• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@dobrmania Oproti tobě ,,teprve,, ve 23tt :slight_smile: Ale je to tak, ptala jsem se mudry a že to je v pořádku, když je navrchu tak si ještě pár týdnů počkám a nebo prý jsou hodný a kopou do sebe a ne do mě :D
26. únor 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania ano zbaví se toho definitivně a pak konečně kadění do plenky :sunglasses:
26. únor 2014 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania jojo, budou to dvě žížalky. Taky jsem nevěděla, že čekáš holčičky. Jsi o pár týdnů napřed, tak můžeš referovat :slight_smile: . Budete mít jedno nebo dvojvaječný? Asi dvoj, podle té jedné placenty v předu, co? I když... mně na předposlední kontrole objevili taky dvě placenty. Sice spojené, ale dvě. Přitom jsou holky jednovaječné... prý se rozdělily hodně brzo a ta placenta pak jakoby srostla nebo co.
26. únor 2014 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem tak to sme to měli podobně. Čekala jsem, že prcky ucítím tak 17 až 18 tt když to má být dřív než u prvního a oni si hráli spolu a mě dali dlouho pokoj. Oni si to vynahrazují teď :slight_smile:
26. únor 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zunem no mě přijde, že od 20.tt to nějak hrozně rychle letí...a my pokojíček třeba vůbec nezařízený :slight_smile:. Jj, mě to paní doktorka také tak říkala.... cítila jsme je také až později a stejně jako ty jsem je podezřívala, že čutaj spíš do sebe navzájem...no a nebo budeš mít fakt extrémně hodné dětičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
@xsaruska tak to je super... to už se určitě těšíš na bobana v plence :wink:. A jsou jinak dětičky hodné? Co třeba v noci? Vyspíš se?
@blanick no já popravdě ani nevim, zda jsou dvoj či jedno...doktorka se přikláněla spíš k jednovaječným, ale nebyla si stopro jistá...tak si počkám až po porodu :slight_smile:. Jinak jsou bi-bi, každá má všechno své. Mimochodem budeš holky oblékat stejně?? Nebo jak to plánuješ?! Když jsou jednovaječné, tak si budou hodně podobné, že? :slight_smile:
26. únor 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania Za mě oblékání vyřešila kamarádka, která mi prodala výbavičku na holky cca do 1,5 roku za hodně dobrou cenu, tak jsem se podřídila jejímu vkusu - všechno je dvakrát :slight_smile:. Sice je to na mě až moc růžové... Tak jiné barvy dokoupím sama. Jak to plánuješ Ty?
Jinak teď mi to taky strašně letí, od příštího týdne budu konečně doma, tak se vrhnu na velké přípravy. Ale už toho dost máme pořízeno. Zatím v krabicích.
26. únor 2014 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš panelacek 29 tt
Holky me ten puoek hnusně kuse,mam ho namazaný a stejně to žere.Jak si dam tričko,,tak bych se zblaznila
26. únor 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucavka uteklo mi to :slight_smile: uz to je za par, mam pocit ze mi uz odchází ta hlenová zátka.....
26. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak naposled 3v1 38 tt, za tyden touhle dobou uz budou pidísci urcite na světe, kdyz ne drív :slight_smile:
26. únor 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@vrtulka81 a čím mažeš?
26. únor 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - krásnýýý :slight_smile: , tak to dobře zvládněte :wink:
26. únor 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick ahááá, tak to se máš, že už to máš takhle pořešený :wink:. To je supr. Já to mám tak 50 na 50...půlku věcí po dvou stejných ks a druhou půlku jsem podědila po bratrancovo dcerce. Ale jinak se mi to vcelku líbí, když si jsou dvojčátka hodně podobná a navíc jsou stejně oblékaná...ale určitě jen do nějakého věku :grinning: . Jj, také máme všechno zatím jen po krabicích. Já už však pomalu chytám asi ten "hnízdící syndrom" :grinning:. A pokojíček už pomalu zařizuješ?
@vrtulka81 dobrej domek :wink: . Ale už mi přijde, že se ti tolik od minule nezvětšil ne? nebo? U tebe je dobrej ten kontrast...máš pidi zadek, tak ti to bříško víc vynikne. Potřebovala by si to trochu vyrovnat, aby si za chvíli nepřepadávala dopředu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek pěkné!! A popraskalo ti bříško nebo ne? Téda už za týden....to je neskutečný :wink:.
26. únor 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania ta prdel k tomu pupku fakt nejde,mam opravdu jen to bricho,pripadam si jako stan o ctyrech tyckach.Kamosky se me smeji kdyz vylezu ven,mam velkou buneu a zni trci hůlky.Nez sem jela do nemocnice,mela sem pres bricho metr,uz mam 104cm,leze ted dost do stran,za nejaky tyden me budou trcet nohy ze zad,prckove jdou tim smerem :grinning: @pidisek mazu indulonu,nejake telove mléko,z LR destkym mlékem,zkouším o me nevadi,asi je ta kuze uz tak vypnutá ze ji drazdi fokoliv,nebo chytak nejaky ekzem.Z nemocnice sem si dotahla na ruce,jak semmela naramek se jmenem tak se me to pod tim zapotilo a pak rozlezlo i na nohu,je možné jak sem chytala bricho,vlezlo to i tam.Vadi me i bavlněné triko,no hnus
26. únor 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 já mazu olejem Babylove Mama z DM a ani jedna prasklinka :slight_smile: a vubec nesvědí :slight_smile:

@dobrmania nepopraskalo :slight_smile: tak snad uz tech 6 dní vydrží :slight_smile:
26. únor 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky můžete nám pomoci? NA fcb se jedna maminka s dvojčátky přihlásila do ankety o miminko roku jejich kraje a nedaří se nám dohnat jinou maminu,s holkama s diskuze se snažíme klikat,ale pořád je to málo,má náskok 400 hlasů a není ji možné dohnat,nevíme jak to dělá,že z ničeho nic uteče i o dvěsta hlasů.POMOZTE CO STE NA FCB A KLIKNĚTE KDYŽ BUDETE MÍT ČAS,HLASUJE SE KAŽDOU HODINU.DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍKY
po odhlasování je potřeba zkontrolovat jestli hlas odešel,většinou až na podruhé hlas odejde
http://pisecky.denik.cz/miminka/hlasujte-o-miminko-roku-2014-20140204.html?_fid=xtwa#anketa
27. únor 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 budu klikat a držím palce! :slight_smile:
27. únor 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, tak hlásím,že mám po kontrole. Šla jsem tam trošku s obavou, protože mi poslední dny pěkně tvrdne břicho a šíleně bolí spodek no hnus. Naštěstí je vše v pořádku, dětičky se mají čile k světu :slight_smile: .Jsem moc ráda,ale zároveň se děsím jak to do porodu přežiju. Nevím jestli je to dvojčátky či třetím těhotenstvím, ale jsem fakt chcíplouš :frowning2: .U obou kluků jsem normálně chodila cvičit a byla v pohodě, teď doma půl dne něco dělám a odpoledne jsem hotová, nevím zda sedět, ležet nic mě nevyhovuje. Večer než usnu tak se převaluju jak verlyba, se divim,že se manžel ještě neodstěhoval z ložnice...Jsem si musela trochu postěžovat :grinning: Co ta Savci? Ví se něco?
27. únor 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania Pokojíček nezařizujeme, protože se na podzim budeme stěhovat do většího bytu. Tady ani není kde ho zařídit. Takže miminka budou s námi v ložnico-obýváku a pak zařídíme až v novém. No na stěhování s půlročními dvojčaty se teda moc moc těším!!! :astonished: :grinning:
@adusak Já jdu na kontrolu zítra, mám podobné pocity jako Ty. Bolí mě břicho, pálí žáha, v noci se vzbudím při každém pohybu (mém i holek). Minule je neměřili, tak jsem hrozně zvědavá, kolik teď mají a jak jsou tam poskládaný. Podle kopání bych řekla, že jsou to buď stonožky nebo se tam děsně melou :slight_smile:
27. únor 2014 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo má TFK, prosím, můžete mi poradit, pomocí čeho přidělám autosedačky Maxi Cosi na podvozek kočárku? Co mám koupit? Jak vypadá ten adaptér nebo co to je???? :confounded:
27. únor 2014 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak jste na tom byli nebo jste s váhou miminek na konci 30. týdne?
27. únor 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Konečně online :slight_smile:
27. únor 2014 v 19:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sacvi AHOOOOJ Jak se daří, co mrňouskové?
27. únor 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adusak Ahoj, dneska naštěstí samé dobré zprávy. Kluky přestěhovali z JIP na IMD odd. Takže od dneška odsávám u nich mílčko, krmím je, přebaluju,polohuju a ňuňám co to jde. Dnes jsem s Mirečkem i klokánkovala :dizzy_face: Tomáškovi ještě v inkubátoru proudí kyslík tak ten se chovat ještě nemůže. Ale určitě brzo Mirečka dožene. Paní doktroka je moc chválí.
27. únor 2014 v 19:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrtulka81 :grinning: :grinning: prej stan na čtyřech tyčkách :grinning:... super přirovnání :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak pro dvojčátkovou maminku poctivě klikám :wink:, ale nějak se ty výsledky moc nemění :unamused:...
@blanick to je dobrý :wink:, alespoň budeš mít k holkám nějakou action v podobě stěhování :grinning:. A co kontrola? Jak jste dopadly?
@sacvi Jééé áhój mamino :wink:. Ještě jednou Ti tedy gratuluju k mrňouskům. A jak se jim dařía co tym jak se cítíš? Chceme vidět fotečku Mirečka a Tomáška... :wink:
27. únor 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dobrmania napíšu zítra. Na fotečky koukni do mého fotoblogu. Víc dám zítra. Musím se okoupat a jít za dětima. Je to náročné. Vstávám po 2,5h. a jdu za dětima..přes den to stejné-je to mazec. Pupek dost bolí..Zítra přes den tu určo nějak budu.

Zatím holky :slight_smile:
27. únor 2014 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick vyrotim ti to,mam je akorat v obýváku.Musis poridit dvoje adaptery a to 2ks,nebo ooslu odkaz jak vypadaji.Nove stoji okolo 1800,- bazarve sem evidela,ale treba se najdou
27. únor 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi super ze uz si online a hlavne ze můžeš byt s malymq.Jak to vypada s tim pokojem,podarilo se ti tam teda dostat jo ?
27. únor 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick takhle to vypada komplet jednoho drzaku,sedacka se nasadi na to,mam taky maxi cosi
27. únor 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek