• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@vrtulka81 Drž se! Hlavně, že jsi pod dozorem a v klidu (ne jako doma).
11. únor 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Dorjan je fakt jen 78 cm. Už ho máme u tchána. Je černo - červený a právě hlavně kvůli té šířce sme ho brali. Taky vypadá dobře všemožně polohovatelný a skládací ale to pořádně otestujem až za provozu :slight_smile:
11. únor 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruljana drž se..budu nakukovat a těšit se na první zprávičky o miminkách ,-))) i vám ostatním držím palce které se blížíte do finále ,-))) a uplně závidím..ale to tu píšu furt :grinning:D
my o víkendu oslavili 1.rok a musela jsem zamáčknout slzu... z těch našich bezbranných prďolek jsou velké slečny... šíleně to uteklo...
11. únor 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@bejbyy oni se mnou ani nic nedělají,dostala sek kapacku2x denne a spis to vidim ze me budou udrzovat eo nejakeho rozumneho týdnu.Vizita nebyla,primar se nejak nedostavil.Ale budu je hnat aby me udělali ut čípku,chci vědět jak to vypadá,jestli se to zastavilo.Jinak me to nijak nevadi ze sem tady,celkem to utíká
11. únor 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vrtulka81 holka držte se !!! myslíme na vas všichni tri!!!!:slight_smile:
11. únor 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Páni vrtulko drž se!! ještě je na miminka čas..ať se ještě dopékají!!! myslím na tebe ! :slight_smile:
12. únor 2014 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koksi to jsou krasný holčičky, ani neni možný, ze za ten rok takhle vyrostou vid?
12. únor 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koksi Jsou krásný, princezny :grinning:
@vrtulka81 Jsi alespoň v klidu a nestresuješ se doma! Co rodina, chodí za Tebou na návštěvu? A jak to bez Tebe snáší malá?
@lucavka My máme taky kočárek u babičky. Takže všechny funkce, který má zkusím až po porodu. Teď jsem akorát kupovala adaptéry, tak jsem musela vyzkoušet, jestli mi na kočár sedí.
12. únor 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Manžel za mnou chodí denně i s malou,ta mě tady sní večeřu,pojí ovoce a de k babičce,tam je jí dobře a divím se,ale vůbec se na mě neptá,asi to už i chápe,možná tím že sama byla v nemocnici,tak ví co a jak.M8m tady snad nejvíc návštěv,tchán leží o patro výš,takže kdo de za ním,tak se staví a za ,mnou.Celkem to tu utiká,dnes je to týden a ani mě to nepřijde.Dnes mě přidají nějaké tablety na výtok,že tam mám nějaký nález,jinak je to lepší,akorát tu pořád žeru a strašně se roztahuje pupek :slight_smile:
@koksi holky sou úžasné,taky čumím jak to strašně uteče,ani se nenadáme a budou chodit do školky,ještě že my nestárneme :grinning:
12. únor 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky tak je to tady je ze me mamka :grinning: nevim jeste uplne podrobnosti ale oba maji pres 2,7 a zatim zdravi. . . vyhrivaji se v inkubatoru prinesli mi je jen ukazat na 5 min. . . povim vam ten cisar fakt des uz to nechci zazit v zivote. po narkoze zamnou vsichni chodili ( myslim personal nem) a povidali ze mam opravdu krasne deti mno posudte sami zkusim dat foto. . .
12. únor 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
12. únor 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@ruljana nádherní!!!!Obrovská gratulace maminko a všem hodně zdravíčka :dizzy_face:
12. únor 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruljana Jééé :slight_smile: gratulace největší, hlavně zdravíčko Vám všem a ať se daří tem dvoum uzlíkům.
12. únor 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruljana jejda jo je krása, nádhera ... a obdiv že tu už informuješ
12. únor 2014 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruljana Jéé, moc gratuluju, jsou rozkošní!! :slight_smile:
12. únor 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruljana jůůůůů, tak vítejte na světě mimísci!!! To jsou opravdu nádherná miminka. A je to tedy nakonec holčička a chlapeček??? Moooc Ti gratuluju a přeju vám všem hlavně zdavíčko. A jak se cítíš ty? :wink:
12. únor 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruljana Taky moc gratuluju, jsou fakt překrásný. Jsi ok? Císař hroznej? Jako že to teď hodně bolí? Věřím.... ale hlavně, ať jste co nejdřív ok a spolu doma!
12. únor 2014 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dekuji vsem za gratulace :slight_smile:
@dobrmania po psych strance je mi krasne ale fyz je des. . . mno ale po tom co jsem si zazivala s miminkama posledni tyden je to srovnatelne :slight_smile:

ale povim nejhorsi pro mne byla ta civna a vlastne jeste je. zvladnu hodne ale to to.je fakt des. . . jinak tesne pred operaci mi zacali kontrakce takze jsme to meli akorat :slight_smile:
12. únor 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana opravdu nadherna mimanka a super vahy,to tam ani nebudete tak dlouho,co?Velikanska gratulace!Preju Vam,at jste vsichni zdravi a brzo spolu doma.
12. únor 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruljana MOC VELKA GRATULACE,MIMÍSOVÉ JSOU ÚŽASNÍ !!!! :sweat_smile:
12. únor 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
gratuji,sou fakt šikulky a veliké,to budete i brzo doma,tobě držím palce ať se brzo zmátoříš a mimískům jen to nejlepší,ať sou zdraví krásní a dělají jen radost :slight_smile:
12. únor 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 dekuji ti. . . furt na tebe myslim, je mi hrozne lito ze nemuzes mit take tehu jako ja a pidisek. . . jo jo snad pujdem brzo, ja myslim ze uz v po pokud nenastanou komplikace s mrnouskama
uvidim. a jak to vypada s vami? je to uz lepsi?
12. únor 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana - hrozně gratuluju a hlavně ať ste všichni v pořádku a brzy doma :slight_smile:
12. únor 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruljana Janicko jsou kraaaaaasni, bobeckove roztomili!!! Uz se na vas moc tesim, az budete doma, moc moc gratuluji, jsi sikovna, mamko :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ruljana jeeeeeeeeeeeee to je nádhera :slight_smile: :slight_smile: a jakto, ze jsou v inkubátoru? A co je to civna zlato? Se začínám bát.....
12. únor 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek civka. . . zavadi do mocaku pac po operaci nevstanes na zachod. ted uz mi nevadi ale jak ji zavedli mno hruza. . . neboj neni to tak hrozny. . . jen to cekani pred op bylo nekonecne a hlavne kdyz mi zacli ty stahy, to minuta trvala snad hodinu :slight_smile: ted uz je mi docela fajna jen me boli jak kontrolujou jestli se stahuje deloha. jen by me zajimalo jaky asi je rodit prirozene a jak se po tom clovek citi. . . doufam ze tu bude nekdo rodit prirozene a da mi srovnani. . .
12. únor 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana Aha, taky jsem přemýšlela, co to může být. A on to je nějaký krajový výraz pro cévku :slight_smile:
No hlavně, ať Ti je každou minutu lépe a lépe... Já bych holky porodila přirozeně hrozně ráda, vyloučeno to zatím není, tak pořád doufám, že to půjde.
12. únor 2014 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana - no pro mě při císaři byli taky nejhorší všechny ty hadičky. Brr. Já ho měla bez narkózy jen s epiduralem v páteři. Ale dalo se to. Mám jen malinkou šanci že teď ty dva porodím normálně, ale taky bych byla zvědavá na srovnání... Tak ať se hodně rychle dáte dopořádku :wink: . Mě v úterý kuchli a v neděli už sem jezdila s kočárkem. Dvojčátka máš krásný, velký tak věřím že vám to taky půjde jak nic :wink:
12. únor 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana ajoooooo no snad to přežiju .... A proc dali miminka do inkubátoru vždyť jsou donošené ne? Furt na ne koukám jak jsou krasný .... :grinning:
12. únor 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - mě taky malýho dali "zahřát" i když byl donošený :wink:
12. únor 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek