• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@vrtulka81 Jů, díky. A to co jsi mi vyfotila je teda sada pro jednu autosedačku. Takže potřebuju dvoje tyčky a dvoje ty malý plastový hajzlíky? Nebo tyčky jen jedny a ty malý plastový věci dvoje?
28. únor 2014 ve 04:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi děkujeme za dobré zprávy :slight_smile: Ať se vám všem daří, prckové ať dělají radost!
28. únor 2014 ve 04:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanick to co vidis musis met dvakrát,cely set na jednu sedacku.Čtyři plastové hajzliky a dve ty zelwzne podstavy.Ten odkaz jak sem ti posilala,tak za tech 400 neco,musis koupit dvě sady - to sou ti 4 plastovy hajzlici,a ten za 800 něco,stačí jednou,tam uz sou dvakrat ty železné podstavy v sadě,jinak je tam maji i po jednom,ale vychazi dráž,mam kočár primo z tohoto obfhodu,byli nejlevnější.
28. únor 2014 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi Tak to je super,že se mají kluci k světu :slight_smile: !
28. únor 2014 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@savci - jsou krásný :slight_smile:
28. únor 2014 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@dobrmania vyspím i nevyspím
Holčina usíná po koupání a lahvičce téměř hned, ovšem Toníkovi se nechce a jelikož jsme ze začátku začla používat babyvak, moc si zvyknul a ted ho tam dám a nosím ho, dělám si přitom svoje, chystám věci na noc, koukám s ním na televizi a to spinká hned jak andílek, ale jak ho položím do pelíšku je vzhůru a řve, takhle to trvá do půl 10 a pak už spí, vydrží tak do 2, dostane lahvičku a spinká dál do 6, pak zase lahev a většinou ještě usne do těch cca 8, Anička se vzbudí taky kolem 2-3 dostane mlíčko a spinká dál, někdy musíme přelepit sáček a komplet ji převléknout, pak už se kolem 5 budí a nechce se ji spinkat, směje se a chce si hrát,ale vydrží sama v postýlce třeba hodinku a ani hlásek, pak dostane taky hamání a od 6, jsme vzhůru, usne pak tak od půl 8 na půl hod a do půl 10, kdy krmíme znovu si hrajeme, dám je pod hrazdičku nebo jim ukazuju hračky, pak hamání a jdou do kočárku, musím je trochu uvozit a spinkají.Pak se vrhnu na vaření, někdy jsou hodný a někdy k nim musim doběhnout dád dudlík, podrnad a vydrží cca do půl 1,pak zase krmení, pak jsou tak hod vzhůru a jdou zase do kočárku.Pak krmení kolem 16, od 17-18 chodíme ještě na hod ven a pak už hraní, koupání, krmení a je zase večer :slight_smile:
dny hrozně rychle letí :unamused:
Dnes máme 3měsíce Toník 6,7 a 62,5 cm Aninka 4,7 a 59cm
oba zatím neočkovaní
28. únor 2014 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka81 Tak už to konečně chápu. Děkuju, budu to teda objednávat. Myslím, že to bude dost užitečný.
28. únor 2014 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@dobrmania Kontrola dobrý! Holky jsou hlavou dolů (kéž by tak chtěly zůstat....), čumákama k sobě a mydlí do sebe nožičkama. A do mě taky. Mají 780 a 890 g, prý to je ok. Kolik měly tvoje v 27. týdnu?
28. únor 2014 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi Gratuluji ke krásným dvojčátkům :slight_smile: v jakém týdnu a s jakými váhami se klučíci narodili?
28. únor 2014 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanick já si myslím že jo,protože jak sem jela pro autosedačky a tahla sem je jen z auta do auta,tak jako váha nic moc,představa,že v nich sou ještě mimča.... no ani za prase,radši si dám práci a přehodím adaptéry,než je tahat v rukách,to je nemyslitelnénavíc jestli budeme po císaři.Budeš asi kupovat nové co? Já je nikde bazarové nenašla
28. únor 2014 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanick ty jo,já doufala že budou mít mimina trochu víc v tomto týdnu,to bych chtěla ale asi moc že :slight_smile:

HOlky chvilkama mě pobolívá zvláštně břicho,jako bych to měla dostat,snad jen tlačí prckové a neděje zase něco co nemá,navíc mám celý den mlaou na krku,takže čekám až usne a já si lehnu s ní,už aby to bylo,zaítm mě nechává aspoň chvilku sedět
28. únor 2014 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky včera jsem byla na na 1. Poradně doktor říkal ,že mám dělohu větší než bych měla mít ,že to není moc dobré ...myslite ,že by mohly nastat kvůli tomu nějaké komplikace?
28. únor 2014 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrtulka ono je fakt těžký mít doma malýho prcka když nejsi OK :frowning2: . Mě je malýho hrozně líto, protože si s ním nemůžu ani pořádně hrát nebo vyblbnout. Naštěstí má babičky ale stejně se mi po něm jakoby stýská když si ho nemůžu pořádně užít.
Jinak kromě těch žeber a žáhy z kterých už fak umírám mi otekla levá noha :frowning2:. Sotva lezu.
28. únor 2014 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanick ahoj, něco k váze miminek....myslím, že tvoje holky jsou akorát...
http://www.maminkam.cz/velikost-plodu-v-tehotenstvi
28. únor 2014 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak zdravím všechny...dlouho jsem tady nebyla...
Vím, že se za tu dobu hodně událo..gratuluji novopečeným maminkám a hodně zdravíčka dětem.

U nás je zatím vše o.k. Čekáme páreček Emu a Radímka.
28. únor 2014 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, posílám dnešní fotečky těch mojích miláčků :dizzy_face: :dizzy_face: Míň vlásků má Tomášek a víc Mireček :dizzy_face:
28. únor 2014 v 19:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@sacvi no to jsou nádherní drobečkové! :dizzy_face:
28. únor 2014 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pidisek Dita 2700 g 47cm a David 2200g a 47cm jsou uzasní uzasní uzasní !!!!!! láska na celý život
28. únor 2014 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí (8)
@pidisek gratuluju,sou uzasni,jak je tobě,přeháněj,piš co a jak :grinning:
@sacvi ti sou malinci,necakala bych ze budou az takovy drobecci,jak se jim vede,pribiraji krásně? At brO dozenou male pidisky :slight_smile:
28. únor 2014 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek Jééé :dizzy_face: Obr a mega gratulace k dětičkám. Ať rostou, jsou zdraví a máte se jen krásně :dizzy_face: Je to úžasné mít dvě děti,co? :dizzy_face: :dizzy_face:

@vrtulka81 právě,že na ten týden mají prďolci krásnou váhu. I to všichni říkají. Na jipce byli děti třeba jen o týden narození dřív - než ty moje,ale s váhama kolem 960g :frowning2: Takže moji chlapečci si můžou "výskat".
Dost teda zhubli. Mireček na asi 1470g a Tomášek na 1170g,ale už zase nabírají. Teď mají: Mireček 1530g a Tomášek 1230g. Včera říkala sestřička,že Mireček asi ani dlouho v inkubátoru nebude. A Tomášek se musí zbavit toho kyslíku a taky to bude zase lepší :slight_smile: Ale nespěchám na něj. Jsou teprv 8dní na světě. Můžu děkovat bohu,že na tom jsou,tak jak na tom jsou
1. bře 2014 v 06:48  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pidisek gratulace ke krasnym miminkum, preji at se vam vsem dari.
1. bře 2014 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek Gratuluji k nádherným miminkům :slight_smile:
1. bře 2014 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek gratuluji!!! Ti jsou nádhernní :slight_smile: a co ty, jak jsi to zvládla?
už se taky těším........
@sacvi kluci jsou mini ale krásní, každý je jiny a všechno doženou, vždyť váhu mají krásnou, mlíko už máš?
1. bře 2014 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi @pidisek Moc Vám gratuluju! Máte nádherné miminka. Přeji Vám, ať jsou zdravý, silný a dělají Vám jen radost :wink:
1. bře 2014 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek
@sacvi
Moc gratuluju k miminkum ,přeju hodně zdravíčka :slight_smile:
1. bře 2014 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek opravdu úžasní :dizzy_face: Obr gratulace a hodně zdravíčka!!!!
1. bře 2014 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek - teeda moc gratuluju. Sou nádherný :slight_smile:
1. bře 2014 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek ty bláho MOC BLAHOPŘEJU!!!!! JSOU KRÁSNÍ!
1. bře 2014 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@sacvi jé bobískové malinkatý, jsou ÚŽASNÝ!
1. bře 2014 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucavka mě je teď cekem dobře,když pominu ichání v břichu,pálení žáhy,bolavá žebra a stydká kost stojí taky za hovno.Teď sem zvládla vysát a trochu porovnat obývák,ale to už je tak všechno.Večer to začíná být čím dál horší,taky nevím jak si lehnout,když se převaluju na levý bok,tak mě to dost bolí,ale až se mimina poskládají,tak ž je to dobré a můžu se převalovat.Dcera má těžkou drezuru,aby mě poslouchala a nezlobila zbytečně.Teď zae blbě spí v noci,tak to musí taky skončit,stávat ke třem řvounům mě brzo položí,aj je m ějí líto,ale co se dá dělat.S maminů sem se chytla,takže od ní pomoc čekat nemůžu minimálně do porodu,pak se uvidí,ještě že mám tu tchýni.
1. bře 2014 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek