• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

TAk dneska šestá kapačka,doufám že mě ještě nevyženou dom,čekám na nějaké výsledky,tak uvidíme co bude dál.ZAtím ten stv ideální není,ale rozhodně je to lepší.Miminka při KTg nespolupracují a nechtějí si nechat natočit ozvičky,vždycky se otočí a sestřičky šílí :slight_smile: Jnak podle ut odpovídají.Břicho už tvrdne jen párkrát za den.Uvidíme co bude doma,jestli jak se to vrátí jak budu tancovat okolo malé.
@ruljana držím palce,ať už vylezou mimíšci ven,určitě budou nejhodnější :slight_smile: JO taky si říkám že pak mě bude jedno jak vylezou,jesstli císařem nebo normálně,hlavně když budou venku,teď teda ještě ne,ikdyž ž toho mám plné kecky a ještě dva měsíce.... uf,bude to fuška.Těším se na fotky,bude to pro nás velké povbuzení :grinning:
10. únor 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 mě by to taky nenapadlo,naučili nás to v porodnici,když sem ještě ležela s malým,avíc z toho začátku těch plenek bude fakt hodně ,jednou sme to počítala a dělalo to 10-12 ks denně na jedno dítě,takže fakt sme jen vozili balíky plenek,tak sem mrskla látkovu do pračky a bylo,jednorázovky se ušetřili,stejně sem pořád prala oblečky,takže těch pár plen navíc už bylo fuk
10. únor 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Tak to je dobrý nápad :slight_smile: Děkuji za typy :slight_smile: Musím si to někam poznačit, i když z vlastní zkušenosti, to co sedí 5ti lidem mě nebude.. :slight_smile:
Právě, když čtu další příspěvěk, jestli by sis tam neměla poležet ještě chvilku, protože hned zase bude v kolotoču domacím okolo malé.
10. únor 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi prosím tě, jakou barvu/barvy toho kočárku měli v tom Brně na Tomkáči?
10. únor 2014 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 držím pěsti :slight_smile:

@bejbyy mají tam tento:http://www.maxim-kocarky.cz/kocarky/detsky-kombinovany-kocarek-pro-dvojcata-freestyle-twins/ A nasazenou mají 1hlubokou korbu a pak i sporťák. Pojedeš se tam podívat?
10. únor 2014 ve 13:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Spíš dost přemýšlím, že bych ho koupila v kamenným obchodě kvůli případné reklamaci ... ale asi to moc kombinuju, když se to má po... tak se to po... a budeme bez kočárku
10. únor 2014 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy tam ono to tam není zase o moc dražší než přes net :wink: Jakou bys chtěla barvu?
10. únor 2014 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi no pokud by to byly holky, tak jasně tuto tmavě fialovou :dizzy_face: a když kluci tak ještě nevím, možná ten modrý?
10. únor 2014 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sacvi jo a nevíš prosím tě, já to nikde nenašla zatím, jestli na něj jdou i jiný ty autosedačky? Nebo jen origoš Laviroo, ale tak nemusely by snad být špatné ... no ni? Je to německá značka, jsem ani netušila, já si říkala že za ty prachy to budou poláci :sweat_smile:
10. únor 2014 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy pěkný výběr :slight_smile: Já ani autosedačky neřešila. Objednám ty přímo k tomu kočáru a pak budou mít Romerky.Po dceři mám už ty větší dvě. Malou autosedačku po Janičce nemáme.
10. únor 2014 v 15:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi mě to jen tak včera napadlo jak všichni plaší testama a kdoví čím .. takže asi taky budeme mít ty co jsou ke kočárku. A pak se bude řešit co dál až
10. únor 2014 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy já myslím,že budou v poho. Navíc skoro nikam nejezdíme a s třema dětma budu ráda, když vůbec vylezu z baráku :grinning:

Já teď zase řeším ty monitory dechu. Psala jsem jim dotaz esi ty monitory na plínku drží i na tlusté látkovce. Sem zvědavá na odpověď.
10. únor 2014 v 16:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy čauky, na tyhle kočárky jsem koukala na netu, viděla jsi ho na živo prosím?
10. únor 2014 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, začalo se Vám tvořit mlezivo před porodem? Mě už 3. den z prsou vytéká. Ráno se vzbudím a mám mokrý fleky na košili. A dneska mě bolí bradavky, měla jsem je nějak divně zmáčklé v podprsence a samozřejmě na podprdě taky fleky.
10. únor 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 vubec.... ani kapička....
10. únor 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi viděla ho právě sacvi a bere ho též :sweat_smile:
10. únor 2014 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek No jo, to Tvoje pohodový těhotenství :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 fleky ani tak ne, ale mě to zase nikdy nezmizelo i dlouho po tom co jsem přestala kojit jsem nějakou tu kapku vyprodukovala, když jsem si zmáčkla bradavku :slight_smile: No a po porodu mi mlíko stříkalo na metry, pamatuju se, že byl malý kolikrát jak po sprše :grinning:

@bejbyy právě koukám po kočárcích a líbí se mi jedině tenhle a pak Bumbleride, ale ten je dost drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koukala jsem i po bazarech jestli neuvidím někde realné foto a nikde jsem ho nenašla :sweat_smile:
10. únor 2014 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi Z vlastní zkušenosti vím, že je fakt dobré vidět kočárek ve skutečnosti. Mě se na internetu vůbec nelíbil easywalker, ale ve skutečnosti je pěkný, alespoň pro mě.
Takže určitě zkuste projet pár obchůdků a podívat se na ně!
10. únor 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 a nepamatuješ si jestli měl ten EW polohování nožiček? Podle obrázku to vypadá, že to tam je na pevno :unamused:
10. únor 2014 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo,EW nema polohovani nozicek. Oni v tech prodejnach i poradi.Nemeli jsme uplne jasnou predstavu,jaky chceme.Ale dost se nam libil Patron Fenix duplex,ktery nam uplne rozmluvili.Meli jsme stesti na pani prodavacku,ktera ma doma dvojcatka,takze povidala z vlastni zkusenosti.
Rekla bych,ze nejvice doporucuji Easy Walker,TFK a nejaky Jogger nebo jak byl ten nazev.
10. únor 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 já trošku mleziva mám taky od toho cca 20tt, u prvního kluka jsem ho měla mnohem víc.
Jinak u nás vyhrál kočárek Dorjan Danny prestige
10. únor 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 jo to me to mlezivo tece taky od toho 20tt nekdy to bylo lepší jindy jsem se musela prevlekat 3x za noc. Budeš to mit už do konce trhu... Dr mi rikala že je na to dobrý ten utrogestan ten to zeslabuje .

Tak holky držte palce ráno mám nástup do nem ozvu se jak bude možné pa pa ;)
10. únor 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucavka je ti jasne,ze s Dorjanem nikama neprojedes?
10. únor 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ten Dorjan má 78cm šíři, takže by neměl být problém. My projeli :sunglasses:
10. únor 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana Myslíme na Tebe, ať jsou prďolkové i Ty v pořádku! Držíme palce !
11. únor 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada @vrtulka81 @lucavka Taky myslím, že s Dorjanem se projede. To Teutonia je moc široká a neprojede dveřma
11. únor 2014 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada ja se právě divala a nej taky a prestige byl psany širší,proto se ptám.Byl o nekolik cm sirsi jako klasický,ma mit pres 80 cm,tak nevim.

Holky dneska je to zase něco,cekam na velkou vizitu,poboliva me podbrisek a kdyz sem se vyhrabala z postle a skocim na wecko,zacalo me v leve pulce bricha hnusně pichat,sem se nemohla narovnat.Vcera me hledali pres pul hodiny ozvi a akorat pekne podrazdili bricho.Uvidim co řeknou,misto aby se to jen lepsilo,stoji to za prd
11. únor 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana myslíme na vas!!!!!!!!!! :slight_smile:
11. únor 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana držte se a pak se pochlubte mimískama

@vrtulka81 Mě stačí když mi to teď prorýpou ultrazvukem, ach jo, nešetří vás ... tak se též držte a "užij si" velkou vizitu, já jak ležela, tak to byla vždycky taková fraška :zipper_mouth: by jeden blil z nich občas
11. únor 2014 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek