• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

Já se hlásím z kontroly, rozdíl mezi velikostí prcků je 12% což je prý v pořádku. TTTS nám díky tomu kde odstupují pupečníky prý ASI až tak nehrozí, spíš růstová retardace plodu, že by ten jeden měl pro sebe malou část placenty a jeden nadpoloviční. Tak uvidíme. Zatím vše ok

@ruljana to bude zážitek ten císař, a ty ženský ho některý chcou sami od sebe ... ach jo
25. únor 2014 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 jejda moni co to tu čtu :frowning2: mrzi mě to, já o jedny dvojčatka přišla v 16 týdnu, byly to holky a zrovna v březnu by jim bylo 19 let, vždycky si s tatou vzpomenem.....všechno přebolí a ty určo budeš mit ještě zdravé mimi.
Jinak já jdu v pátek na velký UTZ, už se těším, z plodovky všechny výsledky ok a fakt to bude páreček. Pak už začnu pomalu nakupovat, jelikož jsem skoro všechno prodala.
Holky prosim Vás trpíte někdo nespavostí? Já se denně vzbudim kolem druhe v noci a do 5 nemužu spat, měla jsem to pokaždy ale to jsem se mohla vyspat přes den,tedď mě Stellinka nenechá, začínám být KO.
25. únor 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek buchtičky budeš mít,ale musíš si napéct :slight_smile: Neděs se,někomu se břicho vrátí rychle,navíc ty máš ten poporodní pás ne? Jako s nějakým brzkým cvičením moc nepočítej,musí se dost pomalu,ale do léta času dost :slight_smile:
U mě je už jedno jestli mě posere břicho císař nebo budu po klasickém porodu,o buchtičkách si nechám zdát,budu ho mít tak vytahané,že jej nedám do důchodu dokupy.A to se hodlám zatáhnout taky pásem.Třeba moje kamarádka má první dítě po císaři,její malá má teď rok a půl a v létě by jí mohla závidět břicho kdejaká modelka a to je líná dělat něco se sebou,natož cvičičt,je droboučká a nenažraná.Prostě někdo má štígro a pupek se vrátí,u tebe bych to typla že to tak bude :slight_smile:
A stejně tu sekci nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@rritulka já nespím protože se mi vrací vse co sním....:frowning2:
25. únor 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 chjo no doufám ze moje brisko bude hdný :slight_smile:
25. únor 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jedete některá na veletrh do Brna Vše pro dítě? Je teď od 6-9.3. Já se tam chci jet podívat,chybý mě ještě postýlka a ohrádka,tak třeba seženu tam,sice už mám vyhlédlou,když by tam tu samou postýlku neměli,ale nikdy sem tam nebyla a zajímá mě to.No byla,kecám,ale měla sem z toho hovno,vystavovali sme s firmy v jiném pavilonu,takže prdlačky veliké.
@ruljana vy už ste doma z prckama? asi jo že? Jak to zvládáte,sou hodní nebo už přepínáš na autopilota :slight_smile: Já se tak netěším na ty noci,po zkušenosti s dcerou,která tu hubu nezavřela ani přes den,fakt mám bobany.Navíc manžel ji krásně rozmazlil,bych je zapleštila oba,co sem ji naučila než sem jela do nemocnice,tak za těch necelých dní pěkně zvlčila,před tím už hnípala skoro celou noc a teď už zase vyřvává.NO učit ji něco je uplně zbytečné,jak pojedu rodit,zase jim zvlčí.
25. únor 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 já tam chci, a osobně se s váma kýmkoliv ráda potkám. Jen přemýšlím jestli říkat příteli jestli by šel, nebo si jít v klidu sama/s mamkou :grinning:
25. únor 2014 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rritulka Mně na nespavost jednu dobu hodně pomohlo magnésium. Teď už bych spala skoro pořád...
25. únor 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 my jedem taky :slight_smile:
25. únor 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já bych spala až bych brečela, ale fakt to nejde. Žaludek de nahoru, žebra bolí - normálně mám pocit jako by se mi trhala bránice (takový ostrý pálivý bolesti), křeče v kyčli jak můžu ležet jen na levým boku. Jinak včera sem si byla u obvodního pro razítko do průkazky. Pak sem byla v lékárně a paní magistra mě potěšila že mám tak krásnou barvu že už by mě poslala do nemocnice :frowning2: . Obvodní chce abych ještě stihla kontrolu na endokrinologii. Ale fakt nevím jak bych to stihla - jednak dlouhá obědnací lhůta, pak to mám daleko a cestu už nezvládnu. Dneska sme byli jen pár kiláků připravit si papíry pro manželovu mateřskou a mám dost. Jo a normálně se mi udělali takový tečky (modřinky) na stehně. Neznáte to některá? Navíc mi začali otýkat nohy. Takže fakt super. Uvidím jestli mě fakt příští týden po kontrole nepošlou odpočívat do špitálu.
25. únor 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bejbyy @rritulka terý den pojedete,nevíte co? My asi 7mého,můj má volkno,děcka ale prodám,na to nemám nervy :slight_smile:
25. únor 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky dneska sem si jela pro autosedačky do Břeclavi,tak už jen postýku a ohrádku.No a zase sem vlezla do Kiku že,dvoje gaťulky,konečně stejné,jedny za 25,- ,a v tescu nějaké tričenka taky za pusu,no jak já ty výprodeje miluju :grinning: Ale už mám nacvaklou skříň a pomalu to přetěká,měl abych přestat nakupovat,zítra mě přijde další balíček,podařilo se mě sehnat flees komplet pro oba a nějaká bodynka,ale už fakt končím a nic nekupujuJen chci sehnat do té jedné autosedačky moitan co je v té kojenecké vlažce,jedna sedačka ho tam má a druhá ne,přijde mě lepsí s tou výplní.
25. únor 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 taky už se těším na nákupy,pár týdnu si holt budu muset ještě počkat. :slight_smile:
25. únor 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ty nákupy fakt nelákají, nikde se mi nic nelíbí a nebo je to drahý :grinning:

@vrtulka81 taky jsem přemýšlela o tom 7., ve čtvrtek tam nebude ještě všechno a víkend, ani omylem :wink:
26. únor 2014 v 07:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Jo jo jsme už doma šli jsme hned pátý den po porodu... tak první týden se to zvládat dalo malej ještě neměl prdíky takže jsem se aspon trochu vyspala po těch 2 hodinách ale ted je to hrůza :frowning2: moc se spát nedá... Skoro nic nejím a malinkej ma furt bolesti bříška... Malá je boží, kdybych měla jen ji tak se doma nudím :grinning: ... Jinak rostama jak z vody po týdnu jsme byli u dr a Patrik přibrar 400g a Nikýska 300g což je paráda... Mno hlavně na sebe dej pozor at zase neskončíš v nem, malá se určo za chvilku zase dá do kupi jak uvidí že jsi neoblomná :wink: ...
@pidisek Jo to já taky doufám že se to břicho srovná do jara, ale už vidím pokroky, začíná se stahovat sice to nebude s buchtičkama ale lepší bez buchtiček než tohle :wink: Jinak mám ještě 3 kila nahoře a budu na své váze... :grinning:
26. únor 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruljana ty jo tak to je těch 25 kilo asi jen tak neshodím ty jsi moc nepřibrala asi viď?
26. únor 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek neboj, je to hodně vody, já jsem taky začala zadržovat... zatím mám nahoře 10 kg, ale roste to každým dnem. Krom vody teda asi zadržuji i něco jinýho, když se v noci pořád snažím usnout mlíkem a medem :grinning:
26. únor 2014 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanick snad jo :slight_smile: já taky bez mlika a medu uz nespim :slight_smile:
26. únor 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, od kdy jste měly definitivně jasno ve jménech? U nás to je sranda. Když si řekneme, že už konečně víme, tak se pak o tom pár dní nebavíme a pak zase... "Jak se teda budou jmenovat?" :slight_smile: Ale asi už je fakt vybráno - Alžběta a Julie :slight_smile:
26. únor 2014 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek :slight_smile:)) je to dobrý i na pálení žáhy. Ale nespím i tak... už jsem si zřídila v jídelně trucovnu, po nocích tam žehlím a čtu :slight_smile:
26. únor 2014 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@blanick tak zehlení me čeká dneska :slight_smile:
Jinak já bývám večer kolem desátý uplne mrtvá fakt usínám za chůze......
26. únor 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní KO v poradně v pořádku. Miminka stejně velký, jedno stále otočený zadkem a druhý má navrchu placentu, takže záhada pohybů vyřešena. Mě byla pochválena výáha +11 kg :o)))(nejsem téhož názoru) od začátku, tak i tlak. Příští je poslední :( Dostanu neschopenku a žádanku do rizikové poradny do porodnice.

Neznáte někoho kdo rodil dvojky v nemocnici Boskovice?
26. únor 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek mno na dvojčátka ne... 15-17 kg... z toho jsem 10 kg nechala v porodnici... mno řekla bych že ty to budeš mít dole dřív než já ty 3 kg máš k tomu předpoklady byla jsi štíhlá už než jsi otěhotněla... já taky ale s přísnýma dietama a sportem... mno a diety nemůžu a sport už vůbec :unamused:
26. únor 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik024 ale uteče to jako voda,mám toho opravdu hodně,jen už teď nesmím na net :slight_smile: Dnes mě přišly nádherné setíkymikča s kaťátky a bodynka,to už al ebylo opravdu poslední :slight_smile:
Snad se na ten veletrh dostanu,dva dny přd tím jedu do poradny,tak budu doufat že bude vše ok
@ruljana nezkoušela si na ty prdíky probiotika? Třeba Apo baby jsou od prvního týdne,pomáhají víc než kapky na prdíky,někdy se hold ta strava může hlídat sebevíc a stejně malí prdíkují a kluci prý na trpí dost.J8 to teda u mladého nezažila,ale u malé se střeva řeší dodnes.Pak že je dobrý i kmín,rozdrtit si na malou lžičku a sníst (pokud se kojí),není to prý nic moc chuť,ale taky to pomůže.Jinak držím palce ať se vyspíš a prdíky odprdí :wink:
26. únor 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám do Vaší diskuze docela často, mám dvojky Aninku a Toníka narozený 28.11.2013,ale koukám na Vás a čtu si jak prožíváte těhotenství a vzpomínám na to, nespaní, pálení žáhy :slight_smile: (pomohl mě talcid) přibrala jsem 15kg poslední týdne před porodem 5kg,tak dohromady 20kg ale v porodnici jsem nechala 10kg a pak ještě do měsíce dalších 15kg takže mám o 5 kg míň než jsme otěhotněla :sunglasses: což je super, nebyla a nejsem huběnour.Jinak jsme rodila císařem,ale šla jsem na vyvolání, ale jelikož jsme se ani po 8 hod mučení neotevřela a už nemohli naměřit ozvy jelo se hned na sál,ale díky bohu.Po císaři jsme byla za 3dny v pohodě :grinning: Malou vezli z porodnice za 5 dnů do FN HK, měla krev v plíně, bohužel měla nekrotizují střevo, museli nám udělat vývod bokem a málá ležela 14 dnů na Jip pak jsme já i s Tonanem nastoupila na týden na zaučení a 22.12.2013 nás pustili domů :slight_smile: Tohle asi zatím o mě a o našich prckách, teď jsou pod hrazdičkou ale už poknourávají, takže jdeme kočárkovat, papa :sunglasses:
26. únor 2014 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@xsaruska ahoj teda vy jste si prožili....doufám ze uz je malá v poradku.....
26. únor 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá má stále udělaný vývod bokem, říká se tomu stomie, na bříšku má udělaný dvě pecičky, musím lepit sáčky, tím se ji odvádí hovínka.Takže se to musí vypouštět a lepit.Ze začátku to byl boj.Ale malá je andílek, hodná a klidná :slight_smile: V noci se třeba budí kvůli tomu, že to má proteklý,takže komplet převlíknout a přelepit.Na konci března jdeme na kontrolu a řeknou nám, kdy půjdeme na reoperaci, pak už bude jenom dobře :slight_smile:
26. únor 2014 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xsaruska mas můj obrovsky obdiv.......a malá taky.....
26. únor 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick krásná jména jste vybrali :wink:. Ani jsem nevěděla že tu mám taky nějakého "spojence", co čeká dvě holčičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
@pidisek já žehlila včera... snad skoro čtyři hodiny :confounded: , bylo toho fakt moc a i když jsem u toho seděla, natekly mi nohy jako :zipper_mouth: .No děs. Chce to asi dělat mezi tím "lehací pauzy" :grinning:.
@zunem v jakém jsi tt.? Já mám také jednu cácorku s placentou vpředu a cítím ji mnohem slaběji, než druhou. Máš to také tak?
@xsaruska to jste si teda opravdu prožili... A po té reoperaci se té stomie Aninka definitivně zbaví??? Btw nakoukla jsem k tobě do fotek...krásné dětičky máš. Baví mě jak Aninka má/měla víc vlásků a Tonánek je zase takovej blonďáček :wink:
26. únor 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsaruska - držím vám moc palečky :slight_smile:.
@pidisek - jak se vede? Už tě čeká jen pár dní a nebudeš kindrvajíčko 3v1 viď?
Jinak já se teda s žehlením neprdím. Navíc sem k vánocům dostala sušičku takže už vůbec nemám důvod.
S váhou jsem se pořád nedostala na svojí původní než sem otěhotněla, takže asi zase půjdu rodit s kilama v mínusu jestli to tak půjde dál. Ještě že nejsem hubená a mám z čeho brát.
26. únor 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek