• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Tak to u nás vypadá na kluky
18. únor 2014 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 na lidi se patri vysrat a z vysoka.Ja sem si taky nemyslela ze nekdy budu mit ctyri děti,dnes me pani řekla,kdyz na to mame finančně..... proc ne,do tretiho.sme.sli.s.tim,ze syna mam z prvniho manzelatvi a druhy manzel chtel jeste jedno dítě,navic je mezi nima sileny vekovy rozdil,ale ze budeme mit doma skolku,to nas nas nenapadlo:grinning: Jak ale pise @koksi,kdyz uz se stalo,tak prece je nedame pryc jen kvuli tomu,co na to reknou lidi.Ted sem lezela s jednou romkou v nemocnici,holky to vam byla kráva nesmirna,to se jen tak nevidi,cekala druhé ditko a delala jako by mela zblaznit uz z toho.Kdyz slysela ze cekam dvojky a mam uz doma dvě,tak ze by je zabila,ona by to nemohla,by to nedávala.To sou hrozne keci.
18. únor 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Jo jo chtěla jsem si ho koupit přímo z té ameriky jak nabízela pidisek bal tam s poštovným jen za 200kc ale neměla jsem peníze na payplay a už jsem to nestihla doplnit a ted si myslím že už je pozdě páč doba dodání je 30 dní... a za tu dobu budu moct nosit ty stahovací kalhotky které mám doma... mno snad tu bude v poho, jak budu moct tak každý večer 10 sklapovaček :wink:
18. únor 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana ja si urcite poridim,uz ted touzebne cekam na ten podpurny a ten poporodni by mel taky hodne ulevit.Radsi jej budu mit v záloze

@koksi a jake mas choditka pro holky,klasiku nebo ty interaktivní? Ja mam klasiku,ale slysela sem ze dvojky s nia umi do sebe ajizdet,tak je museli zabavit.Interaktivni mam taky,dostali sme ho os sestrenky ze ho uz nevyuzije,ale ze by me nejak nadchlo.....
Kdyz jedes na ty nákupy asi mas holky v kočáre ne? Ja si nedovedu predstavit,jet se vsema bez mojeho na nakup,uz ted me ti dva serou :grinning: Manzel se totiz vzdycky s malou honi po obchodě a ona to chce i po me,mlady me zase dokáže behem chvilky vykecat diru do hlavy a ve finale jedu z obchodu se samyma debilovinama a potrebne zustane v regale.To nemluvim o ceste dom,jak se vzadu rvou a ječí,mlady totiz malou rad provokuje a ta pak huláká,no moje nervy :grinning:
18. únor 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@koksi novej vyjde ve výbavě pro dvojcatka pres 40... Hrůza ale ja nekupuju novej to mi prijde zbytečný, Mirka jsem štěstí a jedna paní prodává po dvojcatech ... Vzdycky se mi líbil a ted ho budu mít jupiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: za necelých 30 :slight_smile:

Se téma korbičkama to je tak ze se vyrobí roztáhnutím sportovních sedaček takze jen na spinkání - sedacky jsou taky položit a tam to mimčo vidí normálně a budu je střídat sny to meli oba nastejno :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@koksi Ježíš ja mam překlepů... No jo no ....mobil
18. únor 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana člověče ja se na ty tvoje prdelky nemuzu vynadivat :grinning: Jakou maji velikost oblečení ? Uz se tesim az prelezu ty rizikove tydny a padnu do nejakeho rozumného
18. únor 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak cena je závratná... to jako já když jsem měla vyhlídnutej BGB Donkey ale ta cena... ta mě fakt odradila a ještě před rokem se ježděný ani moc neprodávali... já bych šla zase do něj ,-) no musíš mi pak poslat foto já si to nějak vůbec nedovedu představit :grinning: hlavně až na ty starší děti..mě fakt přijde že to spodní dítko bude chudák a že se ti tam bude i špatně dávat..ale to fakt soudím jen dle obrázku určitě to máš zmáklý ,-) :sunglasses:
18. únor 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koksi :slight_smile: uvidíme :slight_smile: ale podle zkušeností pry v poho a super a jedna paní v něm vozila i tříletý deti po horách.. :grinning:
18. únor 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 u tvých příspěvku se vždy tak pobavím.píšeš to tak záživně a tak vtipně že když si to čtu mám pocit jako bys mi to vykládala vedle mě .-D super...
my máme tyto chodítka..jsou super, stabilní, hrajou, dá se tam dát i panenka , plyšák... je fakt parádní. holky s něma lítaj fakt furt... k narozeninám dostaly kočárky ale ty nejsou tak stabilní jak to chodítko takže to využijou spíš až tak v létě až budou v chůzi stabilní a na zahradu budou dobrý ,-)
Na nákupy chodím se všema vyjímečně..spíš manžel jezdí - sám s mým seznamem :grinning: ale fakt se někdy stane když je na noc mimo a je třeba tak jdu se všemi 5. holky jsou sice v kočárku ale dalších 6 ruk dává do košíku co jim pod ruky přijde..takže asi jako u vás :grinning: odcházím se spoustou nesmyslů a přitom nic potřebného :grinning:
18. únor 2014 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy To je hezký, seznámíme je s našima holkama :grinning:
19. únor 2014 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 ahoj, vleziem vám do diskusie - držím moc moc palčeky!!! mne v podolí prckov s ttts tiež zachránili. oni sú tam tak skvelí! :slight_smile: odborne - aj ľudsky. a ten ich humor! ešte aj keď mi robili odľahčujúcu amniocentézu, tak to bola sranda :slight_smile: potom zákrok som síce od vypätia potajomky prebulila :slight_smile:, ale aj tam mám zážitok navždy: pán doktor Vojtech mi počas operácie tak povzbudzujúco zmačkol ruku! skoro ako maminka :slight_smile: a vtedy som si povedala, že to dáme, že ak aj v takejto situácii vie lekár ostať "človekom", tak som v najlepších rukách a musíme im to s mimčami vrátiť a vylepšiť skóre ttts :grinning: chlapci majú 8mesiacov, v pohode, zdraví a krásni!
a vôbec, holky, držím vám päste všetkým! mať dvojičky je ozaj veselý záhul :grinning:
19. únor 2014 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vrtulka81 :slight_smile: neboj to zvládnete jako nic ještě pár týdnů a je to... 50 nám je velká... Nikolce mega a Patovi mín....
19. únor 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kočár je doma,jako pani postacka byla rada ze je doma syn,tezky jako prase.Zrovnq u me byla kamaradka s.dcerou,tak skládala,sama bych z krabice.nedostala.Sportak super,akorat sem zapomela vyzkoušet dat tam ty fusaky,ale prvni jizdu vyzkouseli holky,docela me překvapil ten prostor,pak přišly korby,ty sou fakt mensi a jak psala @pehu falt ty nanozniky nevychytali,jinak dobry.Projedu vsema dverma az na vchodovky,abysme ho dostali z baraku,musi.se slozit.Mame debilni rozmer dveří.Co se.tyka te kabele,tak mam emitex Katy,je to klasika a neni problem ji kamkolib zavěsit,takze nemusite resit a hledat primo na dvojceci,je i dost prostorna .Dalsi + je polohovaninozicek,opravdu dost variabilni a deckam nebudou jen tak vyset.Rucni brzdu urcite ocenim,ikdyz se kočár celkove dobre ridi,i tak je tezky,takse obcas si urcite rada přibrzdim.Co me překvapilo mile,ze je kočár doporučený,takze se lehce houpa :grinning:
19. únor 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jedine co sem fakt nevychytala je rukavnik ma zimu,nejak sem si kravka neuvědomila,ze ho nedam na kočár,je tam ta středová tyč,tak ho nezapnu.Chce to popr ten na golfac
19. únor 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ty jo peknej :slight_smile: vypada pohodlne :slight_smile:
19. únor 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindyhop Dekuju.Jo,pan doktor Vojtech se me dneska na UTZ ptal,jak me to tam jeste bavi a tak povzbudive se usmival a vubec to vidi vse dobre.Je s nim sranda,neustale se usmiva a s doktorem Haslikem si notuji.Ale jsou tedy super,na co se zeptam,tak odpovi a vse vysvetli.Proto vim,ze deti maji TTTS 1.stupne a zbytecne nechteji operovat,protoze je to pro nas vsechny riziko.Pokud dojde k nejake zmena v UTZ,tak operovat budou,ale zatim se mimca drzi.
19. únor 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Tak to zní jako velmi dobré zprávy :slight_smile: Držte se ty i mimča .)
19. únor 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 držte se, určitě to bude dobrý :wink:
19. únor 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 myslíme na vas !!!!
19. únor 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucik024 na lidi se vykašli - ja znám takovou spoustu idiotů a nezáleží na tom co jsou nebo nejsou... My jsme hrozne netolerantní země, je to smutný... :frowning2: Drzím ti palce, at se ti povede na takový lidi z vysoka vis co vid :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vrtulka81 super kočár :wink: Su zvědavá jakej bude náš :slight_smile:

Zítra mám poradnu a esi mi neřekne nic hrozného pojedem s mužem ještě na nákup. Sem zvědavá,ale esi tam budu dlouho sedět, tak se picnu. Špatně se mi sedí. Hrozně mě tlačí.
19. únor 2014 v 19:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi jo pak nahod fotku,sem na nej zvědavá.Mela sem s tohoto strach ze sem vybrala blbe,ale ted kdyz je doma,sem spokojená.
Budu drzet palce at ti poradna dopadne dopadne dobře,ja musim odnest propouštěci zprávu,tak sem taky zvedava co bude.V patek chceme do Brna,mam strach ze nevydrzim ani cestu,natoz nejaky nakup.Slibili sme deckam ten wikiland,tak si tam nekde kecnu na prdel a budu odpocitavat minuty kdy budeme doma :grinning:
19. únor 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Jo to nahodím. Zítra by ho měli odeslat. Dík za palce. Snad se mimča ještě pěkně drží. Občas mám ms bolesti a pořád cítím močák..nevím esi je to tím jak mi na něj tlačí či co. Zítra se zeptám. Jinak tvrdnutí ani otoky nemám..
Seš odvážná teda-s tou cestou :slight_smile: Já stejně všude čtu,že klidovej režim stejně nepomáhá..kdo ví..
19. únor 2014 ve 20:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me se ten báchor zase zvětšuje,uz z toho mam depku,roztahuje se i do boky,kdyby nekdo mel nadbytek kuze,pošlete,me uz to snad rupne ve svu.Ztahuji kožu snad i z prdele nebo z očních vicek,oblicej me prijde vic vypnuty či co.Deset kilo navrch a prckove maji jeste dost času,kdyby to šlo tak je hodim manzelovi do kabele,at je chvilema tahá za mě.Uz ani v te vaně to neni pohodlné.Ale nejhezci je stejně kdyz se na pupku udělá boule a snazim se zjistit co to na me vystrkuje,jestli sou to paticky nebo pesticky,ten pocit je k nezaplacení.Jinak me muze nekdo vykladat o tom,jak je pro zenu tehotenstvi nejkrásnějším obdobi,bych ho něčím slahla po hlavě .Jedna sestricka v nemocnici říkala,ze s miminkama sou největší starosti v prvnich 25 letech...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten pupicek vyforim zítra
19. únor 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi uvidime,doma si klidu stejne moc neužiju,ale z nemocnice sem dojela opravdu fit,ted po evou dnech doma....zada boli zase jak kráva a bricho sem tam tvrdne.Zitra musim s mladym k psychousovi,silena radost,nejen ze tam mame byt uz v osm rano,ale budu splhat do tretiho patra,po ceste chipnu a mlady bude meto cem vykládat
19. únor 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 mně taky mega roste. Muž mně včera naměřil 122cm :astonished: :astonished: :grinning: - v nejtlustějším bodě :grinning:
Do vany už ani nelezu. Naposled jsem nemohla vylez a vzteky se mi chtělo brečet :angry: Ještě mě dnes čeká holení-to zase bude :confounded: Myslela jsem,že mi muž pomůže,ale furt nejde,tak půjdu do toho sama.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vidíš-esi umí syn líčit historky -jak ty- tak se psychouš pobaví :grinning:
19. únor 2014 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ahojky, já jsem si už rukavník objednala ode mít emitexu na golfky:slight_smile: . Pořád řeším pláštěnku. Psala jsem na ivemababy i emitexu a doporučují mi na každou korbičku zvlášť. Mám obavu, aby nebyly velké. Asi budu muset koupit originál . Ach jo.
19. únor 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem 10 týdnu a mám 103 to je docela dost že,když jsem teprv na začátku
20. únor 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 jako v 10tt těhotenství máš hcg 103? :confused:
20. únor 2014 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek