• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@mmonika87 :frowning2:(((
@zunem My jsme se taky včera vrátili z výstavy s rezervací na EW. Nechtěla jsem ho - hlavně kvůli ceně, ale s akční nabídkou na kompletní sestavu za 22 tis. nebylo těžké nás přesvědčit. Zbývá dokoupit pouze autosedačky a tašku. :slight_smile: Až ty špatné zprávy zde mi pokazily velkou radost, jak si člověk uvědomí, co vše se může stát. :frowning2:
21. únor 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk Měla jsem vybraný TFK jako vrtulka81 a dlouho i byla rozhodnutá pro něj, když jsem si vyzkoušela, ale skládání, tak manžel zavelil, že TFk ne a brzdu mi na něj dodělá.
Bohužel, pán co nás obsluhoval, to pronesl jako by se to nechumelilo, že se může stát, že ho už nebudeme potřebovat, tak se nic neděje.. drsný
21. únor 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem co se ti nelibi ma skládání TFK ? Me prijde strasne jednoduché,az sem se lekla jak rychle se slozil.Mame ho slozeny od stredy v obýváku,porad cekam kdy ho chlapi uklidi do sklepa,zatim tu krasne zavazi.
Chtela bych videt tu brzdu jak uděla,to by pomohlo hodne maminam s dvojcecima kocarama,ta na tfk je celkem složitá
21. únor 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky doufám že se brzda nějak udělá :grinning:
21. únor 2014 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk neboj,tvoje mimca uz jsou za hranici 25.tydne,kdy uz je zachranuji,kdyby se nahodou melo neco stat.Moje miminka bohuzel patrila k ty nejrizikovejsi skupine :frowning2:

Moc Vam vsem dekuju za podporu.A hlavne si nepripoustejte,ze by se neco spatnyho mohlo stat!Jen pozitivni myslenky a teste se na Vase maly prdolky!Priroda to proste u nas zaridila takhle.Asi je to tak lepsi,kdyz mely komplikace takhle brzo,mohlo by se pak stat,ze by byly postizeny.Samozrejme,ze bych je mela rada,byly by to moje deti,ale bylo by to trapeni pro vsechny.
21. únor 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jestli nektera shanite autosedacky,sou to teda pareckove,po jednych dětech Cybex za 1500,- obě,narazilq sem na ne na dvojcecim bazarku,sou fakt hezke
21. únor 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 maličko jsem vyděšená, ale to ničemu nepomůže. Na kontrole jsem toiž taky měli maličko jinou velikost mimin dle týdnů, tak uvidím co v pondělní poradně. Ale i tak, Moni, tohle je debilní scénář, ach jo :cry:
21. únor 2014 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 mas muj obdiv,ze si to dokážes i rozumně odůvodnit,bude to i tak dlouho trvat nez se rany zahoji.Drzim ti hodne moc palce a vsechno co de,aby si to brzo prekonala a zase u vas vysvitlo slunicko
21. únor 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy Debilni scenar to je,ale asi to tak proste melo byt. Mensi vahovy rozdil jeste nevadi.Rekla bych,ze malo miminek ma uplne stejnou vahu.Musi se akorat hlidat,jestli se ty rozdily nezvetsuji.u nas byl dalsim problem ten,ze jedno nemelo skoro zadnou vodu a druhe hrozne moc.No a hlavne za den a pul se delozni cipek zkratil na tretinu...
21. únor 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ono je to tak i lepsi nez hledat vinika,kdo nebo co za to muze.To bych se z toho asi fakt uplne slozila.Neni to rozhodne lehky,bude to trvat dlouho nez to preboli,ale nejsem v tom sama.Mam rodinu,ktera me podrzi a vim o hodne pripadech,kdy zensky potratily a ted maji nadherny deti.Takze se taky pokousim zahnat chmurny myslenky a myslet jen na to hezky,co nas ceka. Drzim palce,at u Tebe mimca vydrzi co nejdele a jsou krasny a zdravy!
21. únor 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Obdivuju jak to dokážeš napsat a vystihnout a dívat se na to s možným nadhledem. Přiznám, nedokázala bych to.
21. únor 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 No celkově skládání, od rozepnutí drucků, pojistky, po složení se položí na zem a pak teprve do auta. zatím co EW mi šel na jednou, lehce a zůstal stát. Vzhledem k tomu, že myslím, že skládání a rozkládání budu často využívat, tak jsem volila tu lehčí formu. Nemám nic proti TFK, jela jsem si pro něj :slight_smile: ale váha argumentů a manžel mě udolaly :slight_smile: Tím, že bydlíme v díře, tak budu stejně jezdit stále pryč.
Z brzdou jsem zvědavá, manžel je mechanik, takže jim tak rozmotoval TFK, aby to vykoumal jak to tam je a že to zkusí vyrobit doma.
21. únor 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem toz to jo,no ja ho skládala uplne ocesany,takze to slo fakt lehko.Jestli chces,tak ti tu brzdu nafotim,dokud ho mam tady v obýváku,treba mu to ulehci dumani.Muj je taky mechanik,taky udela z hovna raketu,ke fajn met takoveho chlapa doma :grinning:
21. únor 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk takze ti chybi uz jen autosedacky? A mas ho i s nanoznikama,plastenku a jine drobnosti? Me sštve ze to neni primo ke kocaru a musi se to dokupovat,je to nechutny byznys.Nas vysel sportak a jetyma korbama a autosedackama na 21 litrů a to nemam jeste plastenku na sportak a nanoznik.
21. únor 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak tosku z dobrych zprav,prave me napsla @savci v 10 hodin se ji akutni sekdi narodili dva chlapecci,snad nepopletu jmena,Mirecek a Marecek,sou pry dost silni a zvladnou to :grinning: tak to sou fakt silene svraty,vcera píše sem a dnes uz sou kluci venku
@pidisek se nejak neozyva,tak snad taky nerodi :wink:
21. únor 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky tak je to Mirecek a Tomášek :grinning: sem to zblbla
21. únor 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kopiruju sms od savci : Ja nemam net tak budu psat az z domu. Vecer sem radej jela do porodky. Nezdalo se mi,ze me necha s takovym nalezem doma. Doktorka zdesena,ze je to zanedbani pece,ze s takovym nalezem nemuzu byt doma. Pichli mne kortikoidy na plice(nestihli zabrat a navic jen jedna davka),2xatb a neco proti bolesti. Pupek bolel porad,ale jako malo. Rano u vizity,ze nalez jeste horsi a i kdyz sem byla po snidani sup na sal s epiduralem. Brecela sem hrozne,to si dokazes predstavit. Prvni byl Mirecek(vetsi) 1720g a 44cm a druhy Tomasek 1340g a 38cm. Slysela jsem oba plakat,ale uvidim je az zitra. Deloha se stahuje dobre,chodi mi ji masirovat,jizva s drenem zatim neboli,mam na to infuzi a porad epidural. Ted tu byla mudra,ze musi byt teda na dychacim pristroji,ale snad to zvladnou dobre. Jo su na Obilnaku.
21. únor 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Savci to zvládne a kluci taky, jsem ani nevěděla že to mají být taky kluci .... no paráda, váhy náhodou hezký, oba nad kilčo, to dajííííí!!!!!
21. únor 2014 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 téééda to jsou vážně mega zvraty... Tak ještě že se @sacvi takhle rozhodla sama jet do porodnice. Kluci mají vcelku hezké váhy i míry. Tak moooc gratulujeme!!! Ať jsou všichni tři brzy v pořádku a můžou co nejdříve dom. Jestli ji budeš ještě psát, tak ji prosím napiš, že tu na ni všichni myslíme a držíme jim palečky! Myslím, že můžu mluvit tady za všechny....:wink:
A kde je tedy @pidisek??? Haloooo :slight_smile:

@mmonika87 Jsi statečná!! Opravdu smekám před tvým přístupem... Je to obrovská rána, ketrá se asi už nikdy nezacelý...ale čas tomu snad trošičku napomůže. Na tohle slova nestačí. Drž se! A hlavně hodně sil a už jen samé štěstí!!
21. únor 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 také nevím co napsat :frowning2: ,snad jen.... myslím na tebe!!!!
21. únor 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania to jo,jeji gynekolog/zka to pěkně posral,to ji mel poslat hned.Vecer ji skopiruju vase vzkazy a odeslu,urcite bude ráda:grinning:
@bejbyy nevedela co čekají,nechtela si t nechat říct,ale hezký,uz ma doma holčičku,tak kluci se hodi.
Jojo kde se toula @pidisek,ze by? To by byla prdel,se savci ve stejný den.
21. únor 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Tak jí prosím moc pozdravuj,že moc blahopřeji k narození klučíků! Díky
21. únor 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Aha tak to jooo, tak aspoň konečně někdo se dvěma chlapákama, budu pak vyzvídat. Ještě že je rozumná a jela.
21. únor 2014 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy kdyz nema doktor rozum..... Fakt se divim ze ji poslal domů.Ted sou kluci na dychakach,tak mohli mit lepsi šance .Jak se ozve,hned dam vedet jak se maji,uvidi prcky az zitra,tak treba prileti i fotecka
21. únor 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 My jsme trpělivé, hlavně ať jim se daří.
21. únor 2014 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tak že savci hrozně moc gratutuluju!!!! A ať sou s klukama brzo doma.

Holky taky sem zvědavá co pidisek. No teď už se to tu začne rozjíždět...
21. únor 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 jeeeeeee moc @sacvi pozdravuj ze držíme našich 12 palečků, kluci uz jsou nad kilo to zvladnouuuuuuuu proste a hotovo !!!!!!!!

Holky ja ještě ne!! :slight_smile: pidísci jsou porad v bříšku :slight_smile:

Byla jsem dneska omrknout ten kocarek a uz je můj !!!!!!!!!!!!
21. únor 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek no a ja sem cekala ze budete se savci ve stejny den :grinning:

Vsechny vase vzkazy odeslu do porodnice :grinning:
21. únor 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 pošli a ze na ne tady moc myslíme!!!!!!!!!!!!!!!!! Mooooooooooooc!!!!!!!!!!!!!
21. únor 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už sem odeslala první várku vzkazů od vás :slight_smile: Jak napíše,budu vás informovat jak sou na tom
21. únor 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek