• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@mmonika87 @sacvi No s tim přítelem a holením nevim nevim...já jsem děsná perfekcionistka, tak nevim zda by mě oholil dle mách představ, ale asi lepší než se celá pořezat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
No jo, no jo...tak já se tedy také vyfotim a pochlubim pupkajznem :grinning:...slibuju :wink:
13. únor 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania huráá..těším se na fotku :wink: :grinning:
13. únor 2014 v 17:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sacvi ja to vidim,ze ostatni maji pupky a jen ty nase prdelky si stavi panelák,to sou bachory :grinning: Ted v nemocnici se nevyfotim,jen si pohlizim v koupelne v zrcadle kachnu jak zarusta,pokud ke nepusti brzo domů,manzel doma naběhne s krovinorezem,na to holitka stačit nebudou.Akorat mam obavu,ze jestli bude tu chudinu holit on,tak skončime u jine činnosti :grinning: Ja teda nesnáším utirani po koupeli,kdyz mqm utrit nohy,pomalu bych si rozbila drzku,no a natáhnout spodary nebo fusakle.....děs,to je okolo toho kurvovani a funeni.Navic tady v nem kdyz vylezu ze sprchy,tak nez se utru a oblecu,hrozi flaknuti na zem,klouze to jako prase
13. únor 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak tedy moje první veřejná pupkins fotka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dobrmania si děláš srandu?? :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:
13. únor 2014 v 18:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tebe ten humor nepřechází ani v nem. :grinning: To je dobře :slight_smile:
13. únor 2014 v 18:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi nééé nedělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ! Porovnávala jsme o víkendu pupík s kámoškou, která je ve stejném tt. ale čeká jen jedno mimi a chlapečka....já ho mám sice menší co do prostoru ale za to širší...holky mám nějak naskládaný po bocích :grinning: takže tak...
@vrtulka81 :grinning: to jo teda, ty tvoje dítka to budou pěkní šprýmaři :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. únor 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi takhle to má vypadat v 32. tt....takže ty jsi naprosto v normě :wink: :sunglasses:
13. únor 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Opět se tu v posteli řehtám nad Tvým příspěvkem :slight_smile:
@dobrmania Ty máš takhle z boku malý břicho jako @pidisek. Já mám jedno mimčo vepředu a druhý mám na pravým boku.
Po pravdě řečeno, mě je jedno, jak budu oholená, hlavně že mi nepolezou chlupy ven z gatí :slight_smile: Já se stejně holím akorát tak jednou za 14 dní, když jdu k doktorovi, jinak se nenamáhám :slight_smile:
13. únor 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 jj, ono hrozně záleží jak tam jsou mimi naskládaný...stejně si myslim, že jak mám na každém boku jednu, tak je to jenom tim, jak se celej dne válim z boku na bok :grinning: ...tak se holt cácorky musely přispůsobit :wink: . S chlupama jsem na tom stejně :slight_smile:, také se holim jen pro jedinou osobu a to pro pani doktorku :grinning:.

Mimochodem holky, máte také tak chlupaté břicho??? Si připadám jak opice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania bez nekam,to si jeste o tyden driv jo? Tomu rikas pupek? Kde je máš,taky nekde v batohu ,to neni možné.

Holky co se chlupu týká,tak tu s nama lezela jedna aranka (cigana) a ta teda mela květák jako kráva,ale všude,to byl hrozny pohled,mladá holka ale takove bago pod pazuchama a na kachne sem neviděla,ta to snad pestovala na kšeft.Chodila tu s holou riti a vubec ji nebylo blbe zvyhnut triko a vyvalit toho bubaka.@dobrmania jestli si myslis,ze máš chlupaty pupek,tak tohle neprebijes i kdyby si to hnojila,ta mela na pupku kadere jak rusalka
13. únor 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 @dobrmania Jojo, jediný, co obden zvládnu, je oholit si podpaží :sunglasses: To je to nejpřístupnější místo :slight_smile: Jinak pupík mám taky pěkně chlupatej a vylejzají mi žíly, hlavně uprostředek břicha. Ale na zmíněnou aranku teda fakt nemám :grinning:
13. únor 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania teeeda tak malinký bříško :grinning: . Ale krásný. Jinak co se týče stříhání nehtů na nohou a holení tak už sem docela marná :frowning2: . Taky pěkná sranda vyndat jídlo z trouby a nespálit si pupek o dvířka :grinning: . Taky ho mám pěkně chlupatej a protkanej žílama. Já mám malý naskládaný jako na palandě. Holku pod žebrama a kluka dole. Taky mě ty žebra a žaludek bolí totálně nelidsky :frowning2:.
@pidisek - to už máš opravdu za pár. Hlavně ať ste v pořádku :wink:
13. únor 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dobrmania
Tak to je fakt pidi brisko :slight_smile:
13. únor 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 ano ano utíká to....dnes je to i přesně rok kdy nás propustili po měsíci z porodnice....a už mají holky rok...proto vám šíleně závidím že teprve jste na startu a máte vše před sebou ,-) ikdyž ty roční už mají taky něco do sebe, je s něma sranda, začínají chodit, už se chvíli i samy zabaví..ale miminka jsou prostě miminka. Ty se moc drž!!!!!! myslím na tebe :wink:
13. únor 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania To prý tak bývá, že jsou holky na bocích, já mám zase kluky natlačený vepředu. Takže zezadu by nikdo nic nepoznal a když se ototčím z boku tak vidím skoro úlek, kdy že to už bude :D Minulý týden jsem byla s tetou na kafe a pán při odchodu poznamenal, že příště už to bude určo ve třech :D
14. únor 2014 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 :D :D :D to je koment. Hele, ale z praktické stránky, jsem 21 tt a nemám doma zrcátko, takže už jsem taky uvažovala než si něco fiknout tak, že budu mít zoo :D prostě pupek ve předu a manžel odmítá spolupráci :D Co pak? :D
14. únor 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem Přesně, taky u mě zezadu není nic poznat, ale z boku pěkný buben :slight_smile: Ale jestli nosím holky nebo kluky, to netuším... Já sice doma zrcátko mám, ale v koupelně je slabý světlo, že bych stejně nic neviděla. Sama bych si o pomoc neřekla, ale když se přítel sám nabídl, tak proč ne. A pak mě rozesmál, kdy se zase příště budeme holit :grinning: :grinning:
Ty doktoři to neřeší, ale jde jen o náš pocit, že? Teď je to paráda, že je chladněji a nenosí se kraťasy, ale až bude tepleji, tak to bude děs. Ob den holit nohy, na to se netěším :frowning2:
14. únor 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Přesně tak, pamatuju dobu, když jsem chodila k doktorovi v nějakých 17nácti a vždy před návštěvou nechala všechno dorůst, aby si nemyslel, že jsem nějaká rajda :slight_smile:)) Teď je to spíš asi naopak.
14. únor 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem holim po paměti,taky zrcatko nemám,snazim se teda ruzne nahlížít,ale pres ten buben nemam narok,divim se ze pre nej jeste vidim televizi :slight_smile:
@koksi taky j to desi jak to letí,ale popravde asi budu rada kdyz ten prvni pul rok uteče,aby i sourozenci z nich meli.Ale sou to zase posledni děti,tak si budu uzivat kazdy okamžik.Hlavne aby tam zustali do rozumneho tydne,vcera me sestricka docela vyděsila,ze mivaji predcasnatka vadu oci atd..ze ocicka se dodelavaji jako posledni.No snad budou ok,musim věřit
14. únor 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Kašli na sestřičku a neposlouchej ji.. víš kolik by muselo být zrakově postižených. Máti s tetičkou taky byly dřív. Máti nosí brýle cca 2 roky a tetička vůbec ( a to jim letos bude 50)
14. únor 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem ono je ot sestra že,ty asi hodně věcí moc řeší,taky si říkám že to nebude uplně pravda
14. únor 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 Ježíš nenech se takhle strašit!!!!!!!!!
14. únor 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 na to co ti říkají nemysli, ano stát se to může ale to i v těhotenství s jedním dítětem takže hlavně klid ,-) do mě píchali od 28tt kortikoidové injekce aby holkám rychleji dozrály plíce neboť to taky vypadalo na dřívejěší porod...nakonec jsou ve 34tt...a vše je v pohodě..a jak jsem to tu možná i psala....svůj vývoj tak neskonale dohnaly...ani váhou ani vývojovou stránkou není na nich poznat že jsou nedonošené. Sice jsem s nima cvičila 7měsíců každý den Vojtovku ale to ty předčasně narozené děti prostě nemine a vyplatilo se...teď tu lítají s kočárkama, chodítkama jak potrhlé a strašně je to baví .-D nejvíce když můžou vozit samy navzájem :grinning:DD takže žádné strachy..snaž se to vydržet co nejdýl, bude dobře uvidíš ,-)
15. únor 2014 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a takhle to vypadá když řádí .-D holky fakt se těšte...to prostě maminy s "mono" dítětem nezažijí ,-)) je s těma dvojkama tolik srandy :sunglasses: :grinning:
15. únor 2014 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@ruljana moc moc gratuluji!! snad je máš už u sebe a můžeš si jich užívat plnými doušky. Cítit tu nádhernou vůni novorozeňátka....... opatrujte se! :wink:
15. únor 2014 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koksi jeeee to je super :slight_smile:
16. únor 2014 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koksi To je bombááá :slight_smile:)))
16. únor 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak máme za sebou kontrolu v 21tt v prenatalu u Vlašína. Mimi naprosto v pohodě, odpovídají všemu. Sice mě pak doktor vyděsil sdělením, že prý jsou jednovaječná :slight_smile: ale prý se to pozná až při porodu, takže po dohledání na inetu, označení co dal je i pro dvojvaja :slight_smile: na konci ultz jsem se tam málem složila, protože tam měl tak děsný vedro, že se mi udělalo strašně zle.
Potvrzeno, že jsou to kluci!!! Takže můžeme vybrat druhý jméno, kočárek a všechno okolo :D
Váží pouze 350g + přiměřeně plodové vody.. a kde je jako těch 10 kg co mám k tomu??:D :D
16. únor 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zunem gratuluju :slight_smile: to je super :slight_smile: me tam teda vzdycky byla vidět přepážka mezi nima tak byla jistota no a po amnio uz 100 % :slight_smile:
16. únor 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek