• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@bejbyy nene...zapomněla za to číslo napsat cm:slight_smile: myslím přes břicho:slight_smile:
20. únor 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 Ahaaaa :grinning: jsem blbá :grinning: já naštěstí nemám metr, resp ho nemůžu najít, i těhu rifle jsem objednávala z eshopu naslepo
20. únor 2014 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy nejsi,já to blbě napsala :slight_smile: ,nechtěla jsem se měřit ,ale nedalo mi to sakra :slight_smile:
20. únor 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehu sakryš že mě nenapadlo ti vyfotit tu origoš jak vypadá na kočáře (dostala sem ji ke korbičkám,taks em byla fakt ráda).Jestli chceš zeptám se ti holek jak to vyřešili nebo jestli některá neprodává origoš jetou,samo v dobrém stavu.Vím že psali,že brali neoriginál na tfk,
@sacvi no řeknu ti,psychouš se moc nebavila,když sme jí synáčka vylíčili v krásných barvách,moc jí do úsměvu nebylo,bude to na dlouho,má v hlavě nějakého magora co mu kazí všechno na co sáhne,jestli ho někdo vyžene,nevím,ale snad jo.
Včera sem lezla z vany a to byly zvuky jak u sexu,mám strach tam vůbec lozit.Holit se budu až za necelých 14 dní,až půjdu do poradny,asi mě to zeřere,ale nedávám to,nezapnu si boty,natož zápasit se žiletkou.Ale chci se nechat ostříhat,než se prckové vylíhnou,pak se asi nedostanu nikam,navíc to plánuju snad rok,ikdyž to plánuju i zubaře a pořád se přeobjednávám.
Chtěla sem na veletrh Vše pro dítě,ale asi to vzdám,dnes mě stačilo jít k psychoušovi a na nákup,teď sem přilepená na gauči a už zase tvrdne břicho,takže na to serynkámmožná až budu mít konečně ten pás (opět sem nesehnala,tak vsázím dnes na aukro,tam sou dva v mojí velikosti),s tím snad budu moct trochu fungovat.Taky sem se ptala na poporodní pás,ten si koupím určitě,mají ho u nás v Homedice okolo 400,- ,ale podpůrný jen na objednání.Poporodní chci určitě,mám totiž obavu,že jak mimina budou venku,pupek mě spadne až pod zem,navíc se s ním rychleji zatahne,tak uvidíme
20. únor 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 To by jsi byla moc hodná :slight_smile:. Zatím počasí vychází, ale já dávala pláštěnku, i když sněžilo. No, letos to už asi nebude :slight_smile:. A na peg perego a nunu dělali jen na zachycení na stříšku, tak jsem dokupovala potom od emitexu na celý kočár.
20. únor 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď na diskuzi narazila na paní, co má 7 dětí a čeká jadnovaječný dvojky :grinning:
20. únor 2014 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 Ani nemluv, už jsem došla k tomu, že se to břicho zvětší pokaždý, když řekně někdo na hlas dvojčata, že to je nějaký kouzlo. Manžel byl týden na horách, co se vrátil tak na mě vykulil oči, nic neřekl, pak jen říkal tetičce, že mi to břicho tak strašně vyrostlo, že má strach cokoliv říct. :slight_smile:)
Jako nechápu to, prcci měly minulý pátek 350 g tak kde je těch dalších 10kg nechápu. Večer když dojdu dom, tak mám pocit, že se mi to břicho utrhne jak to všude pne :D Manželo jsem taky navrhovala, ať si to na chvilku vezme a vyzkouší, aby viděl co to je přibrat skoro 15 kg a ještě v jednom místě. Vanu jsem vyměnila na sprcháč :D
20. únor 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem no my máme jenom vanu,když se budu sprchovat,stejně se tma nasoukat,když budu stát,tak mě čeká ještě vytírání.J8 už se mám strach fotit,takové břicho sem ještě neměla,de vidět,že se ta dělloha fakt vytahuje jako žvýkačka.
@bejbyy tak tomu se říká masakr,to mít doma,tak nevím,asi mě fakt hrábne,já si dělám hlavu ze čtyř a to sem říkala vždycky,jak ty moje tety sou blbé,proč si pořídili tolik děcek a já je doženu -)
@pehu du se poptat,něco o tom už psali,tak zjistím co a kde -)
20. únor 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :frowning2: , jsem doma z poradny. Velký zhoršení od minula :frowning2: Na branku nalíhá porodni vak -úplně ho cítil jak z branky prostupuje :frowning2: Takže mám čekat až mi prdne voda a jet. Miminka příčně tudíž císař. Další ko za 14dní,ale nevypadal,že čeká,že mě tam ještě uvidí :frowning2: Už sem to obrečela a nezbývá mi než doufat. Aspoň těch 14dní :cry:
Díky tomu,že jsou příčně a tudíž tam netlačí hlavička by mohla mimča ještě počkat. Celý odpo mě bolí podbříšek-super :unamused:
20. únor 2014 v 17:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi zlato neboj to uz je dobry tyden, sice budou v inkubátoru, ale budou v pohode :slight_smile: musis jim věřit - ber MagneB6 to je pry nejlepsí magnesium ... A odpočívej... Držíme ti vsech 12 palečků !!!!!!!!
20. únor 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi drž se drž se drž se!!! týden už jste pěknej, bude to dobrýýýý, navíc ještě vydržíte
20. únor 2014 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi myslím na tebe a držím palce ať sou tam těch 14 dní,přemlouvej je,slibuj a nevím co,sice ten 32tt není už nejhorší,ale sama víš jak.
20. únor 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi hoď si nohy na horu,podlož matraci ať si hlavou dolu,spadnou ti seice na žebra,ale taky je to zadrží,nebudou tlačit na spodek,mě to pomohlo teď v nemocnici a budu si dělat lůžkovou úpravu i doma,protože mě to zase tvrdne a mám strach že se pohne čípek a zvětší průchod.Není to sice fajné poležení,ale co neudělat aby tam ještě zůstalI.Třeba se i otočí,mě řekli že nemám doufat a už sou zase hlavama na horu,to mě sestřička taky řekla,že už se neotočí a připadá mě že už sou jinak,pořád mají místo,dokonce holky psali,že se jim mimča otočila ze dne na den a to byly v 36-38tt ,tak nezoufej,i zázraky se dějí,musíš doufat a prckům domlouvat,ať počkají,ještě není dost teplo :wink:
20. únor 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak v noci žádnej spánek - bolest v levým boku jako prase - jako pri zácpě.. No hnus.. Pri chození to zmizelo...pak býka poradna :

dr mi sdělil ze to bolení v boku nebyly střeva ale kontrakce dělohy ze tam jsou ty upony... Jinak dole je klid, ale čípek zkrácený takze nevylučuje ze by to mohlo byt drív... Ale pry porodní cesty a vse v klidu

Monitor mi točili na porodním sále a pry jsou pidísci ukázkový, meli skoro stejné křivky

Holky strašně zadržuju vodu
20. únor 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Držim pěstičky ať prckové ještě aspoň chvilku pobudou v bříšku! Naštěstí je 32tt už celkem ok.
20. únor 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Tak to je hezký :slight_smile: .U tebe už asi není co řešit, mimča jsou dopečená a asi se začínají těšit na svět :wink: .U maminky je už asi těsno :grinning: .
20. únor 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme zpět z výstavy kočárku. TFK byl favorit, ale nakonec to vyhrál easy walker. :slight_smile: Tak uvidíme jestli neprohloupíme.
20. únor 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adusak nastěstí jo :slight_smile: jen bych chtěla porodit tak abychom mohli rychle domů :slight_smile: :slight_smile: jinak uz ted strach nastěstí nemám :slight_smile:
20. únor 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Držím palce, aby mimísci byli u tebe co nejdéle. Holky jsou 33+5 tt a jsou ok. Akorát se divím, že tě nenechali v nemocnici a preventivně nedali kortikoidy na dozrání plic.
20. únor 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@savci - taky moc držím palečky. Určitě to bude dobrý. Ale přesně jak píše Pehu taky se strašně divím že nejsi na kortikoidech. :confused: . Přesně to bych čekala.

@pidísek - tak se držte :slight_smile: . 37 tt už je krása :slight_smile:
20. únor 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,bohuzel se s Vami loucim.Az do odpoledne to bylo celkem v klidu,ale od 2.hodiny se to rychlym tempem zmenilo.Zacaly kontrakce,uz se miminka draly ven,tlacily na spodek,neslo s tim uz nic delat a tak jsem musela porodit miminka. Bohuzel,byt to o alespon 3 tydny pozdeji,jeste by malinkata sance byla,ale takhle ne.

Drzim Vam vsem moc palce,at se Vam narodi miminka co nejblize terminu,zdrava a silna!!!
20. únor 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pro bůh co se to děje,sou snad erekce na slunci nebo co :frowning2: @mmonika87 JAk je to možné,dyť si tě hlídali v nemocnici a bylo vše v pořádku,nevím co ti napsat,teď budou slova k ničemu.Je mě to hrozně líto :frowning2: Drž se
20. únor 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Moniko! To mi je strašně líto...... :( :( :( :( :( dost mě to teda teď dostalo. Ach jo..... drž se!
20. únor 2014 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmonika87 Ježíš zlato....myslím na tebe....
20. únor 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Moc mě to mrzí a vím, čím si procházíš. Přeji Vám hodně sil :frowning2:.
20. únor 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Ježiš Moní, to nééé :cry: .... Je mi to tak strašně líto. Drž se! Myslim na tebe :frowning2:
20. únor 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 je mito moccc líto :frowning2:
21. únor 2014 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Je mi to strašně moc líto Moni. :(
21. únor 2014 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 - to je mi strašně líto :frowning2:
21. únor 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmonika87 to je mi líto, držte se.
21. únor 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek