• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@len3 ahojky,já měla 3 týdny po oplodnění hcg 1084 :slight_smile:
17. únor 2014 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jedu na velký UTZ. Na jednu stranu se těším, až uvidím mimísky a na druhou stranu mám strach, jestli jsou v pořádku. Držte mi palce, díky.
17. únor 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 drzím palecky :slight_smile: to mas v rámci 2. screeningu?
17. únor 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 ahoj a vitam tě,ja taky budu mit doma smečku,doma dve deti a dalsi dve na cestě,proste takova školka.Ale uz z soku seslo a ted převládá strach a nateseni,to prijde taky.Jeste teda nasleduje sok z kocaru :grinning:Ja zase chtela aspon jednu holcicku a mame mit parecek,tak sem rada,manzel chtel kluka ale i holku,no a ja radsi dalsi holčičku,takze u nas ta dvojcatka byt musela,aby byla spokojenost na obou stranach :grinning:

Jinak uz sedim u tchýně,tak me dnes ceka postupny navrat do.reality.Zatim to de,sedim a divam se na malou jak si hraje,uz me ta prdelka chyběla.Zvladla toh beze me dobře,az me to prekvapilo.
17. únor 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@len3 me sli mrnata videt obe uz v 5tt u obou tehu na ut,tak me hcg ani nebrali.Uvidis,u prvniho dvojkoveho tehu jedno brzo zaniklo a hladina zustala vysoka,pak to delalo bordel.
@ewulka88 pas taky řeším,hlavne velikost,nejradsi bych ten co ma @savci,kamaradka ma totiZ nejaky levny a uz ma druhy,byl uz maly a blbe držel,takze to musim vydumat.
@savci chci tvuj 32tt :grinning: dneska zatim bricho neztvrdlo,cipek se zastavil na 3.8,lehce otevrena ale zůstávám,tak musim byt opatrna.Zitra me pošlou kočár,tak ve stredu uz bude doma,budu zkoušet co se eo nej vleze,pak nafotim i s malou,aspon budete mit predstavu jak vypada naplněny a treba tem fo jeste nejste rozhodnute jaky vybrat,pomuze
17. únor 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Neboj budou v pořádku :slight_smile: taky jsem byla před tím úplně KO, to chce myslet pozitivně (se mi to teď říká:slight_smile:))
17. únor 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 jestli dopadl prvni ut dobře,tento uz bude ok,uvidíš
17. únor 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 taky bych chtěla tu Anitu, ukazovala mi ho paní přímo v obchodě a kladla na srdce dobře vybrat velikost. Takže bazarový asi ee, nerada bych za něho dala 600, v tom lepším případě, aby mi pak ležel doma protože by byl malý.
17. únor 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ahojj,tak je fajn ,že v tom nejsem sama:slight_smile: taky pořád přemýšlím ,jaký kočárek koupit ,aby se pohodlně vezl :slight_smile: jak máš děti staré?my doufáme ,že aspon jeden chlapeček bude ,máme doma totiš dvě princezny :slight_smile:
17. únor 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky vám ze začátku těhotenství bylo moc špatně prý u dvojčat je to normálni ,od rána do večera a ještě v noci se budím je to šílené docela,doufám ,že to brzo skončí
17. únor 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 Bylo - strašně. Sice jsem nezvracela, ale bylo to jak 3měsíční kocovina :slight_smile: žaludek na vodě, takový návaly a motaní se. Jediný co mi na to pomáhalo, tak pravidelně jíst, co 2 hodiny jsem furt něco jedla. Ať už pečivo, zeleninu, ovoce.. cokoliv, jen abych neměla ani chvilku prázdno v žaludku. V noci jsem to řešila džusem s dužinou (něco hustýho a sladkýho), ale co jsem četla doporuručují třeba sušenky, piškoty na nočním stolku a klidně slupnout v noci ze pár :slight_smile:
17. únor 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 první půlku těhu mi bylo tak zle, že sem málem skončila v nemocnici. Neudržela jsem v sobě ani pití. Zabrali mi až čípky z gyndy. Pak to chvilku šlo a teď se mi to vrátilo jako ranní nevolnosti. Ráno se vyblinkám a pak jakžtakž dobrý. Jenže už mě tak pálí žáha a bolí žebra že si nemůžu ani lehnout.
17. únor 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem právě už asi tři dny sleduju ,že když jim pravidelně co dvě hodky je to o něco lepší,ale kolikrát je mi tak blbě,že nemám na nic sílu
17. únor 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucik024 me nebylo špatně vubec :slight_smile: jen potom ta žáha...
17. únor 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak to máš supr i když ta žáha to je taky dost nepříjemné,trapila mě u druhé dcerky
17. únor 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewulka88 no ja ho dneska byla kupovat,taky Anitu a rozmer fakt problem,samo meli jen eLko a tome bylo velke,takze zase nic :$ Asi objednam z netu,v obchode za nej chteli 770,- coz me zarazilo,prisel me oobyčejný,ale potrebuju ho,tak to neřeším
@lucik024 mam 2.5 a 11.5 roku,holcicku a kluka,des nekdy.Hlavne ted co vymysli ta mala za blbiny,touzebne cekam az pujde spat.Dnes me totiz pustili z nemonice a navrat do reality je fakt desny.Jak prijde kočár,tak napisu co a jak.
Dnes sem potkala pani z dvojcecim kocarem v obchode,mela Tako jumper,dost velký,bohuzel neprojede nikama,jen ve velkem obchoďáku,jinak ze ho musi porad rozkladavat.
17. únor 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyyyyyyyyyyyy mam kočár !!!!!!!! Nejdriv mi odmítli poslat můj vybrány iCandy ze tu barvu nemají a ani se neomluvili ze nedali vědet drív - no a tak jsem se naštvala a bude tenhleeee!!!!!! Je uuuuuuzadneeeeejjjjj!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
17. únor 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 a kde jsi byla prosím? Mě ho v obchodě nabízeli za 950,-- Kč. Ale jak píšeš, když to potřebuješ, tak to neřešíš...
17. únor 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,na screeningu bohuzel prisli na TTTS dvojcatek,takze me okamzite poslali do Podoli a tento tyden me ceka zakrok,rozdeleni placenty,aby se mimca vyzivovaly stejne.Bez zakroku nema sanci na preziti ani jedno:'( Samozrejme,ze jsem to obulela,ale ted jsem rada,ze tu jsem a budeme pod dohledem.Ale musim rict,takova vyhlasena porodnice a ani internet tu nemaji :angry:
17. únor 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 Jee holka držte se!!!! Držíme vsech 12 palečků!!!!! Je dobre ze uz umí delat takové zákroky ... Myslíme na vas !! :slight_smile:
17. únor 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ten je supr ,jaká je cena?
17. únor 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 ježkovy voči Mončí, co to tady čtu :frowning2: ... Moc na vás všechny myslím a držím palečky! Jste všichni tři velcí bojovníci, tak to určitě všechno zvládnete a budete v pořádku! A jak jsou na tom mimísci? Myslím jako váhově? Je mezi nimi nějaký výraznější rozdíl? Držte se, hlavně hodně sil!! :wink:
17. únor 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ten vypadá zajímavě. Ale jak se do tý spodní korby dá mimčo? Připadá mi to strašně připláclý k tý vrchní korbičce. A sporťák jde jen do lehu? Protože v něm většinou děti rády seděj.
Ale nechci ti nijak kazit radost, jen mě toto jako starou "praktikářku" zaujalo :slight_smile:
17. únor 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucik024 cena je cca 35....
17. únor 2014 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jarkalada neboj radost mi nezkaziš :slight_smile: ono je to dost prostorný, ale samozřejmě to je horší nez vedle sebe - ale ja vedle sebe nechci... Sedačka jdou do vsech poloh / sedací i lehací :slight_smile:
17. únor 2014 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania @pidisek diky za podporu.Vahovy rozdil neni tak veliky,370g a 306g,ale jedno mimco ma hodne plodovy vody a druhe skoro zadnou.Coz je velky problem.
18. únor 2014 ve 02:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Ahojky, moc držím palce. Všechno dobře dopadne, neboj. Já se této komplikace ale taky stále bojím. Doktoři mě kvůli tomu hlídají od začátku každé dva týdny a pořád kontrolují váhu miminek a množství plodovky. U jednovaječných je to riziko vysoké.... Doktor mi popisoval, jak se ta placenta rozděluje, prý se to dělá laserem, rozdělí se jen nějaké cévy, ne celá placenta. Umí to jen v Podolí a u Apolináře. Drž se, bude to ok :wink:
18. únor 2014 ve 04:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewulka88 tqdy u nas v obchodě v Hodoníně,videla sem cenovku,mosna byl za ty penize ze byl posledni co meli na prodejně,tak nevim
18. únor 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 drzime vsechno co mame,bude to v poradku,uvidis.Myslime na tebe.No nektere nemocnice maji jeste co dohánět,teda ale u tehle me internet dost prekvapil ze neni.Tfuj tfuj,hodne štěstí
18. únor 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek