• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

autor
@sacvi ještě nevím až v po a další až za tri týdny.... Jsou to nervy... Ted furt cekam jestli se hejbou, jestli to zvládli...
19. říj 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek teda ty nervy ti vážně nezávidím :unamused: A držím pěsti,aby vše bylo ok. Určo bude :wink:
19. říj 2013 ve 13:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi musí!!!!! Screening byl ok je to jen kvůli věku....
19. říj 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi ja bych to taky nejradsi rekla až na vánoce,ale to budu uz okolo 20 tt a na me vědět půjde,tak chceme za měsíc,ale dvojcata bych nejradši tajila az do porodu,mamka vsechno a všem vykecá a ty blbe keci os jinych lidi se me poslouchat mof nechcou,holt zivot na dedine
19. říj 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 taky žiju na vesnici. Dobře vím o čem mluvíš :grinning: Já už mám hroznej pupek teď :sweat_smile: O těhu už ví,ale že to budou dvě miminka zjistí až na vánoce :wink:

Ať už je pondělí. Nemůžu se dočkat až ty prdýlky uvidím.. :dizzy_face:
19. říj 2013 ve 21:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi někdy je ta dědina spíš na obtíž,navíc mamka dělá v jednom místním podniku a tam sou takové drbny,že to svět neviděl,manžel tam dělá taky,tak se divím s čím kolikrát přijde.už mě zase oznamoval,že se ho ptali co miminko,jestli už něco čekáme a on si z nich vždycky dělá srandu a řekne nějakou uplnou blbinu,tentokrát jim řekl,že nám to nejde a chodíme pořád na umělé,já bych ho opravdu praštila :slight_smile:
Já si ještě musím počkat 14 dnů než je zase uvidím,ale pořád přemýšlím jestli se přeobjednat do toho Zlína nebo Brna.
19. říj 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 no joo..tak to chápu ještě víc.. :sweat_smile:

Holky tak zítra jdu..jak jsem se těšila tak jsem už trochu nervózní. Snad bude vše ok!!

@pidisek co miminka? Hýbou se? Zítra už se dovíš ty první výsledky? Tak držím pěsti! :wink:
20. říj 2013 v 19:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sacvi dneska jsou miminka trochu líná :slight_smile: moc toho necítím, tak doufám ze je vse ok a zvládly to ..... Zítra snad budou jen dobré zprávy... I tobe držím palecky !!!! :grinning:
20. říj 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska uz toho mam az az,od rana me boli kříže,to sem u zadneho tehu neznala,pak šílená unava a ted me bolí hlava z decek.Uz at je asopon devet a muzu do vany.Hrozne me to zmaha.podle kalendáře by meli mit prckove kazdy okolo čtyř cm,.
20. říj 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 pozor na horkou vanu to bys nemela!!!!
20. říj 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně Janička spí u tchýně. Máme dva baráky vedle sebe spojené dvorama. Jéé já mám klidný a pohodový večer :grinning: :grinning:
20. říj 2013 v 19:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek yo vim,ale dělá me to dobře.Nez se mela malá narodit,tak sem si rozhanela porod,asi to na mě pusobi opačně
20. říj 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi ja mam rodiče dve ulice,nekdy me to přijde ze je to hodne blízko :grinning: Pro decka si moc nechodi,tak nepočítám ze by se melo neco změnit se čtyřma
20. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ale v 1.trimestru bys mohla potratit.....
20. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 ono to má i dost nevýhod,ale toto je velká výhoda. Ona se neptá :grinning: Veme si věci a už letí k nim :grinning:
Určo je to riziko. Já se i sprchuju vlažnou vodou-raději. :sweat_smile:
20. říj 2013 ve 20:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi no jak se ochladi,jedině tepla vana,taky si za to nadavam,ze uz bych mela met rozum,prgni tehu to neni,abych vedela co muzu a co ne.Ve vaně me vzdycky povoli zada,uplne se me uleví,musim tu teplotu zkrotit
21. říj 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi hlavně dej vědět jak dopadlo vyšetření,drzela sem palce a co dalo
21. říj 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak UTZ na 1* :dizzy_face: Výsledky krve budou zítra večer,ale snad budou také ok :slight_smile: Jedno miminko je vpravo nahoře a druhé vlevo dole :slight_smile:
21. říj 2013 v 18:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sacvi no nádhera,uz se tesimaz je taky uvidim.Hlavne super ze je to ok.Kolik maji cm?
21. říj 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 obě mají kolem 6,5 cm. Jedno miminko asi o 3dny menší a mladší. Objednal nás rovnou za měsíc na ko UTZ jestli je rozdíl pořád stejný a nezvětšuje se. Tak snad to bude ok.
22. říj 2013 v 08:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes sem byla s malou v Brně,tak sem ze zvědavosti jela mrknout na ty kočáry,měli tam jen TFK a tandem ABC design,v tescu sem viděla sporťák Graco,teda ani jeden mě nepřesvědčil,schválně sem posadila do každého dvouletou dceru (vypadá spíš na rok a půl) a zkoušela sem.Graco (tandem) vůbec,přední sedačka nejde do lehu a jsou strašně malinké,TFK mě taky překvapilo,malá se sotva vleyla do sporťáku,má sice fajn polohování nožiček,ale korbička není ani do půl roku dítěte,no a ABC je hrozně dlouhý a když se dají sport sedačky naproti sebe,aby mohli obě děti i ležet,tak je to koráb jako kráva,kamarádka měla podobný pro sourozence a říkala,že každý schod,patník,musela nadvedávat kočár ve předu,protože jinak to nebylo možné.A taky sem zavrhla X Landra,tam se mě nelíbí vůbec ty vložky na miminka,kdyby byly korbičky,nenašla bych námitku.Teď jedna paní u nás v okolí prodává novou verzi Tako,ta značka mě sice zvýhá chlupy snad všude,ale vypadá dobře a má všechno,ještě bych chtěla vidět Easy walker a Dorjana,ten je ve dvou velikostech.Tak tož tak ke kočárkování u mě :grinning:
22. říj 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi A pohlaví ti ještě nebyli schopni říct? Za ten měsíc už by mohli co :wink: Te´d ještě aby u nás dopadlo všechno v pohodě.K těm různým velikostem miminek,jedna paní pala,že jedno miminko mělo 2.50 a druhé 3 něco,tak bych se toho neděsila,ono to pak dožene :slight_smile:
22. říj 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 mrkni na Baby Jogger City Select :slight_smile:
22. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ten se me libi,ale chtělo by to vidět na živo,zatim sem pro vedle sebe,my dost trajdame i po kopeckach :grinning:
22. říj 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 neve jdeš se nikam - ani do obchodu mezi rámy ani do metra ani do MHD... Ani do auta.... Pry hrůza.....
22. říj 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak u nas metro nebo MHD nehrozí,uz me taky napadlo jak budu nakupovat ve vetsim obchodě.
Holky ja mam ted strašně divny atav,nic me neni,ale hrozne me buší srdce a tep mam jako karatonec a to ležím.Nikdy se mw to nestalo,nechápu co se to děje,tlak mivam hodně nízký,ale tohle nechápu.Pila sem jen vodu
22. říj 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ja mam zase pocit ze mam horečku a kdyz se zmerim tak mam 36,5.....
22. říj 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no snad se u posledniho tehu nedockam nejakych novot,us se to trochu sklidnilo,ale nic moc
22. říj 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me mala pěkně skočila na břicho,chvilku před rim,na me lezla a rekla sem ze musi davat pozor nq bříško,ze sou tam miminka,okomentovala to a hop.Budu muset davat neustale pozor,nechape co se děje,snad se nic nestalo
22. říj 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 ty jo BACHA...!!! A kolik ji je to by mela pochopit, hlavne pro tebe to muže skončit špatně.... :frowning2:
22. říj 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek