• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@sacvi ja je mam cca tri dny od sebe,coz odpovídá,vim kdy sme je dělali :grinning: Tak me to neprekvapilo,prostě sme hamoťačky a poustime vic vajíček,stejně je to sranda a bude ještě větší az ro doma reknem a narodi se.Možná se tolik nezasmeju,ale rikam jim uz teď,ze budou hodná mimina,do třetice čtveřice by mohla byt hoena a brát ohled na moje zkousene nervy :grinning:
17. říj 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Podle MS 20.5., UTZ to zatím potvrzuje. A ty? NT+ mě čeká 12.11., krev o dva týdny dřív.
17. říj 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 No sem zvědavá, jak to malá zvládne. Snad nebude moc žárlit. Já vůbec nevěděla, že se může otěhotnět nějak po sobě. Sem myslela,že v jeden den,ale takhle to sem vůbec netušila :slight_smile:
Takže píšu si a každý den budu opakovat : budou to zdravá miminka, v bříšku vydrží co nejdýl a samo budou i moc hodná :grinning: Super rady holky. Ještě sem něco zapomněla? :grinning:
17. říj 2013 ve 20:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 trva to až tri týdny takže teď musím cekat....jako snad se hybou ja nevím.......
17. říj 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech ja mam 18.5. A na NT a krev du 6.11. do Brna ,vysledek me reknou uz twn den,ak aspon něco
17. říj 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Taky jsem chtěla jít dřív, toho dvanáctýho budu začínat 14. týden, ale hádat se nebudu... Jdeš na Veveří?
18. říj 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech Jojo na Veveří,tady v okolí nic pořádného není,tak musím tam
18. říj 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 A nevíš, ke komu jdeš?
18. říj 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech nevím,ale te´d si píšu z kamarádkou a objednám se do Zlína,tam se nic neplatí a udělají to samé
18. říj 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Tak jasně, pokud to máš blíž, proč ne.
18. říj 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se divím,že mě doktor na ten screening neposlal :confused: S malou jsem byla taky na veveří a teď nic..dělal mi utz u sebe..miminko měřil, pak našel druhý :grinning: a měřil druhý,ale to vše..Ukazoval mi i nosní kůstku,ale stejně sem myslela,že půjdu na tu veveří a budu klidnější :unamused:
18. říj 2013 v 10:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi ten screening neni samozřejmý - musis si o nej ještě bohužel většinou ˇrict ty- a u dvojcat bych ho teda vyžadovala!!!!!!!!
18. říj 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi no právě,ono je to nadstandart,můj doktor to taky nerad slyšl,když sme řekla že tam chci,ale objednala sem se sama a půjdu.Akorát teď váhám jestli zavolat do toho Zlína a ušětřit 1450,- z Veveří
18. říj 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech ono je to nastejno,jestli Brno nebo Zlín,spíš mě de o ty peníze,pokud ej můžu ušetřit,oberou mě o ně druhé děti
18. říj 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jo jenže minule mi řekl ať se objednám tak sem čekala (blbka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) až mi zase řekne,že je čas.. :unamused: Teď už je asi pozdě,ne? :unamused:
18. říj 2013 ve 12:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tak asi kam to máš blíž? Abys zase moc neprojela :grinning:
18. říj 2013 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi snad ne ale rychle!!!!!!!
18. říj 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek dela se mezi 11.-13+6 tt tak musis fakt rychle!!!!
18. říj 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Já to chápu, každá koruna se hodí. A co máš za pojišťovnu?
18. říj 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek moc děkuju. Ještě,že jsem si tu vás našla :wink: Tak su objednaná na veveří hned v pondělí. Starší miminko v té době 13+4 takže tak tak. Fakt dík :dizzy_face: Já se tak těším až ty drobečky pěkně uvidím :dizzy_face:
18. říj 2013 ve 13:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi super to jsem rada ze jsi to stihla :slight_smile:
18. říj 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek já taky a moc :slight_smile: Ještě jednou dík. Teď už jen,aby vše bylo ok. Vidělas pěkně miminka u vyšetření?
18. říj 2013 ve 14:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a pobolívá vás břicho? mě občas celkem dost..
18. říj 2013 ve 14:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi krásně - to uz uvidíš i orgány a tak :slight_smile:
18. říj 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to je super. Už se těším :dizzy_face: A mělas sebou někoho? :slight_smile:
18. říj 2013 v 19:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi nemela ale šlo by to - je to super, protoze fakt to trval 20-30 minut a furt je vidíš :slight_smile:
18. říj 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzaczech no me na to právě nepřispěje,to uz sem sedivala
18. říj 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sacvi me poboliva břicho často,dneska taky,až me to vyděsilo,musim si sednout nebo vyhodit nohy a odpocinoit si.Hlacne mě boli kdyz se zohnu a pak narovnam,tak vim ze nesmim tlacit nijak na podbřišek.Třeba malá když si na mě lehne,tak úplně citim kde ty mrnata sou,ale nechci ji pořád odhánět,pak na mě leze vic
18. říj 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81
@sacvi

bolesti bříška jsou normální - všechno se tam mění.... :slight_smile: hlavně klíííííd :slight_smile: co mám říkat já, po plodovce...bolelo to včera tak jsem taky plašila..dneska už lepší....čekám na každej pohyb,jestli jsou v pořádku....
19. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Janička taky na mě leze,ale už je velká. Včera sem jí řekla,že tam mám miminko a že musíme na břicho dávat pozor :slight_smile: Neřekla sem jí,že dvě páč rodině to řekneme až na vánoce :wink:

@pidisek a výsledky plodovky už víš? Určitě budou miminka v pořádku :dizzy_face:
19. říj 2013 v 11:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek