dizzy_face: Už se těším na fotky miminek. Kolik teď asi váží?

@vrtulka81 to mě mrzí :frowning2: Jak si tě tam dlouho nechají?
8. únor 2014 ve 14:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 To je blbý, tak lež a ani se nehni, ať ti tam co nejdéle vydrží :slight_smile: Doma to nějak zvládnou.

Holky, tak jsme včera byla na návštěvě u tety (sestra babičky) a bylo mi řečeno, že bábi v těhu s dvojkama přibrala 25 kg :D Jsem zvědavá jestli ji trumfnu, páč k tomu pěkně směřuju. Břicho začalo růst astronomickou rychlostí. Ale zase prý holky byly strašně hodný miminka a vůbec nebrečela, tak to bych zase brala :slight_smile:
9. únor 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zunem 20-25 kg je pry optimální - ja kdyz to ted počítám : 2x 2500 kg + 2x placenta po 1kg + voda + krev.... Ja mam v tom břiše tak 15kg a celkem + 21...... :slight_smile:
9. únor 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 holka držte se!!!!!!! Myslíme na vas!!!!!! :slight_smile:
9. únor 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My 3 :slight_smile:
9. únor 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek krásný pupajzík :dizzy_face:
9. únor 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek a ani není popraskaný, super :slight_smile: Čím mažeš? :slight_smile:
9. únor 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 držte se!!!!!
9. únor 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem já přibrala 23 kg a to jsem dvojčata neměla :grinning: Do toho jsem ještě držela dietu, kvůli cukrovce, strašně jsem zadržovala vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek konečně vypadáš jak těhotná :grinning: Krásnej pupík a nikdo by jistě nehádal,že jsou v něm dvě- už tak krásně velká miminka :dizzy_face:

Holky, já teda u toho ležení mám času na přemýšlení a není to teda super :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pořád si říkám,že ještě aspoň 4týdny musíme vydržet,ale zároveň se začínám děsit,jak rychle se to blíží :unamused: Kdyby se člověk na to co po porodu bude mohl nějak připravit..Příjde mně,že na takovou velkou změnu života nejsem vůbec připravena a tuším,že to zase těžce ponesu :confounded: U malá byly ty začátky (no celé první 3měsíce hrozné) a mám straach,že teď to bude ještě horší :frowning2:
Na miminka se moc těším,ale fakt mám obavy..ach jo..Mám strach,jak to budu zvládat nejen já,ale i Janička..
9. únor 2014 v 11:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek krásný pupíček, ale na to, že jsou tam dvojčátka, tak je fakt malý :slight_smile:
@sacvi JO, to jsme na tom stejně. Já teďka furt přemýšlím, jestli budou obě děcka růst a to jedno dožene druhé. Když si vezmu, že v 10. týdnu bylo bříško tak malé a teď jede strašnou rychlostí, tak si říkám, do jakých rozměrů až dorosteme. Už i nazouvání bot mi dělá problém :(
A kolik je toho ještě třeba zařídit, nakoupit, připravit. Si říkám, že to snad ani nestihneme...
Ale na mimča se taky strašně těším.
Dneska jsem koukala na youtube na video, jak se skládají plenky (chci látkovat) a náhodou jsem narazila na nějaký video čerstvě narozených dvojčat. Holky, to byla nádhera a samozřejmě jsem u toho bulela :grinning: :grinning:
9. únor 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lussi :slight_smile: mažu krémem a olejičkem Babylove Mama z DM a na noc indulonou :slight_smile:
9. únor 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana Tak co, ještě jste 3 v 1? :grinning:
9. únor 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 látkovat dvojcatka ? Mas můj obdiv, to bych nedala .....
9. únor 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Teď jsem koukala na nějakou stránku centra rodin s dvojkama a více a paní tam psala, že se do toho taky pustila a v pohodě. jediný co si chválila, že má sušičku, tak nepotřebovala tolik najednou. My jsme se rozhodli, že do toho taky půjdeme, ale ne hned, dáme zahřívací 3 měs a pak to vyzkoušíme. Plíny máme poděděný a vodu svoji, takže jen nějaký ty svrchňáky, ale taky na mě všichni koukaj :D ale přiznávám, když to nepůjde tak to přes koleno lámat nebudu :slight_smile:
9. únor 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Rozhodně to chci zkustit. Máme spoustu čtvercových plenek ještě po nás, takže proč toho nevyužít. Když to nepůjde, tak to prostě nepůjde... Uvidíme časem. Vzhledem k tomu, že jsou to první mimča, tak nevím do čeho jdu. Třeba z toho budu zoufalá a jednorázovky budou zlatý...
Hlavní, co mě k tomu přimělo je to, že děti prý nejsou v látkovkách tolik opruzený.
@zunem V kolikátým jsi týdnu? Přesně tak, buď to půjde nebo ne
9. únor 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Jsem ve 20 tt.
Právě, měla jsem od mala ekzém, tak kdyby náhodou se stalo a miminka byla po mě, tak to bude lepší kvůli opruzeninám. Taky jsou první, takže zkušenosti nulová : Máti tvrdí že v poho, tchýně za, že nemám blbnout :slight_smile:
9. únor 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem dcera je taky ekzematik,takze pocitam ze budou i dvojky.Zjistila sem,vyhovuji pampers a bbabylove,hugiesky staly za hovno,silene po nich olezla ale taky je dobre jednou za cas hlidat slozenioni totiz umi menit vyrobni postupy nebo pridavat nejake sracky do tech plen.Treba vlhcene ubrousky jedine babylove sensitiv,nebo pampers

Holky treba ja budu zase davat látkovou plenu dovnitř papírové,delala sem to tak u obou děti,naucili ke to v porodnici u kluka,ze zacatku se stejně musi davat dve plenky k vuli kyclim a rltqkto me to vyhovovalo,abych jen nestala a machala posrane plenky,davala sem prvni separacn,ta zachytila to nejhorsi a nez se slo na sono kyčli,tak sek dávala takto plenky.Nekdo dava látkovou navrch
9. únor 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Vrtul to zvládnete jako nic tech 8 týdnů :wink: jste šikovný všichni tři....

@sacvi ty to taky zvládneš je to v poho miminkům se od mamky jen tak nechce :slight_smile: teda hlavně těm mojim.... nemám tušení kolik važí :unamused:... k dr jdu zítra tak uvidím co mi řekne, jestli bude teda koukat když ve středu rano jdu na sal.... :slight_smile: popravdě už nemůžu sotva lezu a to svědění, šílím z toho a miminka vůbec nepomáhají jsou furt vzhůru a kroutí se jak hadíci, myslím si že ten císař bude procházkou růžovím sadem :dizzy_face:

@mmonika87 bohužel jsme :unamused: ale už jen do středy :grinning:

držím vám všem palce at to taky zvládnete tak dlouho a snášeli to lépe než já :grinning:
9. únor 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 my toho máme společného víc,jak koukám :slight_smile: Pohlaví nevíme a já chci taky látkovat. Mám už spoustu různých plín po malé. Počkám teda až budou mít tak 4kg a jdu do toho :slight_smile: :wink:

@ruljana jsi hodná,dík :slight_smile: Zítra budu držet pěsti ze všech sil!! :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2014 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana teda tak ty uz budes mít prťata brzo u sebe :slight_smile:
10. únor 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi JJ, spřízněná duše. Akorát ty máš výhodu, že už jedno dítko doma máš, tak víš jak na to :slight_smile: Já budu bojovat :slight_smile: Ze začátku asi taky budu používat ty jednorázový a až se s mimčama trošku sžijeme, tak zkusíme látkový...
@ruljana Na to, že to vypadalo, že už porodíš před 14 dny nebo jak je to dlouho, co jsi dávala fotky pupíku (jak Ti klesl a změnil tvar) se mimča krásně drží. Závidím a držím palce !
Holky, včera jsem se celkem zasmála na fóru červenecčátek. Jak jsou tam ty holky naštvaný, když jim někdo řekne, že jsou tlustý, že jim roste pupek. Když si vezmu nás, jak jsme tu a jaký máme melouny :grinning: :grinning:
10. únor 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 To mě vůbec nenapadlo, dávat látkový plenky dovnitř jednorázovek. Dobrej nápad. A jak na tom vůbec jsi?
10. únor 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek