• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@vrtulka81 a co to prosim bylo za obchod? Já jsem z BV, tak bych se tam zajela mrknout.
18. únor 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Moni, drž se!! Držím Vám všechny palce a prsty co mám, ať to dopadne dobře. Bude to vše v pořádku, uvidíš.
18. únor 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 To mě mrzí, toho se taky bojím, tak se držte ... Nedělají to poprvé :wink:

Jinak tuším že to dělají i v Hradci, ten tím byl vyhlášený.
18. únor 2014 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick Jo jo, to mi taky popisovali. Ale prý tohle dělají jen v Podolí a v Hradci Králové. Taky jsem chodila na kontroly každých 14 dní, ale ke svému gynekologovi. Ten mezi mimčama neviděl přepážku, takže množství plodovky nehlídal :( Ještě, že alespoň jezdím do toho Gennetu a snad je to chycení za včas... Jsem opravdu ráda, že jsem pod dozorem.

HOlky, moc Vám všem děkuju za podporu! Snad jdeme na sál hned dneska. Zatím z toho ani nemám strach... Hlavně, aby to obě mimča zvládly
18. únor 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá co se dneska dozvím já :fearful:
18. únor 2014 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Držim pěsti a myslim na vás!
18. únor 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewulka88 je to bývalá Ina,ted se jmenuje jaksi du du kids,je to na Narodni třídě hned v průchodu Pasaz u Tomáše,jestli chces brnkni si jim tam jestli ho maji a ověř cenu,prece jen sem se mohla splest.Ja nakonec potrebuju S neli XS,ted sem byla jeden zkoušet,jeste prodava nejaka pani vel M tady na konikovi.Doporucuju zmerit pod pupkem a pqk vybi.rat.Ja mam ted 96cm a to eSko je me trochu větší,dost se to natahne a suchace nejsou moc dlouhe,tak se s tim zas tak štelovat neda. Cislo na tu podejnu je 518 346 725.Maji i i webovky dudukids.cz
18. únor 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Držím palce ať všechno dobře dopadne
18. únor 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Držím palce, ať to dobře dopadne. Teda ono to určitě dobře dopadne :wink:
18. únor 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 a jéje :confounded: Podolí je špičkové pracoviště a fakt profíci, to zvládnete :wink: Hlavně, že se na to přišlo včas!!!! Moc držím palce!!!
18. únor 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek heršov ten kočár je jako z jiného světa,jako raketa :slight_smile: Ale ty si chtěla takový typ,takže mě to ani nepřekvapilo,pokud jezdíš převážně autem,tak to fakt není k řešení.Já se těším na zítřek,má přijít nový duo kočár,tak hned budu zkoušet co se do něj všechno vleze,fusaky na zimu,jak do sporťáku tak korbiček,malá už hlásila že si do něj zase sedne a vyzkouší ho :slight_smile: Hlavně mě zajímají ty fusaky,mám totiž dva beránkové malé a dva velké,jestli budu kupovat nějaký fleesový,tak už mě asi hrábne,mám obavu že je tam s děckama nenarvu.

Holky zlatá nemocnice na odpočiněk,u nás sou těď prázdniny,tak mám oě děcka doma a odpočinek teda nic moc,vymýšlí kraviny,dělají bordel nebo se na mě oba nalepí,očima tlačím hodiny,ať už přijde manžel a tu smečku přebere.NAvíc mě teď jedno z mimin kope do východu,snad sem si i cvrkla,dělají tam šílené blbiny.NO asi ze mě zase něco teče,tak to du skontrolovat,občas mám strach,že si snad prokopli vaky a teče voda ven,jak tam řádí.Snad sou na kreku či co

@ewulka88 dej vědět jesti si ho vykoupila :slight_smile: Je to poslední co mají a obejdnávat prý nebudou,ale nevím proč
18. únor 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmonika87 - držím moc palečky. Určitě budete všichni v pořádku.
18. únor 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky tak co jak válčíte? by jste ani nevěřili jak strašně hodné jsou.... a víte co, nedokážu si představit mít jedno bych se asi nudila... Jinak můj zdravotní stav je špatný :unamused: chtěli mi dát krevní transfusi kvuli červeným krvinkám, samozřejmě jsem odmítla nikdy nevíte jestli je nakažená či ne.... mno rekonvalescence mi potrvá minimálně půl roku, ale miminka mi dodávají sílu abych to zvládla.... :grinning: přidávám dnešní raní foto... Patriček se prostě nechce nechat fotit :slight_smile: ....
18. únor 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jo jinak to břicho mno hrůza. . . musím si ho držet když jdu :grinning: strašně to bolí když se tam kymácí ty svaly... a stahovací kalhotky zatím nemůžu mít kvůli te jizvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
18. únor 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmonika87 děkuji ,-)) a jestli budou modelky :grinning:D cha cha..to by tatínka asi mrsklo :grinning: tento "druh" totiž vůbec nemusí a nedejbože mít to doma 2x :grinning:
18. únor 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana krásní jsou!! Fakt si jich užívej a uplně hledím na ty zavinovačky.. jsem myslela že se buď už vůbec nedělají a nebo jen v bílé a ty je máš dokonce i v barvě :grinning: super!!!! tobě držím palce ať je vše brzy ok a nemáš žádná trápení!!! :wink:
18. únor 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 vůbec se ničeho neboj bude to fajn uvidíš!!! ,-) a řekla bych že my to máme oproti maminkách co čekají dvojčátka jako první děti o mnoho jednodušší ,-) Víme co už a jak s miminkem, už člověk hned k němu neletí když se jenom v postýlce otočí :grinning:D (u prvního jsem i ve 2pokojovém bytě měla chůvičky v ložnici když malý spal :grinning: blázen..., teď máme barák na patro a funguju bez nich :grinning: ) , máme už doma starší děti což je taky velká pomoc. Casto když jsem krmila jsem zapomínala si nachystat plínku na odříhnutí tak tu mi vždy někdo přinesl, pokakané plenky nosily do koše, když jsem na chvíli potřeb.se aspon osprichovat tak ti starší dokázali chrastítky dvojčata zabavit, teď když přijdou ze školy školky si s něma hrají a dovádí takže v klidu nachystám večeři..je to fajn uvidíš.. když doma kluci nejsou tak mám holky nalepené na nohách, každou z jedné strany, už stojí takže pak se nedokážu ani pohnout no prd s něma udělám..ale jak jsou doma kluci :grinning:D nejstarší syn je už tak šikovný že když z kočárku vydělávám jednu holku, tak on ochotně vydělá druhou, dokáže ji celou vyslíct... jsou to pomocníci a hlavně je to baví :grinning: nejstarší je i krmí to je taky pro něj obr zábava :grinning:D prostě opravdu se není čeho bát. Co je krapet náročnější tak jsou např.nákupy..manžela mám někdy i přes noc pracovně pryč takže když náhodou něco chybí jdu se všemi 5 na nákup a to stojí za to :grinning: ale taky se to dá zvládnout jen se člověk musí obrnit :grinning: a hlavně i těch řečí kolem... "to jste opravdu chtěli tolik dětí nebo to jsou nešťastný náhody..."? ..."podívej jakou má paní školku, ta musí být na blázinec.. "apod..přitom já jsem v pohodě :grinning: neříkám že by nás to 5,dítko nezaskočilo to zase jo..ale když už se stalo tak jsme mu dali šanci na život ,-) ale fakt lidi hodně hledí..což zase na jednu stranu asi bych se moc divit neměla :grinning: tolik nás zase není kdo má tolik dětí :grinning: takže vítej do party a fakt neboj, bude dobře ,-) Jak máš starý ty dvě děti?? a zřejmě jsou to holky když teĎ doufáš v chlapečka že?? tak tím spíš ty holčiny mají v sobě ten mateřský pud tak ti budou sekundovat, uvidíš ,-) hlavu vzhuru , kdyby něco..piš :sunglasses:
@pidisek tobě moc díky ,-)) ty jsi taky frajerka...vlastně všechny co tu čekáte dvojčátka.. ... hoodněkrát jsem šla po městě jen s dvojčatama a slyšela od "mono" maminek..."dvojčata...to bych nechtěla....to musí být mazec..." prostě pohrdavé řeči.... ale my jsme co? my jsme skvělé maminy co všechno zvládneme ,-) i dvojčata :sunglasses:
18. únor 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vrtulka81 přesně tak... jak jsem psala už víš..myslím že my co už doma děti máme to s těmi dvojčátky máme jednodušší a fakt je to super :grinning: není se čeho bát.... ikdyž..bát se je možná čeho.. když dítko vyrůstá samo - myslím když se narodí samo ...tak pokud ho vyloženě matka nenechá na pospas osudu ale stará se o něj tak se mu zase až tak nic hrozného stát nemůže (jasně může spadnout když začínají 1.krůčky, může narazit hlavou o stůl atd..ale myslím že nic závažnějšího..) ale u dvojčat to je trošku krkolomnější.. Např.holky už začínají chodit a tak jsem včera jistila jednu a co myslíte že udělala druhá?? lětela s choditíkem tak rychle..skoro až utíkala že pak narazila do zdi a ten náraz ji hodil na záda tak se pěkně břinkla hlavou o zem..no má bouli jak prase ze zadu hlavičky... :frowning2: prostě u těch dvojčat ne vždy jde vše uhlídat...to opravdu aby měl člověk ruce jak chobotnice... a taky jak ty dvě po sobě jedou.... N.je taková hryzalka že včera A.2x kousla do nohy tak silně že tam má otisk zubu včetně 2 modřin kolem toho kouslého místa.... nebo se různě mydlí hračkama takže momentálně jsem jim všechny tvrdší chrastítka zabavila a mají jen měkké či plyšové co zvoní atd.. protože A.zase dala po hlavě N.takovou tou paličkou na zatkloukávání válečků jestli to znáte... no mazec prostě :grinning: takže někdy jde o život a člověk je musí fakt mít na pozoru což u jednoho dítka nehrozí že ano..sám sebe bít nebude :grinning:
18. únor 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 Děkuji, to vím kde je:slight_smile: zkusím tam cinknout a pak řeknu :wink: a myslíš že se to potom i natáhne až budu ve pokročilejším těhu? Když si ho koupím už teď, tak aby mi vydržel..
18. únor 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 pááááni no toto. tak to se moc drž, pokud budeš moct podávej zprávy a my tady všechny na tebe/vás budeme myslet. v Podolí jsou odborníci tak snad bude vše v pořádku a všichni to zvládnete! bože... držte se!!!!!
18. únor 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak to je extra moderní kočárek teda, musím se přiznat že takový jsem ještě neviděla ,) a máte přesně ten stříbrný?? jen..nevadí ti že to spodní mimčo bude nízko a že uvidí na záda na tu skořepinu zespod?? :grinning: že nemá asi žádný moc výhled ,-) a na kolik vyjde?? :wink:
18. únor 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana - jsou vážně úžasní :slight_smile:. Přeju ať se dáš hodně brzy dopořádku a můžete si pořádně užít léto :wink: .
@koksi - napsala si to krásně. A to opravdu někteří lidé mají tak blbý keci že máš hodně dětí? Tak třeba mě by to nevadilo a byla bych za takový "blázinec" raky ráda :slight_smile: . Naopak nechápu když vidím třeba v Prostřeno jak má ženská barák jak palác, jedno už velký dítě a vůbec nic víc, třeba ani hafana. Bych si tam připadala strašně sama. V našem bytečku budeme ale rádi když se vejdem se třema prckama a naším zvěřincem. Jó vyhrát ve sportce, postavit barák, tak bych ho pěkně zaplnila :grinning: . Nejsem ráda sama a musím se pořád mazlíčkovat :dizzy_face:
18. únor 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koksi moccc děkujii za podporu :slight_smile: je to fajn když si máš s kým o tom pokecat :slight_smile: jde vidět ,že to máš v maličku :slight_smile: ,je pravda ,že mám strach z toho jak se lidi budou na mě dívat,jsem romka a i když přítel pracuje a naštěstí se nemusíme spoléhat na nějaké dávky ,tak si myslím,žetěch řečí uuslyším dost.Třetí jsme sice plánovali,ale až ,tak za 6let.Jinak mám dvě holčičky Lilinka 5a půl, Isabellka skoro 3 ročky.Lilinka ta se těši moc ,isabellka ta taky ale je to čertík mám s ní co dělat.:slight_smile: a ty máš jak staré děti?
18. únor 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 tvoje holky maj moc krásný jména :slight_smile:. Hlavně Isabellka se mi moc líbí. Ale asi mi to neprojde... Chtěla jsem právě aby dvojčata byli Darek a Bella , ale pořád to dohadujem... Jméno pro staršího Daniela vybral manžel.
18. únor 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka to jsou krásné jména ,Isabelle vybral přítel aLilianu mamka :slight_smile: čekáš chlapečka a holčičku?
18. únor 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 - jo jo, měl by to být páreček. Doufáme že tam ta holka opravdu je, protože babičky a dědové mají zatím samý vnuky tak moc touží po princezně :slight_smile:. A my samozřemně taky. Uvidíme jak se dvojčátka budou líbit jejich staršímu bráchovi :slight_smile:. Zatím mi šahá na bříško a říká že holka a kluk "zlobí" :grinning:
18. únor 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka to my zase doufáme ,že aspon jeden chlapeček bude :slight_smile: právě mohe holky ,taky říkají ,že v bříšku mám holčičku a chlapečka no uvidíme :slight_smile:
18. únor 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dneska byli na předoperačním vyšetření a ultrazvuku. Žádná změna od včerejška, takže zítra další ultrazvuk a pak se uvidí. Nevím teda, na co čekají, ale budiž, oni jsou doktoři. A věřím, že tady jsou fakt dobří doktoři. Ty, co mě zatím vyšetřovali jsou mladý a hrozný srandisti, takže vždy vyšetření v pohodě. Konečně jsem si zařídila internet, tak budu v obraze, co se tu děje :slight_smile:
Díky všem za palečky.
Jsem ráda, že tu ležím, protože doma bych se akorát užírala, jestli jsou mimča v pohodě a tady každou chvíli nějaký vyšetření...
18. únor 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmonika87 držím vám pěsti ze všech sil!!!! Určitě to dobře zvládnete,budu na vás myslet.

@ewulka88 já mám ten pás od 22tt a pořád dobrý :slight_smile:

@ruljana nááádherný miminka a super,že jsou hodný :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2014 ve 14:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana uzasni nadherni a nemam slov.A co ten poporodni pas,ten je pry dobry po cisari,ze prave ten pupek drží ztahnuty,nehybe se a ta jizva se ma v tom taky pry lip.Přemýšlím nad nim ikdybych mela rodit normálně.Aleiie to zase jen vyctene,nejspis se na to zeptám jestli s tim nemá nekdo zkušenost,ale mohlo by ti to pomoct
18. únor 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek