• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Od savci- To povzbudi. Jejich stav je umerny jejich tydnum a zatim bez komplikaci,tak snad to tak dopadne. Napisu ti zase rano potom co je uvidim. Jeste jednou moc vsem holkam dekuju!
21. únor 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, koukám že nás je tu pár se stejným nebo hodně podobným termínem porodu, těším se až tu přidáme i fotečky těch našich zlatíček co nosíme pod srdcem :slight_smile:
21. únor 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 V té sadě máme všechny pláštěnky a adaptéry. Nánožník tedy asi ne, ani nám ho prodejkyně nenabízela. Ale i tak mi to připadá jako dobrý nákup... :slight_smile:
21. únor 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk bratranek meli taky EW pro dvojky a ze byli max spokojeni,prva sem ho chtěla,ale dostal me Tfk,ikdyz prvni sem chtela novy Tako,pak Dorjana a nakonec Bumbleride,vyhral Tfk :grinning:
21. únor 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak sme dnes k tomu 30tt udělali fotku pupku. :grinning:
21. únor 2014 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@vrtulka81 to teda opravdu její gynekolog pos**l. Ještě že je sacvi ostřílená mamina, tak ví co a jak a hned jela, já bych asi slepě poslechla doktora, že je vše dobré.... Tak je dobře, že jsou všichi v pořádku. A díky za vyřízení vzkazu :wink:. Budeme se těšit na další zprávy.
@pidisek jo áhá... kočárek :wink: my už mysleli, že už se pidísci klubou na svět :slight_smile:. Tak v pořádku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
@nikina88 jéé další "květňátka"...i když jsem zvědavá, zda to nebudou spíš "dubňátka"... ale raději až druhá polovina dubna :wink:, že?
@lucavka hezký domeček :wink:
22. únor 2014 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania Termín máme 9.května, ale slyšela jsem, že dvojčátka déle jak do 38. týdne nenechávají, tak jsem zvědavá, počítám s koncem dubna :slight_smile:
22. únor 2014 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucavka jeeeeee :slight_smile: pěkný bydleníčko :slight_smile: mas ho uplne jiny nez já :slight_smile:
22. únor 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky kdo sháníte kocarek- tohle jsem objevila :slight_smile: myslím ze super a hezkyyyyyyy:slight_smile:

http://www.sbazar.cz/yoby/detail/5032073-prodam-dvoukocar-peg-perego-duette-s-prislusenstvim
22. únor 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka tak sem svedava jesrli te s tim mojim panelakem o dva tydny pozdeji postavenym trumfnu :grinning: Musim se konecne vyfotit,poaledni mam tusim 25 tt fotku,tak uz je na case.

Holky tak uz nosim taky ten podpurny pas,podaril se me vyhrat na aukru,akorat kdyz sedim tak se to prckum nelibi,maji oba narvane prdelky u vychodu a asi je to tlaci,uvidim jestli pomuze noseni.
@dobrmania ja bych asi takoveho dr změnila,dement,vzdyt je ohrozil vsechny tri,na mojeho gynekologa taky nadává spousta zenskych,ja si ale nemuzu stěžovat.Ikdyz jak sem ted lezela ma gynde v nemocnici,tak tisic nazoru na dva doktory,je to spis o povaze lidi,ale toto co udelal ten jeji,je aspon na potlame.Slepě důvěřovat doktorum se asi nevyplácí ,jenze potom komu :frowning2:
22. únor 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posilam čerstvé zpravy od Savci.Kluci dýchají sami,zatim je videla jen ma fotce,ze az zitra.2x sebou flakla i se setrama,takze musi pockat az do zitrka.Bricho ji boli jako prase,ze zlaty klasicky porod.Dalsi zpravy budou zitra :grinning:
22. únor 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 tak to by fotečku chtělo :slight_smile: . Jinak ať se savci dá brzo do pořádku. Ale je krásný že klukum se daří :wink:
22. únor 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 jeeee dobre zprávy !!!! Tak at se vsem třem daří lip a lip !!!!!!!!!!!!!
22. únor 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek a ty co,jak.si.nq tom,nejaky naznak ze by chtěli pidisci ven,nebo.si.to nošení mimin hodlas jeste užít,mas daný nejaky termin kdy pujdou ven? Chtela bych preskocit cas a vlezt do 34 tt,budu rozhodne klidnejsi.
22. únor 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 porad jsme kindervajičko :slight_smile:. První týden v březnu uz budou pidisci ven muset chtě nechtě.... :slight_smile: v po uz začínáme 38tt :slight_smile:
22. únor 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek stejne je zajímavé ze mas opoti nam malinke bříško,si drobna a nakonec je v pohodě donosis,jeste se otoci i hlavičkama dolu,fakt mas ty deti skvělé,ani bych se nedivila kdyby pak krásně spali a byly hodnucke
23. únor 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 no teď moc drobná nejsem teda :slight_smile: jinak jo - 170 a 55 kg :slight_smile:
Jsou super až je to neuveritelný... Na monitoru měli i stejně křivky dr cumel ze to dlouho nevidel...

Co naše sacvi?
23. únor 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek zatim zadne nove zprávy,asi si uziva chlapečků ,dnes za nima konecne mohla
23. únor 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak sme vcera byli s deckama plavat,pred tim mala prochazka a vecer sem myslela ze chcipnu,plavani je asi silny vyraz,sedela sem ve vode a cumela okolo.Strasne me boleli nohy a zvlastne bricho,takze koncim s veskerou aktivitou,ani do obchodu me nedostanou.Dcera me ted krmi susenkama,tak budu jak vorvan,prej budu velikq kdyz to vsecko spapam.Manzel me chtěl pakovat do nemocnice,nemohl se na me divat,sme si mysleli ze voda udela dobře,s tim bachorem se neda pohybovat ani ve vodě,sla bych ke dnu jak ponorka.Mala si nasla uzasnou zabavu,dava me ruzne predmety na bricho a diva se jak do toho mimina kopou,aspon nejaka radost.
24. únor 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky kolik vás stály ty testy okolo 11týdne krev plus screening?
24. únor 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo nebyla jsem tu jen pár dní a takové změny
@mmonika87 Hrozně mě to mrzí, myslím na tebe a držím palečky...
@vrtulka81 Jej tak ze savci moc gratuluji a přeju jim všem jen pevné zdraví a těším se na foto kluků :slight_smile:
24. únor 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 1450,- Prenetal Brno na Veveří
24. únor 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejnovější zpravy od Savci- kluci zatim porad ok,akorat ten mensi ma hadicky na dychani,jinak se drzi.Savci zitra pusti,ale zůstává s klukama v nemocnici.Bricho boli stále kravsky.....fuj ja ten cisar nechci ,kdyz to slysim ze vsech stran,ale co nadělam,hlavní sou prckove
24. únor 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucik024 nektere pojistovny na to priplaci,chce to zjistit u svoji pojišťovny
24. únor 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 jj zkusím se zeptat na pojištovně,sice budu platit 600kč ,není to tak hrozné ...dneska jsem byla na krev a 11.3.jdu na screening
24. únor 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 - hele já jsem měla prvního čísaře úplně v pohodě. Tři dny a o ničem sem nevěděla. Teď mám ale taky strach, pokaždý to může být jiný. Taky přemýšlím jestli prostě po těch dvojčatech jak má člověk to břicho zničenější není to hojení složitější. Poprvé sem ani neměla velkej pupek. Před porodem asi jako teď ve čtvrtým měsíci... No sem nato zvědavá.
Jinak to raní zvracení a ty bolavý žebra a žaludek mě zničíííí. Uf... Sem jak chodící mrtvola.
24. únor 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruljana Děkuju. Ale Ty mysli na ty své malinké miláčky a užívej si každou minutku. Jsou to fakt nádherný miminka.
@vrtulka81 Vidíš, alespoň už takhle brzo miminka zabaví sestřičku :slight_smile:
24. únor 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Ahoj mno to hojení pravděpodobně není mě to trvalo taky tři dny a v poho, akorát mě hrrozně bolelo to vytahané břicho. Když jsem šla musela jsem si ho držet abych mohla jit aspon trochu v poho, ale to se taky srovnalo do týdne... ted už jsem v pohodě jen mě strašně štve to břicho :confounded: ... v nemocnici mi řekli že cvičit můžu začít až za půl roku :angry: ... tak snad pomůžou ty stahovací kalhotky :slight_smile:
24. únor 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana jejda nestras...já chci mit v lete zase buchtičky......
24. únor 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek