• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2014

@pidisek s jistotou si nedovolím říct,který je chlapeček a která holčička,sou si dost podobnípokud to není jeden a ten samí:slight_smile: Ale typla bych že ve spod je holčička .Je to šílený rozdíl,pár týdnů od savci a jak sou ta mimina jiná,fakt každý týden navíc v pupku hraje vvelkou roli.Jak si na tom ty? Si po tom císaři?JAk se cítíš?
1. bře 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Jůůů, ti jsou krásní .) Gratulace
1. bře 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Moc gratuluji!!! Jsou nádherná miminka. Ať vám dělají samou radost!
1. bře 2014 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtulka81 nahore kluk dole holka :slight_smile: no me boli brisko - ale ne jizva ale zavinování dělohy a nafouklé střeva, ale jinak krása je to mazec..... :slight_smile:
1. bře 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Jsou překrásný!!! Gratuluju, fakt se vám povedli! Jaký to bylo? Jak Ti je?
1. bře 2014 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Panebože to jsou malinký žížalky krásný.... úplně bych je uňuňala, ale bála bych se, abych je neumačkala. Ať rostou a jsou zdraví.
1. bře 2014 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 Tak jsem je objednala na Malvíku, vyšlo to celé na 1820, příští týden tam pro ně pojedeme, tak doufám, že tam nenechám další dva litry :D.
@lanitana Jojo, i podle tabulky, nějakého percentilového grafu, co mám na konci zprávy od doktora, jsou v pořádku. Jsem jen nedočkavá :slight_smile:
1. bře 2014 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick no to máš pravdu, ta nedočkavost je hrozná. Nejraději bych už to měla všechno za sebou a ty malé držela v náručí. Ale na druhou stranu, at hezky zůstanou v domečku....
1. bře 2014 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, berete někdo Magnosolv a kolik denně? Mám pocit, že mi to na tvrdnutí břicha moc nepomáhá.
1. bře 2014 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana já mám 6tablet denně,magnesium laktaci... něcco,takové obyč,i kdybych jedla po kilech,asi to nepomůže,chce to odpočívat.Dokud sem ležala a snažila se ten odpočinek dodržovat,tak se to dalo,ale teď běhám okolo malé a tvdne mě to zase šíleně,i několikrát za hodinu.Chce to fakt lažat a hlavně nědělat nic kde se zohybá,to mě přijde nejhorí.Ze začátku sem měla magne B a to mě přišlo lepší,asi přejdu zase na něj,uvidíme,ale dokud se nazkracuje čípek,tak to tvrdnutí zase tak nevadí
1. bře 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak ty si to šíleně užíváš,uplně tě vidím u těch malých pidísků,jak je ňuhňáš :slight_smile: Tak ať ste bbrzo doma a můžete se tulíškovat bez dozoru bílých plášťů :wink:
1. bře 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana beru Magnosolv 2x denně, někdy musím ubrat, protože mě prohání. Ale beru i železo, které má zase betonovací účinky, tak se to vyvažuje :grinning:
Jinak potvrzuju, co říká Vrtulka. Odpočívat, odpočívat, odpočívat. Mám dojem, že mi břicho tvrdne víc nejen když víc makám, ale třeba i když sním něco těžšího na trávení (dneska bramboráky) nebo třeba když se mi chce dlouho čůrat a není nikde wc (naprosto běžně, že ano...)
Už abych byla doma!!! Už jen 10 dnů v práci, hurá.
1. bře 2014 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick jestli te to prohání,tak to si pořídím,železo mě taky betonuje a nepomaha nic,nebo porieim ty projimaci kapky
1. bře 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick tak jsem ráda holky, že jsme na tom podobně. Zatím mi dala jenom jednou za den. Tak uvidím. Když mě se nechce pořád odpočívat, obzvlášť, když je venku tak nádherně a člověka to tahá ven. Jsem moc akční člověk a to nic nedělání mě docela ubíjí. Ale co by jsme pro ty naše poklady neudělali, že...

a to železo Ti dala na základě výsledku z krve? Mě naposledy brali krev na cukrovku. Tu naštěstí nemám.

@vrtulka81 stejně vás všechny obdivuji co už máte děti a musíte se s tím břichem točit kolem nich. To pak odpočívat, odpočívat jenom v uvozovkách....
2. bře 2014 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já beru magnesii lactici - 4x denně a pomáhá mi. Dokonce jsem zjistila, že mi zlepšuje spánek. Když už pár nocí špatně spím, bolí mě nohy a nemůžu najít správnou polohu, vezmu si pátou tabletku a spím potom dobře, všechno mě bolí mnohem míň a cítím se lépe. :slight_smile:
2. bře 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margaritavnk já bych musela sežrat celé plato aby mě to zabaralo a netrvrdlo,v noci celkem spím i bez nich,stačí když malá nějakou noc nespí a pak padnu i odpoledne
2. bře 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blanick bylo to rychly, CS v pohode - mame tady super sestričky a doktory fakt musím říct ze Apolinář super / mame teda nadstandard....
Pidísci jsou krasní, jen jsou ted na 2 a 2,4 kg tak musime nabrat....
2. bře 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Moooooc gratuluji jsou překrásní!!!! koukám že císaře jsi zvládla docela v poho jak píšeš to ti závidím :wink: ... Přeju at ti začnou papat a přiberou :slight_smile:
2. bře 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Jej ty jsou krásnoučký... gratuluji!!!! Krásně přibírají jen tak dál...... :wink:
2. bře 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky mužu se kvám přidat? nevím teda kolik vás už porodilo:slight_smile:)) Ale jsem 6tt a zjistily mě dvojčátka jsem po KET stoho je to náš 6tý pokus umělka :-/ stoho tři potraty....a mám plno tázek a všeho kolem :slight_smile:
2. bře 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenuli2 ahojvítáme tě a gratuluju k dvojčátkům´,klidně se ptej na co chceš,ještě je tu pořád dost těhulí :-
2. bře 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se začínám bátže po středeční poradně povalím zpátky do špitlubolí mě kachna,tvrdne břicho a občas pěkně blbě bolí :frowning2: Ještě chci těch 5 týdnů vydržet
2. bře 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnesnim dnem zacinam 30t,strasne to letí,az cumim :grinning:
Nakonec na ten veletrh nepojedeme,mame mit navstevu a navic bych to nedala.Nici me prochazka s coklama okolo baraku.Docela mam strach z dalsi poradny,jestli bude vsechno ok,tak budu slavit detskym sampusem :grinning:
3. bře 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtulka81 gratuluji ke krásnému číslu...ještě 8 týdnů ...a neboj, určo to šampáno bude. :slight_smile:
3. bře 2014 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte někdo krev RH negativ a museli jste jít na píchání protilátek? Co to obnáší?
3. bře 2014 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana ja mam taky negativni a nikam me nezenou,mam pocit ze nesmi byt pozitivní,ale nechci kecat,jestli to neni neco jinehou
3. bře 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když má matka RH neg a otec RH posit tak se píchá tuším
3. bře 2014 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana jsem rh negativní a protilátky se nejdříve zjišťují - odeberou Ti krev a zjistí, zda se ve Tvém těle netvoří protilátky proti miminům, která by mohla zdědit rh faktor po otci - pozitivní. A ty protilátky se zjišťují (prý) u všech matek, které jsou rh negativní.
Kdyby miminka zdědila rh po otci - pozitivní a ty jsi negativní, Tvé tělo by proti nim bojovalo a mohly by vzniknout nějaký problémy, třeba těžká novorozenecká žloutenka. Když se z těch krevních testů nic nezjistí, je to ok. Větší riziko existuje u dalších těhotenství, pokud jsi těhotná poprvé ( s tímto stejným rh pozitivním otcem), tak je riziko vytváření protilátek malé.
3. bře 2014 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lanitana (dělali mi ty testy rovnou s cukrovkou)
3. bře 2014 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanick
@lanitana vidis to,ted sem si vzpomela ze byvalemu po narozeni menili krev i jeho brachovi,ale tomu prvorozenemu ne.Hej me to nedá,du mrknut do prukazky co tam mam :grinning:
3. bře 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek