• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@zunem Tak to vítej v klubu jednovaječných dvojčátek :grinning: Moje dětičky měly v 19.týdnu 300 g a 270 g. Zítra ale jedeme na velký UTZ, tak jsem zvědavá, co nám řeknou.

Holky, která tu chodíte do poradny k Apolináři nebo se chystáte tam rodit? Já o tom pořád přemýšlím a asi do toho jdu taky. Pořád čtu, jaký mohou nastat komplikace u jednovaječných, tak mě to nahlodalo a asi tam půjdu taky.
16. únor 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koksi To jsou fakt princezny, jsou nádherný. Úžasný fotečky, z holek asi budou modelky :grinning:
16. únor 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 ja tam chodím uz od amnio :slight_smile: je to trošku továrna / hodne maminek/ ale nikdy jsem nečekala dyl nez hodinku a jsou tam moc milí :slight_smile: zvlášť kdyz mas dvojcatka :slight_smile: zatím jsem mela štěstí na dr. koutského, je super milej a hezkej :slight_smile: a uz jsme se domluvili, ze me bude rodit on :slight_smile: nepříjemné je jen čekání na ultrazvuku, ale je to velka nemocnice a akutky jdou napřed to je jasny :slight_smile: zase z každého utz mas podrobné vysledky pomalu jako ze screeningu takze super :slight_smile: no a počítej ze se ze budou porad ptat, jestli ti nevadi medici :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87
A hlavne - kdyby fakt neco, tak tady je nej pece o miminka !!!!!
16. únor 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Mě se právě i naskytla možnost, že jedna známá mi to tam domluví, protože tam dělá. Takže do toho asi fakt půjdu. Vyšetření je dle objednání na určitou hodinu nebo je to dle toho, jak přijdeš? A jak často tam chodíš?
16. únor 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 s dvojcatky od 34 tydne :slight_smile: jednou za tyden :slight_smile: neobjednávájí na přesnou hodinu musis si počkat .... Ja jsem rozmazlená ze soukromé pece, takze moc nadšena nejsem, ale je mi to jedno - je to kvůli pidískům a jen chvíli :slight_smile:
16. únor 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Aha, já myslela, že jsi tam chodila už od začátku těhotenství. Já jsem jedině na gyndě (není soukromá) čekám max.20 minut, jinak u jiných doktorů je to na dýl...
Si říkám, jestli vůbec do 34.týdne vydržíme 3 v 1. No uvidíme, až se mi ozve ta známá a hlavně, co mi zítra řeknou na kontrole v Gennetu
16. únor 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 to ne, do porodnice te berou az par tydnu pred porodem :slight_smile: ja na svy gyn nečekala nikdy ani minutu, no ale zase to stalo penízky, ale neměnila bych za tu pohodu...hned po porodu se tam zase vrátím :wink:
16. únor 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady moje dnešní brisko 36+0 :slight_smile:
16. únor 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 myslím, že nebudou jednovajka :slight_smile: Co jsem vyčetla, tak se tam právě označují když mají svůj domeček a svoji ledničku, což mají. Ale překvápko by to teda bylo :D Páč celou dobru tvrdím, že to je přes koleno :slight_smile:
16. únor 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek hurá,konečně pupík :slight_smile: Hezký,konečně se trochu dokulatil,fakt to máš super že až na konec těhu.
Já už trpím každou noc,buď nemůžu dýchat,nebo mě pálí žáha,mimča mě kopou ze všech stran a celý pupek mě děsně tahne,za týden sem tady přibrala kilo,no děs jako,to nechci vidět kam se až vyšplhá ta váha.Taky sem rozhodnutá pořídit ten podpůrný pás,dost mě to břicho táhne k zemi.Na zádech ležet nemám,že se prckům špatně prokrvuje placenta a blbě se mě dýchá,jak si lehnu na bok,vrací se mě šťávy do krku a spouští se krev z nosu.Útěcha je,jak se ti broučkové mrví,tak jim chytám nožičky nebo ručky,záoeží co vystrkují,je to sranda.
@savci taky cítím víc pohyby na straně kde mají hlavičky,nohy mají dole a tam je velice necítím,hlavně tělíčka a hlavičky.Zítra už asi povalím dom,tak sem zvědavá co dnešek,ten rozhodne,pokud nebudou stačit tablety a břicho bude zase zlobit,opět do mě budou tankovat kapačkou.Ani nevím co si přát,jestli jít domů nebo ne,ale doma se rozhodně íc vyspím,tady se to nedá,v noci se převalujeme všechny co sme na pokoji,je tu horko,jen větráme a čekáme kdy nám přinesou jídlo :slight_smile: Už sme jako ovce,čekáme co nám kdo hodí :grinning:
@koksi věřím tomu ž eje taky donosím a budou v pořádku,když vidím ty tvoje fotky a to nadšení s holkama,jak si to žíváš,fakt se na to začínám víc těšit než děsit,navíc když vím,že máš doma malou školku a já budu mít vlastně taky.... jako ostřílené maminy by nás nemělo velice nic překvapit :slight_smile:
16. únor 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Jedna mamima právě říkala, že tam chodila do rizikový poradny, jezdila tam každých 14 dní...
Já chodím na svojí gyndu do poradny taky každých 14 dní, teď navíc jedu do Prahy na velký UTZ.
Máš krásný bříško, taky bych takový chtěla mít. No jo, to jsou ty hubený maminy :slight_smile:
@vrtulka81 Mě mimča naštěstí zatím v noci nekopou, jsou docela hodný. Přes den je cítím, ale není to tak hrozný. Žáha mě taky začala pálit, v noci se převaluju ze strany na stranu kvůli kyčlím, protože mě bolí. Jo a začaly mi otékat nohy :( Asi to souvisí s práškama na tlak, který beru. Budu muset zavolat doktorce
16. únor 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 no to jsem asi taky mohla kdybych chtěla - dvojcatka jsou riziko automaticky - ale ja nechtěla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 no teď si připadám jako koule - normálně mam 53 kilo :slight_smile: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
16. únor 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak šel čas :slight_smile: my tři 2-9. měsíc :slight_smile:
16. únor 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek Prej koule :grinning: Já měřím 162 cm a mám 69 kg. Začínala jsem na 61,5 kg. Moc hezký, jak jsou ty fotky za sebou a je vidět, jak šel čas. Taky to chci udělat, ale zatím nevím, jak. V jakém programu jsi to dělala?
16. únor 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 je to aplikace "Moldiv" na iPhone :slight_smile: kdyztak si hod fotky do fotoblogu stahnu je a udelám ti to :slight_smile:
16. únor 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojj jsem 9.týdnu a čekám dvojvaječna dvojčata
16. únor 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tak jdu mrknout jak se s dětma máte a vidím, že možná půjdete domů, to je super :slight_smile: Jen tak dál :dizzy_face:

@pidisek krásný pupík, já budu určitě mega hroch, měla jsem obří břicho i když jsem čekala jedno, natož dvě :grinning:

@lucik024 vítej v klubu :grinning:
16. únor 2014 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Dík. Já myslela, že to děláš v počítači... Já si s tím sama vyhraju, ono to stačí udělat vlastně jen ve Wordu.
@lucik024 Vítej a gratuluji!
16. únor 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucik024 ahoj a vitej :slight_smile: odkud jsi ? Vzpomínám si ze to byl pro me šok kdyz mi řekli ze jsou tam dve - ted bych je za jedno nevyměnila ani za nic :slight_smile:
16. únor 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ahojj jsem z Ostravy,musím říct ,že toi byl velký šok jelikož máme už dvě děti minimálně týden jsem nemohla spát a přemýšlela jak co bude.v listopadu jsem byla u doktora aten mi řekl ,že jestli budu chtít někdy otěhotnět takbse budu muset léčit atd. Protože jsem menstruaci měla minimální většinou jen jeden den ,ttakže i plodné dny jsem skoro neměla.Vůbec jsem nepočítala ,že bych mohla otěhotnět s přítelem sme si dávali pozor dva a půl roku a nakonec jsou z toho dvojčatka .
16. únor 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucik024 teedaaaa tak to je krasný :slight_smile: ja byla předtím 6x na ivf, je krasný kdyz se to povede takhle, fakt to je zázrak :slight_smile: ted uz vím ze to bude sranda - teda aspon si to představuju, ta prťátka si spolu hrajou, mají parťáka od malička, myslim, ze je to skvělý :slight_smile:
Neumím si představit teda k tomu ještě dalši deti, ale koukni treba na @koksi, to je frajerka tady největší :slight_smile:
16. únor 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek a už víš jestli to jsou holčičky nebo chlapečci?
16. únor 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucik024 ja byla na amniocenteze takze vím ze čekám holčičku a chlapečka :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak to je krasa ,já doufám ,že aspon jednoho chlapečka budu mít :slight_smile:
16. únor 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucik024 tak drzím palce at tam je aspoň jeden :slight_smile: pindík :slight_smile:
16. únor 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek taky si to nedovedu představit se 4 dětmi ,ale nějak zvládnout se to musí
16. únor 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek děkuji
16. únor 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek budeš rodit spontálně nebo císařem?
16. únor 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek