Dvojčátka 2014

Ahoj pravě jsem v 7.tydnu zjistila, ze to budou dvojčatka. Termín porodu pri dobrém vývoji vychází na březen 2014. Bude nas tu s dvojčatky víc? Mám z toho uz ted dost strach....
lussi
17. únor 2014
@len3 ahojky,já měla 3 týdny po oplodnění hcg 1084 🙂
mmonika87
17. únor 2014
Dneska jedu na velký UTZ. Na jednu stranu se těším, až uvidím mimísky a na druhou stranu mám strach, jestli jsou v pořádku. Držte mi palce, díky.
pidisekautor
17. únor 2014
@mmonika87 drzím palecky 🙂 to mas v rámci 2. screeningu?
vrtulka81
17. únor 2014
@lucik024 ahoj a vitam tě,ja taky budu mit doma smečku,doma dve deti a dalsi dve na cestě,proste takova školka.Ale uz z soku seslo a ted převládá strach a nateseni,to prijde taky.Jeste teda nasleduje sok z kocaru 😃Ja zase chtela aspon jednu holcicku a mame mit parecek,tak sem rada,manzel chtel kluka ale i holku,no a ja radsi dalsi holčičku,takze u nas ta dvojcatka byt musela,aby byla spokojenost na obou stranach 😃

Jinak uz sedim u tchýně,tak me dnes ceka postupny navrat do.reality.Zatim to de,sedim a divam se na malou jak si hraje,uz me ta prdelka chyběla.Zvladla toh beze me dobře,az me to prekvapilo.
vrtulka81
17. únor 2014
@len3 me sli mrnata videt obe uz v 5tt u obou tehu na ut,tak me hcg ani nebrali.Uvidis,u prvniho dvojkoveho tehu jedno brzo zaniklo a hladina zustala vysoka,pak to delalo bordel.
@ewulka88 pas taky řeším,hlavne velikost,nejradsi bych ten co ma @savci,kamaradka ma totiZ nejaky levny a uz ma druhy,byl uz maly a blbe držel,takze to musim vydumat.
@savci chci tvuj 32tt 😃 dneska zatim bricho neztvrdlo,cipek se zastavil na 3.8,lehce otevrena ale zůstávám,tak musim byt opatrna.Zitra me pošlou kočár,tak ve stredu uz bude doma,budu zkoušet co se eo nej vleze,pak nafotim i s malou,aspon budete mit predstavu jak vypada naplněny a treba tem fo jeste nejste rozhodnute jaky vybrat,pomuze
zunem
17. únor 2014
@mmonika87 Neboj budou v pořádku 🙂 taky jsem byla před tím úplně KO, to chce myslet pozitivně (se mi to teď říká🙂))
vrtulka81
17. únor 2014
@mmonika87 jestli dopadl prvni ut dobře,tento uz bude ok,uvidíš
ewulka88
17. únor 2014
@vrtulka81 taky bych chtěla tu Anitu, ukazovala mi ho paní přímo v obchodě a kladla na srdce dobře vybrat velikost. Takže bazarový asi ee, nerada bych za něho dala 600, v tom lepším případě, aby mi pak ležel doma protože by byl malý.
lucik024
17. únor 2014
@vrtulka81 ahojj,tak je fajn ,že v tom nejsem sama🙂 taky pořád přemýšlím ,jaký kočárek koupit ,aby se pohodlně vezl 🙂 jak máš děti staré?my doufáme ,že aspon jeden chlapeček bude ,máme doma totiš dvě princezny 🙂
lucik024
17. únor 2014
Holky taky vám ze začátku těhotenství bylo moc špatně prý u dvojčat je to normálni ,od rána do večera a ještě v noci se budím je to šílené docela,doufám ,že to brzo skončí
zunem
17. únor 2014
@lucik024 Bylo - strašně. Sice jsem nezvracela, ale bylo to jak 3měsíční kocovina 🙂 žaludek na vodě, takový návaly a motaní se. Jediný co mi na to pomáhalo, tak pravidelně jíst, co 2 hodiny jsem furt něco jedla. Ať už pečivo, zeleninu, ovoce.. cokoliv, jen abych neměla ani chvilku prázdno v žaludku. V noci jsem to řešila džusem s dužinou (něco hustýho a sladkýho), ale co jsem četla doporuručují třeba sušenky, piškoty na nočním stolku a klidně slupnout v noci ze pár 🙂
lucavka
17. únor 2014
@lucik024 první půlku těhu mi bylo tak zle, že sem málem skončila v nemocnici. Neudržela jsem v sobě ani pití. Zabrali mi až čípky z gyndy. Pak to chvilku šlo a teď se mi to vrátilo jako ranní nevolnosti. Ráno se vyblinkám a pak jakžtakž dobrý. Jenže už mě tak pálí žáha a bolí žebra že si nemůžu ani lehnout.
lucik024
17. únor 2014
@zunem právě už asi tři dny sleduju ,že když jim pravidelně co dvě hodky je to o něco lepší,ale kolikrát je mi tak blbě,že nemám na nic sílu
pidisekautor
17. únor 2014
@lucik024 me nebylo špatně vubec 🙂 jen potom ta žáha...
lucik024
17. únor 2014
@pidisek tak to máš supr i když ta žáha to je taky dost nepříjemné,trapila mě u druhé dcerky
vrtulka81
17. únor 2014
@ewulka88 no ja ho dneska byla kupovat,taky Anitu a rozmer fakt problem,samo meli jen eLko a tome bylo velke,takze zase nic 😳 Asi objednam z netu,v obchode za nej chteli 770,- coz me zarazilo,prisel me oobyčejný,ale potrebuju ho,tak to neřeším
@lucik024 mam 2.5 a 11.5 roku,holcicku a kluka,des nekdy.Hlavne ted co vymysli ta mala za blbiny,touzebne cekam az pujde spat.Dnes me totiz pustili z nemonice a navrat do reality je fakt desny.Jak prijde kočár,tak napisu co a jak.
Dnes sem potkala pani z dvojcecim kocarem v obchode,mela Tako jumper,dost velký,bohuzel neprojede nikama,jen ve velkem obchoďáku,jinak ze ho musi porad rozkladavat.
pidisekautor
17. únor 2014
Holkyyyyyyyyyyyy mam kočár !!!!!!!! Nejdriv mi odmítli poslat můj vybrány iCandy ze tu barvu nemají a ani se neomluvili ze nedali vědet drív - no a tak jsem se naštvala a bude tenhleeee!!!!!! Je uuuuuuzadneeeeejjjjj!!!!!!!! 😃 😃 😃
pidisekautor
17. únor 2014
ewulka88
17. únor 2014
@vrtulka81 a kde jsi byla prosím? Mě ho v obchodě nabízeli za 950,-- Kč. Ale jak píšeš, když to potřebuješ, tak to neřešíš...
mmonika87
17. únor 2014
Ahoj holky,na screeningu bohuzel prisli na TTTS dvojcatek,takze me okamzite poslali do Podoli a tento tyden me ceka zakrok,rozdeleni placenty,aby se mimca vyzivovaly stejne.Bez zakroku nema sanci na preziti ani jedno😢 Samozrejme,ze jsem to obulela,ale ted jsem rada,ze tu jsem a budeme pod dohledem.Ale musim rict,takova vyhlasena porodnice a ani internet tu nemaji ]-(
pidisekautor
17. únor 2014
@mmonika87 Jee holka držte se!!!! Držíme vsech 12 palečků!!!!! Je dobre ze uz umí delat takové zákroky ... Myslíme na vas !! 🙂
lucik024
17. únor 2014
@pidisek ten je supr ,jaká je cena?
dobrmania
17. únor 2014
@mmonika87 ježkovy voči Mončí, co to tady čtu 😞 ... Moc na vás všechny myslím a držím palečky! Jste všichni tři velcí bojovníci, tak to určitě všechno zvládnete a budete v pořádku! A jak jsou na tom mimísci? Myslím jako váhově? Je mezi nimi nějaký výraznější rozdíl? Držte se, hlavně hodně sil!! 😉
jarkalada
17. únor 2014
@pidisek ten vypadá zajímavě. Ale jak se do tý spodní korby dá mimčo? Připadá mi to strašně připláclý k tý vrchní korbičce. A sporťák jde jen do lehu? Protože v něm většinou děti rády seděj.
Ale nechci ti nijak kazit radost, jen mě toto jako starou "praktikářku" zaujalo 🙂
pidisekautor
17. únor 2014
@lucik024 cena je cca 35....
pidisekautor
17. únor 2014
@jarkalada neboj radost mi nezkaziš 🙂 ono je to dost prostorný, ale samozřejmě to je horší nez vedle sebe - ale ja vedle sebe nechci... Sedačka jdou do vsech poloh / sedací i lehací 🙂
mmonika87
18. únor 2014
@dobrmania @pidisek diky za podporu.Vahovy rozdil neni tak veliky,370g a 306g,ale jedno mimco ma hodne plodovy vody a druhe skoro zadnou.Coz je velky problem.
blanick
18. únor 2014
@mmonika87 Ahojky, moc držím palce. Všechno dobře dopadne, neboj. Já se této komplikace ale taky stále bojím. Doktoři mě kvůli tomu hlídají od začátku každé dva týdny a pořád kontrolují váhu miminek a množství plodovky. U jednovaječných je to riziko vysoké.... Doktor mi popisoval, jak se ta placenta rozděluje, prý se to dělá laserem, rozdělí se jen nějaké cévy, ne celá placenta. Umí to jen v Podolí a u Apolináře. Drž se, bude to ok 😉
vrtulka81
18. únor 2014
@ewulka88 tqdy u nas v obchodě v Hodoníně,videla sem cenovku,mosna byl za ty penize ze byl posledni co meli na prodejně,tak nevim
vrtulka81
18. únor 2014
@mmonika87 drzime vsechno co mame,bude to v poradku,uvidis.Myslime na tebe.No nektere nemocnice maji jeste co dohánět,teda ale u tehle me internet dost prekvapil ze neni.Tfuj tfuj,hodne štěstí

Začni psát odpověď...

Odešli