• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@pidisek nevim nevim proc je tam dali aby se asi jeste vyhrali... uz je mi o poznani lepe. brisko tahne coz je jasne ale opet mi v narkoze hlnuli pateri takze bojuji spis s tim. . . jeee dneska do sprchy a mimi mi pravdepodobne uz daji. . . ja take furt koukam na tu fotku jak je jeste nemam u sebe. . . tesim se az tam budou tvoji mimiskove. . .
@lucavka ned epiduralem jsem taky hodne premyslela, ale jsem nakonec rada za celkovou a nemenila bych. . . ta psychyka fakt pracuje hodne. . . a mozna je taky rozdil jestli je tam u toho chlap ci ne. . .
13. únor 2014 v 05:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana možna ze jsi mela celkovou to je pry vzdy horší rekonvalescence pry... Ja chci jen spinál:slight_smile: chci je vidět :slight_smile: pidísky :slight_smile: ted jsem na ty tvoje zase koukala a vubec se mi nechce věřit, ze mam takový v tom brisku taky :slight_smile: :grinning: :grinning:
13. únor 2014 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak du z kontrolniho ut,cipek zatim stabilni,otevřená pořád,nozky nechat nahore a lezat.Zitra dotanu uz jen tablety,tak uvidime jestli se to nezhorsi.Miminka sou v pořádku a obe hlavickama nahoru.
@ruljana ja doufám ze teda bueu rodi přirozeně,do cisare se me moc nechce.Prece jen po klasickem porodu je to lepší,téměř nic neboli,brzy nastupuje mleko a hlavne se to rychle hoji.No uvidim jak nakonec pujdou.Uz je ti lip? Asi bych taky blaznila nemet mimca u sebe,ale na druhou stranu odpocivej a nasbirej sili,budes je potrebovat k miminkum :slight_smile:
13. únor 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 dnes mi opět dr - kapacita - a jiny nez minule radil raději císaře - u dvojcat je to pry fakt riziko a stat se muže cokoli... Tak ja holky volím cestu císaře, hlavne jde o ty pidísky, at je jim fajn... :slight_smile:
13. únor 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 @sacvi Holky, ve 20.týdnu psaly, že máte z nás největší břicho. Tak já jsem Vás určitě dohnala :slight_smile:
13. únor 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vrtulka81 A pustí Tě domů nebo budeš pořád v nemocnici?
@pidisek Taky si říkám, že když si budu moct vybrat, tak asi raději císaře, že je to pro mimča bezpečnější...
13. únor 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek blahopřeji k rozhodnutí pro císaře, já bych se děsila aby to nedopadlo jedno tak, jedno tak, být na vašem místě kdy můžete rozhodovat
13. únor 2014 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 urcite jo...poslechnu raději rady doktorů...
13. únor 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bejbyy nechci radsi riskovat prece jenom :slight_smile: a co ty?
13. únor 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek co co já? Já dneska čekám na návštěvu kámošek, a kontrola na velkým utz až v úterý ... jinak furt řeším bydlení, o víkendu se mi vrátí přítel z Maroka tak budem muset začít řešit už fakt kde budem ...
13. únor 2014 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 urči mě pustí v pondělí dom,typuju to na pondělí,tak uvidím.POkud budou zabírat i tablety,tak mě tady nenechají a budu ležet doma,sice nevím jak,ale snad to zvládneme.Dopoledne budu muse chodit okolo malé a pak přijde mladý ze škle,tak ji zabaví,no a pak to přebere manžel.Pokud se to zase zhorší,opět mě tu mají.Hlavně musím přežít 30tt,pak už budu klidnější,teď mě dr řekl že je fakt hodně brzo a šance by byly malé.Ale snad mají prckové rozum a vydrží tam.
@pidisek víš co,pokud by mě řekli že je sebemenší riziko při klasickém porodu,že se jim něco nelíbí,tak určitě se nechám kuchnout,ale pokud řeknou že je vše v pořádkua miminka půjdou porodit a problém nebude,budu rodit normálně.Popravdě ale sem na vážkách,v první řadě de o ty prcky a navíc bych nai já nechtěla kyksnout při porodu,takže asi se budu rozhodovat až před porodem,zatím nespolupracují a sou stejně hlavama nahoru,uvidím,čas je :slight_smile: Ale v tvém případě se fakt nedivím,taky bych volila císařem,navíc když bude plánovaný,tak je to lepší,než když se dělá akutně.Už se těším i na tvoje pidíšky,až se tu objeví že si maminka a fotečky prďolek
13. únor 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ja uz se taky tesím :slight_smile: snad dame ještě ty tri týdny :slight_smile:
13. únor 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 no snažíš se nás dohnat,ale máš co dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsadím se že nás se @savci netrumfneš,budeme bubnové královny a pupky potáhneme po zemi.Ty jo,teď přijali holčinu,čeká teda jen jedno a je v26tt cca,a teda vypadá jako by se přejedla,já sem vedle ní jak sud,kdžyž řekla v kterém týdnu je,tak sem si fakt připadala blbě.

Sonduju hodiny,mám hlad a už by nás mohli přijít nakrmit ,to je taková pohoda,když nemusím řešit denně co vařit,přinesou nám to až pod nos.Akorát je to spíš hop nebo trop,člověk neví jestli to bude vůbec k jídlu.Takové překvápko,ikdyž si jídlo vybíráme .
V pondělí budou posílat kočár,ta sem zvědavá jaký bude.¨Jinak někdo se ptal na tu kabelu ke kočáru,tak tu sem prva psala že ji mám objednanou,Emitex -nevím typ,tak tu že nemají,tak si pořizuju Emitex Kate,má teda ratší popruh,aleje fakt že nemusí vyset přes celou rukojeť
13. únor 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana kráááásnááá miminka :dizzy_face: :dizzy_face: Moc gratuluju a přidáváme se k těm co na fotečku pořád koukají :dizzy_face: :grinning:

@pidisek a jak vypadáš ty? CS a čípek? Už se něco chystá? A máš termín císaře?

@vrtulka81 hlavně,že je pupík lepší a už tak netvrdne. Doma si toho snaž co nejvíc nachystat k posteli ať nemusíš pořád vstávat. Já tu mám bordel :grinning: Ale mám tu různé hračky,malování, pohádky,hodně pití a nějakou sladkost a když malá něco chce mám toho hodně po ruce, hrajeme si v posteli a vstávám jen když fakt musím..

@mmonika87 pupík pěknej a hezky roste :slight_smile: Ale nás s vrtulkou jen tak nedoženeš :grinning:
13. únor 2014 ve 12:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Včera jsem konečně objednala kočár a ještě mi zbývají nějaké drobnosti.
Muž včera vozil kuchyň a skříně do ložnice a ještě sedačku. Příští týden má prázdniny-to toho hodně udělá a pak se huráá stěhovat :slight_smile:
13. únor 2014 ve 12:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi jakou barvu? A vy vlastně čekáte co? Holky, kluky, páreček?
13. únor 2014 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy nevíme co čekáme. Bude to překvápko :wink: O barvě ani nemluv :grinning: Chtěla jsem hnědej,ale muž s malou mě přehlasovali. Takže máme barevnější kombinaci :grinning: :sweat_smile: A expedice 20.2.což sem se divila. Odepisoval mi chap ještě v 21.15 :confused: To jsem koukala :slight_smile: :slight_smile: Jo a jsou k němu i moskytiéry. Což sem netušila a chlap se ptal esi k těm co jsou v ceně kočáru chci ještě další dvě :grinning: Sem si totiž vybrala páč sem to netušila :slight_smile:
13. únor 2014 ve 13:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi ty jo hezký ... to jsou teda rychlíci, ta hnědá je pěkná, ale já taky raději kdyby to bylo s něčím veselejším nooo. Jsem měla předtím, pro jedno, vyhlídlej právě hnědej s kytkama, jako má teď tady ten fialovej. Moooc krásnej, a tam mě tady ty hned nadchli :sweat_smile:
13. únor 2014 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. únor 2014 ve 13:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy jééé,ne ten fialovej. Je to na té stránce pistácie s koly
13. únor 2014 ve 13:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jestli si někdo myslí,že má pupek..tak koukněte na můj bříšánek v 31tt :grinning:
13. únor 2014 ve 13:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruljana to Ti věřim, cévka je pěknej hnus..sama jsem ji teda ješte neměla, jen jsem ji zaváděla pacientkám jako sestřička a vím, že jim to bylo hoodně nepříjemné :unamused: . No jde vidět, že jsi pozitivní, tak to budeš určitě brzo fit :wink: . A už máš dětičky u sebe? Jestli budeš mít chviličku, nechceš přidat prosím ještě nějakou fotečku....strašně ráda se na ty tvé mimísky podívám. Nemůžu se na ně totiž vynadívat... :slight_smile:.
@mmonika87 Mončí mě nepřijde že máš ten pupík nějakej extra velikej...myslim že tak akorát :wink:
Takže další v pořadí k porodu je teda @pidisek, že? :wink:
13. únor 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sacvi hůůstej baráček :slight_smile:....třeba si dětičky udělaly jen pořádné místo a odteď už ti povyroste jen o malinko :wink:. Btw. zvládneš si třeba ještě ostříhat nehty na nohou??? :grinning:
13. únor 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania to je :grinning: Nehty zvládnu, ale jen když ležím :grinning: Ale třeba takové holení (krom podpaží-to zvládnu :grinning: ) je katastrofa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2014 ve 14:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi
@dobrmania

Tak dnes kontrola super - mame 2500g kazdej,jsou uplne stejný +- 50g, dole vse uzavřené čípek 2cm a dělo ja FX/4 tomu nerozumím, vy jo?

Jinak císař prvni tyden v březnu je to zvláštní to vědet :slight_smile: teda pokud vydržíme pohromadě :slight_smile:
13. únor 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Melo tam byt ne dělo jako ale něco jako :slight_smile:
13. únor 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi :grinning: :grinning: to věřim...já už začínám mít s holením také problém...za chvíli bude zrcátko můj nejlepší kámoš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
@pidisek tééda, to budeš mít pěkně "vyrovnaný vrh" :grinning: . FX/číslo - by měla být výška fundu - tzn. kam až děloha sahá ( jako pod žebra) teda pokud se nemýlím :dizzy_face: . První týden v březnu??? To je síla, to už máš za pár... :wink:
13. únor 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi @dobrmania Já už mám taky co dělat si ostříhat nehty. No a o holení ani nemluvím. Minule byl naštěstí akorát přítel v koupelně, když jsem se koupala, tak zaskočil :slight_smile: Začíná trénovat :slight_smile:
@pidisek Už se to kvapem blíží, bude ten pupík chybět, co? Ale to vědomí, že konečně uvidíš ty malý stvořeníčka....

@dobrmania Mě teda přijde, že ten pupík je fakt velkej. Ty ses vůbec pupíkem ještě nepochlubila, tak šup sem s fotkou!! :grinning:
13. únor 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania mně minule už ani zrcátko nepomohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neviděla jsem nic a celá se pořezala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Příště bude muset muž nebo fakt nevím..
13. únor 2014 v 16:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ty se máš :dizzy_face: Krásný váhy a už ti to uteče a budeš chovat :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2014 v 16:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek